Ikony ve foru Srazy

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Ikony ve foru Srazy

Příspěvekod Jarda » ned, 12. čer 2011, 08:25

Jak jste si možná všimli, tak forum srazy se stalo poněkud nepřehledným. Není na první pohled jasné, které srazy už proběhli, které se vymýšlí a které jsou aktuální.

Pod atovým loginem jsem nastavil povolení přidávat do fora srazy ikonky, pro lepší přehlednost. Ikonky si bude zakladatel přidávat sám a pokud ne přidá je moderátor.

Pravidla používání ikonek:
Žádné - srazy, které jsou již minulostí
Obrázek - Tento sraz je dohodnutý a bude s největší pravděpodobností uskutečněn
Obrázek - Tyto srazy se konají pravidelněji a nejsou tolik mimořádné.
Obrázek - Námět na sraz. Sraz, který je stále ještě v průběhu vymýšlení.

Dodržujte prosím tyto zásady a ostatní ikonky prosím nepoužívejte. Po skončení srazu ikonku prosím dejte pryč. Mým záměrem je zpřehlednit forum, nikoliv dělat tu nesmyslné pravidla. :-) Snad to bude k užitku.

Děkuji za pozornost
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Ikony ve foru Srazy

Příspěvekod Jarda » pon, 13. čer 2011, 14:44

Jen ještě dodatek. Za tímto účelem jsem si nastavil moderátora ve foru srazy a setkání... Snad to nebude nikomu vadit.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Zamykání témat

Příspěvekod Jarda » pát, 31. kvě 2013, 20:21

Rozhodl jsem se forum trochu zpřehlednit tím, že srazy od jejichž skončení uplynuly dva týdny se zamknou.
A protože se z Brněnských srazů začíná stávat často opakovaná událost, sloučil jsem je a přidal jsem jim ikonu hvězdičky. Další stejné srazy do nich můžete jednoduše přidat.
Snad jsou to změny k lepšímu :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů