Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod ArMi » stř, 27. črc 2016, 17:47

Naprosto netuším proč, ale tento text jsem nikdy nenapsal!!!!!
viewtopic.php?f=32&t=1601

Někdo zkopíroval tento příspěvek do prvního příspěvku fóra:
viewtopic.php?f=32&t=1601#p14712

Je to velice ošklivé jednak zničit, co jsem napsal a ještě navíc k tomu podvrhnout pod mým nickem něco, co jsem nikdy nenapsal a vydávat to za můj výtvor.


Prosím administrátory o prověření.

To vlákno ztrácí smysl, když se tohle děje. Mohl bych se alespoň trochu pokusit zrekonstruovat, co jsem tam chtěl napsal. Ten text v citaci bylo to původní, co jsem napsal. Proto prosím o vymazání zbylého textu a ponechání jen toho, co bylo citováno.
Naposledy upravil(a) ArMi dne ned, 07. srp 2016, 20:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod clario » čtv, 28. črc 2016, 00:06

Jarda má o trochu níže identický text, tak půjde asi o jeho výtvor. Nejspíš došlo k nějaké chybě. O ničí úmysl tu určitě nepůjde, lidé co na to mají práva nemají zapotřebí dělat něco takového ;). Ze samého textu pak musí být všem jasné, že jsi to nepsal ty. Vymazání zbylého textu nemá ani moc velký smysl pokud se nenalezne, či nenaleznou původní příspěvky. Celé vlákno pak bude o ničem a může se rovnou smazat, když nebude čtenář vědět o čem vlastně pojednává.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod ArMi » čtv, 28. črc 2016, 07:41

Celé vlákno pak bude o ničem a může se rovnou smazat, když nebude čtenář vědět o čem vlastně pojednává.
Bohužel mám pocit, že se právě tohle stalo. To už stejně čtenář neví ani teď, tam bylo něco úplně jiného. To o čem píše Jarda, o tom původní příspěvek z větší části nebyl. To, co tam je, je naprosto zavádějící. A méně pozorný čtenář si toho nevšimne.

Zatím prosím o editaci prvního příspěvku, aby v něm bylo jen toto:
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Není vhodné si nechávat své názory a znalosti jen pro sebe. Je třeba se o znalosti podělit s někým jiným, koho to může třeba inspirovat. Pokud bude někdo žít jen ve věži ze slonoviny, tak nikomu druhému nepomůže.

Za tímto je celkem velký problém. Obecně spíše platí, že nejvíce toho naplácají na internetových diskusích ti, kteří toho vědí nejméně. Jestli něco vím nebo ne ať posoudí ti, kteří čtou moje příspěvky.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mohu se pokusit napsat něco znova, ale stávající stav je velice špatný a proto prosím o jeho opravu.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod nou » pát, 29. črc 2016, 22:56

Jarda ten prispevok upravil. Netusim ale preco to urobil.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod ArMi » ned, 07. srp 2016, 20:10

Jarda ten prispevok upravil. Netusim ale preco to urobil.
Já také ne. viewtopic.php?f=38&t=1361&p=12755&hilit=cenzura#p12755

Mě osobně by připadalo slušné:
1, omluvit se za chybu
2, snažit se uvést text do původního stavu - (nabídl jsem, že se pokusím rekonstruovat celý původní text).

O 1, už nestojím. To by nebylo upřímné.
Současný text podvržený pod mým jménem nedělá ostudu jenom mě, ale i celému fóru. Prohlašuje o tomto fóru, že není hodno diskuse v oboru! Původní text byl o tom, že lidé by si měli vzájemně pomáhat! A pokud to bylo moderováno úmyslně, tak by bylo slušné napsat dole poznámku, že text není původní, ale pozměněný.
Jediné forum, které v současnosti považuji za diskuze-hodné v oboru je frabato.cz
Když to bylo možno pokazit, proč to není možno opravit?
Naposledy upravil(a) ArMi dne úte, 09. srp 2016, 12:28, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod nou » pon, 08. srp 2016, 18:17

Prispevok zmeneny na povodny.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod ArMi » pon, 08. srp 2016, 19:47

Děkuji.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod Jarda » úte, 09. srp 2016, 19:59

Nejsem si vědomý toho, že bych úmyslně něco mazal. Myslím, že pod tímto účtem na to ani nemám práva. Mohu měnit pouze příspěvky, kde je moderátorem skupina Srazy.

Od 24. do 8.8. jsem tu nebyl. Viz vlákno srazy.

S tím vláknem si dělejte co uznáte za vhodné. Každopádně bychom měli přijít na to jestli to je bug nebo jestli jsem se někde náhodou nepřehmátl. Pokud je to bug, pak by se mělo zařídit, aby se to neopakovalo.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod ArMi » úte, 09. srp 2016, 23:57

Nejsem si vědomý toho, že bych úmyslně něco mazal. Myslím, že pod tímto účtem na to ani nemám práva. Mohu měnit pouze příspěvky, kde je moderátorem skupina Srazy. Od 24. do 8.8. jsem tu nebyl. Viz vlákno srazy.

Každopádně bychom měli přijít na to jestli to je bug nebo jestli jsem se někde náhodou nepřehmátl. Pokud je to bug, pak by se mělo zařídit, aby se to neopakovalo.
Děkuji za konstruktivní přístup.

Ve skupině moderátorů nejsi: memberlist.php?mode=group&g=7
Nevím, co znamená členství v této skupině. To znamená, že Clario, frantisek a 122333 mohou cokoliv moderovat?
S tím vláknem si dělejte co uznáte za vhodné.
Moje přání je mít text v podobě, aby když to někdo třetí čte po nějaké delší době aby text měl alespoň nějakou konzistenci. Vážím si názorů druhých, ale trvám na tom, aby každý své názory prezentoval pod svým jménem. Na tom se doufám všichni shodneme.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod nou » stř, 10. srp 2016, 21:44

Jarda z moderatorskej skupiny som ta odstranil. V logu vidim ze si ten prispevok editoval. Mozno si sa preklikol to uz nezistim.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Chyba administrátora či fóra nebo úmysl?

Příspěvekod Jarda » stř, 10. srp 2016, 23:12

Jo, je to možný. Občas edituji svoje vlastní příspěvky. Nebyl jsem si jistý, jestli jsem ta práva měl nebo ne. Málokdy chodím do jiné sekce než jsou srazy.

U srazů je potřeba možnost editovat první příspěvek ve vláknu, protože se občas mění termíny srazů a místa konání a pokud to bude někde uprostřed nebo na konci, lidi to můžou přehlédnout.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů