Ohnisko 10

vinur
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 25. úno 2013, 00:17

Ohnisko 10

Příspěvekod vinur » pon, 25. úno 2013, 20:12

Ahoj všichni, chci se zeptat jak zjistím že se nacházím v ohnisku 10? Tělo hluboko spí a mysl je bdělá. Stále se mi sbíhají sliny což mě dost vyrušuje. Pokoušel jsem se podle CD THE GATEWAY EXPERIENCE ten problém dát do ECB boxu přeměny energie, ale problém přetrvává. Asi jdu na to špatně. Ví mi někdo poradit? Co když si polknu v ohnisku 10, znamená to že se tam nenacházím? Jak vím že jsem v ohnisku 10?

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod nou » čtv, 28. úno 2013, 21:05

az sa tam dostanes tak to spoznas. so slinami musis skusat rozne polohy hlavy a jazyka. ked si dostatocne uvolneny tak vies prehltat aj viac menej automaticky. takze nebran sa tomu prilis ani tomu nevenuj pozornost.

vinur
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 25. úno 2013, 00:17

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod vinur » čtv, 28. úno 2013, 22:02

Díky moc nou za tvou odpověď. Myslím, že se mi podařilo dostat do ohniska 10. Nebylo to hned po prvním cvičení a také cítil jsem to hlavně na dechu. Byl pomalý a řekl bych, že jsem se slyšel chrápat, mírně otupěle. V tom momentě, kdy jsem spal a měl jsem bdělou mysl, nějak se mi přestaly ty sliny tvořit :D . Takže teď zřejmě poznám že jsem v ohnisku 10 podle těchto příznaků. Myslel jsem si, že ohnisko 10 bude více zajímavější a že budu mít mírnou paralýzu nebo nějaké vize, ale necítil jsem na mém těle nic zvláštního. :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod nou » pát, 01. bře 2013, 09:13

ano ohnisko 10 je v podstate uplne obycajne odpocivanie. trochu zaujimavejsie zacne byt az ohnisko 12 a dalej. co potrebujes je aby si sa vedel dostat do ohniska 10 podla potreby uz za par minut.

vinur
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 25. úno 2013, 00:17

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod vinur » pát, 01. bře 2013, 14:05

řekl bych že je to někdy dřina, dostat se do ohniska 10 :D . Zaleží i od toho, jaký jsem měl den a celkově když jsem ve stresu tak se mi nedaří, ani za pomocí ECB energy conversion boxu. Takže asi zřejmě záleží i na celkovém rozpoložení cvičícího a od psychického statusu v daném momentě cvičení. Jdu na Gateway experience od začátku, tak doufám že postoupím v brzké době co nejdál :D. Ale nejdříve se chci dokonale seznámit s ohniskem 10.

vinur
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 25. úno 2013, 00:17

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod vinur » pon, 04. bře 2013, 13:03

nevím jestli mám jen já takový pocit, ale připadám si v ohnisku 10 dost utlumen v tom smyslu, že méně vnímám zvuk, končetiny, tělo a celkově všechny mé smysly jsou otupěné. Mám to chápat tak, že v pokročilejších ohniscích budu méně při sobě? Jak bych to nazval ... méně sám sebou (rozpolcene)? Nebo od určité úrovně začnu vnímat nefyzickou realitu (nefzyickým tělem) víc?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohnisko 10

Příspěvekod ATA » ned, 17. bře 2013, 18:53

v F10 se snižuje vnimani těla ale je treba si dat pozor na pokles bdělosti choaticky myšleni a tak nekdy se to hodi necht mysl jen tak plynout ale mit zaroven dodt bdělosti se vratit do stavu probuzene mysli až se tělo uvolní . Energetické vnímáníé se vice aktivuje v F12.

Popis pomici ohnisek ej jen hodne orientační na přesnej popsis stavu by bylo potreba sledovat tak min 10 ruznejch veci a v jakym jsou poměru.Ale jde jen o to jak koc se v tom chceš hrabat v dusledku neni moc podstany co je to za stav ale co z nej vezmeš .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Hemi-Sync“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů