Podprahové zprávy

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 12:26

Mám tady jeden prográmek, který vysílá během práce na počítači podprahové zprávy vašemu podvědomí,
které si sami předdefinujete.

Např. Citím se výborně, Jsem přitažlivý, Jsem magnet na peníze, Jsem magnet na ženy ... (to už záleží na vás)

Určitě víte jak hodně podprahové vnímání ovlivňuje váš život ...je to v podstatě taková autohypnóza

Propojení podvědomí přímo s vaším přáním.Pokud jste viděli The Secret(tajemství) víte o čem mluvím ;)

Tudíž se ptám..Byl by o tento malý prográmek zájem? mám ho sem nahodit? :o)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » ned, 30. lis 2008, 12:37

Jasně, takovejhle prográmek určitě stojí za zkoušku ;) ...Dík
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 12:51

Jak asi každý ví, podvědomí hraje klíčovou roli v našem životě. Jsou v něm uloženy vzpomínky,data a informace o vašich přátelích,telefonních číslech a všechno ostatní – co vás kdy napadlo nebo co jste kdy řekli. Co už však moc lidí neví je fakt,že podvědomí má přímou a absolutní kontrolu nad vašimi schopnostmi,talenty,ale dokonce i událostmi a lidmi!
Nainstalujte a překopírujte tam ten soubor co je u toho (font.dat), to je crack. Zapněte program. Vidíte zde šablony různých podprahových afirmací. Pokud nerozumíte anglicky, vytvořte si vlastní klikem na Edit messages. Vlevo vytvořte šablonu. Vpravo vkládejte afirmace.Pak dejte ok, vyškrtejte si ty, které chcete a dejte start. Nechte si to zapnuté po celou dobu co jste u PC,téměř nic nevidíte,ale vaše podvědomí ano. Dělejte to každý den.
Program je zde

Kód: Vybrat vše

http://humanart.cz/soubor.php?u=362&f=subliminalflash.rar

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » ned, 30. lis 2008, 13:05

Dobrej prográmek, co nejdřív přeložím ty věty co tam jsou
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 13:06

Dobrej prográmek, co nejdřív přeložím ty věty co tam jsou
Výbornej nápad...


jinak já jsem si tam napsal dost svejch afirmací, tak jestli má někdo zájem něktéré jsem ochoten zveřejnit :D

Uživatelský avatar
Mojzma
Příspěvky: 28
Registrován: pát, 06. čer 2008, 21:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Mojzma » ned, 30. lis 2008, 15:37

klidně zveřejňuj.. aspoň budu mít inspiraci

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 16:00

List.txt
Moje osobnost;Moje myšlenky jsou vždy jen pozitivní;jsem zdravý;Jsem úspěšný;Jsem šťastný;Stále více využívám své duševní síly;dosahuji lepších výsledků ve všem co dělám;Dokonale ovládám všechny své smysly a schopnosti;Každým dnem v sobě objevuji nové zdroje lásky;mohu a chci projevovat lásku a pomoc všem;Stále myslím pozitivně;Jsem krásný a zdravý;Mám výborný zrak i sluch;Plíce dýchají rytmicky a lehce;Srdce tepe pravidelně;trávicí ústrojí pracuje dokonale;kosti mám pevné;klouby mám pružné;páteř mám rovnou;Kůži mam ve výborném stavu;Svaly mám pevné a pružné;Vždy mám výbornou náladu;Moje mysl je bez hranic;Mohu mysl přemístit kamkoli na tomto světě;Mohu mysl přemístit i do vesmíru;Mám radost ze svého života;Věřím ve své schopnosti;Můj život je lepším každým dnem;Vždy dosahuji svých cílů;Ráno vstávám plný energie a radostně;Zlepšuji se;Dnešní den si užívám;Celý den, každou jeho minutu mám úsměv na tváři;Když pracuji tak pracuji ze všech sil;Když odpočívám tak odpočívám zcela;Když se raduji, tak se raduji z celého srdce;Večer uléhám s pocitem dobře vykonané práce;Jsem napojen na nekonečný zdroj radosti, štěstí a lásky;Jsem napojen na nekonečný zdroj síly, inteligence a schopností;Mám radost když pracuji;Dokážu se rozhodnout ve zlomku vteřiny;Má rozhodnutí jsou vždy správná;Jsem magnet na peníze;Mám radost že jsem vyhrál;Vždy vyhrávám;Mám radost že přitahuji peníze;

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » ned, 30. lis 2008, 18:33

Tak tady je ten překlad, soubor uložte tam, kam jste nainstalovali program(v základu C:\Program Files\Subliminal Flash) Plánuju vytvořit i verzi pro něžnou "polovičku" fóra ;)

List.txt
uloz.to

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/1004515/list.txt
eDisk

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/91269/List.txt_8.94KB.html
MEGAUPLOAD

Kód: Vybrat vše

http://www.megaupload.com/?d=F56LCHUM
FileFactory

Kód: Vybrat vše

http://www.filefactory.com/file/924ce7/n/List_txt
EDIT: Našim východním bratrům se omlouvám, ale jsem rád, když přečtu příspěvek na fóru psanej Slovensky, natož abych to překládal, musíte si najít někoho jinýho :(
Naposledy upravil(a) H0n24 dne pon, 01. pro 2008, 13:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 19:12

Tak tady je ten překlad, soubor uložte tam, kam jste nainstalovali program(v základu C:\Program Files\Subliminal Flash)
Skvělá práce :)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » ned, 30. lis 2008, 19:27

Děkuju, překládání mě docela baví....pokud byste někdo potřeboval něco přeložit(a nebude to moc dlouhý :) ), tak napište. Jinak napadlo mě, že by se to dalo využít na LD, tak sem napište, pokud vás napadnou nějaké věty. Zatím mám: Mysl bdělá, tělo spící;Jsem bdělý ve svých snech a vše si pamatuji;...
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 20:15

Dá se to využít v podstatě na všechno :) ...
K tomu LD mě napadá třeba: Naprosto ovládám každý svůj sen;Má mysl je vždy bdělá;Myslím pozitivně;

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod nou » ned, 30. lis 2008, 20:45

a ako ten program funguje. teda jasne ze to ma ist do podvedomia ale ako to zobrazuje alebo zdeluje.

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » ned, 30. lis 2008, 21:11

Jednou za čas (ten si můžeš nastavit) se na obrazovce objeví text. Můžeš si zvolit text(předdefinované věty, nebo si vytvoříš svoje vlastní), dobu zobrazení (10ms-80ms), barvu a velikost textu, font a umístění textu. A program potom zobrazuje ty věty, dokud ho nevypneš. No a to je asi všechno...
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » ned, 30. lis 2008, 21:22

duležitý je mít nastaveny display for 10 ms ( což je pro podprahové vnímání )

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Brandis » pon, 01. pro 2008, 07:20

Je to uajimave, u jednodussich veci citim ucinek skoro hned. Jen by me zajimalo kde se to zobrazuje pokud mam dva monitory ;)
Ted jeste koukam ze tento program ma v sobe trialovou verzi Brainwave generatoru;)...tak sem an nej taky zvedav. Ma sice dostupne pouze vda programy ale asi ty nejuzitecnejsi 8-) ...

Tady jsou nejake me afirmace:
Jsem šťastný!;Jsem zdravý!;Každým dnem se mi dostává více prostředků k uspokojení mých potřeb.;Raduji se ze štěstí a úspěchu všech lidí!;Moje myšlenky jsou božími myšlenkami a boží síla naplňuje mé dobré myšlenky.;Jsem úspěšný!;Bůh mi poskytuje lepší cesty jak sloužit lidstvu!;Sním nezakódovaně a jasně a vždy si vzpomenu na svůj sen.;Nic mi nemůže nahnat strach.;Ke každému člověku, se kterým se setkám, přistupuji s boží láskou, v míru a s radostí.;Pevně veřím, že mě bůh neustále vede a že všechno, co dělám, je správně.;Jsem plný síly, lásky a harmonie. Jsem vitální, dynamický, veselý a štastný.;Nekonečná moudrost, která sídlí v mém podvědomí mi poskytne vše, co musím vědět.;Po všech mých cetsách mě vede a provází nekonečný duch. Mír boží jako řeka naplňuje mou mysl a mé srdce.;Nekonečná léčivá síla mého podvědomí proniká celým mým JÁ; získává viditelnou podobu v harmonii, zdravý, pokoji, radosti a hmotném nadbytku.;Boží bohatství mnou nekonečně, bez přestání svobodně proudí!;Nekonečná léčivá síla mého podvědomí, proniká celým mým JÁ. Uzdravuje mne a léčí!;Můj život je lepším každým dnem!;Ráno vstávám plný energie a radostně!;Jsem napojen na nekonečný zdroj radosti, štěstí a lásky.;Jsem magnet na peníze!;Mé podvědomí mi vždy ukáže správné rozhodnutí.;Vyhrávám miliony v loterii!;
Naposledy upravil(a) Brandis dne pon, 01. pro 2008, 08:48, celkem upraveno 2 x.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » pon, 01. pro 2008, 07:26

Nastav si 80ms nebo si to dej na černou obrazovku, tam je vidět i 10ms ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » pon, 01. pro 2008, 14:24

jsem rád že se to takhle chytlo :D
takže pokud možno zkuste někdo vypsat další skvělý afirmace :mrgreen:

Opravdu to funguje, už to používám dýl a cítím spoustu změn..Ráno, ikdyž vstávam ve 4 jsem opravdu plný energie a usmívám se a těším se na celý den atd.atd.. prostě paráda :D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » pon, 01. pro 2008, 16:36

Nechci vám nějak kazit náladu ,ale všimli jste si ,že to neumí nějaký znaky? zatim jsem obejvil že neumí: ť,ř
To by mě zajímalo jestli to moje podvědomí to dokázalo i tak rozluštit :D
No nic jdu opravovat ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » pon, 01. pro 2008, 16:38

tak jestli chcete tak tady si můžete stáhnout opravenej list.txt...

http://uloz.to/1007927/list-txt.rar
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » pon, 01. pro 2008, 16:55

Nechci vám nějak kazit náladu ,ale všimli jste si ,že to neumí nějaký znaky? zatim jsem obejvil že neumí: ť,ř
To by mě zajímalo jestli to moje podvědomí to dokázalo i tak rozluštit :D
No nic jdu opravovat ;)
No tak mně to zobrazuje všechny znaky korektně včetně ť i ř ..víš tam si musíš nastavit font ;) a dát středoevropský formát ;)


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů