Bod 5 nejsem schopen dodržet

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ArMi » sob, 27. úno 2016, 20:56

5. Nepište své příspěvky pokud možno PŘÍMO za sebou a BEZ jakékoliv reakce jiného uživatele. Pokud se chcete vyjadřovat k vícero uživatelům, napište na začátek odstavce komu to směřujete ..2 xyz, pro xyz atd a vyvarujte se zbytečného psaní dvou a více příspěvků za sebou. (něco jiného je když napíšete příspěvek dopoledne a večer k němu něco doplníte, ale i zde je k dispozici tlačítko edit)
Je mi to líto, ale mě to nedovolí změnit příspěvek. Je tam nastavený nějaký brutální timeout, že mám jen několik minut na editaci a pak už na příspěvěk běžný uživatel šáhnout nemůže.

Třeba zde:
http://www.forum.astralni-cestovani.org ... 538#p14538

Opravdu ten timeout nemůže být třeba několik hodin. Čeho se bojíte? Že si uživatel rozmyslí, co napsal?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod clario » sob, 27. úno 2016, 22:10

Kdysi, možná ještě na předešlém fóru, se jednou stalo, že se jistý uživatel znenadání rozhodl z fóra odejít a nespokojil se jen s tím, že odejde on. Musel si s sebou vzít i všechny své příspěvky, kterých nebylo zrovna málo a popravdě některé byly i celkem hodnotné. Prakticky některá celá vlákna pak pozbyla smyslu, když byla většina příspěvků, vytržena z kontextu. Možná je ten edit nastaven takovýmto způsobem právě díky této dávné události, možná i z jiného důvodu.
Možná je taková opatrnost ohledně editu zbytečná, ale v případě, že by se mělo něco podobného opakovat, by jsme za ni byli ještě rádi. Nevěřím nicméně moc tomu, že by nás to mělo postihnout znovu.
Osobně nepovažuji tento bod jako zásadní a nemám nejmenší problém s tím, že někdo za sebou napíše více příspěvků. Pokud se nastavení nezmění, tak bych se tímto bodem nijak nestresoval :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ArMi » sob, 27. úno 2016, 23:33

Jasně, ale kdyby ten timeout byl v řádu hodin, tak by to bylo lepší ;). O této možnosti, že někdo vezme příspěvky vím, ale třeba ať sebou strhne všechny svoje příspěvky za celý den. Toho nikdy tolik nebude.

Někde jinde mají třeba nastaveno 7 dní. Po této době už většinou nikdo nechce měnit, co napsal.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod clario » ned, 28. úno 2016, 02:28

Ano, v tom máš naprostou pravdu. I kdyby byl timeout v řádu několika dní, tak se nemůže ztratit až tak velké množství aby to až tak zabolelo. Pokud tedy nejde zrovna o někoho kdo toho napíše velké množství :). Tenkrát, když jsem zjistil, že se změnilo nastavení a nemohl jsem už editovat své příspěvky, tak mě to štvalo hlavně proto, že už jsem nemohl opravovat své šílené hrubky :D. Také dobrý důvod pro něco delší možnost editace :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ArMi » ned, 28. úno 2016, 09:56

Ano, ty moje hrubky mi také vadí, když už jsi to také přiznal.

Pokud někdo vygeneruje za den enormní množství textu, tak to asi nebude až tak přínosné. Vím za sebe, co se dá napsat, aby to mělo hlavu a patu.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ATA » úte, 01. bře 2016, 10:12

Tohoto omezní sem si nikdy nevšiml mohu editovat i po letech bud se za poslední dobu něco změnilo nebo jsem v jiné skupině uživatelů.
Do admistrace fora mam přistup zkusím jestli to tam někde najdu .

Zkuste někdo otestovat změnil sem to na:
10 000 min uprava
3600 min delete
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod nou » stř, 02. bře 2016, 18:36

Editovanie prispevkov bolo bez obmedzenia a ako clario spomenul tak sa jeden pouzivatel zobrat vsetky svoje prispevky zo sebou.

ATA: ty si administrator. spolu s moderatormi mozete editovat neobmedzene.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ArMi » ned, 03. dub 2016, 11:37

Zkuste někdo otestovat změnil sem to na: 10 000 min uprava; 3600 min delete
Děkuji, zkusím to a uvidím.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet - Už to zase přestalo fungovat

Příspěvekod ArMi » stř, 28. zář 2016, 08:52

A co se týče Claria, tak ty jsi "moderátor" - tebe se tohle netýká.
Zkuste někdo otestovat změnil sem to na: 10 000 min uprava; 3600 min delete
Už to zase přestalo fungovat - on někdo to nastavení zase změnil? Vypadá to, že se tam nějakým nepochopitelným způsobem vrátilo předchozí nastavení.

Nebo to bylo kvůli tomu, že uživatel "holka21" mazala své příspěvky?

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet - Už to zase přestalo fungovat

Příspěvekod ArMi » stř, 28. zář 2016, 09:23

V 9:23 už nelze předchozí příspěvek změnit. To je ještě horší než dříve!

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bod 5 nejsem schopen dodržet

Příspěvekod ArMi » úte, 08. lis 2016, 12:22

Já jsem slušně požádal o prodloužení možnosti editace. Dostal jsem slušnou odpověď:
ned, 28. úno 2016, 09:56 Zkuste někdo otestovat změnil sem to na:
10 000 min uprava
3600 min delete
Pak se to pokazilo a nikdo mi nedokázal odpovědět, jestli je to úmysl nebo chyba. Kdybych dostal odpověď, že to je úmysl, tak bych proti tomu nic udělat nemohl. Mohl bych se zeptat na důvod.

Tady jsem v úplně jiném vlákně dostal následující reakci:
04. říj 2016, 18:20 Stale sa tu stazujes,
Já jsem toto nepovažoval za stěžování/obtěžování. Zejména proto, že jsem dostal v tomto vlákně odpovědi, ze které nebylo poznat, že by vám podobný požadavek vadil.

Pokud chce někdo psát příspěvky tohoto typu, tak to snad editovat vůbec nepotřebuje:
viewtopic.php?f=26&t=1615&start=20#p14914

Ale pokud chce napsat toto:
viewtopic.php?f=20&t=1628

Tak na to je velice dobré si text po sobě přečíst, tak jak se na fóru zobrazí a opravit překlepy. Předpokládal jsem, že by to mohlo být užitečné i pro ostatní a že jsou diskutující natolik rozumní, že možnost delší editace nebudou zneužívat. Také je možné, že už tady nechcete žádný delší text (nebo text ode mě) a jen krátké výštěky jako na chatu. Ale to mi nikdo takto nenapsal. Proč nikdo nedokáže odpovědět?


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 12 hostů