Tvorba pomocné bytosti

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod nou » stř, 02. zář 2009, 09:02

tak inu ono to "naprogramovanie" by bolo vytvorenie tej bytosti. len ci by ta bytost bola schopna ovplivnit takehoto robota.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 03. zář 2009, 10:11

No ja nevim, preblikavajici sipka je principielne jen dekoder 1 z X, to jsem musel delat na prakticke maturite (navrhnout, zapojit), ikdyz mi to nefungovalo, ale to bylo proto ze jsem mel divne nepajive pole :lol:. Tak ja si myslim, ze udelat takoveho robota, staci pro zacatek jen kolecka, zadne ruky, neni tezke a jedina vec, kterou by bylo treba vyresit, je vymyslet elektronicky spinac, ktery by musel byt hooodne citlivy, aby mela moznost ho sepnout - a pak uz je to snadne. Spinac, relatka, dva motorky (kvuli zataceni, ktere by bylo vyresene tak, jak to maji tanky) a jedem. Ja jsem kdysi, velmi davno, videl vedecky dokument o robotech. No a meli tam udelane taky roboty, takove male, velmi jednoduche, kteri byli udelani z nejakych soucastech, cosik s nervovou soustavou, uz si to nepamatuju. No a ti roboti vykazovali kvuli tem soucastkam, ze kterych byli, jakousi inteligenci a pry nevedeli proc to tak je - proste ti roboti lezli po zemi a dokazali se treba sami vyhnout prekazce - nebyli naprogramovani, ani kamerky nemeli. Ale bylo to uz hodne davno a ja jsem byl maly, takze uz si nepamatuju jak to presne bylo.
Ted jsem enco objevil, to je parada: http://robotika.cz/articles/hexapod/hexapod.jpg

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod ATA » čtv, 03. zář 2009, 15:07

nejdriv by se stejnak muselo vyzkoušt to ovladni samotne součastky a teprve potom řesit nejakyho robota součastky na to budou vhodny ty kde sou kvantovy jevy tay už sem se jednou zajimal jak to postavit ale na realizaci neni čas a hlavně penize
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod michelle21 » čtv, 03. bře 2011, 08:32

Ahoj, uz je to stare tema, ale jak jsi daleko s AINI ?? jestli ji teda jeste mas . Chci se do toho pustit, jen zatim nevim jak zacit :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod ATA » sob, 05. bře 2011, 04:33

už sem hodne dlouho nezkoušel ani nevym jak na tom je
postup na přivolani a dalši věci tu někde sou tak klidne odzkoušej
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 13:23

Takže trošku mi nejde ako ta pozliepanina (sorry ak to vyznie uražlivo) môže generovať energiu (slovo orgo si nechaj pre new age hnutie ) pripadá mi to dosť amatérsky a nefunkčne no ale stále to môže generovať energiu (zase musím poznamenať slovo generovať by som tam nedával pretože ona tú energiu vlastne saje z okolia z ničoho ju nezoberie) tiež neviem že či si ju správne vytvoril a ako presne ti ona pomôže (to čo si tam popísal je na ňu proste moc neni dosť silná ) odporučim ti vytvoriť silnejší zdroj energie profesionálnejší a prečítať si niečo o získavaní energie nie len na stránkach o orgonitoch :) PS: Krásny ametyst už ho nechceš že ? :D
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod zebyja » pát, 02. srp 2013, 14:20

Takže trošku mi nejde ako ta pozliepanina (sorry ak to vyznie uražlivo) môže generovať energiu (slovo orgo si nechaj pre new age hnutie ) pripadá mi to dosť amatérsky a nefunkčne no ale stále to môže generovať energiu (zase musím poznamenať slovo generovať by som tam nedával pretože ona tú energiu vlastne saje z okolia z ničoho ju nezoberie) tiež neviem že či si ju správne vytvoril a ako presne ti ona pomôže (to čo si tam popísal je na ňu proste moc neni dosť silná ) odporučim ti vytvoriť silnejší zdroj energie profesionálnejší a prečítať si niečo o získavaní energie nie len na stránkach o orgonitoch :) PS: Krásny ametyst už ho nechceš že ? :D
Orgonity bych rozhodně nepovažoval za new age.. fluidické kondenzátory sice generují energii mnohem lépe, ale není tak snadné je vyrobit, stejně jako jiná účinná udělátka na energii.. Na orgonit Ti stačí minimální náklady a pro amatérské použití jsou podle mě ideální.. Navíc jej lze vyrobit i o něco silnější, pokud chápeš jak to funguje.. A je bezpečný v rukou nezasvěcených.. New age je spíše pojem pro najivitu ohledně získání schopností bez práce a vývoje..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 16:10

Pozri si skade práve slovo orgo prišlo nevravím že kto prvý začal vytvárať vynálezy kde sa spomínalo orgo ale práve ono orgo.A zase som chcel naznačiť že "fluidicke generátory" nie su najlepším zdrojom energie daj do googlu ley lines a zistíš že su aj lepšie spôsoby získavania energie .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod Witcher » pát, 13. zář 2013, 08:05

Ata par otazok mam na teba k AINI

* je AINI schopna posielat energiu keby to od nej chcelo napriklad 5 ludi naraz v ten isty cas?
* moze clovek s velkou negativnou energiou poskodit AINI a otravit ju tak ze potom to bude prenasat ona na druhych?
* vedel by si mi zistit co sa stalo v den X a hodinu Y cez AINI?

K tej poslednej otazke ide hlavne o to ze som skusal pomenit energiu s AINI, najprv 10minut neskor vecer este 20minut. Citil som cosi nezvycajne.. lenze na druhy den som bol ako pred infarktom. Pocit ako ked nemam energiu v oblasti srdecnej cakry. Skusal som to postupom : stit, uzemnenie, kontaktovat AINI, posielat, podakovat, ukoncit spojenie. By ma zaujimalo co som zase neurobil spravne :).

Vdaka za odpovede.

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod hri-hori-ja » sob, 14. zář 2013, 13:56

Kto chce fakt dobru pomocnu bytost-pozri do zrkadla
Kto chce esce lepsu-pozri do srdce
Komu je to malo-pozri okol seba-siroko daleko nieje nic ine,kym pomocne bytosti

A aka je magicka formula na ich odstartovanie?
No mi sa osvedcuje:
MOZEM VAM POMOCT?
... ... ...xdv

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod Pete » ned, 15. zář 2013, 01:26

jenomze my uz jsme Bozi aniz si to uvedomujeme, a muzeme stvorit neco noveho, nekdy i skoro vecneho.. tak proc ne bytost ?

A at uz je vytvorena, ci prirodni.. ucite se navzajem :) nikdo neosviceny neni dokonaly, a kdyz uvidime chovani ostatnich, at uz lidi ci bytosti, uvidime chovani sami sebe

Proto je jedno, jestli se hleda pravda vne ci uvnitr, vsechno je propojeni, vzdyt vsichni jsme jedno :)
Deus est Homo

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod vlcok » ned, 22. zář 2013, 19:50

Ahoj, právě realizuju takovej svůj dlouhodobej výmysl. Vytvářím amulet jenž bude sídlem energetické bytosti, jenž by mne měla ve snu provázet a pomáhat mi s lucidním sněním.
Tělo amuletu je lipové dřevo (měkké a dobře opracovávatelné dřevo), dále měď (jakožto dobrý energetický vodič) a měsíční kámen (svodič měsíční energie, která by měla být pro bytost).

Na amulet bych chtěl umístit nějaké symboly pro sen a průvodce-obránce (ve smyslu průvodce snem), pro sen jsem našel symbol v podobě sněhové vločky, ale pro průvodce nic, pro obránce runu elhaz, kdyby byla možnost nějaké jiné, tak rád přijmu návrh.

Vlastnosti bytosti a její podobu mám už promyšlenou a zapsáno na papíře, teď jen vytvořit ten amulet jenž budem jejím nosičem a pak ji stvořit (s tím bych také potřeboval trošku pomoct).
Pro propojení se mnou jsem uvažoval vyřezané runy vyznačit mou krví, což by mělo podle mne vytvořit určité pouto. Nad jménem hodlám meditovat. Kdyby byli nějaké rady a návrhy rád je přijmu a pokusím se je implementovat do svého výmyslu.
Ak dobre viem mesačný kameň mesačnú energiu odráža a na získavanie energie sa využiva ako keď sa sustredia zrkadlá v elektrárni na jedno miesto.Meď no neviem taký bronz aj striebro sú oveľa lepšie.Ináč super nápad .Poradím ti neviem kde som to pozeral ale bolo to fakt profesionálne spravené kde vlastne si týpek našiel kamene ktoré presne do seba zapadali ale čím to spojil neviem myslím že živicou zo stromov (žiadne plasty tie energiu negujú) kebyže takýto generátor spravíš a najlepšie dáš na nejaké energické miesto tvoja bytosť by bola značne silná.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod grenie » čtv, 29. kvě 2014, 22:03

Čo sa týka Petra Chobota, ten sa tiež vyjadruje a takýchto bytostiach vytvorených ľuďmi a to hlavne v náboženstvách.
Tým, že ľudia veria v primitívnych anjeličkoch, tak potom oni oni začnú naozaj existovať. Údajne ak astrálne cestuje v blízkosti zeme, tak tam vidí samých anjelíčkov,čo ľudia vytvorili svojou kresťanskou vierou.
Tiež aj kresťanský Boh, hoci je to primitívna predstava, je skutočne reálna bytosť, lebo ľudia si ho sami vytvorili a živia ho energiou

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod grenie » čtv, 29. kvě 2014, 22:39

kresťanské náboženstvo je veľké otroctvo preto tieto "pseudo-bytosti" ľuďom skôr len ubližujú

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod vlcok » ned, 18. říj 2015, 20:45

Ahoj môžem sa spýtať či ešte v tomto pokračuješ ? Ďakujem
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod ATA » sob, 31. říj 2015, 15:28

Jo stále se pokračuje ale ne moc aktivně a z původních zakladů tam moc nezůstalo.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host