drsni chlapci

Uživatelský avatar
.:dre@mer:.
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 24. zář 2008, 12:00

drsni chlapci

Příspěvekod .:dre@mer:. » sob, 28. kvě 2011, 22:21

Ahojte,
vsimol som si jednu zaujimavu vec, nakolko ale nie som odbornik v danej oblasti, vyjadrenia necham na "kompetentnejsich" :c)
Ide o ochranku jednej trosku znamejsej osoby :c) ze neuhadnete kto je na dalsom obrazku? Vsimnite si ale tych tipkov za nim.
bp1.jpg
Ide o fotky z jeho vyletu po EU z poslednych dni, pozrite si dalsiu kde je zachyteny s ochrankou a znovu si vsimnite toho drsnaka z prvej fotky, co stal vlevo (z nasho pohladu).
bp10.jpg
Ti z vas, ktori si vsimli na co narazam a vedia nieco o bojovych umeniach by mohli napisat nieco k tomu obrazku ;c) len ako poznamka pod ciarou, priatelka povedala ze nevidi nic zvlastne, ze ked je zamyslena tak robi nieco podobne az na to ze toci palcami :cD Inak pekny priklad pouzitia zaujimavej techniky v praxi, ale ako som povedal, neviem o tom "moc" tak by som bol rad, keby sa vyjadril niekto kto trenoval alebo ma info od zdroju co trenoval, alebo studoval ... a dalsia poznamka, len taky moj vnutorny pocit, ked som si ich chvilu prezeral, bol asi ten, ze by som ich nechcel stretnut niekde vecer v bocnej ulicke a co i len pustit hlavou myslienku, ktora by ich mohla napriklad urazit :cD aj keby som bol 10m od nich, ale zase predpokladam, ze sa vedia ovladat dokonalejsie ako vacsina inych ludi na tejto planete.

a len pre uplnost, zdroj: The Big Picture
update, prave som nasiel len par vlakien nizsie: napoveda
**********************************************************************************************
"A candle loses nothing by lighting another candle."
(Father James Keller)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: drsni chlapci

Příspěvekod Pete » ned, 29. kvě 2011, 01:59

Hodne ldii dava do takove pozice ruky, sklidni je to kdyz je tak drzi sepjate

ovsem je mozne, ze tyto praktiky pouzivaji, ale o tom se muzem jen dohadovat
Deus est Homo


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů