dotaz

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

dotaz

Příspěvekod Elen » ned, 15. zář 2013, 09:46

Chtěla bych se zeptat, ted spíš asi spíš těch, kdo se magii věnují. Můj dotaz zní: pokud se snažím zdokonalovat se podle učebnice pana Burtona Opravdové zasvěcení, nebo tak nějak.....je to na hodně dlouhou dobu. Možná to ani nejde zvládnout za jeden lidský život. Co pak myslíte že bude dál? jednou umřu a třeba budu v polovině toho učení, myslite, že ty vědomosti a schopnosti se se smrtí ztratí a v dalším životě budu muset opět od píky, nebo už na tom v příštím životě budu trochu lépe, tím, že jsem se třeba zde něco naučila? Chápu, že jednoznačnou PRAVDU asi nedokáže nikdo říct, ale třeba tu někdo takový je.:-)

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: dotaz

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 16. zář 2013, 06:30

Ahoj
Mozna mas na mysli Branu opravdoveho zasveceni ob Bardona---ano,ty lekce sou tam na dlouho,aspon takovy dojem sem ziskal,kdyz sem to praktikoval--asi az do 4 te lekce...

K tvemu dotazu si myslim,ze ANO,uroven Poznani se inkarnace od inkarnace navysuje--i kdyz to neni jev popsatelny nejakymi jednoduchymi pravidly

Nejak tak,jako bychom cetli porad dokola 5-10 knizek...a nejprv si zapamatovili par vet z kazde,bez jakekoli souvislosti...a po dalsim cyklu cteni uz vice zapamatovaneho..a vice souvislosti...az k dokonalemu pochopeni o cem to bylo a proc sem to cetl...
... ... ...x

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: dotaz

Příspěvekod Elen » pon, 16. zář 2013, 11:15

Hori...ja nemyslím, ty vědomosti, ale to co mě ta kniha naučí, třeba schopnost koncentrace, empatie..dokázat se vcítit do zvířete, stromu, kamenu atp. Jestli, když se v tomto životě něco z tohoto naučím, zda mi to v tom příštím životě pujde lépe:-)

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: dotaz

Příspěvekod hri-hori-ja » pon, 16. zář 2013, 12:36

Take urovni Poznani nemyslim vedomosti

Ale Silu( na to vsechno,cos uvedla...a mnohem vic a zaroven Moudrost,bez ktere je Sila k nicemu ci dokonce nebezpecna)

Vicemene Poznani je stav meho Pochopeni Zivota( a zas,tim nemyslim jen bio-zivot) a Aplikovatelnost tohoto Pochopeni v kazde rovine skutecnosti..ve svem mysleni,v jednani s druhymi I v kontaktu se svetem...je-li Poznani dobre integrovane jednam s kazdym a se vsim koherentne a tak,jak je to nejlepsi pro vsechny zucastnene...

Uvedlas napr Empatii
Zde opet hraje roli me pochpeni Oddelenosti = Fragmentace Stvoreni,Fraktalovitosti Stvoreni a Provazanosti Stvoreni

Cim vic poznavam,tim vic menim svuj pohled z fragmentace na Celistvost,vidim podobnost a provazanost jednotlivych casti,sunchronicity udalosti a sve uplne zapojeni do tohoto Celku---tim mensi problem mi dela se vsim komunikovat,vse chapat,mit empatii a Soucit...a cely svet ma soucit se mnou

Myslim,ze takove Poznani neni omezeno reinkarnacnimi predpisy a bude kontinuovat I po tzv smrti dal,at uz v dalsi inkarnaci ci jinde

Cim vetsi Poznani,a cim vetsi Poznani,tim vetsi Svoboda pohybu I v reinkarnacnim kolobehu tohoto sveta I dal za tento svet

Nepisu to jako ten,kdo uz takovou Svobodou disponuje dle libosti,ale pouze jako ten,kdo uz mel moznost onu Svobodu do jiste miry aspon ochutnat v Iniciaci

Dal uz to nerozebiram s tim,ze si myslim,ze strach o sve Dosazeni mit nemusime
Ztrata Pameti je mozna,ale Navrat Pameti je pevnym clankem me Viry
Udelej si take takovou
... ... ...x

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: dotaz

Příspěvekod Witcher » pon, 16. zář 2013, 14:08

Elen, ja ti poviem asi ako to podla mna funguje, nemam overene.

1. Naucis sa nieco pocas zivota.
2. Zomries, tu sa rozhodnes co dalej.
2a. Vratis sa spet na zem napriklad, vyberies si ze chces pokracovat a nejako uz sa k tomu opet dostanes a mozno pocitis ze sa ti to dari lepsie ako zaciatocnikovi (koncentracia, meditacia, cary mary a hokusy pokusy)
2b. Rozhodnes sa ostat na druhej strane kde mozno nadobudnes znalosti, alebo zistis ze si tu na svete bola uz 1000x. :)

Tak preco vlastne riesit ci to po smrti zabudnem? :D Ak si myslis ze je to dobre uc sa, ja sa ucim lebo ma to zaujima a vnutorne naplnuje. A co bude zajtra alebo za X rokov uz neriesim. Zijem dnes a nie vcera alebo zajtra.

PS:Ako kludne sa moze stat ze v tomto zivote sa naucis komunikovat so zvieratom, ale v dalsom zivote si zvolis uplne inu cestu a budes trebars iba obycajna postarka a nikdy o tej knihe nebudes pocut. Myslim ze toto rozhodnutie je len na nas (nase vedomie) ako sa rozhodneme.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: dotaz

Příspěvekod Pete » úte, 17. zář 2013, 18:55

Elen - Buddha nebyl osvicen za jeden zivot, navazovalo to na jeho minule zivoty.. ale stale mel svobodnou volbu tou cestou nejit.. :)

A jak vis, ze to ze se tomudle venujes v tomto zivote, neni navaznost na ty minule ? Vsechno se vsim souvisi.. sama si po smrti zvolis novy zivot, rozhodnes se na kolik ti ty skusenosti pomohli ve vyvoji.. a i kdyby nepomohly, alespon zjistis ze tam cesta nevede (nebo vede, ale neni pro tebe) :)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvekod Firzen » pát, 18. říj 2013, 16:16

Ahoj :) Jednou jsem měl opravdu velmi detailní sen o smrti, který doteď beru za tu nejbližší podobu skutečnosti. A podle něj vím, že po smrti jsem nezapomněl vůbec nic. Jen jsem se prostě dostal do astrálního prostoru, a byl jsem tam jakoby sám, začal tam jiný "život". Ale všechny vědomosti a schopnosti mi zůstaly.
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host