Návrh na novou sekci

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » úte, 19. srp 2008, 12:01

Proč bys dal orgonit do sekce "Konspirace"? Je to vědecky dokázané, ne však oficiálné uznané ...
Carpe Diem

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod H0n24 » úte, 19. srp 2008, 12:44

Konspiračí "teorie" to sice není ale dost to souvisí s chemtrails, do týhle sekce bych dával i info o věcech jako čipování lidí nebo co můžeme dělat proti aktivitám NWO(chemtrails - Orgonit)
Obrázek

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » úte, 19. srp 2008, 16:42

S tímto bych nesouhlasil. Podle mě by bylo lepší to ponechat v Pomůckách, kam to, myslím si, patří. Má to totiž i další jiná využití, než jen proti chemtrails.
Carpe Diem

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Asanoth » úte, 19. srp 2008, 21:43

vysvetlete mi prosim jednu jedinou vec:
proc neustale tvorite nove sekce?
hej, co takhle vytvorit sekci pro kazdou astralni bytost zvlast, pak pro kazdou techniku prace s energii, kazdou techniku AC, a co jako darek kazdemu clenu jeho vlastni sekci zazitku?
co takhle proste udelat sekci "Jine", kterou uz vlastne mate a do ni davat vsechny ty sekce, ktery maj 1 topic??
tohle zahlcovani fakt nechapu...

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 19. srp 2008, 22:06

asanoth: pokud se shodneme na tom ze by se hodila nova sekce, potom budeme mit novou sekci :) v soucasnosti je tento model takovy, jako byl na minulem foru a ten se ujal velice dobre. Co zmizlo jsou snad "Ankety" a "Srazy v AC", ani nebyly moc vyuzivane. Takze tohle je lety overeny model :)

Jen se zatim zda, ze nema moc uplatneni Sekce "Vase zkusenosti", protoze to stejne vsichni pisou do Magie, Samanizmu a Prace s energii (a je to celkem logicke). Taky "Srazy a setkani" jsme minule nemeli a je to celkem dobra vec.

Pokud jde o to, nerozsirovat sekci Tlachani, vidim to takhle - pokud se moderatori a nou shodnou na tom, ze temata jako pocitacove hry tam proste patri a nevadi to, potom s tim urcite neni problem. Koneckoncu, kdyby tam toho az moc pribyvalo, neni problem to v budoucnosti zozsirit, zatim se tady jeste moc neprispiva :)

No a pokud jde o Koš, na jednom foru ho meli a bylo to celkem uzitecne - kdyz byla diskuze off topic, misto aby to admini cele smazali, presunuli to do kose, kde si mohli ten off topic dokoncit.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod loob » stř, 31. pro 2008, 09:38

No jelikož toto forum je zaměřeno duchovním směrem ,tak si myslím ,že k tomu zajisté patří trochu filosofie. Co kdyby se založila sekce Filosofie?
Vždycky by se tam dala nějaká otázka co by koho napadla a potom by se k tomu vedla nějaká diskuze. Ono se už tak filosofuje v dosti příspěvkách ,jenže ty si myslím ,že jsou převážně o AC/LD atd. Já mám na mysli i jiný věci ,takový ty všední.

Já osobně bych o tu kategorii celkem stál ,protože se zajímám spíš o tu filosofickou stránku duchovna (to víte jsem línej cvičit :( :D )
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod ATA » stř, 31. pro 2008, 11:06

No nevym trochu se bojim že tady pak budem do nekoncna filozofovat a nikam to nepovede kbybi si mito tohokaždej chvilku zacvičil tak se posunem mnohem dál.

Zatim založ tem třeba v tlacháni a když se to chitne tak udelame tu sekci .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Orichi » sob, 29. lis 2014, 07:59

Trochu mi tu chybí v kategorii ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ, OOBE krom Techniky, Obrany a přípravy a Zážitků i sekce, kde by se mohli vést vášnivé diskuze na téma AC, něco jako "Otázky a Odpovědi", "Výměna Informací", nebo jednoduše "Povídání o AC", kde by jsme mohli rozvíjet filosofii AC a soustředit topiky typu otázky/odpovědi apod. Rád bych se lidí zeptal co pro ně vnitřně vlastně Astrální Cestování znamená, ale nenašel jsem vhodnou sekci, kam bych topik zařadil. Děkuji za případné podpoření i vyslyšení této myšlenky ^^
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod IamI » ned, 30. lis 2014, 00:17

Trochu mi tu chybí v kategorii ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ, OOBE krom Techniky, Obrany a přípravy a Zážitků i sekce, kde by se mohli vést vášnivé diskuze na téma AC, něco jako "Otázky a Odpovědi", "Výměna Informací", nebo jednoduše "Povídání o AC", kde by jsme mohli rozvíjet filosofii AC a soustředit topiky typu otázky/odpovědi apod. Rád bych se lidí zeptal co pro ně vnitřně vlastně Astrální Cestování znamená, ale nenašel jsem vhodnou sekci, kam bych topik zařadil. Děkuji za případné podpoření i vyslyšení této myšlenky ^^
Mě se ten nápad líbí, když už se toto forum specializuje na AC, tak by podle mého názoru stálo za to obsahově tuto sekci více rozšířit. Je pravda, že třeba taky nevím, kam umístit nějaký dotaz týkající se třeba nějakých struktur nebo zákonitosti v astrálu. A může se stát i to, že když pro svůj dotaz nebo postřeh nenajdete vhodný "chlíveček", tak ho třeba ani nezveřejníte.Otázka je, jak tuto kategorii co nejlépe pojmenovat aby to bylo co nejuniverzálnější.
A ještě bych se přimlouval pro lepší zpřístupnění tohoto fóra i pro mobilní zařízení - tedy mobily a tablety. Responzivní web z toho asi nevznikne, ale třeba taková podpora pro Tapatalk by mohla stačit.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod nou » pon, 01. pro 2014, 22:26

Tak som pridal nove forum vseobence o AC,OOBE.

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Orichi » pát, 05. pro 2014, 15:44

Skvělé, děkujeme ^^
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů