Výměna energie se zvířetem

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Lama » pon, 23. kvě 2011, 13:22

Zajímalo by mě jestli má v tomhle někdo zkušenosti. Zatim jsem to nezkoušel ale máme doma dva malí psy a výměnu energie bych si chtel na nich skusit, jestli je to vubec mozny.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Pete » pon, 23. kvě 2011, 14:40

Kocky jsou na todle nejlepsi, jednu si porid ;)

jejich vrneni je neco jako mantra Om, tudiz to pomaha a leci, a dokonce i ty kdo se ji dotykaji (takze vlastne tim leci i vas a dodava vam energii), je vdecna za to ze ma stravu a bezpeci, tak se nam takhle odvdecuje :)

U psu netusim, spis bych vsadil na ty kocky :lol: to jsou magicka zvirata, proc mivali asi carodejnice podle povesti kocky ? protoze dokazou dobre vnimat energii, a videt do Astralu
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Firzen » pon, 23. kvě 2011, 16:16

Nevím, jak kočky, ale psi jsou taky výborní ve vnímání i v přenosu energie. Například se snad každému psovi strašně líbí orgonity. Taky někdy třeba vrčí jakoby do prázdna nebo něco hledají. Nedělají to, proto, že by byli na hlavu, něco skutečně vidí či cítí. No a pak, když jsme třeba nemocní, často k nám pes přijde a nechá se hladit; tím na nás přenese svoji energii.
Respice finem et non peccabis.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Pete » pon, 23. kvě 2011, 21:25

Jasne, jasne. Nepochybuju o tom ze taky vidi energii a citi, to hodne zvirat "v dobrem stavu" tudiz kdyz maji prostor na rozvoj.

Ale kocky v tomdle budou mit vzdy prvenstvi

Navic kdyz si vezmes, ze pes je "netrpelivy" a kocka zachovava "meditativni klid klidne cele hodiny" tak uz i jen podle toho je jasne, kdo na tom bude lepe :lol:
Deus est Homo

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Pete » pon, 23. kvě 2011, 23:01

Jednou mi kocka po pul hodine dobila tak energii, ze jsem usel vic jak 2km ani jsem to nepostreh, a byl jsem tam uplne rychle :lol: a to jsem pritom astmatik tak mivam problem s dechem

Mi na psech vadi, ze jsou malo samostatni. Mam psa, a mam ho taky rad. Ale mam radsi kocku, na psa zarves, nebo mu hodis parek, a uz jsi jeho panem. Pes nema zadnou osobnost. Za to kocka, je samostatna, ale je ti vdecna za jidlo a bezpeci, tak se k tobe chova dobre. Ale psa staci uplatit nebo na neho zarvat .. na kocku to neplati, ta ma vzdy svoji hlavu :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Lama » úte, 24. kvě 2011, 01:28

Ja kocku mival. Dokonce dve. Ale u ty posledni jsme s matkou zacali bejt na kocky alergicky a mama ted ma astma. Proto ted mame psi a ne kocku...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod clario » úte, 24. kvě 2011, 01:35

Pete: Záleží taky na rase psa, najdeš mezi nima ohromné rozdíli v chování, taky najdeš spousty psů co mají svojí hlavu a nebo jsou samostatní a rozhodně mají svojí osobnost. Kočky jsou samozdřejmně co se týče energií a tak podle mě taky asi citlivější ale zase tak bych je tu na úkor psů nevyzvédával, například svojí někdy až neukojitelnou hravostí kočky určitě převýší a také nezapomínej na to, že kočky mají i vlastnosti které by mnoho lidí za tak úžasně nepovažovalo :D. To, že máš raději kočky chápu a brát ti to nebudu, pokud jde o duchovní věci o ten krok napřed asi budou, jen nechci abys jim až tak nadržoval :D psi jsou taky úžasná stvoření.

Psy a kočky jsou nicméně už hodně profláknutí, osobně by mě více zajímalo jak jsou na tom například ptáci a to hlavně krkavcovití a také plazy o kterých jsem už zaslechl pár zjímavých věcí. Pokud by jste i o nich někdo věděli něco blyžšího právě co se týče energií a duchovna vůbec moc rád bych si to poslechl.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Lama » úte, 24. kvě 2011, 02:53

Jednou jsem skousel posilat energii mravenci. Ten zacal po chvilce hrozne rychle utikat, az neprirozene rychle ze to skoro vypadalo ze vzleti :D a pak jsem ho asi zabil :-?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Pete » úte, 24. kvě 2011, 03:50

Vlci jsou jeste na tom hodne dobre, kdyz chces z te "divoke prirody" :D

Na Samanskych bubnech zase casto byvali nakresleni Jeleni

Orel se taky povazoval za symbol sily

Hadi, Pavouci, Hmyz podle Samanismu zas naopak jsou "choroby / upiri" kdy z nas vysavaji, parazituji proste
Deus est Homo

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod loob » úte, 24. kvě 2011, 12:00

Pete: To s těma hadama to nemusí být vůbec pravda. Si přečti knížku Dědeček Oge, která pojednává o Sibiřském šamanovi (btw. úžasná knížka!) a ten právě používal hady, které dostal do svého opatrovnictví, k léčení. Každopádně v máš na půl pravdu, protože v té knížce jsou dva typy hadů. Hnědý ty patří Ogemu a jsou to ti "hodní" a pak je druhý druh, kteří jsou zelení a ty symbolizují civilizační úpadek - chamtivost, alkohol atp. (ty upíři, jak ty řikáš)

Jinak co se týká těch koček vs. psů, tak to cítím přesně naopak. Kočky jsou pro mě sebevědomí bytosti, kteří ti nikdy nebudou "patřit". Oni se rádi najedí, trochu se pomazlí a pak jsi jdou dělat něco svýho... Zatím co u psa se může doopravdy vyvinout nějaké přátelství - vztach... S ním můžeš být kamarád, s kočkou ne.
Musim přiznat, že ze mě mluví "psi-milovost", protože já bych si nikdy kočku nepořídil, za to pes je můj celoživotní sen.

Jinak ohledně těch energii mi někdo řikal, že kočka vyhledává negativní energii, kterou má ráda. Zatím co pes, vyhledává tu pozitivní...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod clario » úte, 24. kvě 2011, 15:08

Taky jsem slyšel, že kočky vyhledávají negativní energie, ale slyšel jsem, že to dělají proto ne že by ji měli rádi ale proto, že jí transformují v dobrou, z vlastní zkušenosti ale mluvit nemůžu. To pes ten to nijak neřeší ten se prostě rozvalí tam kde se mu to líbí :).

Vlci jsou krásná zvířata, často na ně narážim ve snech :D. Orli jsou užasní a jeleni... vysoká vůbec jsou nádherní, ta vzneženost a krása co z nich čiší mě vždycky uchvacovala.

Pokud jde o hmyz tak hmyzí říše je ohromně rozsáhlá a najde se v ní také spousty krásy, určitě se nedá celá hodit do jednoho pytle i když je fakt, že její nejtypičtější zástupci se tam asi celkem dobře naházet dají.

A co se týče plazů tak ti jsou právě hodně kontroverzním tématem. Například spousta jihoamerických kmenů je měla v minulosti uctívat a mnoho by jich mělo uctívat i dnes. Slyšel jsem, že adepti některých jihoamerických šamanů měli v době svěho učení hady studovat, jejich chování, pohyby, pohled na svět. Někde jsem četl něco v tom smyslu, že jsou spíš takový chladně inteligentní tvorové namísto jakkýchkoliv emocí. A na to, že mezi nimi najdeme zástupce jak těch "dobrých" tak "nedobrých" :D jsem už také někde narazil. Většinu s toho co jsem teď psal pokud se nepletu pochází od Petra Chobota, což je také celkem kontroverzní postava české scény. V jednom rozhovoru například popisoval "zasvěcení" jednoho (možná více) kmene, kde měl šaman zavolat anakondu, která následně obtočila adepta a pokud ho uznala za vhodného a připraveného, tak mu otevřela různá energetická centra a dráhy v těle a pokud ne tak ho jednoduše rozmačkala. Třeba na tom není až tolik pravdy, ale když si uvědomíte, že například kundalini je znázorňována jako had a tuto hadí energii jakožto hadí energii znají napříč celým zvětem, tak to člověka donutí nat tím přemýšlet.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Pete » úte, 24. kvě 2011, 19:47

To, co se ti nelibi na kocce, se prave mi na ni libi. Mi se na ni libi samostatnost. Chovas se k ni hodne, tak ona se k tobe prituli, chovas se k ni spatne, prijde a zas odejde.. hold je to neco jineho no kazdemu vyhovuje neco jineho

Kocka vyhledava negativni, protoze citi ty proudy. Ona ji stejne dokaze dobre prestimulovat takze s tim neni problem ;) akorat neni dobre mit postel tam, kde si kocka leha, protoze ji prestimulovat tu energii nemusime umet my ze :D alespon projednou s Clariem souhlasim

Jn vlci, krasna spolecenska zvirata, pry nejsou vubec agresivni, ze jsou to jen famy, jen jak lovi, jinak sou mezi sebou pratelsti, vlastne takova skoro jak lidska komunita

jinak loob byl jsem na samanistickem kurzu, a prave odtamtud mam to o hadech. Ano vyjimka potvrzuje pravidlo, a nic neni zakazano, pokud je to vyjimecne povoleno. V urcitych vyjimkach, muze byt i pavouk, popr had silove zvire. Ale v vetsine pripadu se to nedoporucuje, navic jde taky o to ze nejde o hady zive, tudiz had se nam v podvedomi zjevi jako jed, skudce, proto se nam vetsinou ty bytosti i takhle zobrazi

Jinak clario nejsem si jisty, ale to mi prijde uz spis spojistost s kundaliny, kdy se bud otevre energeticke centrum, nebo se naopak muze neco pokazit. To uz bych rekl ze je trochu OT, a ze todle souvisi s samanismem trochu mene

Jinak ja jsem pri svem zasveceni zadne hady nepotkal ,ael hodne zvirat, bohuzel na me zadne nemluvilo, ale nakonec si me moje naslo a domluvili jsme se :) ale jeden tam napriklad spadl do dolniho sveta (dolni svet je jako by u korenu stromu zivota) a spadl primo do hadiho hnizda spolu s hmyzem :D ale nevenoval tomu pozornost, vstal odesel, a nevsimali si ho dale

sakra furt zacinam jinak jinak jinak :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod madagaskar » sob, 26. lis 2011, 22:03

To, co se ti nelibi na kocce, se prave mi na ni libi. Mi se na ni libi samostatnost. Chovas se k ni hodne, tak ona se k tobe prituli, chovas se k ni spatne, prijde a zas odejde.. hold je to neco jineho no kazdemu vyhovuje neco jineho

Kocka vyhledava negativni, protoze citi ty proudy. Ona ji stejne dokaze dobre prestimulovat takze s tim neni problem ;) akorat neni dobre mit postel tam, kde si kocka leha, protoze ji prestimulovat tu energii nemusime umet my ze :D alespon projednou s Clariem souhlasim

Jn vlci, krasna spolecenska zvirata, pry nejsou vubec agresivni, ze jsou to jen famy, jen jak lovi, jinak sou mezi sebou pratelsti, vlastne takova skoro jak lidska komunita

jinak loob byl jsem na samanistickem kurzu, a prave odtamtud mam to o hadech. Ano vyjimka potvrzuje pravidlo, a nic neni zakazano, pokud je to vyjimecne povoleno. V urcitych vyjimkach, muze byt i pavouk, popr had silove zvire. Ale v vetsine pripadu se to nedoporucuje, navic jde taky o to ze nejde o hady zive, tudiz had se nam v podvedomi zjevi jako jed, skudce, proto se nam vetsinou ty bytosti i takhle zobrazi

Jinak clario nejsem si jisty, ale to mi prijde uz spis spojistost s kundaliny, kdy se bud otevre energeticke centrum, nebo se naopak muze neco pokazit. To uz bych rekl ze je trochu OT, a ze todle souvisi s samanismem trochu mene

Jinak ja jsem pri svem zasveceni zadne hady nepotkal ,ael hodne zvirat, bohuzel na me zadne nemluvilo, ale nakonec si me moje naslo a domluvili jsme se :) ale jeden tam napriklad spadl do dolniho sveta (dolni svet je jako by u korenu stromu zivota) a spadl primo do hadiho hnizda spolu s hmyzem :D ale nevenoval tomu pozornost, vstal odesel, a nevsimali si ho dale

sakra furt zacinam jinak jinak jinak :lol:
o mackach si myslim nieco podobne...mali sme kocura a starli sme sa o neho dobre a nebolo to vobec tak, ze prisiel nazral a a isiel prec, stacilo aby niekto prisiel do pivnice a okamzite skocil na okno a chcel ist za nim, vzdy si na mna lahol a vydrzal tak kludne aj cely den, lebo som sa pri nom ucil na statnice :D velmi ma to upokojovalo, dalo sa s nim hrat ako so psom, hadzali sme mu lopticky a vsetko mozne, takze bol dost spolocensky a nie, ze sa prisiel k nam len nazrat a potom sa flakat po vonku ;)

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Sviccc » pon, 30. led 2012, 15:11

Mam doma 2 kocky.Jednomu jsem zachranil zivot, kdyz byl jeste kotatecko malinke a potkal jsem ho venku v -10 mrazu a snezilo.Jak slysel moji chuzi, okamzite se za mnou rozebehnul a vsi silou do me narazil a nechtel se prestat otirat a chraptive mnoukat (zadal pomoc).Rekl jsem si, tak a ted si muj a dodnes ho mam a dodnes mi minimalne 2krat denne dokazuje vdecnost.Laska z nej primo cisi a je nesmirne nadherny.Mame mezi sebou vyvinuty jisty zpusob komunikace a citim s nim obrovske propojeni.Zezacatku jsem ho vycvicoval jako psa a dokonce umel nosit aport, poslouchat na slova "k noze, pelisek, spinkat, nezlobit atd.,,".Samozrejme ma svoji hlavu a to je dukaz jeho silne vule, kterou by mu mohl ledakdo zavidet.Dnes mu nic nerozkazuji a nechavam ho zit, tak jak chce a vdecnost je tu porad stejna.Je i nesmirne hravy a chapavy.To ale musi platit u vsech zvirat a neverim tomu, ze je mezi nimi nejaky rozdil.Jednu vec ale zavidim vsem zviratum, dokazou precist vase myslenky a umysly a za tim si stojim.Je to takovy dukaz propojenosti vseho se vsim.Nedelejte rozdily mezi tim a onim, uz tak jsme si tim v historii pekne zavarili, nemyslite?"Pes, kocka, pavouk, divoke prase", pokud se na kazde zvire zamerite a budete je zkoumat, zjistite jak jsou dokonali a dokonale stejni po duchovni strance.Tot muj nazor na vec ;-)

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod madagaskar » pon, 30. led 2012, 18:00

to je pravda, ked sa k zvieratu spravas pekne tak dokaze vycitit ako sa citis a podla toho prisposobi svoje spravanie

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod carlos » sob, 07. črc 2012, 19:10

K tomu, jaké energie cítí zvířata. Mám psa, je to hňup, který by si hrál s každým, ale je zajímavé, že existují místa, které nechce, nebo nechtěl projít, když byl malí, tak mu příšerně vadilo elektrické vedení 22kV, zastavil se a dál nechtěl jít, nevím, jestli slyšel jemné vybrace drátů, nebo jestli cítil to střídavé elektromagnetické pole.
Nebo svého času nechtěl přejít jednu křižovatku v lese, zastavil se a nešel, je v podstatě mezi dvěma járkama, přičemž v jednom byla vysoká hladina a v druhém nízká, respektive žádná, neboť propustek byl ucpaný, později sem z něho vytahl asi 3 pytle s odpadky, takže se i ten druhý naplnil, problém zmizel. Vůbec nevím jak mne to napadlo.
Asi nejpodivnější ale je, když se na prázdné hrázi zastaví, stovky metrů daleko nikdo, nechce jít dál a vrčí takovým způsobem, jeký u něho nikdy jindy neslyším.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:34

Lama ano môžeš keď si vymienaš energiu zo zvieraťom tak on dostane od teba energiu čo potrebuje a ty od neho čo potrebuješ ty funguje to aj zo stromami ,ľuďmi,entitami a všetkým živým.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Elen » sob, 03. srp 2013, 17:40

Jen bych dodala a hodně tomu věřím, že v kole inkarnace kočka a ptáci se nikdy znovu nenarodí jako člověk...jejich inkarnační cesta je jiná než ostatních zvířat a nás lidí. A myslím, že se to dalo čekat.
Doma mám kočky a psi, mam RTW a Huskyho, je nádherné pozorovat jejich odlišnosti, Husky je skoro vlk, vše bere jako hru...někdy i to, že se na něj zlobím a je to takový stálý přísun dobré nálady, miluje lidi, psi, zname i neznáme, prostě vše co se dá počítat do smečky.
RTW naproti němu je vážný tvor, jakoby byl neustále v meditaci, vřele doporučuju všem osamoceným, rád se dívá pánovi do očí, pozná z nich jak se cítíte, jestli jste štastní, vyčerpaní, nebo zaznamená ty lehké změny v tváři, když se něčeho bojíte a pak se rozhlíží aby našel původ vašeho strachu. S ním se opravdu cítíte v bezpečí a když se s někým setkáte, vždy stojí mezi vámi, je to pud, který ho nabádá, že v případě, že by po vás dotyčný vystartoval, schytá to prvně on, ikdyby měl zaplatit za vaši ochranu životem.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 22:44

Huskyho by som ani zďaleka neporovnál vlkovy to povie človek že sa mu husky podobá na vlka to skôr česko slovenský vlčiak.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Výměna energie se zvířetem

Příspěvekod Elen » ned, 04. srp 2013, 02:22

Ja to myslela spíš povahově než zbarvením:-)))))))


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů