Učebnice šťastného húdú

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod IamI » úte, 07. kvě 2013, 23:15

Možná by tento příspěvek měl být raději v sekci Knihy, ale mě spíš zajímá Váš názor na účinnost toho co popisuje, případně nějaká osobní zkušenost.
Kniha je na první pohled hodně kontroverzní - z hlediska duchovního - takže čtěte na vlastní nebezpečí ;-) .
Zdá se že celý systém je poměrně velmi jednoduchý, nenáročný na rekvizity a na duchovní připravenost čtenáře, což by mohlo znamenat, že je opravdu funkční.
V první chvíli po přečtení jsem měl pocit, že by nebylo dobré šířit informaci o tomto spise dál. Protože je to opravdu velmi snadné, a kdo ví, co to s tím, kdo smlouvu uzavře udělá. Pak jsem dospěl k názoru, že třeba křesťanství vlastně také vyžaduje smlouvu s Bohem a její dodržování, jen pravidla jsou o něco složitější...
Spis najdete zde:

Kód: Vybrat vše

http://kojot.name/tag/hoodoo/
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod wasuzi » sob, 11. kvě 2013, 12:58

Četl jsem sice jen okrajově začátek, ale přijde mě to přehnané. Přesto to radši osobně zkoušet nebudu. Píše se tam totiž, že to nelze udělat jako nějakou dočasnou zkoušku nebo test, ale navždy i třeba po tisíce životů. Těm vyšším duchům by tedy mělo záležet na sdílení fyzického těla a vlastně všem co s tím souvisí. Za to, že nám splní snad všechna přání od zdraví, lásky, peněz, slávy atd. budou chtít s námi sdílet naše tělo a prožitky v něm příp. sledovat i vlastní zájmy(?) Splnění těchto hmotných přání, ale považuji za samozřejmost a nepřidávám tomu nějakou extra hodnotu navíc. Pro mě je mnohem důležitější jaký je vztah mezi subjektem a těmito duchy po fyzické smrti. V tomto meziobdobí totiž nespatřuji výhody, které by z naší duše tito duchové měli mít. Pokud však budeme nuceni být s nimi svázáni i v tomto meziobdobí, nemůžeme být svobodní a náš duchovní rozvoj může začít zpomalovat (úplně zastavit ale nejde - slabá útěcha). V tom případě by se jednalo o klasickou "smlouvu s ďáblem". Tak co, kdo do toho jde? :)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod Elen » sob, 11. kvě 2013, 16:59

Taky jsem si to přečetla, asi tak do pulky. Zatím mi to přijde jako částečná černá mše, kterou provozují kulty satanistů. O magii se zajímám praktickým způsobem a přijde mi docela legrační, zavazovat se nějakým mocnostem jakýmkoliv paktem. tady jde spíš ale asi o to, získat něco bez práce na sobě samém. Může to fungovat, ale za jakou cenu?:-) Pro mě osobně je to docela nezajímavé, věci které tenhle pakt nabízí mě moc nebere, mě jde spíš o duchovní rovinu .-)Ale bylo zajímavé si to číst:-))))

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod Firzen » stř, 15. kvě 2013, 19:46

Doporučuju celé vlákno smazat. Kniha je velmi nebezpečná, a na čtenáře může přivolat bytosti, které se jej pak budou snažit přimět k paktu s temnými mocnostmi.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod nou » stř, 15. kvě 2013, 20:22

zastavam nazor ze cenzura je zla. preto to nezmazem. ale nielen kvoly tomu. myslim ze je nutne aby sme upozornily pripadnych zaujemcov na to ze ta kniha je zla pretoze postoj nevidim zlo nepocujem zlo taktiez nie je najvhodnejsi.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod ATA » pon, 20. kvě 2013, 11:07

Cenzurovat rozhodne ne

Ale oznámení a stím propojené červené podbarvení tematu nechat .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Máte štěstí, že ty stránky s knihou již neexistují.

Příspěvekod ArMi » úte, 26. dub 2016, 18:50

Máte štěstí, že ty stránky s knihou již neexistují. Mimochodem, ten člověk, který praktikoval hoodoo, byl hospitalizován v blázinci:
https://kojot.name/2015/10/02/osmnact-l ... -blazince/
A to je samo o sobě docela velké varování. O nějaké spojitosti s těmi duchy, se kterými se dříve paktoval, už nepíše.
On to ještě spojil se satanismem: https://kojot.name/2009/07/14/798229-sa ... atka-zeme/
Je možné, že mu tam tento nezdravý koktejl "duchovních nauk" dopomohl.

Jaroslav Polák má totiž alespoň navenek spíše materialistické zaměření, tíhne ke komunismu a nějaké duchovní světy pro něho prakticky neexistují. Zajímá ho asi hlavně jen hrubo-hmotný efekt. Pak si s ním mohou duchové/démoni dělat co chtějí a je v jejich rukách jen bezbrannou loutkou.
Znovu opakuji: Nelze to dokázat, je to víra, životní postoj založený na hodnotách, které platí bez ohledu na to, jak moc lhostejný vesmír ve skutečnosti je. Je to víra, která nepotřebuje posmrtný život, odměny a tresty, Velký Plán ani jiné nadpřirozené haraburdí.
Ale na druhé straně v blogu J.Poláka je pár zajímavých postřehů. http://jaroslavpolak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=497472
Obrázek
Naposledy upravil(a) ArMi dne úte, 03. kvě 2016, 18:09, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Učebnice šťastného húdú

Příspěvekod Firzen » úte, 26. dub 2016, 22:56

Nedávno jsem celé jeho zkušenosti pročítal. Opravdu zajímavé. Asi to tak prostě mělo být, nicméně je to myslím dobrá výstraha pro ostatní. Na druhou stranu namaloval během svého pobytu v léčebně poměrně silné obrazy. :-)
Respice finem et non peccabis.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Kojot, který napsal Učebnici šťastného húdú byl hospitalizován v blázinci

Příspěvekod ArMi » stř, 27. dub 2016, 00:11

Na druhou stranu namaloval během svého pobytu v léčebně poměrně silné obrazy. :-)
Jako terapie pro něho kresba obrazů mohla být užitečná. To se v léčebnách dělá. Prychiatr podle toho určuje diagnózu. Obrazem se někdy nevědomě sdělí více než jazykem.

Můžes si zkusit vzít siderické kyvadélko a na ty obrazy se naladit. Někdo vnímá energetické působení přímo. Mnohokrát se to nezdá, ale takové obrazy mohou velmi škodit, jsou-li použity jako dekorace. Ten vliv je individuální a co se jednomu líbí, může druhému škodit.

Z bytu jsem vyházel obrazy, které pro mě měly negativní vyzařování.


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host