Černá magie

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá magie

Příspěvekod clario » sob, 24. srp 2013, 16:33

Čo chcel tým básnik povedať?Alebo kam sa mám vyvinúť?Prosím len podložené veci nie nejake konšpiračné teorie ala anjelske bytosti thx
Jsi tu chvíli a hned diktuješ lidem co a jak mají psát? :lol: Ty jsi ale hodně zvláštní tvor, když po ostatních chceš aby na internetovém fóru psali v rámci tvých vlastních rámců a zvyklostí :lol: :lol: . Myslím, že básník napsal srozumitelně přesně to co říci chtěl a až tak přizpůsobivou mysl zase člověk nepotřebuje aby to pochopil :D :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Černá magie

Příspěvekod Lama » sob, 24. srp 2013, 17:19

Vlcok, podle me moc premejslis. Neber to jako urazku, spis jako fakt :D a nebo si precti eckarta tolla pritomny okamzik
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Černá magie

Příspěvekod vlcok » ned, 25. srp 2013, 13:58

Čo chcel tým básnik povedať?Alebo kam sa mám vyvinúť?Prosím len podložené veci nie nejake konšpiračné teorie ala anjelske bytosti thx
Jsi tu chvíli a hned diktuješ lidem co a jak mají psát? :lol: Ty jsi ale hodně zvláštní tvor, když po ostatních chceš aby na internetovém fóru psali v rámci tvých vlastních rámců a zvyklostí :lol: :lol: . Myslím, že básník napsal srozumitelně přesně to co říci chtěl a až tak přizpůsobivou mysl zase člověk nepotřebuje aby to pochopil :D :D.
Neviem ako ty ale položil som otázku a tie podložené veci ak to mam ešte lepšie špecifikovať niečo čo máte z vlastnej skúsenosti .Bol by som rád za odpoveď lebo nie každý vie kam sa mám vyvinúť .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Černá magie

Příspěvekod Elen » pon, 26. srp 2013, 21:29

Vlčok? Ted zase nechápem ja.:-) Odpověď jsem ti napsala..tedy svůj názor :) ale asi jsi to nějak nesebral, nepochopil a já už nevím jak jinak to vysvětlit. :P

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Černá magie

Příspěvekod ArMi » úte, 26. dub 2016, 20:49

Zrovna sem narazil na tendle článek http://darkprincess.blog.cz/0610/cerna-magie-obecne
A co to má znamenat pro někoho jiného? Když si něco čteš pro sebe, tak na to nemusíš druhé upozorňovat. A nebo z textu vypíchnout něco, čemu nerozumíš.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.
To je tvoje životní filozofie? Upřímě tě lituji.
Nechci vypadat jako blbec, prosim za prominutí a o opravu jestli budu psát blbosti, já prostě celý todle fórum nepřečet, čtu jenom to co mě zajímá.
hmm
Někde je tady taky topic o zvedání energie, kterýho se to určitě týká, a kterej sem mimochodem taky nečet. Nemáte náhodou pocit, že všecko co tady děláme, co na tomdle fóru probíráme se týká černý magie? Já docela jo, ne že by mi to vadilo, černá magie je fajn. Budu vděčnej za vaše příspěvky.
A co je na tom fajn? Někoho nutit k něčemu proti jeho vůli. Lhát? Krást? Vraždit?

V tomto světě je jako ve všem polarita a to jak dobrého tak i zlého. Každá věc může existovat ve dvou polaritách. Chtít něco pro sebe ještě neimplikuje, že to je černá magie. Každý z nás je buňkou určitého celku. Pouze tehdy, pokud buňka nechce pro celek nic dělat a jenom neomezeně čerpat zdroje celku, tak se z ní stává buňka rakovinná. A to by se potom dalo říkat černá magie pokud toho neomezeného čerpání chce dosáhnout magickými prostředky.
Uz ze stareho recka je znama hricka:
Muze buh vsechno--pta se jeden
Samozrejme--odpovi stoupenec boha
A muze udelat tak velky kamen,ze ho sam nemuze uzvednout?--pta se prvni
A stoupenec je vedle...co ted?
... ... ...
Vztah Boha k realitě je asi takový, jako programátora ke kódu. On stvořenou realitu neovlivňuje z této reality. Bůh je bytím té reality. Takže může udělat kámen větši než Slunce a pak zapomenout na to, že s ním jde manipulovat. Cituji:
http://www.proc-krestanstvi.cz/a23-otaz ... m-neunese/ Skutečnost existence myšlenkových paradoxů, jakkoliv se zdají být logické, ve své podstatě nedokazuje vůbec nic. Jedná se o lingvistickou gymnastiku, která může být zajímavá k zamyšlení, někdy samozřejmě také oprávněná, nicméně má své hranice. Při naší úrovni poznání na ní nelze stavět seriózní a průkazné argumenty proti Boží existenci, nebo Jeho všemohoucnosti.
Můžeš upadnout, udělat chybný krok, ale slovo "chybný" je jen z hlediska tohoto hrubohmotného světa. Žádný krok nemůže být chybný, jelikož i z něj získáš zkušenost, kterou potřebuješ, aby ses mohl vyvíjat dál.
Jenže pak se z tebe stane objevitel slepých uliček. Ono jednou pochybit vesmír přehlédne, ale ty následky jsou při dalších stejných pochybeních stále nesnesitelnější. Třeba lidstvo může na Zemi zvesela vyhynout pokud se nezbavi chybných vzorů myšlení. Neustálé konflikty a války patří do minulých epoch. Po několika miliónech let se třeba může vyvinout jiná rasa, která se zase dostane na vývojovou úroveň lidstva a kritický krok buď překročí a nebo také vyhyne. A nejedná se jen o hrubohmotnou úroveň. Existují padlé bytosti, které tady na zemi selhaly a již se ani inkarnovat nemohou. A navíc se třeba v Bibli objevuje termín "druhá smrt". A to znamená smrt duše, která po mnoha stech či tisících pokusů o inkarnaci selhala a nakonec se rozpadla.


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host