ZRCADLOVÁ MAGIE

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » sob, 23. kvě 2009, 09:22

Mno...máte stím někdo zkusenosti?....dá se vtom prý vidět budoucnost, minulé životy a tak podobně...v podstatě křišťálová koule? :D ...ja jsem stím ''začal'' když sem se pokoušel vidět auru....v příručce psali že nesmím koukat na auru v malém zrcadle kde je vidět jen hlava...my máme doma metrovy zrcadlo tak sem to zkusil u něj :D a ejhle:D....začali se mi dít podobný veci co psali vtý příručce:D.....takový věci jako že sem se začal motat, že mi zmizela hlava a nebo že mi úplně zešedla...tak sem se pak bál aby se mi nestalo to samý co tý pani z příručky:Dale pak mi spousta lidí řekla že se nemám čeho bát....že jen když se budu bát tak se mi může něco stát jako se všim:D...nojo....jenže pak přišel náhlý zvrat:D....byl sem na stránkách kde se daj online shlédnout filmy a jentak ze zvědavosti sem vlez do sekce hororů:D...a tam byl horor s názvem zrcadla :D tak tentokrát by mi byl rozum dobrej ale já ho neposlech :-P ...kouk sem se na prvních 5min a od ty doby sem k zrcadlu nevlez....jen jednou asi pred tejdnem sem se do něj podíval když jsem se obouval a to se taky děli zvláštní věci- to zrcadlo mně ted pro změnu vcucávalo ksobě(jako do toho zrcadla)....máte někdo nějaké zkušenosti?

http://tajemno.najdise.cz/aura-videni-aury to je ta tzv příručka:D-koukněte se do druhé lekce
http://karolinaloskotova.blog.cz/0903/p ... -vykladaji to je jedna ztěch věcí co mě uklidnila :D

PS: lkrátce píšu s háčkama,čárkama a čárkama v souvěti tak omluvte tu hromadu chyb:D hlavně u těch čárek v souvětí :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod unga » sob, 23. kvě 2009, 10:22

No jo to je přesně ono horory, proto už jsem se na ně přestal dívat. Už samo o sobě je težké překonat strach ze tmy, ale naprosto hrozné to pak je, když ti někdo ukáže, co všechno by z ní mohlo vyběhnout.
Líbí se mi ta myšlenka zrcadlo, jako okno do jiné dimenze.
Mě se občas stane, že jdu okolo zrcadla, dívám se sám na sebe a začnu dělat šílený obličeje a grimasy, pak se najednou leknu sám sebe a musím pryč protože se bojím toho co bych mohl udělat za ksicht v přístí vteřině ,ale to jen tak btw určitě se o to budu dál zajímat je to docela zajímavé.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » sob, 23. kvě 2009, 10:44

no jo ale ja potom co sem se zacal poradne zajimat o magii sem se krasne prestal bat tmy a hororu...ale tady to?marjaaa :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod saila » ned, 24. kvě 2009, 14:51

no me se stalo kdyz jsem se jednou v noci dostala z tela tak me vibrace vyhodili primo pred zrcadlo a bylo celkem zvlastni kdyz jsem tak vydela sebe ale vypadala jsem uplne jinak nez tady ve fyzickym svete... nebo kdykoliv se kouknu normalne fyz. do zrcadla tak vim ze se koukam na sebe ale mam pokazdy pocit ze to je nekdo uplne jinej nez ja...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » ned, 24. kvě 2009, 15:36

jo ten pocit mam taky asi je to prirozeny
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Tidus » stř, 27. kvě 2009, 08:01

Kdyz jsem se o to driv zajimal, tak jsem tam vidaval ruzne upravenej oblicej a podobne...co vidi asi kazdy. Jednou se mi ale taky stalo, ze kdyz se mi tam ty obrazy ruzne kroutili pres sebe, tak najednou z niceho nic BLIK, a koukal se na me divnej oblicej s velkejma zubama. Pripominalo mi to orca z Warcraftu 2 :). Byl to jen mzik, protoze jak jsem ho uvidel, tak jsem se hrozne lek. Vim ale, ze to byl naprosto ostry obraz.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » stř, 27. kvě 2009, 14:32

jj to prave mluvim o tom ze se tam na tebe taky muze neco povesit nebo te vystrasit..ale taky to muze bejt zpusobeny tim ze predtim nez ktomu des tak se bojis a jak tam prides tak to uvidis
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod blaza » čtv, 28. kvě 2009, 10:39

Vy se bojite tmy? Tak jak chcete zkouset magii? Boze :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » čtv, 28. kvě 2009, 18:16

ja bych rek ze svym zpusobem tek kdo se boji tmy ma svy zpusobem predpoklady k magii....samozrejme ze by se to mel odnaucit a bojovat stim ale to ze se nekdo jako malej bal tmy nebo jeste jako starsi tak to podle myho znamena ze ma magii v krvi :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » čtv, 28. kvě 2009, 18:17

a kdyz to tak vemes co vsechno beres jako magii?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod noobius » sob, 30. kvě 2009, 23:08

No nevim,ale strach ze tmy podle mě nijak moc nesouvisí se studií magie. Resp by se dalo říct že ano z hlediska toho, že strach se dá překonat cvičením ducha(což je součást studia magie), ale nemyslím si, že by to mělo být překážkou. Taky se občas něčeho tak leknu, až mě zamrazí v zádech, přisuzuju to tomu že zrovna vycítím nějakou zlou bytost. Sou to občas fakt takový pocity...no těžko se to popisuje. Občas jako bych cejtil ztelěsněnou hrůzu, no naštěstí to tak jednou za uherák:D

Jinak k tématu. Kdysi jsem četl taky takové ty varovné články, že by se nemělo do zrdcadla koukat na auru atd. No,tak jsem to samozřejmě zkusil a sice jsem neviděl takový ten dábělský obličej,ale zase jsem měl ten pocit hrůzy,tak jsem toho rychle nechal a dlouho se zrdcadlu vyhýbal. Takže na těch varováních asi něco bude:). Určitě bych se do toho znovu jako nezkušenej nepouštěl. Nebo aspoň ne bez nějakého ochranného štítu popř.modlitby.
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Tidus » ned, 31. kvě 2009, 11:34

Podle me clovek, ktery se zabyva podobnymi vecmi by se tmy bat nemel. Pak jen dela z komara velblouda. A jak vetsina z tech, co se umyslne podivala do astralu vi, musime byt za kazdych okolnosti v klidu. Jakmile se zacneme priliz vzrusovat, nebo se bat, deji se nechtene veci.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:19

Tmy sa nebojim aj ked je to dost brutus ked navas dakto tak vyskoci uprostred noci ked vas dakto nastrasi a prd vidno :mrgreen:
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Etellyen » sob, 13. čer 2009, 10:16

sakraa ale ja to takle stou tmou nemyslel.....ja to myslel jako tak ze kdyz se jako dite boji tmy tak ze ti znamena ze se pak bude magii urcite zabyvat ale uz na to zapomente :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Bafikybaf » čtv, 21. úno 2013, 16:32

koukam ze tohle tema je uz asi mrtvy ale co takhle ho trochu ozivit? podle meho nazoru co jsem se o to trochu zajimal tak si myslim ze v zrdcadle vidis pouze obrazy sama sebe. preci jen v minulych zivotech jsme nemuseli byt pouze lidmi. ;)

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod hri-hori-ja » pát, 26. črc 2013, 07:07

V noci,kdyz du na zachod,du kolem zrcadla v predsini,a asi pred 3 mesici sem se u nej zacal zastavovat,jesli neuvidim ve tme nejake svetelne efekty nebo tak...

A asi pred 14 dny sem v zrcadle za sebou zahledl pohyb,v seru predsine nebylo presne videt...jakoby se za mnou neco tmaveho vztycilo...dostal sem husi kuzi

A taxem zacal ten jev pozorovat pravidelneji

Cviceni se zrcadlem sem absolvoval jiz pred asi 10 lety v ramci rosekrucianskeho obdobi...

Videl sem auru,videl andely,sve ruzne inkarnace I prazdnotu...

Ted myslim prichazi cas na integraci sve Tmy...
... ... ... ... .
axsv

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: ZRCADLOVÁ MAGIE

Příspěvekod Elen » pát, 26. črc 2013, 15:39

:-) Viděli jste paranormal aktivity?:-) ted nevim jaký to byl díl ale myslím, jak ty děti hraly hru Krvavá Mary před zrcadlem....po té co jsem to viděla a prošla koupelnou, vždy mi samo vlezlo do hlavy a nechtěně nevědouc v myšlenkách jsem odříkávala Krvavá Mary:-) Pár dnů zrcadla zmizly z domu:-))))
Někde píšou, že když dřív umřel v domě člověk, zrcadla se zakrývaly na několik dní, duše do nich mohla být lapena...v některých zemí se to prý dělá dodnes.
Četla jsem že někdo z AC cvičil vstup do zrcadla s tím, že se na zrcadlo díval a pomaličku se do něj přibližoval, až byl uvnitř...no všechno je možný...když jde astrálně vycestovat do obrazu, který vám visí například v obýváku:-)


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti