Podprahové zprávy

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Etellyen » stř, 14. říj 2009, 14:43

banda trotlu dala podprahovky fo jednoho filmu co natiocili...neco ve smyslu ''chce se ti curat'' nebo ''tvuj mocovy mechir ja stale plnejsi'' :D

konkretne tady http://www.youtube.com/watch?v=mWPUYjU7 ... re=related u 0:52 to tam hodi chce se ti na zachod :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

blackcheck
Příspěvky: 1
Registrován: stř, 10. lis 2010, 16:32

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod blackcheck » ned, 21. lis 2010, 20:41

Ahoj,
tento program mě opravdu zaujal, vzhledem k tomu, jak může změnit mou osobu díky mému podvědomí. Zajímalo by mě, co všechno může podvědomí změnit, protože zrovna teď řeším obvyklou otázku končících středoškoláků a to: "Co se mnou bude po střední? Mám jít na vysokou?" Problémem je, že obor, který teď studuji mě nebaví a už vůbec nevím, jaký obor by mě doopravdy zaujal, nebo ještě lépe, NAPLŇOVAL.
Proto se chci zeptat, jestli si můžu do tohoto programu přidat afirmaci typu: "Vím, pro který obor se rozhodnout" nebo "Vím, která práce by mě naplňovala" - myslíte, že by mi to pomohlo?

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Etellyen » stř, 24. lis 2010, 19:56

Jé to je mi náhodička :D
Já sem v devítce a naprosto netušim co chci dělat nebo na jakou školu jít. Vážně vůbec. Tak že mám v podstatě stejnou otázku =)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod EMI-DJ » stř, 24. lis 2010, 21:57

Tak běž na rok pracovat a uvidíš jak to najednou budeš vědět :lol:, ne já vím, měl jsem s tím taky problém, ale neboj... něco najdeš a rozhodně se neboj studia někde daleko. Poznáš naprosto jiný svět, než kdyby si byl doma u rodičů.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod clario » stř, 24. lis 2010, 23:01

Taky sem v devátý třídě neměl nejmenší ponětí co chci dělat, nebo co bych chtěl studovat, nakonec sem celkem ledabyle vybral školu která mě nakonec vůbec nebavila a co je horší nenaučil sem se tam nic kromě výmyku, kotoulu vzad a hvězdy. Dokázal sem proplouvat proto že si mě učitelé oblíbili, ale jinak to pro mě byly ztracený 4 roky. Takže rozhodně nevybírejte tak jako já, udělejte si na to čas a alespoň trochu si promyslete co je pro vás to nejlepší, mrkněte i na předměty nebo třeba na to učivo co by vás tam či tam čekalo ať můžete co nejlíp zhodnotit, kolik vám to dá. Z vlastní zkušenosti vám totiž můžu říct, že to vážně neni dobrý když si vyberete obor ke kterýmu získáte po měsíci celkem slušnou averzi :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti