Trénování intuice

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Trénování intuice

Příspěvekod saila » úte, 17. úno 2009, 20:39

ja vetsinou krajni...:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Etellyen » úte, 17. úno 2009, 20:49

:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 20. úno 2009, 11:53

Tak jsem si to včera k večeru pustil podruhé v živote a hned...... musim se pochvlubit :P
Přílohy
poslední 19.2..jpg
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Trénování intuice

Příspěvekod nou » pát, 20. úno 2009, 15:27

no musim ti trocha schladit nadsenie ale tych 17 pokusov je dost mala vzorka a moze to byt dost o nahode. ak budes mat pri 100 pokusoch uspesnost cez 30% tak to bude zaujimave.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 20. úno 2009, 17:43

no těžko říct má to min. 2 stránky jak se to dá chápat:D výpočtu a logického rozumu to tak vyplyvá, že čím menší počet pokusů tím větší šance a % . Ale můžet to brat i tak, že to nezáleží na počtu pokusu, jelikož káždy nový pokus je jakoby jsi začínal úplně odznova, tudíž nezávisle na počtu. Nesmíš to odvozovat od předpokladu kombinace. Např. jaká je šance, že ze 2 čísel padne buď : a) 0-6x a 1-4x nebo b) 0-10x a 1-0x? logicky si řekneš, že za a) jelikož to vnímáš jako celek pokusů a vycházíš přitom z toho, že něco už třeba padlo a něco padne(odhad) , takže když padne 4x po sobě 0 tak pak už určíš 1. Ale ta náhoda není závislá na předchozích dějích. tudíž může být i 1000x posobě stejné číslo. Každý pokus je jakoby nanečisto. Nijak se neváže na ten předchozí. Teď nevím jestli jsem to dobře napsal a vysvětlil jak jsem chtěl. Nějak jsem se už sám zamotal :D

PS: samozřejmě, přiznávám, že používam z 95% tu logičtější metodu :lol:
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Jarda » pát, 20. úno 2009, 20:30

Našel by se tu nějaký znalec na matiku který by mi poradil jak se počítá pravděpodobnost myslím např 1:25 2:1 1:60 000 apod. vím že je pravděpodobnost 1:5 že si vyberu správnou barvu ale jak zjistím pravděpodobnost když mám např. 13 dobře a 5 špatně vím že kdyby to bylo všechno dobře bylo by to 5na-třináctou věděl by někdo vzorec ? A věděl by někdo jak spočítat sigmu ? já jsem bádal na netu něco jsem našel ale nedovedl jsem to dost dobře pochopit.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Trénování intuice Nová verze

Příspěvekod Jarda » pát, 20. úno 2009, 22:54

Nová verze
Obrázek

Kód: Vybrat vše

Vylepšení: -oprava zobrazování procent -automatické ukládání + ochrana proti zfalšování -nastavení zvuků -automatické ukládání nejlepšího výsledku
Nedostatky:
Je to betaverze takže nevim jestli to bude správně šlapat takže když se vám nebude něco zdát dejte mi vědět
Program ukládá nastavení do složky "Nastaveni" a protože jsem nezjistil jak ukládat do ini souboru tak se to ukládá do více souborů, na druhou stranu to ale např. umožní stahovat palety barev
Pokud to bude házet error zkuste program přesunout do jiný složky
trenazer2-beta.zip
Program ke stažení
(59.88 KiB) Staženo 309 x
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Trénování intuice

Příspěvekod ATA » pát, 20. úno 2009, 23:48

některy wav soubory mi to nechce brát

proč s to udělal pruhledny predtim to bylo lepši aspon pro me mam moc velkej bordel na ploše :)


Pak napište vysledky ja zatim nic moc nejlepši 28/100 menši vzokek než tech 100 asi nema cenu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Jarda » sob, 21. úno 2009, 10:31

některy wav soubory mi to nechce brát

proč s to udělal průhledný předtím to bylo lepši aspoň pro me mam moc velkej bordel na ploše :)


Pak napište výsledky já zatím nic moc nejlepší 28/100 menši vzokek než tech 100 asi nema cenu
ta průhlednost je taková experimentální sranda...
myslím že to nechce přehrávat velký wav soubory, zkusim se podívat jestli by to šlo vylepšit nějakým streamováním nebo něco tak
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Daniel » sob, 21. úno 2009, 18:10

Prince_Rakeem: :D
no tak ty jevy sice nezavisle jsou, ale z toho plyne jen jedina vec, a to, ze pri kazdem pokusu mas pravdepodobnost trefy porad stejnou (1:5), ale samozrejme pravdepodobnost, ze se trefis ve 100 pripadech ze 100 je nizsi, nez ze se trefis v 5 z 5....
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Daniel » úte, 24. úno 2009, 12:34

ATA: 31/100 :-?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Trénování intuice

Příspěvekod Jarda » úte, 24. úno 2009, 15:34

info...

Kód: Vybrat vše

Nejlepší výsledek Dobře: 9 Špatně: 7 Celkem: 16 Úspěšnost: 56,2 % Při: 161. spuštění programu a 52. vynulování Ověřovací kód: -364761 ------------------------------ pravděpodobnost pro tuto variantu je 0,122 % (pravděpodobnost pro variantu 3 z 16 je 24,6 %) (pravděpodobnost pro variantu 1 z 16 je 11 %)
Pak jsem ještě měl 10 z 20 :-) (0,2% prvděpodobnost) zkusil jsem hemi-sync na intuici a docela to zabralo asi tak + 10 až 20 %
http://uloz.to/1192559/telepatie.mp3
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů