Návrh na novou sekci

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Návrh na novou sekci

Příspěvekod jadydadyda » ned, 15. čer 2008, 16:25

Napadlo mě, že by nemuselo být špatné, kdyby jsme tu založili novou složku s názvem "Hudba", třeba někde vedle filmů. Muzika stimuluje určitě každého z nás, tak bychom tam mohli dávat zajímavé odkazy, typy, rady jak hrát na kytaru :) Myslím, že by to mohlo být oživujícím prvkem pro toto fórum. Co?

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod nou » ned, 15. čer 2008, 16:44

pouvazujem. ja by som to nechal aj na ostatnych. takze pytam sa chcely by ste taku sekciu??

Uživatelský avatar
Mojzma
Příspěvky: 28
Registrován: pát, 06. čer 2008, 21:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Mojzma » ned, 15. čer 2008, 16:54

já bych řekl že by nebyla špatná takže říkám za sebe ano.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » ned, 15. čer 2008, 19:07

Já myslím, že je to dobrý nápad ... :D . ANO
Carpe Diem

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod clario » ned, 15. čer 2008, 19:19

jen to tam dejte ;) tim se nic neskazí
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod nou » ned, 15. čer 2008, 19:22

ako chcete. pre vas vsetko.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod jadydadyda » ned, 15. čer 2008, 22:54

Super
V nejhoršim, když se to nevyužije... tak se to zruší, že? :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » čtv, 24. črc 2008, 14:14

Co takhle založit sekci "Astrální bytosti" nebo "Obyvatelé astrální sféry"??? Co? Myslím si, že by bylo dobré vědět, s čím vším se v astrálu můžeme setkat a co by to obnášelo ... a přesunul bych tam topic "Démoni v AC". Co vy na to???
Carpe Diem

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod ATA » čtv, 24. črc 2008, 14:28

Zatim by tam byla jen tuna teorie a praxe žádná
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » čtv, 24. črc 2008, 14:48

I teorie je k něčemu dobrá ... bez teorie by nebyla praxe, i když i to se stává ... ale i tak ... já třeba nevim, s čím vším bych se tam mohl setkat. Jo, vim že tam jsou nějací démoni, larvy, elementálové, další cestovatelé, duchové ... ale to určitě není všechno ... a navíc jen vim že tam jsou, ale nevim, co jsou zač.
Carpe Diem

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Asanoth » čtv, 24. črc 2008, 20:22

Co takhle založit sekci "Astrální bytosti" nebo "Obyvatelé astrální sféry"??? Co? Myslím si, že by bylo dobré vědět, s čím vším se v astrálu můžeme setkat a co by to obnášelo ... a přesunul bych tam topic "Démoni v AC". Co vy na to???
vzledem k tomu, ze v kategorii "obrana" mas asi tri topicy nejak nevidim duvod, proc forum zneprehlednovat ;)
muj nazor :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » čtv, 24. črc 2008, 22:54

Možná tam jsou 3 topicy, ale tohle nemá s obranou nic společného. Navíc, pokud bude založena tato sekce, může sem kdokoliv přidávat osobní či obecné informace o těchto stvořeních ... v sekci Obrana to nikoh nenapadne ... a myslím si, že by bylo dobré mít přehled o tom, s čím se můžeme setkat. Navíc by to nebylo znepřehledňování fóra, ale právě naopak ... kdo by hledal informace o démonech či něčem jiném v sekci Obrana?
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 24. črc 2008, 23:45

Já nevím, zatím bych sekci nezakládal. Nevidím nejmenší důvod, až tolik témat pochybuju, že by se udělalo. Zatím to klidně může být někde na půli cesty v Obraně..

Teď mě něco napadlo, pokud bychom změnili název sekce Obrany na Obrana a příprava, teoreticky by bylo po starostech a hodilo by se to tam každopádně. "Příprava" je v tomto ohledu celkem neutrální pojem a ušetřili bychom zakládání milionu sekcí. Nevím, čistě můj názor. :)

Jinak k té teorii, tuna informací zas tak podstatná rozhodně není, přímá zkušenost je v tomto ohledu mnohem lepší.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Asanoth » pát, 25. črc 2008, 07:49

V tom pripade zaloze sekci "Co nevite kam zaradit" a z toho si to prerazujte. ;)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Helias » pát, 25. črc 2008, 15:22

Jo, "Obrana a příprava je dobrý nápad ... ;) .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 13. srp 2008, 15:06

Založil bych novou sekci s názvem "Srazy a setkání" ..nebo tak nějak podobně, která by sloužila jako místo jednak pro dohodnutí všech možných srazů, setkání i putování.. (Ezotera, mag. putování atd) ..ale také jako místo, kde by byly jednotlivé reporty z daných akcí. Míchat to jinam nemá smysl a spíše to dělá celkový bordel. Myslím si, že tahle sekce by měla rozhodně své opodstatnění a rozhodně by nedopadla jako např. sekce "Věda".

Děkuji Sunny:-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Korina » stř, 13. srp 2008, 15:21

Jsem určitě pro 8-)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod GeorgeLD » pon, 18. srp 2008, 20:59

Navrhuju zalozit sekci podobnou Tlachani, s tim, ze tam budou opravdu out veci (aby se uz neopakovalo napriklad to ohledne her). Tu sekci bych nazval treba Volna diskuze, nebo Tlachani, nebo Druidova krcma (Sunny :D ), nebo Hostinec u Zeleneho gnoma (aby to tady vyznelo alespon trochu kamaradsky) a soucasnou sekci Tlachani bych prejmenoval treba na "Veci k tematu".

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 19. srp 2008, 00:44

Já bych zatím asi vyloženě novou sekci nedělal, protože přesně toto nyní plní sekce Tlachání. (nebo by aspoň měla)
To že v ní nyní řešíme témata, která jsou mnohem hlubšího charakteru a celkově i více spadají k tématice našeho fóra je jedině dobře.. nechával bych tam ale i ty řekněme "vedlejší", takový větší pokec, protože právě proto zde i tato sekce je. (a je i mnohem volnější co se týká Pravidel)

Spíše bych si plně ujasnil, že tyto témata tam plně patří a celkově mohou být i volnější ..naopak hodnotné diskuze a témata se odtamtud časem mohou přesunout jinam. Na tomto principu to fungovalo na starém fóru a nevidím důvod ho měnit. Pokud by to ale někdo cítil špatně a většina byla pro dvě sekce, tak proč potom ne, klidně zbudujme novou sekci, která bude i pro plně volnější témata. Zatím mi to ale přijde zbytečně zakládání spousty sekcí, ale kdo ví.. možny by to bylo přehlednější i více na první pohled jasnější. :-)

Za sebe bych byl ale za ponechání stávající sekce, pouze braní v úvahu uvolněnější Pravidla a tím i témata a případně celkovou diskuzi.

Hawk ;)


Edit: Ještě mě napadlo, že by teoreticky šlo v rámci sekce Tlachání udělat různé podsekce.. a tam poté směřovat různé příspěvky.. (různá témata; př. politika, volná diskuze, bojová umění atd atd) nevím.. Viděl jsem to už na jiných forech a mělo to celkem úspěch. :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na novou sekci

Příspěvekod H0n24 » úte, 19. srp 2008, 11:51

Já bych založil novou sekci Konspirace a tam bych dal témata jako NWO, Orgonit a energetické generátory atd.
Jinak s těma podsekcema je to dobrej nápad, jako další podsekci bych udělal třeba Help ;)
Obrázek


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů