Magicky utok

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Magicky utok

Příspěvekod Leon » čtv, 24. črc 2008, 18:44

Já myslel že základních čaker je 7 a ne 9. No ale píšu kvuli něčemu jinému. Nevim kam to zařadit ale jde o jakýsi magický útok, který na mě provedla jista osoba. Konkretně bejvalka. Může mi někdo vysvětlit jak funguje zapečetění a ejstli se da nějak zase porušit?

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Evokační magie

Příspěvekod cervik92 » čtv, 24. črc 2008, 20:42

No ja byt Tebou, je to muj nazor mozna je chybny mozna ne. Kdyz na Tebe nekdo dela nejake utoky tak nekam neco vysle a to pusobi na Tebe, takze Ty by jsi mel jakymsi zpusobem zamezit te negativni energii co jde na Tebe a nejlepe v podobe stitu. A stit nadale nabijej a tim zamezis prevazne te negativni energii. Kdyz to na Tebe tvoje bejvalka poslala tak tu zase plati jedno pravidlo ... co vysles tak se ti nekolikrat a nekdy i mnohonasobne vrati (k tomu jsou dve prislovi: ,, Na kazdou svini se vari voda " :D a ,, Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste". Zadne protiutoky bych Ti nedoporucoval, nema to vyznam a jeste by se Ti to vratilo. Ji se to vrati samo ;-) to se neboj.
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Evokační magie

Příspěvekod Asanoth » čtv, 24. črc 2008, 21:58

Podle me se ji to nevrati, ale to jde uz o to, cemu kdo veri :)
Jinak: poves si na krk neco z kristalu, samozrejme ocistene a nabite a nos to. Mohlo by to pomoci. To co napsal cervik samozrejme plati taky, muzes to koneckoncu kombinovat ;)

Uživatelský avatar
Frater Irwiuss
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:18

Re: Evokační magie

Příspěvekod Frater Irwiuss » čtv, 24. črc 2008, 22:24

Založte jiné téma ne? Jinak já pochybuju, že by tvoje "bejvalka" byla dost schopná aby na tebe skutečně koncentrovala nějaký významnější magický útok. Pokud toho o magii moc neví, spíš to zvoře a vyslanou negaci obrátí sama na sebe.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Magicky utok

Příspěvekod Leon » čtv, 24. črc 2008, 23:55

Abych to uvedl správně tak jsem nedávno zjistil že 5 let přede mnou tajila že je čarodějka a taky že mi 5 let lhala ve věcech vedlejších ale podstatných. Čirou náhodou jsem se nedávno seznámil s holkou která je bývalá nejlepší kamarádka mojí bejvalky a která jí učila magii. zjistil jsem že obě už sbirají schopnosti od 12 ti let a že před nedávnem ji musel ta kamarádka zapečetit její schopnosti. Tíím by údajně měla být bezmocná ale cítím její působení na mým kamrádovi a proto se ptám. Utok co na mě posílala bylo udajně tahání za čakri nebo tak nějak a seděla vedle mě. Nic mě nebolelo fyzicky ale skoro jako by mě to bolelo astrálně. Měl jsem silný pocit že umřu. Spíš to bylo vědění než jen pocit. Nejnepříjemnější pocit jaký jsem kdy zažil. Alergický zachvat byla proti tomu prkotina

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Magicky utok

Příspěvekod Asanoth » pát, 25. črc 2008, 07:51

od dvanacti let :)
precti si co psal Avanax v sekci "skepticismusohledne AC" :)
kazdopadne nos kristal, delej stity apod.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Magicky utok

Příspěvekod Leon » pát, 25. črc 2008, 11:23

Ja jsem to tu špatne podal vypadá to že na mě zaútočila nedávno. Ale ja se v podstaťe nedávno dozvěděl že to byla ona kdo tohle dělal ale je to už nějakej rok zpádky. Má být už dávno zapečetěná ale mám obavy že snad znovu získala moc protože se dějí divné věci. Myslim si že já sám jsem chránění dobře jde mi teď o me přátele

Uživatelský avatar
Frater Irwiuss
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:18

Re: Magicky utok

Příspěvekod Frater Irwiuss » pát, 25. črc 2008, 11:26

Známá dělá magii od 11 let.... nic zvláštního... moje první magická operace byla asi taky tak někdy kolem 11-12.

Tohle je prostě zcela typický příklad magického útoku, který se objevuje na internetu. Nějaký člověk si začne sugerovat magický útok, typicky od "bejvalky". Příběh se začne zaplétat do nesmyslným konstrukcí o černomagických covenech, šílené kamarádce a podivných magických praktikách. (Faktem je, že kdyby ti někdo Někomu zapečetil magické schopnosti, přestal by ten Někdo existovat. Absolutně jakékoliv chování a jednání člověka je magické. A i kdyby snad něco takového bylo, tak jsem o tom slyšel jen v seriálu Čarodějky.) Jestli ti v její přítomnosti bylo blbě, tak je to přirozené, pokud se váš vztah zkončil ve zlém. A ještě jednou ti říkám, že by musela být skutečně MOC dobrá(nehledě na to, že kdyby byla tak dobrá, dosáhla by i takové úrovně poznání, že by jí útočit na někoho jako jsi ty připadalo bezvýznamné), aby něco jako magický útok dokázala plně ovládat. Jeden Mistr označil magický souboj za akci podobnou gentelmenskému souboji na granáty. Pokud si chceš mermomocí nějakou ochranu pořídit, věz že postačí sehnat si např. nějaký svatý obrázek, který můžeš nosit ssebou a modlit se o ochranu k tomu kdo je na tom obrázku. Myslím, že to může postačit. Existují jiné, mocnější a účinnější techniky, ty ale můžeš najít na internetu. Myslím, že něco bylo na webu okultismus.mysteria.cz. Pokud skutečně tvoje "bejvalka" něco dělá, časem to nezvládne a začne si s*át do vlastního hnízda.

Dej si ale pozor, aby jsi si celou situaci pouze nesugeroval. Zkus se sám sebe zeptat, jestli je to po tom, co jsem ti řekl a po nějaké rozumné logické úvaze vůbec možné. Zkus si zodpovědět tyto otázky. Pokud by ona skutečně nic nědělala, je dost reálné že pouze tvojí sugescí vznikde astrální inteligence, které na tebe začne útočit. Někdo někde řekl, že obrana přitahuje útok. To je v magii pravda. pokud si vysníš nějaký magický útok, ten se stane skutečností a pokud neponeseš následky a začneš se bránit, ocitneš se v souboji sám se sebou, což je celkem hezký průser, a nené jiného řešení, než přijmout následky.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Magicky utok

Příspěvekod Leon » pát, 25. črc 2008, 15:15

Nějaká autosegesce je opravdu na posledním místě. Ja nevim kolik toho o magii ví. Dokázala to přede mnou 5 let skrývat, takže nevim vůbec co kdz bzla pravda. Napsal jsem na tohle forum v domnění že tadz jsou lidi co o téhle tematice něco vědí a ne nějací skeptičtí posměváčci. A každý člověk co zná historii tak ví že mnoho špatných činů nebyl vůbec žadný důvod. Když němci zabíjeli židy nedělali to protože si mysleli že je to dobře ale protože mohli. A uplně stejně ona mohla útočit na mě, chtěla to třeba vyzkoušet. Další důvod proč by se od toho měli lidi držet dál.

Uživatelský avatar
Zack
Příspěvky: 46
Registrován: úte, 22. črc 2008, 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Magicky utok

Příspěvekod Zack » pát, 25. črc 2008, 17:15

Hlavne se uklidni. Nemysli rychle a nejednej zmatecne, timto to jen podporis a je jedno jestli to sugesce je a nebo neni. Jedna polovina je, ze na tebe nebo utoci, druha je tva vlastni mysl. Pokud budes vystraseny a nebudes to brat s chaldnou hlavou tak jdes jen proti sobe. A pokud chces neco delat tak se mrkni na stity, modli se, obrn se nabubrelym egem, cokoliv co ma urcity vzdorovy charakter ;) a neboj se - ve skutecnosti ti nemuze nic udelat :)
Always look on the bright side of life.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Magicky utok

Příspěvekod Leon » ned, 27. črc 2008, 16:34

Já jsem absolutně v klidu. Mě naštvalo akorád to že mi mi lhala 5 let o všem co mi tvrdila. To že kvuli ní jsem myslel že umírám překousnu. Chápu že si chtěla "vyzkoušet" jaký to je někomu převratit čakru. Dříve mi mohla ublížit a teď je proti mě bezmocná. Doprovází mě to největší světlo. A zeptejte se svých vlastních strážců kdo to je a budete vědět že jsem chráněný dost.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Magicky utok

Příspěvekod IamI » ned, 27. črc 2008, 23:19

To Leon:
V téhleté situaci je dobré si s dotyčnou o tomto na rovinu promluvit. Jakýkoliv vztah vyvolává určitou vazbu, a je celkem možné a řekl bych že i dost pravděpodobné že ty "útoky" pokud je vůbec dělá, dělá nevědomky. Jde o něco co je mezi vámi zřejmě nedořešené, a komunikace je jediný způsob jak příjt na to co. Pozitivní na tom je, že to pomůže vám oběma. Většina problémů mezi lidmi totiž není v lidech, ale v komunikaci mezi lidmi. Proto v tomto případě není vůbec jasné kdo pomoc potřebuje, jestli ona, nebo ty.
Pokud by to nepomohlo, tak se ozvi, jsou i jiné způsoby jak to řešit, bohužel jsou trošku nepříjemné pro útočníka.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Magicky utok

Příspěvekod Leon » pon, 28. črc 2008, 08:49

Pomoc by potřebovala spíš ona. Její život spadl od desíti ke třem. Jen čistou náhodou jsem se někde seznámil s holkou která byla kdysi její nejlepší kamarádkou a ta mi to právě všechno řekla, dozvěděl jsem se o druhé straně která mi byla skryta a to mi stačí. Ale asi si s ní možná promluvim po dlouhé době.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Jak přežít rozchod

Příspěvekod ArMi » čtv, 05. kvě 2016, 11:25

No ale píšu kvuli něčemu jinému. Nevim kam to zařadit ale jde o jakýsi magický útok, který na mě provedla jista osoba. Konkretně bejvalka. Může mi někdo vysvětlit jak funguje zapečetění a ejstli se da nějak zase porušit?
Leone nedělej kraviny! Je to nemoc či "profesionánlní deformace" ve všem vidět magii tohoto typu. Přečti si tento text: http://www.qark.net/clanek/jak-prezit-rozchod a http://www.qark.net/clanek/nejcastejsi-vety-po-rozchodu
Na rozchod se nedá jen tak zapomenout. Možná to nechcete slyšet, ale na svoji bývalou nikdy nezapomenete, pokud jste s ní strávili nějaký čas. Nejde přece smazat jen tak pár let vašeho života. Smazali byste i kus sebe a životních zkušeností.
Pozitivní věc je, že vás to časem přestane štvát, přestanete u sebe hledat chybu, porovnávat jiné holky s bývalou a začnete žít. Na bývalou nezapomenete, jen na ni nebudete myslet.
Pokud jsi s nějakou ženou chodil několik let, tak došlo k provázání energií a žádný štít ti nepomůže. Musíš se s takovou osobou trvale a navždy rozloučit na všech úrovních.
Zkuste mu odpustit a tím přetnout to poslední pouto, které vás s bývalým partnerem stále svazuje. Shodíte ze sebe pořádné břemeno a půjde v klidu dál. Možná to zní hodně divně, ale velmi vám to pomůže. Avšak k tomu dospějete časem a nemá cenu se k něčemu takovému nutit hned na začátku, když vás rozchod ještě pořádně bolí.
Já myslel že základních čaker je 7 a ne 9.
Nemíchej více témat. Je to určitá vnitřní kázeň a v této oblasti máš velké rezervy. Tím o sobě říkáš, že ti magická koncentrace fungovat nebude a tak se o ni raději ani nesnaž. Pokud někdo řeší bolestivý rozchod, tak by do toho neměl cpát počet čaker.
BTW: Podle toho co myslíš slovem základních, 12 a z toho 7 tělesných.


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host