Pyro

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Pyro

Příspěvekod ANNO » úte, 09. úno 2010, 02:10

chcem sa opitat viete mi niekto vysvetlit co sa mohlo stat ?

kamarat ktory cvici pyrokinezu nas pozval k sebe sli sme k nemu do zahradky rozrobil ohen a povedal aby sme sa chitly za ruky tak sme to spravili povedal nam aby sme mysleli na to ako s naseho tela ide ciara energie ktora vzecuje ohen ... no s tim by nebol problem kebi sa ohen vznietil do hora ale on siel k nam hned sme sa pustili a v tom momente sa to vratilo do normalu. do teraz neviem čo to mohlo sposobit ?

i ked mozno ta energia mohla posobit ako zapalna snura ??
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Pyro

Příspěvekod Jarda » úte, 09. úno 2010, 16:25

nebylo by možný že si ten kamarád na vás přichystal nějakej trik? přece jen podmínky pokusu si určoval on...
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Pyro

Příspěvekod ANNO » čtv, 11. úno 2010, 02:01

hmm to si nemyslim ved bol viacej vyhukani ako my
Je len na vás čomu budete veriť.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pyro

Příspěvekod Pete » čtv, 11. úno 2010, 08:15

Pokud vim tak pyrokineze aplikovana na svicku muze ten plamen i rozsirovat ne jen zvetsovat, takze jednoduse, a kdyz jste byli spojeni tak ste meli hodne energie..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pyro

Příspěvekod Exille » pon, 07. úno 2011, 23:13

Možná už trošku více pozdě.

Stalo se to, že oheň šel po zdroji energie, Vás, nešlo o to že by Vám ten oheň chtěl ublížit, jen chtěl víc energie.
Další věc je také to, že v ohni po tom co jste ho začali živit se mohl usídlit Salamandr a zaměřit se na Vás, aby jste mu dali více energie a on více zesílil.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pyro

Příspěvekod Pete » úte, 08. úno 2011, 01:49

Exille dokazes ty zivlove bytosti i vnimat/videt ?
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pyro

Příspěvekod Exille » úte, 08. úno 2011, 14:09

Energeticky ty bytosti mohu vnímat, protože při použití psi energie se jí většinou živí, pokud ji použiješ k určitému úkonu, například Tvůj případ.
Protože pokud například u pyrokineze začneš pracovat s ohňem kde je Salamandr, tak poznáš, že oheň není pod tvou kontrolou a že "pije" tvou psi energii.

Teď jde o to, když jste prováděli ten pokus, tak Vaše myšlenky byli zaměřeny na to, aby oheň zesílil?
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pyro

Příspěvekod Pete » úte, 08. úno 2011, 14:21

Ja s tim experimentem nemam nic spolecneho, jenom me zajimalo zda ty zivlove bytosti umis videt/vnimat

Pred rokem jsem mel slusne rozvinutou hypnagogii, zkousel jsem se napojit na ruzne kanaly (jako na tv) kvalita byla nekdy lepsi nez ve skutecnosti, dokazal jsem si podrzet obraz/kanal ktery jsem chtel.. tak me napadlo trenovat znovu a snazis se takhle videt ruzne bytosti (s zavrenyma ocima se mi podarilo videt jakysi energeticky otisk tela)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Pyro

Příspěvekod Exille » úte, 08. úno 2011, 14:32

Jakmile začneš pracovat s energiemi, tak se stává to, že jsi na ně citlivější. Vím, že když teď pracuji s psi energií, tak jsem na ni také citlivější, poznám když na mne někdo energeticky působí ať už vědomě nebo ne, ať už je to trošičku nebo silně.
Aktuálně cvičím elektrokinezi. V tomhle ohledu jsem zjistil, že lépe vnímám živelné energie ohně a vzduchu.
Teď v sobotu jsme dělali s kamarády venku oheň. Vyjeli jsme fotit hvězdy, protože bylo krásně. Oheň se zvětšil postupně na vatru a já začal cítit jak se k němu stahují určié energetické bytosti, podle mne to byli zrovna salamandři, protože jsem z nich cítil živelnou energii ohně.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Pyro

Příspěvekod 122333 » stř, 09. úno 2011, 02:27

ahoj, bylo by mozne o tech Salamandrech napsat neco vice? hlavne z vlastnich praktickych zkusenosti. Diky
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Pyro

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 13:29

chcem sa opitat viete mi niekto vysvetlit co sa mohlo stat ?

kamarat ktory cvici pyrokinezu nas pozval k sebe sli sme k nemu do zahradky rozrobil ohen a povedal aby sme sa chitly za ruky tak sme to spravili povedal nam aby sme mysleli na to ako s naseho tela ide ciara energie ktora vzecuje ohen ... no s tim by nebol problem kebi sa ohen vznietil do hora ale on siel k nam hned sme sa pustili a v tom momente sa to vratilo do normalu. do teraz neviem čo to mohlo sposobit ?

i ked mozno ta energia mohla posobit ako zapalna snura ??
Povedal by som že keď ste si predstavily tu šnúru tak si niekto dopredstavil ako oheň po nej lezie (stačil jeden) a oheň z dostatkom energie robí divy :)
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Pyro

Příspěvekod hri-hori-ja » čtv, 08. srp 2013, 04:51

Veru tak
S dostatkom energie robim divy aj ja...
Ked som bez energie,robi divy so mnou druhi...

Energiu mam vzdy,no nie vzdy si ju uvedomujem...
Ked si ju neuvedomujem,potom ju nemam

Vsetky divy teda pramenia z vedomia a jeho stavov...
... ... ... ... .
x


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů