PSI Ball a éterické tělo

STMR
Příspěvky: 31
Registrován: ned, 26. pro 2010, 17:42

PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod STMR » sob, 23. dub 2011, 12:09

Ahoj,

jakou má souvislost energie PSI ballu s éterickým tělem? Chtěl jsem ovládat éterické tělo - dal jsem si proti sobě ukazováčky pravé a levé ruky a snažil jsem je protáhnout k sobě, aby se dotkli. Vše jsem dělal v relativně šeré místnosti a viděl jsem jakýsi tunel mezi prsty a známý tlak mezi prsty stejný jako při tvorbě PSI ballu. Je éterické tělo část PSI ballu, nebo něco dělám špatně?

ps: pokud se mi provede prodloužit éterické tělo a já dosáhnu na nějaký předmět, ucítím jeho strukturu? Jak to procvičím?

ThX

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod Lama » pát, 16. zář 2011, 20:10

Celkem stary tema. Ale
taky mi tyhle informace chybi
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod zebyja » čtv, 17. led 2013, 10:29

No není to má zkušenost.. Mě technika PSI Ballu nepřijde nijak užitečná.. Ale když se nad tím tak zamyslím, spíše by jsi se měl snažit zakřivovat energii z okolí než z vlastního zdroje.. Éterické tělo má za úkol udržet to astrální blízko fyzického (nebo, alespoň je to jedna z věcí co dělá..) pokud budeš své éterické tělo nějak zakřivovat mohlo by to mít spíš negativní účinek na Tebe než, že by jsi protáhl ruku a po něčem šmátral.. ale to je jen můj názor.. Pokud chceš zjistit např. o nějaké věci něco na dálku jsou podle mě účinnější způsoby.. (třeba k němu dojít a šmátrat fyzickým tělem? :D )
Upřímně mi tyto techniky připadají jen jako snaha dokázat sami sobě jak jsme mocný.. Alespoň v tom nevidím tedy žádný lepší účel.. rád se ale nechám vyvést z omylu..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 13:03

Zebyja ak ti neprijde užitočná technika na ktorej stojí liečenie,energetický útok,a obrovská časť technik na výrobu štítov , nabíjanie predmetov energiou , pri častom tréningu "psi-guľe" (od dneska energická guľa alebo energia ) sa zvetší aj tvoj osobný zásobnik energie (kliky,drepy na svaly :) zabudol som na niečo?
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod zebyja » pát, 02. srp 2013, 14:28

Zebyja ak ti neprijde užitočná technika na ktorej stojí liečenie,energetický útok,a obrovská časť technik na výrobu štítov , nabíjanie predmetov energiou , pri častom tréningu "psi-guľe" (od dneska energická guľa alebo energia ) sa zvetší aj tvoj osobný zásobnik energie (kliky,drepy na svaly zabudol som na niečo?
Fyzická síla a zdravý zvyšuje maximální únosnou kapacitu pro tělo..
Časté používání energie, zvyšuje pouze její regeneraci..
Maximální kapacitu energie zvyšuje kultivace duše a ducha..

pokud jde o tvůj argument.. když budu číst knihy, naučím se lépe číst.. To ale neznamená, že budu číst knihy, které mě nebaví, nebo v nich nevidím význam..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 16:13

Áno čítanim kníh sa ti zvetší slovná zásoba okrem toho sam si napisal že častým dajme tomu tréningom sa zvýši regenerácia chápem že si čítal iné zdroje tak tam je to uvedené inak neodsudzujem to ale mam z praxe dokázane že to zvyšuje aj množstvo "zásobnik" energie.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod zebyja » sob, 03. srp 2013, 12:01

Právě, že to nemám z knih.. To že se Ti tréninkem zvýší kapacita je dané tím, že každým úspěšným cvičením pochopíš podvědomě něco co ti pomůže kultivovat energii..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:27

Prosím aspoň uveď nejaký argument prípadne zdroj kde si tieto informácie zistil.Asi niesom ešte na tvojej úrovni takže nechápem že podvedome pochopím "niečo"(čo niečo?) čo mi pomôže kultivovať energiu. Po prvé v cvičení sa človek skludňuje získava lepšiu kontrolu nad energiou lepší súlad zvetšujú sa mu energické kanáliky ale to podvedomé pochopenie kultivácie energie najprv vysvetli pretože mi to príde ako nejaký výstrel z knihy o reiky stupňa majster 10.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod zebyja » pon, 05. srp 2013, 14:05

Nevím co na tom nechápeš.. Když budu zatloukat hřebíky, tak prostě časem pochopím vědomě a podvědomě spousty věcí..
vědomě: Jak moc do toho udeřit, kdy šikmo a kdy rovně.. kdy ho třeba srovnat a kdy ne..
podvědomě: Které svaly je lepší sepnout při nápřahu.. mírné zpevnění ruky před kolizí.. jak vysoko je optimální ohnout zápěstí..

Nemám to z knih, jsou to moje slova..

Pointa toho na co jsme chtěl upozornit v Tvém příspěvku bylo.. že jsi tvrdil, že cvičením se zvyšuje kapacita.. ale to není pravda, zvyšuje se kultivací.. můžeš mít pocit, že se Ti zvyšuje cvičením, ale to je proto že se cvičením zároveň kultivuješ.. pokud budeš ale stále dělat dokola jedno a to samé cvičení, tak už ho budeš umět tak dobře, že Tě kultivovat nebude a maximální kapacita se Ti tedy už nezvýší..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod hri-hori-ja » úte, 06. srp 2013, 05:57

Tema kultivace je zajimave...
Kdy se stane z cinnosti( jakekoliv) kultivace-tj to,co zvysuje me Poznani,mou Silu,mou Moudrost?

Rozebral bych to asi tak,ze to nezavisi az tak na tom,jakou konkretni cinnost delam...jako spis na zpusobu a pristupu k one cinnosti

Na nacasovani one cinnosti a zejmena take na samotne Moudrosti= Milosti Vedomi,jake ma Ona se mnou plany...

Takto nekdo precte knihu--a je kultivovan ,neb nastane soubeh onech pozitivnich faktoru,ktere sem uvedl( mozna sou potrebne I dalsi)...a druhy tu knihu precte 10x a nic

... ... ... ... .
ax

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: PSI Ball a éterické tělo

Příspěvekod zebyja » pát, 09. srp 2013, 10:43

Tema kultivace je zajimave...
Kdy se stane z cinnosti( jakekoliv) kultivace-tj to,co zvysuje me Poznani,mou Silu,mou Moudrost?

Rozebral bych to asi tak,ze to nezavisi az tak na tom,jakou konkretni cinnost delam...jako spis na zpusobu a pristupu k one cinnosti

Na nacasovani one cinnosti a zejmena take na samotne Moudrosti= Milosti Vedomi,jake ma Ona se mnou plany...

Takto nekdo precte knihu--a je kultivovan ,neb nastane soubeh onech pozitivnich faktoru,ktere sem uvedl( mozna sou potrebne I dalsi)...a druhy tu knihu precte 10x a nic

... ... ... ... .
ax
Rozdíl, mezi kultivací a činnosti bez kultivace, je jednoduchý..
Kultivace je to natolik, nakolik jsi z toho schopný přiblížit se dokonalosti/Bohu..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host