Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záhrobí

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záhrobí

Příspěvekod Fitness » čtv, 29. zář 2011, 08:15

Omlouvám se zpráva je okopírovaná ze správy poslané slovenskému léčiteli Wolfsix

Dobrý den
Chtěl bych Vás poprosit o pomoc , tento léčitel a věštec mi zrušil kletbu, po dálce, foto + vlasy
ale byla potom v blízkosti bytost ze záhrobí, asi od konce srpna vstoupila do mě, říká mi to ten léčitel a já ji i vidím v zrcadle, když zaostřím a pak rozostřím , jde mi i z pravé strany hřbitovní smrad i z vlasů, byl jsem za farářem, mám svěcený dřevěný kříž a trochu pomáhá, nevycucává mi ta bytost tolik energie , ale chci ji pryč , prý nadělá taky paseku , bliká mi v koupelně světlem .
Dokázal by jste jí na dálku vyhnat a vytvořit štít, poslal bych Vám telegraficky peníze, pokud by se šlo domluvit, jeden kolega má schopnosti tento h
Vidím tu bytost v zrcadle, pomuchlanou tvář, načervenalou + jde ze mě z pravý strany hřbitovní smrad, nevím jestli to zvládne farář, ten náš v Mimoni to možná neumí, říkala to kuchařka jeho, která mi dala svěcený kříž, udělalo se mi lépe , ale tu bytost tam mám, mám díky tomu i hodně ztmavlý oči a vidím ty oči tý bytosti, dívá se skrz moje . Nechci tady říkat že se mi nechce žít a nějak to se sebou zkoncuju, chci bojovat , prostě se na mě lepí smůla i když jsem hodný člověk .
Tomu léčiteli co mi zrušil kletbu mi nejdřív říkal že věštění nedělá zdarma, ať napíšu kupon 350 , napsal jsem mu 500 , řekl mi více, zrušení kletby mě stálo 3000 a to ještě říkal že nemá peníze, má nemocnou manželku a nepustí ho to k ledvinám, tak jsem mu poslal 1000 Kč a pak 400 Kč, moc nevydělávám , dělám pod exterkou, ale jsem solidní a dodržuji co jsem slíbil, můžete mi pomoci ?

Díky

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Pete » čtv, 29. zář 2011, 16:12

Muzet mit problem s negativni energii, diky te bytosti. Mozna by stalo za to si pohodlne sednout, uvolnit se, chvili hluboce dychat, potom sklidnit dychani, zavrit oci, predstavit si ze stoji pred vami, a zeptat se ji proc se vas drzi (sice si myslim, ze todle by vam nijak nemelo ublizit, tak i presto je tu sance, tak na to radeji upozornuji)

Jeste k te negativni energii, hodne proti ni pomaha studena voda (cim studenejsi tim lepsi), nejlepe omyt cele telo, nebo alespon ruce, tvar, popr nohy (vystupni mista energie). Sice to bytost nevyzene, ale alespon by vam to pomohlo se ocistit od neg. energie a citit se lepe.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod clario » čtv, 29. zář 2011, 17:15

Tady se hold špatně radí, pokud je to všechno pravda, tak je to něco s čímž většina lidí nikdy nepřijde do styku a hledat pak pořádnou radu není nejlehčí. Taky nevím jak bych se v takové situaci zachoval, chtělo by to najít někoho kdo se v těchto věcech opravdu vyzná, třeba zkusit i nějakého exorcistu. Pochybuji o tom, že většina léčitelů má s něčím takovým zkušenosti, ale určitě se najdou nějací co něco zmůžou. V tomto ohledu vážně nemůžu moc poradit.

Mohu akorát zase doporučit takové ty základní věci jako obklopit se pozitivními věcmi, neuchylovat se k negativitě a nepřiživovat jej tak. Také například posílení srdeční čakry by mělo napomoci před různýmy negativními vlivy a bránit nás před negativnímy bytostmi. Mohla by pomoci i modlitba a prosba o pomoc "ty nahoře". Hlavně věřit tomu, že to bude lepší a neztrácet víru. Pevně doufám, že to bude dobré a že se to dá všechno do pořádku. Hodně štěstí.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » sob, 01. říj 2011, 16:04

já mám na tohle smůlu, léčitelka z Lípy pracuje s energiema , umí karty a je na mě zlá, prý jsem byl v minulým životě zlej a teď jsem hodnej jak sviň, přitahuju zlo a lidi mi ubližovaly a já se snažil být hodný, něco mě nutí být hodný

Možná mám pro něco i vlohy, cítím energii a dokáži se možná trochu na ní napojit, ale neumím vyslat a přijmout . Snažím se v životě páchat dobro a pomáhat lidem .

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » pon, 14. lis 2011, 10:21

Tak vše se vysvětlilo, ta bytost ze záhrobí byl ten cikánskej léčitel z badoo , vstupoval občas do mě, bylo to jako woodoo , musí mě před ním někdo chránit, jak mi sundal rodovou kletbu, tak mi dal nějakou slabou, aby ze mě ždímal peníze a na dálku mi ubližoval, ta kletba od něho způsobovala vjem bytosti ze záhrobí .
Tak jsem mu pak řekl že mi to neudělal dobře, sundal mi kletbu, 1 dn jsem byl úplně čistý a zdravý , konkrétně poslední den v říjnu a 1. listopau v 10:50 na mě v práci hodil silnou kletbu , kterou mi sundává cikánka z mnichova hradiště, je mladá, lidé ji znají ale kletbu nemám úplně dole , mám ji ještě z 15 % . O tom chlapovi z badoo řekla že je zrůda a využívá své schopnosti na tahání peněz a ubližování .
Myslím že tady jste mi dali kontakt na slovenského léčitele WhiteWolfSix, byl v Praze 6. listopadu, byl jsem s ním domluven, ale ostatní mě přemluvili, že mi to zvládne cikánka , no a nevidím to dobře s tou kletbou co teď mám, budu asi muset za tím slovenským léčitelem na slovensko , nevím zda tu kletbu zvládne, ale je to šaman a asi se učil jak od cikánů tak i různých šamanů . Divím se jaké věci mezi nebem a zemí existují a co lze vše dělat .



Díky

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze z

Příspěvekod Lama » pon, 14. lis 2011, 14:44

dobrej namet na scenar k nejakymu filmu :D.

Jinak ti blahopreju ze si to zvladl :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » úte, 22. lis 2011, 09:29

No nezvládl jsem to
ten léčitel z badoo, zde http://badoo.com/0183706493/?r=41&p=2
mi asi dělal tu bytost ze záhrobí nějakou woodoo panenkou, šel mi i z pravý strany máz a smrad , no a teď jak mi pomáhá cikánka, tak včera v práci jsem cítil jak mi někdo vzadu na hlavě s něčím hejbe jakoby s něčí zastrčeným , no a teď mi jde zase máz, já myslím že to je on .
Podle tý cikánský léčitelky, je z Mnichova Hradiště a jezdí za ní hodně lidí, je dobrá, umí i magii , je ten léčitel z badoo zrůda a blázen, když si vytvoříte účet na badoo a dáte aspoň 3 fotky, můžete si prohlídnout jeho další fotky, vypadá na nich jak ďábel ( konkrétně ty pruhy vousů co mu vstupují do tváře )a na jedné z nich se starším synem, jeho syn ukazuje znak pekla a jeho nohy připadají jako nohy bytosti z pekla . Ten z badoo jak jsem s ním četoval jak mi vyndá tu bytost , tak mě strašil, že ta bytost je z pekla , napojena na peklo a že mě peklo zničí a třeba si mě to i veme , no jeho chat jsem smazal , chyba - důkaz pro policii, protože koncem října jsem mu napsal že ta bytost byl on a že mi to pořádně nedělá, choval jsem se k němu pěkně , pěkně jsem mluvil , no a jak jsem mu řekl že mi to asi nedělá 100 % dobře , tak mi nadával do parchantů a říkal mi , vy hlupáku , já černou magii nedělám , my jsem věřící, moje děti chodili 6 let na náboženství ( asi satanismus ) , jeho syn na poslední fotce u stromečku jak sedí v křesle , vypadá jako sedící bytost z pekla . Ta cikánka to asi nezvládne, budu muset na slovensko za léčitelem WhiteWolfsix , nevím jestli to zvládne . podle tý cikán ky a podle mě má ten z badoo léčitelství asi od Dábla, prý pro to aby získal člověka, udělá i něco dobrého pro něj , no a ten z badoo pod záminkou poémoci šíří asi i zlo .
No a ještě mě ta cikánka a jiný léčitelé ( Claudia neumannová z Č. Lípy řekli že mám léčitelské schopnosti , jak mi cikánka hodně sundala kletbu od toho z badoo, tak cítm jak mi v rukou lítaj energie a teplo , proudem z ruky ) , claudia Neumannová je dobrá, školí manažery a ředitele, ale neumí obranu proti černé magii .
Nevím co si mám počít, podle tý cikánky by mě ten z badoo, kdybych ho neprokouk ze mě tahal peníze a ublížil by mi , mohli byste mi prosím moc trochu pomoci
Jo jinak k mým tématům, doktory mám oběhlý - neurolog, psychiatr a psycholog , jsem prý i lehce inteligentní, mám vyšší odbornou školu .



Děkuji moc

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze z

Příspěvekod Lama » úte, 22. lis 2011, 15:02

Tak to uz ti zbejva akorat sehnat hodne dobryho lecitele. Kdybych se v tom vyznal tak bych ti urcite pomoh, a zadarmo. Vypada teda fakt jak nejakej dabel. Ja bych mu to skusil i oplatit :D ale tudy asi cesta nevede. Nebo pouzit trochu kybersikany aby s nim lidi omezily kontakt a aby dalsi nepribivaly. Jinak, kde jsi zjistil ze nabizi takovehle sluzby?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » úte, 22. lis 2011, 15:59

Toho léčitele jsem našel na tom badoo serveru, byl nahoře na liště , tak jsem si řekl že někdy cikán nemusí být špatný, spletl jsem se .

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze z

Příspěvekod Lama » úte, 22. lis 2011, 19:32

Takze on je primo nenabizel ale ty ses ho zeptal protoze o tom ma nekde zminku nebo?.....
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » stř, 23. lis 2011, 09:15

Ne on byl prostě nahoře na liště a měl tam napsáno jsem léčitel a věštec

Uživatelský avatar
stefi
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 21. říj 2011, 09:01
Bydliště: BRNO

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod stefi » úte, 29. lis 2011, 12:22

NO ja som ku cikanom trochu nedovercivy. Verim tomu ze niektory sa dokonca aj dokazu organizovat. :-? Nemusi to byt spatne ale v sugescii ti su schopny dat myslienky na to aby si niektorych ludi stretol a dokonca sa s nimi aj spojil viem ze ta dokazu s nejakymi ludmi v astrale spojit. a ty ich potom stretnes v zivote. Naozaj zalezi od schopnosti. Mozno by si mohol skusit ziskat par skusenosti od ludi ktory sa liecitelstvom cez energie zaoberaju dlhsie. Zial su ludia rozny ale svoje vlasy by som nikomu neposielal.. to by mi trochu zavanalo. Mozno by si sa mohol stretnut s niekym kto pracuje s anjelmi. Dokazali by ta napojit na anjelsku ochranu a za chvilu by si nepipol . Trochu mam pochybnosti o tom ci sa do niekoho tela moze vtelit ina bytost ked s tym telom si spojeny cez pupocnu snuru iba ty sam. Inymi slovami. ta bytost je len astralna troska ktora ta napodobnuje a cim viac o tom probleme premyslas tym viacej ju zivis a tym ti dokaze vyvolat silnejsi pocit ze je v tebe. V skutocnosti len napodobnuje tvoje konanie a vobec nie je v tvojom tele. Mozno by ti pomohli aj nejaky zenovy mnisi. Pri spravnom klude mysli aky by ti dokazali ukazat ti dojde automaticky co mas urobit. Prezivaj kazdy moment svojho dna a cim viac budes prezivat ten svoj tym menej tam bude priestor pre ine prejavy. Mas na to prejavy iste to dokazes. Drzim ti palce.
~~We are eating to live and not living to eat...~~ Man should not eat till saliva flows. ~~Enjoy your meal, enjoy your life.~~Do as I say, not as I do. ~~

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod clario » úte, 29. lis 2011, 17:15

Toho, že jsi mu posílal vlasy sem si poprvé ani nějak nevšiml. Vlasy jsou jedním s typických prostředků užívaných pro očarování prakticky napříč celým světem, ať už jde o americké brujos, cikány, "černé mágy" na západě a v neposlední řadě jsou taky hojně užívány v mnoha systémech například pro výrobu nechvalně známých panenek. Pro lepší představu jak takové očarování může vypadat se můžete podívat například na film The Missing kde se jeden brujo, kterého ztvárnil Eric Schweig (Uncas s Posledního Mohykána), dokonce snaží pomocí vlasů svou oběť zabít. Nemůžu vědět zda onen cikán využil zrovna vlasy k tomu co udělal, ale vzhledem k tomu, že si o ně řekl je to nejpravděpodobnější. Ono stačí ovlivnit jen ty vlasy, část celku aby se to ve výsledku přeneslo na celek. Něco takového vlastně není ani až tak náročné a na nižší úrovni to zvládne téměř kdokoliv, takže své vlasy nikdy neposílejte lidem navíc naprosto cizím lidem u kterých nevíte zda jim můžete věřit.
Jak teď s toho ven je otázka. Ono to bývá většinou snazší takovou kletbu na někoho seslat než se jí zbavit. Obrátit se teď na nějakého zkušeného šamana se mi nyní nejeví vůbec jako špatný nápad. Pokud je to opravdu takto tak by se s tím už mělo dát něco dělat když víš o co se vlastně jedná a nějaký zkušený šaman by měl být schopen na základě toho sestavit nějaký "zpětný" očišťovací rituál. Pokud je to ovšem opravdu tak a ten cikán má pořád tvé vlasy, tak mu to asi nezabrání udělat to znovu a to nás dostává trochu do slepé uličky.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » pát, 02. pro 2011, 09:17

Díky vlasy už asi nemá , ta cikánka co mě chrání, je jí 19 let , ale je to trochu talent , ty vlasy spálila při rituálu, problémem je to napojení na něho , když jdu na skype, tak se připojí do 10 sekund, tak se odhlásím a připojím se znova tř. za 5 minut a opět se on připojí do 10 sekund , jako kdyby věděl co dělám, no 19 . srpna jedu na slovensko za WhiteWolfsixem, znáte ho někdo ?
jak mám tu cikánku tak ta mě nedokáže asi odpojit , ta jen sundavá kletbu, ten z badoo na mě hodil 1. listopadu silnou kletbu, ještě jí mám asi z 5 % max. Nejhorší je že jak jsem psal víše , posledního října jsem mu trochu vynadal, on mě odpojil , cítil jsem vzadu jakoby vytržení vlasů, 1 den jsem byl úplně zdravý a čistý , no a druhý den v práci jsem cítil jak do mě někdo v 10:50 nasadil vlasy a přišla do mě negativní energie, která mi zaplnila celou pravou stranu těla.
No a vzadu na hlavě jak se někdy hejbu tak cítím nějaký napojení napravo vedle týlu, myslím že to je to napojení na něho , ten chlap má léčitelství asi od Ďábla tak mě ničí a nedá pokoj .
Mimochodem znáte někdo WhiteWolfsixe a víte jak je dobrý ?
Snad mě někdo z toho dostane, opravdu jsem se přesvědčil že dneska opatrně s důvěřivostí .

Díky

Fitness
Příspěvky: 13
Registrován: úte, 20. zář 2011, 20:59

Re: Kletbu mám zrušenou, ale průser mám v sobě bytost ze záh

Příspěvekod Fitness » úte, 06. bře 2012, 16:17

Jinak
zdravím , blbnu, s tím romským léčitelem se to vysvětlilo nyní skutečně, není špatný, vše co jsem psal zde a pomlouval je lež, ten léčitel je čistý, nevím kdo mi dělal , či co byla ta bytost, ale poprosil jsem o řešení jiného, uznávaného a dobrého léčitele s hodně referencema od lidí Jana Vaše a ten mi řekl že se mýlím , snažil jsem se to pochopit,asi jsem pochopil, zní to divně , ale ten romský léčitel je dobrý, čistý . protože jsem ho neprávem obviňoval tak se naštval .


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host