Vidiny

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Vidiny

Příspěvekod ANNO » čtv, 18. lis 2010, 23:36

Ak sa môžem opýtať môžem vidieť aj nieake bytosti podobne ľuďom stalo sa mi totiž niečo veľmi divne:
Bolo asi tak 17:40 keď som sa vracal s tréningu s kamošom sme si sadli ešte pred náš blok a tam sme len tak sedeli a kecali asi 5-6 minút na to som videl jedno dievča ktoré kráčalo ku mne bolo strašne pekne ale bola nie ako divne oblečená aj ten zostrih vlasov proste nebol to taký štýl ktorí bi ste mohli vidieť každý deň potom som otočil havov na kamoša ktorí do mňa tukal palcom či ho vôbec ešte vnímam a keď som sa otočil už tam nebola ale som si určite istý že nikto ale nikto nemôže zmiznúť do 4 sekúnd a na viac keď ide po rovnom chodníku . Ešte ma napadlo že to mohol bit nieaky duch alebo ten duchovný sprievodca ??? fakt neviem rad by som vedel kto alebo čo to bolo naozaj by ma potešilo ak by to bolo normálne dievča :D:D
Je len na vás čomu budete veriť.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Vidiny

Příspěvekod Pete » pát, 19. lis 2010, 15:19

Tipuju zbloudila duse, ktera asi ani nevi o tom ze je mrtva, podobne pripady se stavaji, ale muze to byt prakticky cokoliv
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vidiny

Příspěvekod clario » pát, 19. lis 2010, 15:39

Jistou odpověď na svou otázku tady nedostaneš je spousta možností co mohlo být. Mohla to být jak úplně obyčejná holka a jen si třeba přehlédl nějakou z možných způsobů kterými se mohla ztratit, stejně tak to mohl být něčí duch, vyšší bytost, cestovatel či třeba tvá vlastní představa vyvolaná nějakou potřebou tvého podvědomí. Možností je celkem dost.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Vidiny

Příspěvekod nou » sob, 20. lis 2010, 09:16

isiel som raz v elektricke a videl som z nej typka obleceneho do kostimu orangutana ako si kraca po ulici a nesie igelitku tusim to boli rozky co v nej mal. mohlo to byt hocico a naisto to nezistis.

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Vidiny

Příspěvekod Mistel » stř, 08. pro 2010, 19:44

Taky se mi stává, že zahlídnu fakt pěknou holku, otočim se a ona je fuč :-D I když, co si budem povídat, ve tmě vypadá každá o 50 % líp...
... Vidiny jsem měl, ale buďto jen v periferním vidění, nebo na mě mávala kočka (jak vystřižená z animáku)... to ale bylo po tom, co jsem celej den pracoval s toluenem :-D
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Vidiny

Příspěvekod carlos » úte, 28. pro 2010, 17:31

ANNO, mohl bys ji víc popsat? Co přesně není bylo divného, zkus určit aspoň dekádu z které mohla pocházet. Tak by se mohlo aspoň líp určit co to bylo, za předpokaldu, že budeme čas chápat jako lineární e ne jako cyklický. Pokud ji nebudeš schopný ji přibližně zařadit do nějaké epochy, nebyl to duch. Jestli se ti podaří ji někam zařadit, zkus zjistit, jestli tam někdy někoho nezabili, nebo někde pohledej tragické nehody v okolí, molžná to poskytne odpověď.
Někde sem četl o příhodě z Anglie, někdy v 70.-80. letech probudil obyvatele vesnice hluk leteckých motorů, vyšli ven, na obloze viděli letadla luftwafe, což bylo divné, WW2 byla dávno minulost. Hlášení pilotů luftwafe v tom smyslo, že letěli, viděli pod sebou továrnu, hodlali vypustit bomby, pojistky na těch dvěřích, kterými se shazují bomby se ale zasekly, celé letce, uvolnili se až nad polem. Problém je v tom, že ve 40. letech tam žádná továrna nestál.


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti