Amulet energie

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Amulet energie

Příspěvekod vvacek » pon, 01. říj 2012, 16:59

Zdravím, nějaký čas už se zajímám o LD, AC a OOBE obecně (zkouším), s magií a podobnými věcmi nemám žádnou zkušenost :D, no a chtěl bych se zeptat jestli lze vytvořit amulet, do kterého bych mohl ukládat svoji energii na pozdější využití, popř z čeho a jak ;)

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Amulet energie

Příspěvekod Vit » pon, 01. říj 2012, 20:40

Ano, jde to. Můžeš jej udělat z čehokoliv, může mít i čistě myšlenkovou podobu. Už se to tu několikrát celkem podrobně řešilo - jde hlavně o tu vizualizaci a práci s energií.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod clario » pon, 01. říj 2012, 22:38

Myslím, že je zbytečné dělat takový amulet :), vesmír je přeci energie plný vlastně v něm ani nic jiného není :). Místo čerpání energie z amuletu ji můžeš čerpat přímo :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Amulet energie

Příspěvekod zebyja » čtv, 17. led 2013, 10:34

Absolutně souhlasím s Clario.. Touha si střádat zásoby je jen zvyk z fyzického světa.. Na nefyzické úrovni ale neplatí stejné zákony (teda většina ne).. Pokud potřebuješ mít pocit jistoty, je to pro Tebe možná správná volba.. ale efektivnější je naučit se využívat energii z okolí (nebo z vesmíru celkově..)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod ATA » sob, 19. led 2013, 11:20

Ukladani energie moc smysl nema ale da se použít na ulkádání programu , linku odkud tu nergie tahat nebo na upravu energie z okolí na daný učel.Tam se to muže hodit a ma to par vyhod oproti tomu to dělat přimo v hlavě jde o bezpečnost .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 20. led 2013, 10:17

To clario, zebyja: Zkuste se ted zvednout a bezet jak nejrychleji dovedete treba 5km a nakonci, az nebude uz moct ani popadnout dech si reknete "ted nezastavim! Zvednu se a pobezim dalsich 30km na plno, protoze vesmir je prece plny energie a mohu ji odtud cerpat" :D Nebo.. proc pouzivate kazdodenni veci kolem?

To vvacek: Vyroba amuletu a talismanu je velice komplikovana zalezitost, pokud chces, aby byly opravdu funkcni a ne jen placebo. A to proto, protoze bude vzdycky omezena schopnostmi, kapacitou a vseobecnym vyvojem jedince, ktery magicky predmet vyrabi. Takze pokud sam, se ustavicne nezajimas o praci s energii a praci na svem osobnim rozvoji, bude mit pro tebe tento amulet po vytvoreni spise symbolickou hodnotu. Cimz vsak netvrdim, ze nemuze byt pro tebe uzitecny. ;)
Pro pouzivani amuletu muzes pouzit v podstate cokoliv a jakykoliv material. Samozrejme nejvhodnejsi se budou hodit nejake materialy, ktere jsou energeticky ciste bez, nebo naopak uz naplnene ci srsici, nejakou vhodnou energii pro tvuj ucel. Vyhni se vecem, u kterych by jsi mohl mit vnitrni pocit, ze nesou nejakou nevhodnou informaci ci ucel, uz z minulosti. Nejlepsi bude si bud najit, ci zakoupit nejaky polodrahokam, nebo zacit se drevem, kvuli prirodnimu a dobrym vlastnostem, ktere ocenis pri spracovani a nasledne impregnaci. A nejen pro to, ze to rozhodne bude snazsi nez rezat a pilovat kov.
Take je pro zacatek dobre zacit spise s nejakymy symboly, ci znaky, ktere uz sami o sobe jsou nositelem urciteho zameru a energie. Pokud chces jit jeste dal. Muzet do toho provest i nejaky ritual a upresnit zamer, bud imaginaci, nebo jakkoli jinak. Dbej,ale opravdu na to na, na co pri tom myslis, za jakych podminek a z ceho to vyrabis. K cemuz se pak, ale vstahuje vse to, co jsem psal vyse ;)
Je to velice komplexni tema a je obsahle na tolik, ze bude dobre, kdyz trosku prohledas internet a po te si zaloz samostatny, nove tema. Kde se to pak muze probirat detajlneji.
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod clario » ned, 20. led 2013, 19:36

To clario, zebyja: Zkuste se ted zvednout a bezet jak nejrychleji dovedete treba 5km a nakonci, az nebude uz moct ani popadnout dech si reknete "ted nezastavim! Zvednu se a pobezim dalsich 30km na plno, protoze vesmir je prece plny energie a mohu ji odtud cerpat" :D Nebo.. proc pouzivate kazdodenni veci kolem?

Teď moc dobře nechápu co jsi tím chtěl říct :). Pomineme fakt, že pět kilometrů neuběhnu a že bych se momentálně pozvracel už po sto metrech, protože jsem se pěkně přejedl. Nevidím ovšem důvod proč by člověk nedokázal uběhnout dalších nejenom 30 km, pokud je jeho spojení s vesmírem a energií na dobré úrovni. Například Chobot na svých seminářích často popisuje některá energetická cvičení jihoamerických indiánů díky kterým dokáží po nějákou dobu neúnavě pobýhat po svých políčkách, které tam u nich mívají ve velice strmích kopcích. Severoameričtí indiáni a jedinci spousta dalších kultur dříve dokázali neúnavně běhat a zdolat tak během dne třeba sto kilometrů za den. Upřímně pochybuji, že to bylo proto, že měli někde v kapse kouzelný kamínek. Věřím spíš tomu, že (nejen že byli fyzicky zdatnější) to bylo díky jejich spojení se životem a s vesmírem.

A proč používáme věci kolem? No jestli tím narážíš na to proč podobně jako v tomto případě místo předmětu nepoužijeme rovnou energii z vesmíru, tak upřímně nevím jak bych si například takovou energií utřel třeba zadek ;).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 21. led 2013, 06:21

Je to jen neporozumeni. Ale urcite to myslime stejne, jen je tezke to vyjadrit ve slovech, tak aby nevznikali kolem toho zbytecne nazorove predpojatosti a nedorozumeni . :roll:
A muzes to chapat presne tak, jak jsi to rekl :) My nejsme indiani a nekteri se poblijem i po sto metrech. :lol: Ale umime vytvorit veci, ktere nam dopomohou tuto vzalenost zdolat i kdyz nas to pak cini zavislimi na teto veci a odevzdavame ji tak cast sve moci. A i indijani meli kupu silovych (magickych) predmetu! A v duslesku je prece jedno jak vyuzijeme svuj potencial. Je to jen zpusob kreace a sebevyjadreni, ktery nam byl dan. Pro zacatek, nez sami sebe nevyvineme na takovou uroven, ze uz nebudeme potrebovat zadne predmety a mozna ani telo. Ve zkratce... driv mozna lidi umeli i letat a mi to taky urcite dokazem :D , ale? Jen jsme to asi zapomneli a ted to nejak neumime. :)
Navic takovy predmet muze byt spjaty se samoschopnou energii, ci bytosti. Takze to ve vysledku muze fungovat i tak, ze ti muze ukazat v lese cestu pokud se ti nedari ji nalest, stejne jako nejaky hodny lesni duch, ci skritek ;)
Jeste chci rict, ze jsem se nechtel stavet do opozice proti vasem nazorum, jelikoz jsou to vase vyjadrenije. Byla to moje chyba a omlouvam se, ze vzniklo todle nedorozumeni. Napsal jsem to proto, ze mi prislo divne, ze na misto odpovedi na otazku vytvareni amuletu se mu dostavila odpoved vseobecne pravdy.
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Amulet energie

Příspěvekod clario » pon, 21. led 2013, 21:09

Ale ne neomlouvej se :D. Vážně jsem se spíš jen trochu minuli v pochopení :D. Je to tak, indiáni tvoří spoustu různých silových předmětů, především šamani kterým pak slouží k mnoha účelům. Přecijen takový šaman je už někde jinde než mnoho z nás a myslím, že takový předmět, který by si někdo vytvořil by byl z většiny hlavě placebem. Říkám z většiny, takový předmět by se své podstaty vlastně nějak fungoval vždy, ovšem u člověka se slabší myslí by jeho skutečné účinky byly velmi malé.
Vůči takovým předmětům se ale v takovýchto případech stavím hlavně proto, že hodně lidí skrze ně hledá nějakou zkratku a doufají, že ona věc pak udělá něco za ně. Vezmou předmět se záměrem ho nějak nabít a naprogramovat aby je například dostal v noci z těla a sami se pak místo toho aby pořádně cvičili spoléhají na onen předmět, že to za ně udělá. Pokud budou hodně věřit tomu, že to ten předmět zvládne, tak se to povést může, v takovém případě by to bylo hlavně ale placebo a síla jejich sugesce. Myslím, že to hlavní o co by nám mělo jít je spíš vlastní duchovní růst pomocí nějakých přímých technik, než se spoléhat na ředměty jejichž účinnost bude stejně slabší než ta samotná technika. Tady už se ale dostávám trochu dál od původního tématu :D. Snad se ale už ale o něco lépe chápeme :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Amulet energie

Příspěvekod zebyja » pon, 21. led 2013, 21:38

No tak já taky ještě přispěji..
pokud jde o to běhání.. Tak to jsi mi spustil slzu v oku.. Proto že moje první práce s energií v okolí probíhala takto.. trénoval jsem čerpání energie tak, že jsem běžel 5km do lesa vždy takovým tempem abych byl napadnutí.. po 5km jsem dorazil pod dlouhý krpál (zkratka zpět)strmí cca 60-70°.. rychlím tempem se dá po čtyřech vyjít tak za půl hoďky.. může to být tak půl kiláku.. no a já nasál energii a vyběhl ten krpál nahoru možná za 10 nebo 15 minut.. strašně mě to tenkrát bavilo.. to jsem začínal.. a byl to pro mě tak trochu důkaz, že umím něco extra.. že jsem mocný a tak.. už je to osm let.. a já na to málem zapomněl.. Rád bych Ti poděkoval za příležitost si na to zavzpomínat :)

tenkrát jsem měl také svůj amulet.. používal jsem ho ale hlavně na to, aby mi připomínal, že jsou na světě věci, kterým nerozumím a jinak než duchovním rozvojem jim nikdy neporozumím..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vvacek
Příspěvky: 35
Registrován: úte, 11. zář 2012, 20:21

Re: Amulet energie

Příspěvekod vvacek » stř, 23. led 2013, 11:05

A jak "nasáváte" tu energii ?? :D

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Amulet energie

Příspěvekod zebyja » stř, 23. led 2013, 15:21

já osobně mám na to vlastní metodu, kterou jsem si pilně vymeditoval.. což doporučuji komukoliv, kdo s něčím takovým začíná..

nic méně technik je spoustu.. Tělo to umí samo a mnohem líp mu to jde, když už vyčerpané je.. (snaží se udržet si nějakou hladinu energie)..

jsou v podstatě dva směry, kterými se můžeš vydat..

buď Ti jde o obnovu energie a k tomu stačí tělo přesvědčit, že jí má nasávat, tak jak to dělá normálně, jen aktivněji (k tomu je asi nejlepší přeladit mozek na frekvenci alfa (nejlíp asi 9Hz, když zavřeš oči, uvidíš fialovou barvu ), ale je třeba si uvědomit, že je rozdíl mezi doplněním energie a používáním energie (např. když chceš po fyzickém výkonu pokračovat dál), k tomu je zase nejlepší frekvence, kdy se tělo regeneruje.. což je nějakej 10,5Hz myslim)

nebo Ti jde o to dostat ze svého Těla větší kapacitu energie (což zvýší trvale množství energie na kterou se tvé tělo snaží automaticky dobíjet) a to uděláš tak, že té energii otevřeš průchod, čili alespoň páteřní čakry.. na otevírání čaker je spousta technik.. dost pomůže i to když se ráno pořádně protahuješ.. ale upřímně Ti nedoporučuji to s otevíráním čaker hrotit (to protahování je zrovna v pohodě, horší jsou cviky na kundaliny, nebo když to přeháníš s jógou, pěti tibeťanama nebo podobnýma technikama..).. proto že se Ti rozpustí bloky a ty nemusíš nutně vědět jaký (nebo, že vůbec nějaký máš) a to může mít pro tvůj život následky (třeba si zlomíš ruku nebo tak).. musíš si uvědomit, že to že je ta čakra málo otevřená Tě má chránit před Tebou samotným.. a před otevřením čakry dobře pochopit proč byla uzavřená.. vzhledem k tomu, že to je člověk od člověka jiný důvod, nemusíš ani ty sám dobře určit proč to tak je.. Na otevírání čaker bych ti doporučil jediné, a to prostě a jednoduše bděle žít.. být tu a né ve své hlavě.. zkrátka žít v přítomném okamžiku.. To otevře čakry bezpečně, pomalu a v klidu dost na to aby jsi pochopil bez nějakých osvícenských znalostí, proč otevřené nebyli..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Amulet energie

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 12:57

Myslím, že je zbytečné dělat takový amulet :), vesmír je přeci energie plný vlastně v něm ani nic jiného není :). Místo čerpání energie z amuletu ji můžeš čerpat přímo :).
Nemáš pravdu bolo by dobré sa niekedy zamyslieť prečo všetky larvy a energický upíry a démoni sajú nás a naše okolie keď vo vesmíre je energie "plno" ty si môžeš predstaviť že nadvihneš nákladné auto ale asi ťažko to sa stane taktiež že premeníš kameň na zlato a v tomto prípade darmo si predstavuješ že saješ energiu z vesmíru z nekonečného čistého zdroja a odosielaš tam negatívnu 2+2=4 a tak isto nemôže byť vo vesmíre nekonečno energie (viem na naše energie nekonečno) lenže ty keď si predstavíš ako ide energia z vesmíru do teba tak v podstate len vysávaš svoje okolie ako energetický upír alebo najpodradnejšia larva teda ak nechceš sať svojich blízkych naštvať si nejakú entitu tak ten talizman na uskladnenie prebitkov energie berem ako dobrý nápad . Ja som chcel vyriešiť problém že ti proste nedočiahneš do vesmíru a nezoberieš energiu kryštáľom ten má vetší dosach lenže má ale zase saje iba zo širšieho okolia .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host