zkušenosti

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 16:02

vcera se mi stalo neco fakt zvlastniho bud umim telekinezi a nebo se astralni bytosti dokazou projevovat i v nasi fyzicky sfere... ale kdyz jsem chtela jit vecer k sobe do pokoje se podivat na jeden film tak kdyz jsem tam prisla tak jsem mela to dvdcko nachystany na polstari...mam tu sice rodice ale ty u me v pokoji nebyli a ani nikdo nevedel na co se chci divat...
musim rict ze to byl dost sok... protoze v prvni chvili me napadlo jestli nam nekdo nevlezl do baraku ale to jsem zavrhla protoze kdyby tam nekdo vlezl tak tohle by ho asi nenapadlo...:-D
takze jestli mi tohle nekdo dokaze vysvetlit...tak bych byla dost rada...a ted mam opravdu hodne silny deja vu..:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: zkušenosti

Příspěvekod Daniel » úte, 30. pro 2008, 16:11

tipuju ze sis ho nachystala sama a pak na to zapomnela :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 16:39

no to skutecne ne... a za dalsi ja si to nikdy nechystam... proste se rozhodnu ze se na neco podivam a rovnou jdu k sobe poopadnu dvd a dam do mechaniky....
a rano kdyz jsem vstala tak jsem si 100% jista ze jsem po nicem takovym nesahala...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod H0n24 » úte, 30. pro 2008, 17:01

Takovýhle haluze se mi občas taky stávají, ale většinou jde o něco menšího. Bohužel mě nenapadá žádnej příklad, protože už jsem si zvykl a beru to jako "normální" věc, stejně jako třeba to deja vu 8-) Mind over matter ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 17:05

a myslis ze to delas ty a nebo nejaka jina bytost.. tak aspon neco malyho pro priklad...
jinak jsem rada ze nejsem blazen:-D

jinak nevim jestli to muze mit spojitost kdyz jsem si touzebne jeste pred tim prala od ty moji bytosti aby se nejak projevila abych vedela ze nemagorim....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod acdcpetr » úte, 30. pro 2008, 17:58

Tys taky vytvarela bytost? zajimave...no jestli jsi ji prosila o projev...musel audelat neco vyrazneho aby sis toho vsimla...
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 18:01

no nerekla bych ze vytvarela...spis bych rekla neco co uz tam bylo nejakej pruvodce nebo tak...
a jak se da poznat jestli ta bytost je vami vytvorena nebo je to neco co uz v astralu bylo? teda ne ze by na tom zalezelo pro me je hlavni ze to je, ale docela by me to zajimalo ze zvedavosti...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod H0n24 » úte, 30. pro 2008, 19:03

Podle mě to dělám já, většinou vědomě, vpodstatě je to jen :) ovlivňování reality.
No blázen určitě jsi :lol: , aspoň podle psychiatrů - tím jsi se stala, jakmile jsi uvěřila v to, čím se zabývá tohle fórum ;)
Tak dobře, na pár příkladů jsem přišel: třeba kolikrát má učitel zpoždění, protože ještě nejsem ve škole, přijede mi dřív autobus, začne foukat vítr(na to jsem přišel ještě dřív než jsem se začal zajímat o mystiku :) ), najdu věc, kterou jsem už dlouho sháněl a další.
Ta spojitost tam určitě bude, a protože sis nepřála nic konkrétního, nejspíš to byl projev nějaký bytosti, podle mě duchovního průvodce
Obrázek

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 19:05

no tak takovy vychytavky ze ti jede akorat metro nebo podobny veci na to jsem celkem taky zvykla ale tohle bylo pro moje chapani trochu vic silny kafe...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod H0n24 » úte, 30. pro 2008, 19:11

Jasně, to chápu...ale uvědom si, že je to vpodstatě to samý - něco sis přála, tak se to splnilo ;)
Věř mi, že nebýt tohohle tématu bys na to během pár týdnů zapomněla
Obrázek

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 19:13

myslim ze ne na takovyhle haluze mam opravdu dobrou pamet protoze me to zasahne hluboko do mozku/pocitu....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod andree » úte, 30. pro 2008, 21:10

nainstaluj si do pokojíku kameru :eek: ...to by musel bejt masakr pak zjistit jak se tam to DVDčko dostalo a jestli tam letělo tak bych se asi zcvoknul :D

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » úte, 30. pro 2008, 21:37

no to bych se na tu kameru musela permanentne divat.... a jestli i to pred tim bylo taky od ty bytosti kdy mi na okno priletela andulka dostatecne vycerpana na to abych ji mohla chytnout....:-D tak jestli dalsi bude zase pomalu za rok-...a vec jinak ja bych se asi taky zblaznila.. jedna je videt to uz tam a druha videt to letet...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: zkušenosti

Příspěvekod Tidus » úte, 30. pro 2008, 23:43

Doporucuji byt k takovym vecem skeptictejsi. Taky se mi kolikrat zdalo, ze je neco jinak a prisahal bych, ze to tak bylo a ono ejhle. Kdyz si za kazdym naznakem cehosi budete mislet, jak ovlivnujete svet myslenkama a co vsechno nedokazete, tak se nikam nedostanete a budete si vytvaret iluzi sami pred sebou.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » stř, 31. pro 2008, 12:35

tak to se neboj to si rozhodne nemyslim... :D jenom me akora prejede tn pocit prijemnosti kdyz vidim ze mii akorat jede metro ktery ma zrovna interval 10minut...
:D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: zkušenosti

Příspěvekod Daniel » čtv, 01. led 2009, 15:55

to s tim metrem nejak nechapu.. to jako ma byt nejakej zazrak nebo co? :) kdyz jezdi metro kazdejch deset minut tak je dost pravdepodobny ze se do toho trefis..
souhlasim s tidusem, je treba byt skeptictejsi... nedokazu si predstavit, ze by se jakakoliv astralni bytost manifestovala zrovna tim, ze by ti davala DVD na postel.. rekl bych ze to ma zcela urcite nejake racionalni vysvetleni.. neni potreba za vsim hledat neco nadprirozeneho..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » čtv, 01. led 2009, 22:02

tak navrhninejaky racionalni vysvetleni... :D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: zkušenosti

Příspěvekod petra » čtv, 01. led 2009, 23:04

psala jsi, že se domníváš, že za to můžou astrální bytosti nebo ovládáš telekinezi. pokud skutečně ovládáš telekinezi, tak se můžeš sama přesvědčit. vyzkoušej si jí na nějakým jiným předmětu. zkoušela jsi to?

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zkušenosti

Příspěvekod saila » čtv, 01. led 2009, 23:53

no defakto ani nevim jak... me kdyz se neco cokoliv povede tak je to spis spontalni...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů