Temný spiritismus

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Temný spiritismus

Příspěvekod carlos » sob, 27. lis 2010, 22:33

Při jedné z procházek v lese mě napadla jedna velmi podle mě nebezpečná, ale za to velmi zajímavá věc, zkusit dát mrtvému nové tělo. Vím že by to bylo na hranice etiky, bezpečnosti a dalších věcí, zasohovalo by to do spiritismu, černé magie šamanizmu a mohlo by to narušit, kvůli své síle, hranici mezi světy.
V podstatě má jít o to, že vyvoláme nějakého ducha a připoutáme ho k nějakému tělu v třeba komatu. Otázka je co se děje s duchem člověka když je v komatu, jestliže tělo opustí na druhý břeh, ale to nějakým záhadným způsobem zůstane na živu, pak by to nemusel být zas takový morální problém, ale jestli je duch s tím tělem spojený stále, pak už by to chtělo hodně zavžování. Každopádně by snad měl jít využít stav klinické smrti, takže by došlo k něčemu jako reinstalaci OS na počítači, prostě bysme ducha co odcházel pustili na druhou stranu a z ní jiného přivedly, dokonce by zůstaly vyrovnané oba světy, protože by jeden přišel a jeden odešel. Zůstává otázkou, jak moc je to proveditelné.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod clario » sob, 27. lis 2010, 22:35

Tak podle mě je to neproveditelné a navíc i pěkná blbost :lol:. Proč bys to vlastně chtěl vůbec dělat?
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 00:12

Zajímavá myšlenka, pár případu kdy se to stalo by tu bylo, ba dokonce i u zvířat. Některá média se nechávají záměrně posednout duchy-božstvy aby předávali vzkazy od zesnulých, ale je tu pořád určitá hranice. Spojení s duchem de jenom na určitej okamžik, kdy se fluidum media a duše zemřelého smísí jakoby dohromady...
EDIT:
Jinou variantou, tak trochu mimo tohle téma teda ale že sem si nato zrovna vzpomněl, je použití okulární hlavy kdy se duše uzavře do lidské lebky (zkušenější v tomhle oboru mě dyštak opravte) požívá ke komunikaci se zemřelým nebo k věštění takřka bez nutnosti vyvolávat ducha, protože je stále uzavřenej v lebce. Lebka trošku stroze z mích zkušeností je plněná ruznímy bylinami, dále pak oplácána hlínou do původního tvaru aby se podobala co nejvíce člověku kterému patřila.
Obrázek

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod IamI » ned, 28. lis 2010, 02:53

Tohle je opravdu velice zajímavá otázka. A vůbec není jednoduché na ni odpovědět, protože není v podstatě o co se opřít.
V první řadě je potřeba položit si otázku co člověka po smrti vlasně opouští, a co v něm zůstává a dříve nebo později zemře.
Podle mého názoru by ten člověk, do kterého by "mrtvý duch" vstoupil v podstatě ožil, a ani jeho nejbližší (bývalí pozustalí) by si zřejmě nevšimli že to není on.
Zní to asi dost kontraverzně, ale řada poznatků z oblasti lékařství (transplantace), mystiky i magie toto nepřímo potvrzují.
Tak mě napadá dost zvrácená otázka jestli k tomuto třebo občas nedochází v případě klinické smrti a následném obživnutí. A pokud to poženeme dál do extrémů, jak vlastně člověk pozná že má jinou duši? Nebo jak pozná že ji má nebo nemá - znamená opravdu nemít duši být mrtvý?
Třeba ji běžně měníme během svého života několikrát, kdo ví ... :-) Osobně doufám že tomu tak není, ale dokázat to neumím. Protože duše jako taková vůbec neobsahuje paměť, emoce, nejaké schopnosti nebo neschopnosti, prostě nic, podle čeho by se alespoň z úrovně našeho poznání mohla identifikovat.
Je to opravdu mnohem zajímavější otázka než jsem čekal, a jsem hodně zvědavý na vaše názory. Třeba se nakonec shodneme i na tom že je to všechno úplně jinak :).
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod carlos » ned, 28. lis 2010, 11:10

to: IamI » ned, 28. lis 2010, 03:53
Jestliže duše nemá paměť, s čím se potom spojují média?
Možná jsem to nevyjádřil dost jasně, ale chtěl jsem připoutat právě to co si pamatuje a možná je schopné myslet.Vím že nikdo z nás nemá právo rozhodovat o tom, která bytost bude obývat to které tělo, ale čistě ze strategického hlediska by bylo výhodné přivést na svět zpět nekteré osobnosti, které by nás mohly posunout ještě dál.

to: clario » sob, 27. lis 2010, 23:35
Proč bych to dělal? Čistě proto, že by si člověk mohl pohovořit s někým kdo je mrtvý a to bez nebezpečí která plynou z vyvolávání pomocí tabulky. Ovšem rizika při provádění rituálu k připoutání někoho k novému tělu by byla možná ještě větší.

to: SkarMa » ned, 28. lis 2010, 01:12
O uvěznění duchů v lebkách jsem slyšel, provozují to domorodci v Indonesii, ale nevím jestli to nefunguje jen s duchem člověka jemuž lebka patřila, pokud je k tomu potřeba jeho lebka, pak je problém bylo-li tělo spáleno.

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 12:06

O uvěznění duchů v lebkách jsem slyšel, provozují to domorodci v Indonesii, ale nevím jestli to nefunguje jen s duchem člověka jemuž lebka patřila, pokud je k tomu potřeba jeho lebka, pak je problém bylo-li tělo spáleno.
Do lebky se dá uvěznit "jakýkoli duch", a nemusí to být ani lebka, použit se dá třeba i nějaká nádoba.
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » ned, 28. lis 2010, 13:30

cerna magie je klasifikovana jako delani neceho, proti neci vuli, respektive nemate svoleni = cerna magie, ale ted k veci

Lebka neni vubec potreba, je mozne ze to urcite domorode kmeny (popr carodejove, resp ruzni spiritisti) pouzivali. Ovsem na takove veci na dorozumeni staci Magicke zrcadlo nabite fluidem, ovsem na to musi mit Mag hodne vyvinute smysly, jinak podobna vec byla popisovana u stredovekych cernych msi s useknutou hlavou

Duse = astralni telo, Duch = mentalni telo, jsou ruzne pripady tzv energetickych upiru, kteri zustali v svojem astralnim tele, ale k jeho udrzeni potrebovali hodne energie, tak ji sali z okolnich lidi (a to se muze stat i nemagicky zalozenym lidem). Mag umi vedome udrzet po smrti astralni telo, a cerpat energii napr z kosmu/zeme, jsou i pripady zhmotneni astralniho tela ovsem jenom na par sekund to vycerpalo par lidi tak ze hned sli spat..

Bardon
Na základě
univerzálních zákonů může mág, stojící v ovládání okultních schopností a sil na vysokém stupni,
křísit i mrtvé. Mágovy školené smysly mu umožní pozorovat práci živlů v těle, duši a duchu, dále
působení elekromagnetického fluida, vidí pojítko mezi hmotným, astrálním a mentálním tělem a je
mu známo, jak se dá vše podle univerzálních zákonů ovlivnit. Je pro něho jednoduchou věcí oba
spojovací články pomocí živlů a elektromagnetického fluida vytvořit.

Tam, kde nebyl porušen žádný orgán, životu důležitý, může mág přivolat duši zpět do života,
ovšem za předpokladu, že mu Božská Prozřetelnost káže tak učinit. Smrt člověka nebo zvířete
bleskem nebo podobnými příčinami zaviněnou, může mág učinit neplatnou. Potřebuje pouze
v tomto případě navázat v akáše kontakt s duchem, zavést vědomě mezi duchem a duší
elektromagnetické fluidum, aby se pojítko mezi duší a duchem zpevnilo. Totéž provede s duchem a
duší v těle a utvoří pomocí elektromagnetického fluida a živlů náležitou harmonii. Bleskurychlou
náplní těla principem světla zesnulý oživne. V tom vězí syntéza kříšení mrtvých magickým
způsobem, jejíž příčinou jsou živlové síly a elekromagnetické fluidum, bez rozdílu, zda při tom
hrála úlohu vůle nebo zda byly použity jiné metody. Je dostatečně známo, že dosud každá doba
měla své zasvěcence, kteří křísili mrtvé.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 13:52

Pete: Všechno co ti nevoní spadá do tzv. černé magie a spiritismu popřípadě je dílem čaroděje. To co je dobrý, podle tebe nejlepší pro každého, je výcvik podle Bradona a všechno co je psaný v Praxe magické evokace kterou sis pravděpodobně někdy prohlížel.
Uznej, že to je zkrátka nesmysl.
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » ned, 28. lis 2010, 14:19

Netvrdim ze vsechno co mi nevoni spada do cerne magie. Ale pochop ze zaklad je nikomu, ani sobe, a nedelat neco proti neci vuli. Jsem hodne skepticky k tematu spiritismu, protoze jak jsem hodnekrat psal, nemusi skodit jenom sobe.

Nemyslis si, ze nejaka lebka je zbytecna resp do ni uveznovat ducha ? Kdyz s nim jde hovorit jinymi zpusoby, pro neho ne prijemnymi.

Rizenou demolici prece taky nebude delat amater, aby neuskodil ostatnim.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 14:53

Netvrdim ze vsechno co mi nevoni spada do cerne magie. Ale pochop ze zaklad je nikomu, ani sobe, a nedelat neco proti neci vuli. Jsem hodne skepticky k tematu spiritismu, protoze jak jsem hodnekrat psal, nemusi skodit jenom sobe.
Seš skeptickej k více věcem o kterých sis zřejmě jenom tak naokraj svrchu přečetl (nebo padla zmínka např v Bráně). Kdybys studoval důkladně i jiný prameny zjistil bys, že okultismus, hermetismus a dokonce i spiritismus spadá taky do vědního oboru, a protože někdo píše o ní špatně neznamená, že špatnou je. De o to, jak tohle téma kdo chápe a do jaký hloubky dotohodle problému vidí.
Nemyslis si, ze nejaka lebka je zbytecna resp do ni uveznovat ducha ? Kdyz s nim jde hovorit jinymi zpusoby, pro neho ne prijemnymi.
Tohle téma tady padlo jenom tak na okraj, toď otázka jestli je to zbytečný. Zbytečný může bejt pak např. cokoli co se týče evokací a celkově všeho co se tu probírá..."nepřináší ti to žádnej hmatatelnej užitek, krom intelektuálního".
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » ned, 28. lis 2010, 15:37

Nemyslis si, ze nejaka lebka je zbytecna resp do ni uveznovat ducha ? Kdyz s nim jde hovorit jinymi zpusoby, pro neho ne prijemnymi.

Tohle téma tady padlo jenom tak na okraj, toď otázka jestli je to zbytečný. Zbytečný může bejt pak např. cokoli co se týče evokací a celkově všeho co se tu probírá..."nepřináší ti to žádnej hmatatelnej užitek, krom intelektuálního".
Nejde tu o intelektualni uzitek, ale celkove duchovni, prece se muze stat ze nam uz knihy nebudou stacit a budeme muset cerpat z jinych zdroju, proc pak nevyuzit genia ?
Navic rozebiras co je a neni zbytecny, ale nerozebiras zda je to eticke, to delat zpusobem ktery te bytosti nemusi byt prijemny, to mi prijde jako urcita forma sobectvi v magii
Seš skeptickej k více věcem o kterých sis zřejmě jenom tak naokraj svrchu přečetl (nebo padla zmínka např v Bráně) Kdybys studoval důkladně i jiný prameny
Cerpam z vice pramenu, ovsem vsude jsou jedny a ty same zakladni pravidla s kterymi souhlasim, hlavne neskodit, a nedelat neco proti neci vuli, mista kde se venuji lidi spiritismu vetsinou byvaji nabite negativni energii a tim muzes skodit ostatnim, proto to neuznavam prijde mi to jako jasny duvod
okultismus, hermetismus a dokonce i spiritismus spadá taky do vědního oboru, a protože někdo píše o ní špatně neznamená, že špatnou je
Nepopiram ze to spada do vedniho oboru. Jenomze to ze spiritisti muzou zanechat po sobe bordel, ktery muze skodit nekomu jinemu, se da klasifikovat jako cerna magie. Obecne spiritismus mel vzniknout az v posledni dobe, napodobenim evokaci popr za pouzitim nekterych jinych principu. Jenomze tam jde o urcitou volnost te bytosti, resp to ze ji medium vola do sebe, nebo aby se nejak projevila. A tu vznika ten problem, kdyz potrebuje k tomu, aby se s ni dorozumel aby skrz neho, nebo mimo neho se projevila, tak nebude na tolik vyvinuly, aby dokazal zjistit smysly zda je to vubec ta bytost, kterou volal, a pokud nevi zda je to jina bytost, tak ani nebude tak vyvinuty na to, aby ji dokazal odvolat pokud ona nebude chtit, a proto jsou znamy ruzne potize resp nebezpecnost.

Samozrejme ze podobny problem muze byt i u evokace, pokud tu bytost nevidi vnitrnim zrakem atd.. ovsem pokud by spiritista byl schopny ji videt vnitrnim zrakem, tak nepotrebuje spiritistickou desku, lebku, medium.. a tudiz to pak je spis evokace ducha.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 16:05

Navic rozebiras co je a neni zbytecny, ale nerozebiras zda je to eticke, to delat zpusobem ktery te bytosti nemusi byt prijemny, to mi prijde jako urcita forma sobectvi v magii
Snad mi nechceš namluvit, že je neetický psat o okulární hlavě, protože o tom sem se tady zmínil. Nepadla tady ani zmínka že bych sám duše zemřelých nějakým způsobem trýznil uvězňováním (nepříde ti to jako nesmysl?) musí, protože to je nesmysl tohle psát. To že si tu zmínil etiku je dobrý, ale prostě to neni to, co se tu řeší - je to mimo témo.
Cerpam z vice pramenu, ovsem vsude jsou jedny a ty same zakladni pravidla s kterymi souhlasim, hlavne neskodit, a nedelat neco proti neci vuli, mista kde se venuji lidi spiritismu vetsinou byvaji nabite negativni energii a tim muzes skodit ostatnim, proto to neuznavam prijde mi to jako jasny duvod
To, že se někdo např. zabývá spiritismem, neznamená že místnost kde vykonával svojí praxi bude nabytá negativní energii. Od toho sou vykuřovací-rituální a jiný techniky aby se místnost mohla vyčistit. To, že je někdo např. necromant (spiritista...) neznamená, že místnost poněm bude víc zasviněná než po teurgovi. Mám zato, že člověk kterej se tím zabívá do hloubky, tu místnost až na vijímky dokáže vyčistit od všeho negativního stejně dobře (ale je to jenom můj názor, třeba to tak neni).
spiritismus mel vzniknout az v posledni dobe
Nanejvýš to slovo.
ovsem pokud by spiritista byl schopny ji videt vnitrnim zrakem, tak nepotrebuje spiritistickou desku, lebku, medium.. a tudiz to pak je spis evokace ducha.
Nevim kde čerpáš, ale spiritista žádnou desku ani jiných pomůcek nepotřebuje pro komunikaci. Někdo jich třeba užije, ale je to individuální tak jako u teurgie.
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » ned, 28. lis 2010, 16:42

Rekl bych ze v nasem sporu je zasadni jedna vec, a to co se da a neda uz povazovat za spiritismus. Ja proste spiritismus povazuju za nedokonalou formu evokace, stejne jako Bardon, proto beru v potaz ze ten kdo ho bude provozovat nebude dostatecne vyvinuly a timpadem muze skodit. Ale nekdo jiny evokaci ducha nemusi brat za spiritismus, nekdo ho zas klasifikuje jako spiritismus. Musim se ted hrozne smat kdyz jsem si uvedomil ze tu jde jen o definici :lol: tudiz dejme tomu, ze nesnasim nizsi spiritismus, a o nem jsem celou dobu psal, problem je malo ci nepresna definice slov, protoze za spiritismus by se dalo pak povazovat vsechno, lucidni sny, astral, i tydle veci s definici spiritismu souhlasi ale nenazyval bych je spiritismem no
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod SkarMa » ned, 28. lis 2010, 16:48

Asi tak
Obrázek

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod carlos » ned, 26. pro 2010, 23:53

reakce na: Pete » ned, 28. lis 2010, 14:30

Jak cituješ knížku je užitečné, poskytlo mě to nové informace, ale je to trochu jiného než co jsem myslel, to tělo, které by se použilo stále fyzicky žije, ale jeho "majitel" není přítomný několik let. Tedy zdroj energie bysme měly. Jestliže se nepletu, tak energetický upír je živá bytost odebírající energii ostatním.
Kdybych se přeci jen rozhodl k vyvolání nějaké duše a k ní příslušného ducha, vyžadovalo by to patrně enormní množství energie, abych je sem nám dostal a udržel než je připoutám k tomu novému tělu. Ovšem to by mohlo toho kdo by to provozoval zabít. Proto by asi musel mág vytvořit nějaký bod do kterého by byla čerpána energie z okolí, což by ovšem bylo nebezpečné pro okolí (pokud by to bylo agresivní), jestli by stačilo odebírat energii vzduchu (ono ochlazení při zjevení duchů), pak by to nemusel být takový problém.
Plně si uvědomuji to, že by to bylo extrémně nebezpečné a navíc by to vytvořilo precedens, člověk by poprvé rozhodoval o tom kdo bude v kterém světě a zrušil by nevratnost smrti. Byť by to uměl jen jeden jediný na celém světě, bylo by to nebezpečné.

Píšeš, že je možné oživit mrtvého pokud je tělo v pořádku, myslíš, že pokud by někdo vydržel obrovský proud energie, že by mohl oživit mrtvého i po určité době v hrobě, nebo jen z kostí vytvořit nové tělo? Vím zní to jako hloupost, pak by se ten dotyčný rovnal bohu, ale cesty mysly jsou nevypočitatelné a nikdy nevím kam mě zavede.

Nicméně ještě ke smrti, nepodařilo se mi najít vhodné téma, dvakrát se mi podařilo vyrvat zvíře smrti. Přestože to byla jen malá zvířata, byla skoro zdechlá a nehýbala se, nějak se mi podařilo dodat jim energii, nevím co jsem ve skutečnosti udělal, ale do dne na nich nebylo vidět to že byla na zdechnutí, ale pokus o vyléčení krvcející rány se mi nezdařil.

Když už jsem u toho, ještě to sem přidám. Dalo by se velkým množstvím energie vyléčit cokoliv, včetně nevyléčitelných nemocí?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod clario » pon, 27. pro 2010, 10:17

Všechno je možné a vyléčení jinak neléčitelných nemocí také u těch je ale nezanedbatelný způsobem důležitá i vlastní víra pacienta.
Pokud jde o ty mrtvý, tak sem před nedávnem četl v jedné Bardonově knize o něčem podobném, kde může tělo umírajícího převzít jiná entita navázáním určitých spojení, drtivá většina podobných entit, tak ale z vlastní vůle neučiní. Bardon o tom psal v části knihy zabývající se pakty, tudíž by samotnou práci poté odvedla ta daná entita, ovšem na úkor tvé vlastní energie. Pokud jde o její množství, tak by bylo určitě pro normálního člověka enormní, ale pro člověka s dostatečným tréninkem a zkušenostmi to po energetické stránce problém být nemusí.
A s tím oživením mrtvých bych byl asi skeptičtější, nemyslím, že by bylo tak snadné vrátit do těla zpět to samé vědomí, které ho obývalo dříve a už vůbec ne proti jeho vůli. Takovej návrat by mohl být nevypočitatelný a člověk by při návratu mohl zase spoustu zapomenout a nebo si toho po návratu pamatovat a uvědomovat více. Tak či tak nejspíš by nebyl stejný jako dřív.
A Pokud jde o tělo v rozkladu, nebo jeho nové vytvoření, tak proč ne, v člověku se zrcadlí bůh a dokáže mnohé věci. Pokud jednou dosáhneme všech svých rezerv a veškerého našeho potenciálu bude pro nás jediným omezujícím faktorem jen lidská představivost.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » pon, 27. pro 2010, 16:10

carlosi
Energii lze cerpat z vesmiru, z planet/hvezd, kde je ji habadej. Problem je spis ta vazba ducha duse s telem, ktera nemusi vyhovovat

s tim ozivovanim.. myslim si, ze pokud je nekdo na takove urovni ze muze ozivit cloveka (i kdyby bylo telo v naprostem poradku) tak si uvedomuje ze prochazime reinkarnacemi a ze je lepsi ho nechat inkarnovat se znovu jako dite a prozit si jine zkusenosti. Z kosti vytvorit nove telo by mohlo jit jenomze zmaterializovat energii tak komplexne jako jsou vsechny organy, mozek, svaly by myslim bylo "skoro" nemozne.

Ted k teorii nemoci. Dobre o tom pojednava Germanska nova medicina. Nemoc = psychicky konflikt, telo nas upozornuje na neco co v sobe resime (napriklad neustale hadky s nekym = komunikace = 5ta cakra = nachlazeni krku). Leceni nemoci lze nekolika zpusoby
a) - psychicky konflikt do tela nanesl hodne negativni energie, nebo zabranil proudeni pozitivni. Tudiz (napriklad akupunktura, akupresura) napravi proudeni pozitivni energie, a pokud se clovek vyhne ten hadkam tak bude zdravy

- napriklad ruzni lecitele "primitivni" do sebe vezmou "nemoc" a tim muzou vylecit nemocneho. Tou nemoci se mysli negativni energie, je to dost nebezpecne, protoze muze do sebe vzit cast nemoci (negativni energie) tak lecitel muze malem umrit (pokud je to zavazna nemoc) a presto nemusi nastat k vyleceni protoze ji neprebral dost. Sam jsem si udelal takovy maly experiment, kamosovi jsem posilal energii, jeho kocovina zmizela, me zacala silne bolet hlava a musel jsem jit spat. (ta prevzata negativni energie se nemusi projevit stejne, pokud se ji lecitel nezbavi muze u neho propuknout nemoc, ale jina nez u pacienta klidne)
- i byliny vlastne v nas akorat procisti energii

b) Tuto techniku uci germanska nova medicina, zbavit se primo "jadra" problemu tudiz psychicky konflikt. Zjistit co nas tak trapi a vyresit ten problem, napriklad urovnat vztahy, nebrat si to tak ze nam umrel nekdo blizky atd. Tim se te nemoci zbavime na porad, i kdyz to muze trvat dele (jaky ma smysl vyleceni se, kdyz se napriklad nase vztahy nezlepsili a kvuli spatnym vztahum prijde nemoc znovu)

Rakovina napriklad vylecit lze. Jine nevylecitelne nemoci taky pujdou, pokud nedoslo k velkemu poskozeni na tele, coz by neresilo uz jen samotnou nemoc ale napriklad regeneraci mozku.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod carlos » pon, 27. pro 2010, 16:45

Nemyslel jsem nemoc jako rakovina, ikdyž se snad ze začátku za ni považovala, ta nemoc je způsobena virem, tedy něčím na hranici organismu, takže jeho činost je život, tedy by to mohlo jít tak, že by se každému jednomu odebrala veškerá energie, čímž by bylo po něm.
Samozřejmě to že nemusí plně vyhovovat vazba duše s tělem, je jasné, "nahrát" duši a ducha rasisty do černocha by asi nebyla ideální, proto mě napadlo oživení mrtvého těla, protože pak by ten problém snad odpadl. Je otázka jestli je opravdu dobré nechat toho člověka reinkarnovat, budeme mět geniálního matematika, a on se reinkarnuje někde ke křovákům, bude stejně inteligentní jako v minulém životě, ale nedostane se k těm možnostem, jaké měl a příjdem o něj.
S těmi kostmi, i po x letech by se mohla v ní najít jedna buňka, byť mrtvá, kdyby se ji podařilo oživit a bylo k dispozici dost energie, pak by celý proces mohl být pro oživujícího jednodušší.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod Pete » pon, 27. pro 2010, 17:20

Kdyz to beres takhle, tak neni problem zjistit kde se priste inkarnuje. Je to mnohem, mnohem jednodussi nez ho ozivovat, coz by ti navic on, ani jine bytosti nemuseli dovolit...

Pokud by slo o duchovniho vudce, tak by si a) mohl zapamatovat svuj minuly zivot b) vyucovat v pristim zivote jinde..

Kdyz Bardon, jeden z nejvetsich magu 20teho stoleti, psal jen o oziveni napr po zasahu bleskem, kdy zustalo telo neporuseno, a musi mit k tomu svoleni, ze to praktikovali i u nekterych nejvyssich radu, tak musi vedet ze by asi slo i s poskozenymi organy ho privest zpatky, ale stalo by to tolik usili, ze se to proste nevyplati

Navic kdokoliv, Matematik, Fyzik, Duchovni vudce je nahraditelny, myslenky stejne pouze prijimame z akasi, nejsou nasim vlastnim vytvorem jak se muze zdat
Deus est Homo

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Temný spiritismus

Příspěvekod IamI » pon, 27. pro 2010, 23:29

to: IamI » ned, 28. lis 2010, 03:53
Jestliže duše nemá paměť, s čím se potom spojují média?
Já se obávám že při experimentech s médii nehraje duše vůbec žádnou roli. Tedy pomineme li předpoklad že nemít duši rovná se být mrtvý.
Komunikace s médii by měla probíhat v astrální a mentální dimenzi.
Mimochodem co se týká paměti, narazil jsem před pár roky na velmi zajímavou informaci, která mě připadá čím dál víc pravděpodobnější.
- myšlenka která vás napadne se ještě před tím než vás napadne zapíše do Akáši, (***) a z ní se načte do vaší paměti a vy si uvědomíte že vás něco napadlo.
(***) tady si můžete zaspekulovat :)

přiznám se že tento předpoklad mě doslova vyrazil dech a hodně nesmyslných a nepochopitelných věcí dostalo smysl
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti