kouzla

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

kouzla

Příspěvekod vvacek » čtv, 04. říj 2012, 18:30

Zkoušeli jste někdy kouzlit?? :D popr. Jak to dopadlo??

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: kouzla

Příspěvekod woa » čtv, 04. říj 2012, 23:43

Jo jasny, vysledky byly neuveritelny. Otazka zni, melo na to vliv to brko kery sem si pred tim dal? :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: kouzla

Příspěvekod vvacek » pát, 05. říj 2012, 14:47

Tráva tomu prej pomáhá :D Jaký kouzlo si použil?? :D Chceme si z kámošem zorganizovat takovej nějakej turnaj :D Ještě pokud někdo nezná nějaký to útoční kouzlo...

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: kouzla

Příspěvekod woa » pát, 05. říj 2012, 22:07

No, levitace a telekineze mi sla uplne sama :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: kouzla

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 13:28

vaccek poznám veľa útočnych si moja krv ten turnaj som chcel aj ja z kamošom :D Ak nejake chceš napíš mi sukromnu správu a ja ti odpíšem aj z technikou.A ww6 na inom fóre sa už vyjadroval že tráva pomáha síce na daný okamžik ale zas energeticky oslabuje takže to čo si predtým dokázal bez trávy už s ňou nedokážeš.Som odporca trávy v magii hlavne preto lebo mi prídu bylinky,huby,riasy viac využiteľné tráva je len všetkými poznaná a feťák sa vyhovorí že to vlastne chce na magiu i keď bylinky su na to lepšie .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: kouzla

Příspěvekod Lama » čtv, 22. srp 2013, 20:28

Trava zlepsuje koncentraci, predstavivost, uvolnuje mysl i telo. Ja v tom vidim hodne vyhod. Nesud neco o cem nic nevis a jenom jsi to mozna nekde cetl. A uz vubec tu nepouzivej slova o kterych ani nevys jak se pouzivaj, muzes tu nektery lidi urazit.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kouzla

Příspěvekod clario » čtv, 22. srp 2013, 20:32

bylinky su na to lepšie
No počkej :D co je podle tebe tráva když ne bylina??
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: kouzla

Příspěvekod Lama » čtv, 22. srp 2013, 20:57

Nehlede na to ze jsou tvrdsi drogy jako lysohlavky, lsd, dmt, salvej. A vsechno jsou to houby nebo byliny. A jsou vyuzivane v esoterice uz tisice let.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: kouzla

Příspěvekod vlcok » sob, 24. srp 2013, 16:16

Clario ja som myslel ako všetky ostatné byliny ."Trava zlepsuje koncentraci, predstavivost, uvolnuje mysl i telo. Ja v tom vidim hodne vyhod. Nesud neco o cem nic nevis a jenom jsi to mozna nekde cetl. A uz vubec tu nepouzivej slova o kterych ani nevys jak se pouzivaj, muzes tu nektery lidi urazit." Travu som nikdy nehulil len som citoval WW6 on ma forum anwin askuj potom jeho :) Mal som v podstate na mysli to že učinky marihuany ako takej nie su v magii tak dobre využiteľné ako iné alebo ak by sme si spravily rebriček tak by určite nebola v top 25 .A tam ide hlavne o ten výsledok a tiež ako to bude učinkovať na teba marihuana sice posilný na určity čas ale dlhodobo oslabý takže čo si niekedy ledva zvládol teraz už nezvládneš bez marihuany :)
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kouzla

Příspěvekod clario » sob, 24. srp 2013, 16:44

Nevím jestli je úplně nejlepší přejímat cizí názory aniž by jsi sám měl s danou věcí jakékoliv zkušenosti a pak se na základě pouze cizích názorů pouštěl do debaty s lidmi, kteří ty zkušenosti mají. Ale to už je jen na tobě :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: kouzla

Příspěvekod Lama » sob, 24. srp 2013, 16:57

Me to prijde jako by se snazil vykroutit z sveho podle me zcela nepromysleneho nazoru. Pravda nekdy boli no. :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: kouzla

Příspěvekod vlcok » ned, 25. srp 2013, 13:52

Viem že daný človek je v oboru veľmi zbehlý ... K tomu i tak nemôžete poprieť negatívne účinky marihuany presne tak ako je potvrdené že vetšina bylín ich nemaju teda su lepšie .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kouzla

Příspěvekod clario » ned, 25. srp 2013, 14:28

Promiň, ale tvrzení, že je jedna bylina lepší či horší než druhá a nebo že většina z nich nemá ty takzvané negativní účinky mi opravdu nepřijde jako od někoho kdo je v oboru zběhlý. Já osobně marihuanu rád nemám, protože nemám rád jakým způsobem na mne účinkuje, ale znám dost lidí na které účinkuje odlišně a nedovolil bych si tvrdit, že je špatná jen proto, že její účinek nemám rád. Tvrzení, že je nějaká bylina horší než druhá mi také přijde značně hloupé, každá bylina působí odlišně a to i v závislosti na mnoha okolnostech. Jedna bylina tě může jednou spoustu věcí naučit a jindy tě může i zabít.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: kouzla

Příspěvekod Lama » ned, 25. srp 2013, 17:15

Dit tu nikdo nepopira jeji neg ucinky. Ale je jich mnohem min nez si podle me myslis. Urcite min nez treba u cigaret nebo alkoholu. O kterych vim tak to jsou : poskozovani kratkodobe pameti(do, nejakych ale 50let(individualne) se pri odstaveni pamet obnovuje), uhlik v plicich(ale to zas zalezi na podani), ucpava cevy (o tom moc nevim), psychicka zavislost (ale to je opet dost individualni, ja osobne jsem nemel nikdy problem prestat z dne na den). Secteno a potrzeno, dle meho nazoru, ĺze marihuanu pouzivat tak ze nemusi mit zadne neg. ucinky.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: kouzla

Příspěvekod vlcok » ned, 25. srp 2013, 20:50

Dit tu nikdo nepopira jeji neg ucinky. Ale je jich mnohem min nez si podle me myslis. Urcite min nez treba u cigaret nebo alkoholu. O kterych vim tak to jsou : poskozovani kratkodobe pameti(do, nejakych ale 50let(individualne) se pri odstaveni pamet obnovuje), uhlik v plicich(ale to zas zalezi na podani), ucpava cevy (o tom moc nevim), psychicka zavislost (ale to je opet dost individualni, ja osobne jsem nemel nikdy problem prestat z dne na den). Secteno a potrzeno, dle meho nazoru, ĺze marihuanu pouzivat tak ze nemusi mit zadne neg. ucinky.
Pozri ak ty vieš prestaň zo dňa na deň super uznávam ťa ale v mojom okolí je plno ľuďí čo len kvôli psychickým problémom začali z marihuanou však aby sa cítili lepšie nič sa nedeje a plno z nich je dneska u tvrdých drog .Clario chcel som interpretovať to že marihuana sa dá vetšinou zohnať od ľudí ktorý dealuju aj tvrdé drogy a jej negatívne učinky zas nemôžeš popierať a určite každá rastlina na každého nepôsobi inak však predsa len muchotrávku kto prežije?
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kouzla

Příspěvekod clario » ned, 25. srp 2013, 21:23

Já žádné její účinky nepopírám ;), říkám, že každá rostlina má účinky, které se dají chápat jako pozitivní a takové, které se dají chápat jako negativní. Úplně každá.. a ani marihuana není žádnou vyjímkou. A s muchomůrkou pozor, to je rostlina, která má v místní tradici velmi silné místo a k tomu opravdu působí na každého odlišně od stavů eufórie po naprostá hororová muka, záleží na rozpoložení a vnímán světa každého z nás a také na konkrétní houbě ;), jeden klobouk také na většinu lidí smrtelně nezapůsobí a tady stejně jako u smrtelnosti jakékoliv jiné rostliny záleží na dávkování.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: kouzla

Příspěvekod Pete » pon, 26. srp 2013, 00:45

vlcek: ja tvrde drogy neberu, maximalne halucinogeny ktere nevytvari zavislost a Duchovni ucitel mi to musi povolit, jinak to na me nema ucinek. Takze se musim vzdycky zeptat, zda je spravny cas si tu drogu vzit, nebo jestli si ji minimalne mesic nesmim vzit.

I kdyz jsem se neptal, halucinogen mi podruhe neucinkoval, i kdyz to bylo o nekolik dni dele nez ma vyprchat z krve a moci (nepozna se na testech) respektive kdy vyprcha uplne z tela. A presto neucinkoval. Takze nic se nesmi prehanet, popripade je potreba poradit se s jakymikoliv duchovnimi nefyzickymi pomocniky, nejlepe s duchovnim pruvodcem ten to vi nejlip.

Na kamose to ucinkuje vzdy, i kdyz na me na 10 nebo 50% .. takze neslo o ojeb dealera. Proste se musim zeptat vyssich bytosti :))

Clario: ja s halucinogeny nemel nikdy neprijemne halucinace.. vzdy prijeme.. zalezi hodne na tvoji energii.. clovek co cestuje astralne, ma vyresene svoje strachy a nikdy se na halucinogenu neciti spatne.. naopak uvidi jine dimenze :) jako ja :D jenom sem se neprijemne citil doma mezi 4 stenami.. chtel jsem KRUH ! nekonecno, zadne omezeni 4 zdmi..

SAMOZREJME do ruk lidi s slabou psychikou a s nabehem na psychicke choroby NEPATRI ! Navic maji daleko vetsi sanci na ziskani zavislosti

Jak rekl "Princ Trávy" lecil lidi drogove zavisle, a 90% z nich nemelo otce velkou cast sveho detsvi a puberty... on sam drogove experimentuje a nikdy zavisly nebyl (maximalne na trave, coz neni halucinogen :D )
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: kouzla

Příspěvekod clario » pon, 26. srp 2013, 16:17

No nevím ale tvrzení, že lidé co astrálně cestují mají vyřešené strachy a že lidé beze strachu nezažijí na halucinogenu badtrip mi přijde trochu ukvapené. Jinak souhlasím jen bych doplnil, že lidem klasifikovaným dle dnešních norem jako "psychicky labilní" mohou jisté halucinogeny i pomoci, ovšem pouze pod dohledem zkušeného terapeuta. V tomto tématu bych mohl odkázat například na práci Stanislava Grofa.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: kouzla

Příspěvekod Pete » pon, 26. srp 2013, 16:25

Jasne no. Bylo par schyzofreniku ktere vylecili doktori na 100% za par hodin na LSD :)

Jinak samozrejme ze muze zazit badtrip ale psychicky vyrovnany clovek se s tim vyrovna a nevyvede ho to z miry natolik, aby mu to privodilo trvalou chorobu
Deus est Homo


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti