Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Jarda » ned, 18. kvě 2014, 17:27

Dovolil jsem si provést malou změnu. Odteď, by sekce srazů měla být vidět jenom pro přihlášené uživatele.
Taky jsem přidal Firzena a Deniela do skupiny Srazy, aby mohli měnit první příspěvky ve tématu, zamykat je apod.
Seznam členů skupiny je zde: http://forum.astralni-cestovani.org/mem ... group&g=10

Také jsem zakázal robotům indexovat a prohledávat sekci srazů.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Robyer » pon, 19. kvě 2014, 10:08

Ahoj,
nejsem si úplně jistý, že je dobrý nápad tu celou sekci skrývat.

Lepší by bylo, kdyby byl zamčen přístup k jednotlivým příspěvkům, ale bylo by vidět, že jsou zde nějaké aktuální srazy, a že po registraci se může člověk přidat. Např. jeden člověk se včera zaregistroval a ozval nejspíše jen kvůli Brněnskému srazu, který zahlídl.

Hlavně jde o to, že sem nechodí moc lidí - a registrovaných ještě o dost míň (a většina jsou stálí staří uživatelé :) ). Zobrazením té sekce jen pro registrované tím pádem zabiješ možnost účasti nováčků (a lidí, kteří nemají rádi zbytečné registrace) na našich srazech.

Další věc je, že často posílám odkaz na sraz na fóru i přátelům, kteří na fórum nechodí a registrovat se nechtějí. Takhle nebudu moct dělat ani toto.

S neindexováním sekce roboty naopak souhlasím :)


Každopádně, jestli to necháš takhle skryté, tak to bude aspoň dost vysoká dávka motivace pro mě, abych konečně dokončil ty Srazy pro Evero :lol:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Firzen » pon, 19. kvě 2014, 13:56

Možná máš pravdu, Roberte. Asi je to tah řízený strachem. Ale to i ta indexace.. Neumím říct, co je lepší. :-)
Zase pak možná ty srazy pro lidi získají určitou atmosféru - kterou nepochybně mají. Například na frabato.cz je dokonce více úrovní přístupu, a člověk si toho potom může více vážit, když se pak k něčemu takovému dostane. Ale je vážně těžké říct, co je lepší..
Možná by vážně bylo lepší zamykat jednotlivé srazy, a nebo udělat nějakou "higher level sekci" :D
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod zebyja » pon, 19. kvě 2014, 14:59

No mě to může být fuk.. Ale když už jste narazili na frabato.cz.. Tak tam má víceúrovňový přístup svůj účel z hlediska praxe.. Nejde ani tak o kvalitu fóra..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Jarda » pon, 19. kvě 2014, 18:57

Ok, jsem rád že se o tom diskutuje. Pokud se nějak kolektivně dohodneme, můžeme to klidně změnit.
Mě jde hlavně o fotky z akcí a probírání trochu víc soukromých záležitostí apod. Pokud si to budou číst lidi, kteří myslím podobně jako my nebo mají podobné zájmy, tak je to jenom dobře. Předpokládám, že většina registrovaných má tak nějak podobné zájmy. :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Robyer » pon, 19. kvě 2014, 23:19

Tak co udělat subfórum "Reporty ze srazů", které bude skryté neregistrovaným a kam se budou dávat ty fotky a podobné věci? :-) I když ta asi teď reaguješ na ty "motivační fotky", které odkazoval tuším firzen = tedy na příspěvky, které jsou nějakým způsobem součástí tématu a nelze je asi přímo vyhradit do zvláštní sekce.

Osobně už k tomuto nemám co víc dodat, takže si jen počkám na výsledné (ne)rozhodnutí :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod nou » úte, 20. kvě 2014, 11:59

no kedze registrovat sa da velmi lahko tak nevidim dovod preco to skryvat. tiez sa mi nepaci myslienka vytvarat nejakych privilegovanych pouzivatelov.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Prince_Rakeem » úte, 20. kvě 2014, 14:34

A proč, že se to vlastně zamklo? Na mě se asi musí pomalu. :) Pokud je to k vůli fotkám, konkretní vyfotografované osoby, tak jednoduše fotku stáhněte. Pokud je to z důvodu všech vyobrazených na fotkách, tak postujte fotky bez lidí. :)

A znovu mi vyvstává na mysl otázka. Proč by někdo, kdo chce přijít na sraz se měl registrovat?

A neposledně... :D Pokud jde o záležitost, postupu, či odemčení vyšších sekci, apod... Tak tom mi přijde... jak to jen říct.... úplně mimo :twisted:
Toto fórum se potýká vůbec s existenčními problémy a aktivitou, není zde nic, co by si někdo nemohl přečíst kdekoliv jinde.
Maximálně ve většině případů soupeření o to kdo má pravdu a ze pár opakujících se otázek.
Navíc fórum neposkytuje nic mocného, utajeného, nebo cenného o co by měl kdokoliv usilovat. Možná, kdyby bylo fórum o 2tis. akt. členech a skýtalo např. nějaké "know how" ale takhle... :lol:
A nebo jsem to vůbec nepochopil? :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod clario » čtv, 22. kvě 2014, 12:59

Také mi to přijde zbytečné. Jak bylo řečeno, tak hodně lidí má zájem o srazy, ale o zbytečně řeči na fóru ne a takhle ochudíme je o srazy a nás třeba o nějakého zajímavého člověka. A pokud se tu někdo stydí za fotky, tak ty fotky jednoduše uložte někam jinam a rozešlete si odkaz. No a co se týče reportů, tak také nepovažuji za náročné napsat autorovi ať nějakou pasáž vystřihne anebo se předem domluvit co se zveřejní a jakou supermocnou blbost si necháte pro sebe ;).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod nou » sob, 24. kvě 2014, 11:57

tak som tu sekciu odomkol. indexovanie botmi som nechal teda zakazane.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod clario » sob, 24. kvě 2014, 20:55

Jen menší doporučení :D příště by bylo asi vhodnější, aby podobná diskuze proběhla ještě předtím, než k takové změně dojde :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Sekce srazy je viditelná pouze přihlášeným uživatelům

Příspěvekod Jarda » úte, 27. kvě 2014, 20:15

Jen menší doporučení :D příště by bylo asi vhodnější, aby podobná diskuze proběhla ještě předtím, než k takové změně dojde :D.
Měl jsem tušení, že pokud by diskuze měla předcházet změně, tak se o tom nebude vůbec diskutovat a nebude se nic dít. Není problém to kdykoliv vrátit zpět. :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů