kletba

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » pon, 26. črc 2010, 15:05

Ahoj. Jsem takovy nezkuseny zelenac ohledne magie,ale nutnost me dohnala az sem a sice mam takovej problem. Jeden muj velice dobrej kamarad zacal s wiccankou. Po trech nedelich se jeho osobnost totalne rozlozila,ze skoncil na psychiatrii. Proc to pisu. Objevili sme potom,ze na zahrade mel zakopanou lahev, v ni divnou tekutinu,rezave hrebiky a svitek, ktery byl popsan divnymi slovy. (jeden muj kamarad mi rek,ze by o mohlo byt ochrane kouzlo-ale jak rkam,nevim). Jde mi o to,zda by se mohlo neco zvrtnout pri nejakem ritualu,ktery mohli provadet,pac poslednich 14 dni zacal delat nelogice,atipicke veci,pri kterych zustal stat rozum i nejblizsim kamaradum. Byl bych rad za kazdou pomoc,radu ci vyjadreni. Take by me zajimalo,zda by slo zpetne nejakym zpusobem dohledat energeticky otisk toho,co se stalo. Osudova noc byla pravdepodobne z 21.7 na 22.7.2010.
V tuhle chvilku si rikam,ze by za to mohla ta holcina,ale nechci na nekho ukazovat a narknout,kdyz nevim ba ani netusim.Ale nejak to rozmotat musim,nenechavame padnout kamarady a kdyz uz padnou,tak se je snazime zvednout a jit porad dale.....

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod clario » pon, 26. črc 2010, 16:38

Ahoj vítám tě u nás
Nevím na kolik jsou tady lidé schopni ti pomoci, snad se najde někdo s myšlenkou která by mohla nějak pomoci. Já sám nejsem zrovna moc v podobných věcech zběhlý, ale když už jsem se dal taky jednou do psaní tak napíšu něco víc :D .
Kluci jsou schopni dělat spoustu bláznivých věcí kvůli holce, když si jeden z páru vytvoří na druhém závislost je pak o něco snazší aby jeho osobnost prošla určitou změnou, zvláště v případě, že ta druhá polovička zastává jiný pohled na svět v tomto případě když je wiccankou, on se jí snaží víc a víc porozumět protože jí "miluje" a začíná se zabývat věcmi, které dřív nijak neřešil, je pak snadné se v těchto věcech rychle ztratit, zvlášť když o nich víte jen to co vám řekne ta druhá osoba. O takovýhle psychologických modelech ve vztahu by se dalo dlouze diskutovat, neznám ani jednoho z nich ale pokud je pravda alespoň trochu taková jak říkám mohl by to být jeden z faktorů co k jeho "proměně" pomohly.
Pokud jde o tu zakopanou lahev tak by se pro lepší posouzení hodilo vědět co to bylo za tekutinu, určitě to neochutnávejte kdo ví co to může být za svinstvo ale pokud jste v tom našli například nějaké stopy po bobulích čí podobných věcech nebylo by od věci je trochu popsat, nebo zkusit rozpoznat čichem co by v tom mohlo být za složky. Ty rezavé hřebíky bych určitě sami o sobě nepovažoval za součást ochranného kouzla, je tu ale možnost, že to byly jeho hřebíky, pokud na nich ulpěla jeho energie tak mohli být použitý pro to aby bylo kouzlo právě k němu směrováno. Těžko říct. Svitek který jste našli by mohl říci asi ale nejvíc, ta divná slova můžou být psána jiným jazykem nebo nějakou šifrou a pokud by se tady někomu podařilo tomu porozumět tak bychom si dokázali odvodit co to bylo za "kouzlo". Třeba je tam ale zase na druhou stranu napsáno něco intimního, takže tu vyvstává určité dilema zda to zveřejňovat.
A potom je tu otázka zda "to" nedělá samotná dívka. Určitě existují možnosti jak si přímo někoho podmanit v mnoha případech k tomu dochází i podvědomě jsou však i případy kdy to člověk dělá cíleně, vzhledem k té nalezené lahvi bych to zatím nijak nevylučoval. Každý z nás je toho vlastně schopen, většinou musí člověk alespoň trochu cvičit aby to byl schopen činit, ale existují i lidi kterým to jde bez větší námahy, právě ti si ze začátku málokdy uvědomují co vlastně činí. Tělo každého z nás produkuje určitý druh energie který je pro tělo nezbytný, Číňané jí nazývají Chi a u nás jí starší generace hermetiků nazývala tělesným magnetizmem. Každý z nás je na této energii závislí. Pokud tělo pracuje tak jak má tak si takovou energii utváří v dostatečném množství pokud ne tak je jí nedostatek a člověk trpí únavou a slabostí. Takový člověk se jí potom snaží čerpat z jiných zdrojů, stává se pak takzvaným energetickým upírem, vysává většinou nevědomě energii z ostatních. O této energii se můžete dočíst něco víc tady http://knihovna.orgfree.com/kafka/60.html zrovna tato kapitola pojednává přímo o jejím možném využití, v samotné knížce jsou pak některé věci které je možná lepší brát s rezervou, ale je tam hodně užitečných informací. Sám autor tam píše o tom, že pokud chce někoho "ovládat" nebo ho k něčemu přinutit svou vůlí, tak ho v první řadě zbaví jeho tělesného magnetizmu tedy jeho energie a místo ní mu pošle svoji, pokud si zvolil dobrý subjekt který těmto věcem snáze podlehne tak ho může prakticky ovládat. Neřekl bych, že je zrovna nejpravděpodobnější, že jde zrovna o toto, ale vzhledem k tomu že děvče se o magii zajímá, nemůžeme jen tak vyloučit ani toto.
Určitě by ale taky nebylo na škodu kdyby jsi se tu víc rozepsal o těch atypických věcech co dělá, kdybys napsal něco víc o tom jaký byl dřív a jaký je teď jakými změnami a jak se změnil jeho charakter, stejně tak by nebylo od věci popsat trochu blíže to jeho děvče.

Koukám, že sem se nějak rozepsal :D je vidět, že nemam co dělat, to co sem psal ber spíše jen jako zamyšlení než abys s toho hned něco vyvozoval může být velké množství možností které mohli něco takového dát do pohybu. Jak jsem psal tak by určitě mohlo pomoci zjistit co to vlastně na tom svitku bylo napsáno a také se trošku o svém kamarádovi rozepsat, pokud tedy sám budeš chtít, může tu jít zase o osobní věci. Určitě ti přeji hodně štěstí a také ať se to brzy všechno zase nějak urovná :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod Firzen » pon, 26. črc 2010, 16:49

Jen tak na okraj dodám, že toto "lahvové kouzlo" znám a je popsáno v knize "Velká učebnice čarodějnictví a magie". Tekutina je myslím moč, takže opravdu nepít, jak už říkal clario.. :lol:
Ale pokud si dám ruku na srdce, tak tento dotaz s prosbou o pomoc se mi nějak nezdá. Možná se ale mýlím. :)
Respice finem et non peccabis.

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

Re: kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » úte, 27. črc 2010, 10:03

Vcera jsem videl nejake veci,co se u nej nasli..byla tam kape pokreslena runama...knizka s pentagramem rucne psana tak do pulky..zacatek se zaobiral zivli,energii..pote byly taroty,hvezdy,svatky a pak byla posledni kapitola,napsana jinou barvou..a ta pojednavala pravdepodobne o dablu..necet jsem to moc dlouho,nemel jsem cas...dopis v lahvi byla nejaka smlouva s dablem..nebyla v zemi dlouho..cerstve zakopana podle mekosti hliny... take vim,ze flaska pochazi z jedne hospody,kde ji zakoupili ve stredu..kdyz jeste byl normalni.....jeho chovani se ze dne na den zmenilo...pracnat,majici vlastni stavebni firmicku,kterej makal od rana do vecera,rovny primi kamaradsky se ze dne na den zmenil v povalece,kterej chlastal do rana do 5,do prace nejezdil,stal se zlim,nadavajicim a plivajicim siru kolem sebe na vse a na vsechno....nikdy nebyl agresivni rvac,ale od ctvrtka kazdej den vyvolal celkem velkej konflikt,vsechno to vyvrcholilo tezkym zachvatem,kdy od pusy u sla pena,oci vyvalene a rozhodnut vsechny zabit. 3 chlapi meli co delat,aby ho svazali,nez trocha vychladne. Celou dobu sedel nehnute,nechtel pit,nechtel jsit,jen neco zlobive mumlal. Jeho dcera,vesmes jediny svetli bod,ho najednou prestala zajimat,nemel ani jidlo pro ni.......

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: kletba

Příspěvekod Jarda » úte, 27. črc 2010, 12:20

napadlo mě... zkus se zeptat tady: http://www.esoterikweb.cz/marios.php?r=vp tady by mohli vědět...
Ještě mě napadlo, že by se měla najít příčina tohohle a na to se zaměřit spíš, než na odstraňování následků.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod clario » úte, 27. črc 2010, 15:05

Tak tohle je už vážně drsný. Pokud je to všechno pravda tak si začal zahrávat s něčím co se mu vymklo a ovládlo ho to, alespoň tak se to jeví mě. V takovém případě by to chtělo se obrátit na někoho kdo má s podobnými věcmi dost zkušeností, ale kde někoho takového hledat netuším, napadá mě tak jedině exorcista i přes to že církev nemam vůbec v lásce tak si v průběhu času vytvořili celkem velkou moc nejenom v tom světskym světě. My tady jsme spíš banda víkendovejch nadšensů co dokáže sáhodlouze psát o ničem, takže pokud bys rád spousty teorií si tu správně ale tady už teorie nestačí...
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

Re: kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » úte, 27. črc 2010, 16:24

prave..par carodeju a carodejek zenam..ale kazdej dal od toho ruce pryc,protoze oni sou vyznavaci bile magie...poterebuju sehnat vymitace..posledni dobou,kdyz sem snim byl v kontaku me prosil,abych snim vyvolal dabla,aze snim chce uzavrit dohodu. Ja ho pokazde odmit protoze za prve se nestouram tam,kde to neznam a za druhe nad nim nelze vyhrat...ale diky vsem za radu,dnes du nahanet carodejku a trochu primacknout ke zdi,co se stalo ze stredy na ctvrtek..pac to vi jenom on a ona

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod clario » úte, 27. črc 2010, 16:48

na čem se to s tim ďáblem chce vlastně domlouvat?
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: kletba

Příspěvekod woa » úte, 27. črc 2010, 20:09

Velice zajímavej případ. Na tvym místě bych vyhledal faráře a minimálně se s nim poradil. Jinak sou taky senzibilové který se vyloženě specializujou na vyhánění zlejch duchů z domů a lidí.


Jinak todle ber trochu s odstupem: kdysi sem četl v jednej knize, že jistá dáma, která je už asi po smrti, se v minulym století v anglii zabývala vyháněním přivtělených duší. Popis tvýho kamaráda tomu celkem odpovídá. Řešila to tim že dotyčné osobě byla podána droga LSD což zbůsobilo že nad tělem dočasně převzala plnou kontrolu ona přivtělená duše (často se změnil i obličej oné osoby) a potom tu přivtělenou duši za pomoci psychologie přesvědčila aby se odstěhovala. Ale tudle techniku ber až jako krajní řešení a bez odborníka bych to rozhodně nezkoušel !!
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod clario » úte, 27. črc 2010, 20:58

Celkem zajímavá technika zbavování se různých entit, ale rozhodně bych to nepokoušel. Po převzetí těla entitou by se mohla stát spousta nečekanejch věcí, mohlo by se tím i více uškodit než pomoct, nikdy nemůžete vědět co se na toho člověka přilepilo a jak to bude reagovat.
Samotnej farář nejspíš nebude mít dostatek znalostí a zkušeností aby sám mohl podat pořádnou radu či pomoci jinak než svěcenou vodou a modlitbou, mohl by ale odkázat na nějakého jiného církevního zástupce s patřičnými zkušenostmi. Není špatnej nápad si s ním promluvit, ale raději s určitou obezřetností, protože by vás mohl mít v dnešní době i takový farář za blázny.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

michi.adam
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 27. črc 2010, 21:04

Re: kletba

Příspěvekod michi.adam » úte, 27. črc 2010, 21:10

ahoj.
nevim, mozna bych ti mohla pomoct. ale on bude taky muset chtit,to se da zjistit, jestli se chce sam jeste vratit, nebo je tam, kde je stastny. musela bych ho videt osobne. takhle je to trochu tezky, ty to sice dokonale popisujes, ale jako laik, muzes toho nechtic spousty zkreslit. musim se priznat, ze jsem to necetla cele, myslim ty dalsi prispevky, ten tvuj problem jsem si dokonale precetla.nazory ostatnich me sice do jiste miry zajimaji,ale nechci se nechat ovlivnit nazorem jinych, dokud si neudelam nazor svuj. neni to zle myslene.
kde, ze to bydlis. zatim by mi stacila jeho aktualni fotka - v tomhle tebou popisovanem stavu.
tak se ozvi.
diky. Míša

Arcanis
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 27. črc 2010, 21:18

Re: kletba

Příspěvekod Arcanis » úte, 27. črc 2010, 21:35

Nikdo: to co popisuješ zní jako že ta holka případně i ten kluk maj smíchaný všechno dohromady. Ta holka rozhodně není wiccanka, ač se za ní prohlašuje (je to dneska módě), wicca s ďáblem nemá absolutně nic společného (http://cs.wikipedia.org/wiki/Wicca), znám osobně dva zasvěcené alexandrijské wiccany u nás v ČR (moc dalších jich tu nebude), a spoustu eklektiků, vím o čem mluvím. Zní to, jako kdyby četla nějaké zmatené blogy různě na netu, a poskládala si z těch blbostí tam blbosti ještě větší.

Nicméně, jak říkáš, tyhle blbosti začly očividně působit, a ne málo, a docela je rozhodily (což je logický, když se začne plácat pátý přes devátý), taky jak tu psali lidi přede mnou. Ještě se můžeš zkusit zeptat lidí na http://www.pohanskeforum.net/, hodně jich znám osobně, a jsou to rozumný a schopný lidi, i v týhle oblasti.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: kletba

Příspěvekod Jarda » úte, 27. črc 2010, 22:25

ještě mě napadlo, že tady by asi věděli docela přesně o co jde. http://www.cirkevsatanova.ic.cz/phpBB3/index.php
Otázka, ale je, zda by chtěli pomoct...

ještě jsem si vzpoměl na tyhle: http://univerzalia.mysteria.cz/public/var2czindex.htm tam byli měli být taky schopní lidé
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

Re: kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » úte, 27. črc 2010, 23:03

nechci semka michat nic ohledne citu,to sem nepatri,,nebudu se rozepisovat o tom vsem,co kolem nej je a probiha..jsem moc rad,ze to nekoho zajima,vase prispevky jsem cet a nejake byli velice zajimave..nebdu sem davat zadnou fotku,jen skrz toto hledam nejake voditko proti tomu. Nejaky vymitac me taky napad,jenze je velkej problem v tom,ze nas k nemu proste a jednoduse nepustej..je izolovany a nikdo k nemu nesmi,takze nam nic nereknou..na druhou stranu zase nechci zbytecne zvedat absoutni vlny..jak jste rikali..je potreba postupovan chladne logicky..nejvetsi problem asi je,ze dokud nezjisim,co se udalo,a ta holka se nam vsem vysmiva a ma nas za cu..ky(nic nerekla,kdyz se ji zeptali po nasem a srdce umime naplnit zlobou a hnevem..) na otazku,co ma znamenat kniha,kape a lahev rekla,ze to byla jenom magie a usmala se na me...nerekla proste nic..a dokud nebude schhopen mluvit clovice,kvuli kteremu tohle delam,obavam se,ze neodhalim co se stalo tu noc..jako knihu a kapi vim=to bylo jeji,kdyz ji vyhodil z baraku a kricel na ni,ze mu ukradla penize,coz se ukazalo jako pravda i s tema penezma,tak si nestacila zbalit veci,ktere se pak nasli v dome..ale ta lahev a celkovy smysl dopisu,ktery sem nevidel a je ulozen kdovikde,ne li spalen....nevim smysl,stacilo by,kdyby nekdo vedel treba,k cemu a nebo na co to bylo cokoliv,voditko,pojitko..je to velka mozajka,ktera se budto slozi a vyhraju a nebo ne....

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

Re: kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » úte, 27. črc 2010, 23:05

PS: zapomel sem..videl jsem toxikologii..krom travy nic..ani blbej paralen

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: kletba

Příspěvekod Jarda » úte, 27. črc 2010, 23:25

Napadlo mě, jak by se to možná dalo dočasně zmírnit, aby se s ním dalo rozumě promluvit, pokud k němu nidko moc nesmí. Je ale problém že to může hraničit s pománím proti jeho vůli, což není úplně dobrý. Šlo by o to, že by se na něj energeticky pozitivně působil skrz předměty, který by se k němu nějak dostali, ale museli by se to udělat opravdu pořádně. Třeba dát mu jako pití studenou vodu a předem dát do ní hodně silnej záměr, aby do sebe naakumulovala všechen ten sajrajt. Nebo umístit poblíž energetickej zářič.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

nikdo_OD_nikad
Příspěvky: 7
Registrován: pon, 26. črc 2010, 14:51

Re: kletba

Příspěvekod nikdo_OD_nikad » stř, 28. črc 2010, 11:56

Ahoj,no problem je v tom,ze ja sem laik..to pisu hned na zacatku...co vidim,dokazu popsat,ale neznam magii..nevyznam se v ni...jako fotku..hmhm...doktor mi povolil navstevu v sobotu. Takze vezmu sebou fotacek a neco vyfotim..teda pokud nas k nemu pousteji

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: kletba

Příspěvekod woa » stř, 28. črc 2010, 12:18

Celkem zajímavá technika zbavování se různých entit, ale rozhodně bych to nepokoušel. Po převzetí těla entitou by se mohla stát spousta nečekanejch věcí, mohlo by se tím i více uškodit než pomoct, nikdy nemůžete vědět co se na toho člověka přilepilo a jak to bude reagovat.
Samotnej farář nejspíš nebude mít dostatek znalostí a zkušeností aby sám mohl podat pořádnou radu či pomoci jinak než svěcenou vodou a modlitbou, mohl by ale odkázat na nějakého jiného církevního zástupce s patřičnými zkušenostmi. Není špatnej nápad si s ním promluvit, ale raději s určitou obezřetností, protože by vás mohl mít v dnešní době i takový farář za blázny.

Nezapomínej že je církev i v dnešní době školená ve vymítání ďábla. Slyšel a četl jsem o pár církevních který byly (vlastně jsou) přesvědčený a plně odhodlaný vymítat ďábla všude kde je to třeba.

V takovejchhle chvílích lituju že ATA a sunny sou v luftě....
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kletba

Příspěvekod clario » stř, 28. črc 2010, 14:33

Ale já přece neříkám že v církvi nejsou lidi, kteří jsou v tomto školení. pokud mi paměť slouží tak jsem řikal právě opak. Jen tu pochybuji o tom, že takovými znalostmi disponuje řadový farář.

P.S.: Jen ty dva nepřeceňuj. V téhle problematice by v závislosti na svých zkušenostech neporadili o moc víc než mi :D .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: kletba

Příspěvekod woa » stř, 28. črc 2010, 16:31

V každym případě Atovejm znalostem se nikdo z nás nevyrovná a sunny.....(i když pochybuju že by se mu chtělo :D )
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů