Jak vyvolat strážného Anděla..

Mecri
Příspěvky: 9
Registrován: ned, 06. bře 2011, 21:22

Jak vyvolat strážného Anděla..

Příspěvekod Mecri » stř, 28. zář 2011, 16:29

Ahoj,

Absolutně jsem nevěděl kam toto téma vložit. Takže se omlouvám jestli se sem nehodí. Každopadně neporadil by mi někdo jak vyvolat svého Anděla aby semnou jakkoli komunikoval ? .. Děkuji za každou radu :)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Jak vyvolat strážného Anděla..

Příspěvekod zebyja » čtv, 17. led 2013, 10:56

No pokud očekáváš, že svého anděla vyvoláš pomocí nějakého rituálu podobnému vyvolávání duchů.. Pak Tě asi zklamu.. proto že to obnáší až příliš mnoho zkušeností s touto technikou.. a nedoporučuji Ti ji..

Nicméně můžeš s ním komunikovat různými způsoby..
Převibruj se na jeho frekvenci ve stavu tranzu, při astrálním cestování, lucidním snu, nebo použij kyvadlo.. Technik jak komunikovat s bytostmi bez fyzického těla je spousty.. Musíš si uvědomit, že anděl se pokud jde o způsob navázání komunikace příliš neliší od způsobu navázání s jakoukoliv bytostí bez fyzického těla.
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Jak vyvolat strážného Anděla..

Příspěvekod vlcok » pát, 02. srp 2013, 12:59

Podľa mňa je super nápad vyvolávať anjela nato aby si s nim mohol pokecať či žije v oblakoch atď. Nie neni pre takéhoto anjela čo nepomáha len tebe(prekvapenie?) je to zdržujúce a aj urážka potom sa nečuduj že žiadny anjel na teba nepozrie okrem toho že všetci anjeli su len egregori mucQ
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Jak vyvolat strážného Anděla..

Příspěvekod ArMi » sob, 07. kvě 2016, 10:05

To samé téma je zde: viewtopic.php?f=38&t=1152


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti