I-Doser

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

I-Doser

Příspěvekod Robyer » sob, 31. kvě 2008, 11:00

I-Doser je program podobný BrainWave Generatoru a dalším. Pomocí binaurálních pulsů ovlivňuje činnost mozku k navození různých stavů, nálad,...
Obsahuje různé presety: kategorie -Antianxiety,Designer,Experimental,Hallucinogenic,Premium,Prescription,Pure,Recreational,Reset,Sedative,Sexual,Sleep,Spiritual,Steroid,Stimulant,You-Choose.

konkrétně třeba zlepšení nálady, probuzení, uspání, inspirace, anestetikum, zvýšení fyzické kondice, astrální cestování, lucidní sny, alpha beta gama atd.. různé drogy jako heroin, pervitin, lsd, marihuana,...
-----
oficiální stránky: http://www.i-doser.com/
stažení (verze 4.x + všechny presety): http://www.robyer.hustej.net/download/IDoser_v4.exe
BTW není to zdarma, stažení je nelegální...
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod loob » úte, 03. čer 2008, 10:43

Nwm jak tobě ,ale mě to vyhodí error :(

http://uloz.to/457939/idoser-error.PNG
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod Robyer » úte, 03. čer 2008, 15:41

Pro ty kterým to háže ten error.

1) Stáhnout tento soubor: http://www.ascentive.com/support/new/im ... MDLG32.OCX
2) Dát ho do složky WINDOWS\system32
3) Dát Start / Spustit
4) napsat: regsvr32 \windows\system32\COMDLG32.OCX
5) měla by se vám zobrazit hláška o tom že byla knihovna správně zaregistrovaná
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod Helias » úte, 10. čer 2008, 20:36

Rád bych se zeptal na jednu věc ... když si pustím třeba zvuk na AC, mám provádět postup, který provádím pokaždé, nebo mám jen poslouchat ten tón???
Carpe Diem

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ATA » úte, 10. čer 2008, 20:52

Provádět postup
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod wan to » stř, 30. črc 2008, 18:15

mohol by sem niekto dať vysvetlenia k tým mp3kám, ktorá poskytuje aký stav?

A ešte by ma zaujímalo, či je treba okrem počúvania robiť niečo špecifické, napríklad poloha, alebo ši je treba predtým sústredovať vedomie, uvolnenie svalov a podobne.
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod wan to » ned, 03. srp 2008, 14:19

vyskúšal som pár dos (???), ale mám pocit že namňa to nejak nešlape, alebo robim niekde chybu:
skúšal som:
A-Bomb, Ecstasy, Cocaine, Black sun, Anestesia, Sleeping angel, Out of Body, Astral, Lucid dreaming, 5htp, Quick happy

Chvilu som mal pocit takeho zvlaštneho uvolnenia, ale nič moc, čítal som skúsenosti na webw I-doser, a zdá sa mi, že zážitok by mal byť intenzívnejší.
Napríklad Cocaine som skúšal len pre to, že je vraj silný a nič..
Dvakrát.
Bud mám problém so sluchátkami, alebo robím niečo zle. Snažím sa sústredovať na neutrálnu vec, lenže ten zvuk aj tak človeka stále vyhadzuje. Myslím že ked sa budem silno snažiť sa sústreďovať, akurát potlačím účinok tej nahrávky. Takže neviem a štve ma to

Má s tým niekto skúsenosti ???
(Velice nerád bych patril medzi to percento, ktoré je na takéto niečo imúnne)
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ATA » ned, 03. srp 2008, 16:59

Na mě to pusoby ale je to jak kdy nekdy je ucinek minimalni a nekdy me to hodi až do hlubokyho tranzu nevym čim je to zpusobeny vetšinou se učinky se projevy traba až na 4x pokus ( v pruběhu tydne) taky bude dost záležet jakou maš hlasitost stači to jen slabe abys to sotva slyšel.Taky učinky dost zesily naja metoda na prohloubeni tranzu pokud budeš jen ležet a čekat co se stane tak nemužeš čekat zázraky.

Na mě mela hodne silny učiny A-Bomb ale jen parkrát paksem zkousel po delši době asi pul roce a nedostvylo se vubec nic
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dreamingwolf
Příspěvky: 51
Registrován: stř, 01. říj 2008, 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod dreamingwolf » stř, 01. říj 2008, 21:13

Pri akýchkoľvek podobných programoch, ktoré navodzujú zmenené stavy vedomia zvukovými frekvenciami veľa záleží od mnohých faktorov. Nie vždy je účinok rovnaký, nie vždy je vôbec nejaký. Závisí to od psychického rozpoloženia jedinca, napríklad. Ale aj od toho, akú nahrávku používame: ak je mozog - veľmi zjednodušene povedané - v istých častiach naladený vo frekvencii, povedzme 40 Hz a my použijeme nahrávku, ktorá má navodiť 4 Hz, ale nemá prechod od 40 Hz k 4 Hz, nalaďovanie mozgu na želanú frekvenciu bude náročnejšie, lebo pre mozog taký "skok" z vysokej do nízkej frekvencie len zvukovou stimuláciou býva zdĺhavý proces. Aj preto sú napr. kurzy Hemi-Sync stavané tak, že účastníci si zažívajú najprv relaxačné cvičenia, ktoré ich majú nielen uvoľniť telesne a psychicky, ale vlastne postupne naladiť mozog na nižšie frekvencie. Až následne sa aplikujú nahrávky, ktoré navodia - povedzme - hladinu s frekvenciou 4 Hz...

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod acdcpetr » pon, 10. lis 2008, 21:21

Kdyz kliknu na ten odkaz odkud bych mel stahnout to s cim spustim ten Idoser...proc nabehne nejakej nesmysl a nic vic? naka nesmyslna stranka..nic ke stazeni
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod H0n24 » stř, 10. pro 2008, 22:43

Zkus tenhle odkaz ;-)

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/1040794/idoser-v4.rar
Obrázek

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod Robyer » stř, 10. pro 2008, 23:36

mě ten první odkaz jde stáhnout normálně tak nevím.. ale to je jedno x)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: I-Doser

Příspěvekod CLVestec » ned, 01. bře 2009, 12:46

Zde dám návod na konvertováni DRG souborů do wav.Hodí se to z důvodu,že si můžeme wav soubory dát na CD,a poslouchat si Hemi-Sync s Idoseru v posteli nebo v křesle.Nejdříve si stáhnem program z http://uazu.net/sbagen/#download , pak naistalujem.Teď si spustíme I-Doser a pustíme si nahrávku kterou chceme konvertovat,teď dejte PAUSE.Otevřte složku kde máme I-Doser a nejděte si soubor temp.xqp ,klikněte na něj pravým tlačítkem myši dejte „Úpravy“,nebo ho spusťte v notepadu (poznámkovém bloku).Mělo by se tam úkázat tohle:

alpha10: pink/10 300+10/60
theta4: pink/5 150+4/80
theta5: pink/2 150+5/90
………………………………..
……………………………………

Záleží co jste si pustily,podle toho se řádky změní.Na první řádek napište „–SE“ bez uvozovek.

-SE

alpha10: pink/10 300+10/60
theta4: pink/5 150+4/80
theta5: pink/2 150+5/90
………………………………..
……………………………………

Dejte soubor a „Uložit jako“.Vyjede tam tabulka,jak se to má po uložení jmenovat.

Název souboru: something.sbg
Uložit jako typ:Všechny soubory
*Kódování:ANSI

*Nechte ANSI,nebo co vám ta vyjelo.

Uložte soubor třeba na plochu.Soubor „something.sbg“ klikněte na něj pravým myšítkem,a dejte „Write to Wav“.Ukáže se tam dosová tabulka,počkejte až se donačte.A co se teď stalo ? Teď by jste měli mít na ploše out.wav můžete si přejmenovat na něco jiného to je jedno.
!!!!Pozor,pokud si chcete ještě jiné DRG soubory konvertovat musíte vyjet ze složky s I-Doseru,pak zas kliknout na složku s I-Doserem,aby se temp.xqp přepsal na hudbu co zrovna chcete konvertovat.Zase tam napište –SE a zase od začátku.!!!! Toť vše. ;)

Původní návod jsem našel zde http://theidoserblog.blogspot.com/2008/ ... o-wav.html ,ale bylo tam pár nesrovnalostí.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ATA » ned, 01. bře 2009, 16:35

Ješte že mam ty nahravky z idoseru ve flac formátu a nemusim nic konvertovat.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod acdcpetr » ned, 07. čer 2009, 23:36

Pri otvirani ty knihovny potrebny na spusteni toho programu mi to taky hazi error...vude samej error a ja nevim co s tim...
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ondrak » úte, 11. kvě 2010, 17:55

Stáhl jsem si zvuky z i-Doseru ve formátu mp3, poslouchám je v klidu, soustředěn na znějící tón, s kvalitníma sluchátkama, žádnej ekvalizér, správně L a R. Ale nefunguje to na mě. Nebo jen minimálně a to spíše mým přičiněním... :|
Čím by to mohlo být? Neví někdo? :-)

Každopádně to aspoň používám jako výbornou zvukovou kulisu k pokusům o AC. :!: (meditační hudba mě více ruší v soustředění)...
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ATA » úte, 11. kvě 2010, 19:06

a jak dlouho to zkoušiš ?
někdy trva tak 3 dny než se projevy učinek -pouštet 3 dny po sobě tak 2x za den

zkus misto idoseru hemi-sync ze šumama sou nahravky Gateway -je u nich slovni vedeni u neketrcj ale jen čistej šum nebo přimo nahravky Journeys to out of body tam je čiste jen šum.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: I-Doser

Příspěvekod ondrak » úte, 11. kvě 2010, 20:16

neboj, zkouším to docela dlouho. poslechnuto už poměrně dost nahrávek a blbnu s tím asi čtvrt roku. samozřejmě ne pravidelně.
hemi-sync mám stáhlej celej, flac převedenej do mp3, má to asi 22GB a upřímně, to Monroeovo povídání mě tam sere... vždycky čekám, kdy začne mluvit, abych se neleknul. :-D

A prozkoumal jsem zatím jen pár nahrávek z Journeys out... lepší kulisu mi k pokusu o AC asi fakt dělá holej bzučák. ;)
                                                                                                                                               


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů