Orgonit a energetické generátory

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » stř, 01. črc 2009, 10:41

ATA: Nechces zahajit seriovou vyrobu? Zalozime firmu. blATA a.s. - Přední výrobce tuzemských Orgonitů :D
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 01. črc 2009, 12:17

Na seriovou vyrobu bych musel delat z koupene pryskyřice. Ziskavat prirodni zabere strašne času a tim je vyroba omezena. Seriova vyroba a možna i prodej časem.
Pak chci zkusit jednu pyramidku hodit na aukro, zajima me jestli bude zajem .

Programovani neni nutny ,funguje i bez nej, ale když ho udelaš bude to o hodne učinejši a kvalitnejši, takže rozhodne doporučuju naprogramovat a i očistit suroviny .
Mrkni i na http://www.orgo.cz/index.php , suny tam napsal o programovani prispěvek.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod 122333 » stř, 01. črc 2009, 17:48

aha :)

A moh by mi nekdo rict, co jsou to ty - CB , TB a HHG ?

Pripadne, co kdyz budu chtit, aby to prestalo pracovat ? :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod 122333 » stř, 01. črc 2009, 18:29

A jak clovek pozna,ze nedela neco spatne?

viz - "
Reich měl svojí výzkumnou laboratoř přezdívanou Orgonon ve venkovském Maine v USA a v té době byla velice dobře izolovaná, od zdrojů smrtelného orgonu, který jeho akumulátory sbíraly bez rozdílu. Orgonové akumulátory operující blízko zdrojů DOR (jako třeba jaderné elektrárny, vysílací věže atd.) mají potenciální vlastnost ublížit každému kdo s nimi nakládá, a geografické umístění je důležitý faktor pro operace s Orgonovým akumulátorem.
"

Co kdyz si postavim neco co bdue pritahovat/vytvaret tu spatnou (DOR) ? :evil:
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 01. črc 2009, 19:41

nema cenu to sem opisovat mrkni na http://www.orgo.cz najdeš tam odpovedi na všechny tyhle otázky
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod 122333 » stř, 01. črc 2009, 20:24

zase tak moc tam toho neni, teoreticky se da rict , ze jsem procet vse :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 01. črc 2009, 21:19

bude vic

TB -tower buster -proti vežim,1 křistal
HHG-holy hand granate -osobni ,5 křistalu + dalši veci
CB- cloud/chem buster -proti cemtrails , trčijou z toho trubky

Orgonit by DOR vytvařet neměl ale narzil sem i na nejakej divnejketzrej to delal ale to sou magoři co dotoho rvou všechno ožny aby to hezky vypdalo ale na funkci nehledi
pokud se použijou bežny suroviny (piliny očistit od oloje ) tak by mel na 99% fungovat a vytvařet POR -pozitivni eneriji.Pak už jen zaleži jak kvalitni ho udelam kolik a jak kvalitni energie z toho poleze

preich vyrabel jen orgonovy kondenzátory ne orgonit kontenzatory jen schromaždou energie ale nečisti v tom byl problem


dnešni vyroba : super HHG :)
Obrázek
+dalši 3 ketry sou už giftly

fotky ze včeršiho giftingu:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » čtv, 02. črc 2009, 23:07

Tohle bych navrhnul na Nobelovku :). Z jednoho zahranicniho fora.
Obrázek
No effect whatsoever on signal, just on your skull, brain and so on
(Nema vliv na signal, jen na vasi lebku, mozek a tak jinak)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » úte, 07. črc 2009, 17:13

Dneska sem pajel brejle k psychowalkmanu a napadla me takova blbost. Nedala by se misto pryskyřice pouzit kalafuna? :D
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod nou » úte, 07. črc 2009, 17:30

no ved je to prakticky to iste ako zivica. z wiki Kalafuna je destilát z pryskyřice borovic, získávaný při výrobě buničiny. takze myslim ze nie je problem. a kedze cisti oxidy kovov tak po zaliati by maly byt tie pilini nabliskane.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 07. črc 2009, 18:21

Použit se da zkoušel sem ale ma to par nevyhod je to strašne křehky a cenove to taky nevychazi nic moc taky to pri taveni dost smrdi
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod GeorgeLD » stř, 29. črc 2009, 16:09

Tak jsem si udelal takovy maly odlitek z jogurtoveho kelimku. Mame doma soustruh, takze jsem tam nasel nejake spony a jeste jsem to doplnil medenyma dratkama a soupnul jsem dovnitr polodrahokam omotany medenym dratkem :)... no a chci se zeptat na jednu vec, jak resite to, ze ty spony a vsechno klesnou na dno toho roztoku, takze po zaschnuti je to u dna nahromadene a u vrchu poloprazdne? Nechtelo se mi to odlivat postupne :)

Hlavne jsem ale chtel napsat, ze tady zrovna preletelo nad nasim domem male letadlo, coz se tu malokdy vidi - tak parkrat do roka a to se nestane, ze by to letelo takhle nad nasim domem primo. Divne bylo to, ze preletelo, otocilo to a zase stejnou trasou letelo zpatky - to znamena ze predpokladam, ze to nebyl vyhlidkovy let nejakeho letadloveho nadsence, protoze ten by si udelal nejaky hezky obloucek a neletel tak humpolacky tam a po stejen stope zpet, tzn. myslim si, ze to bylo kvuli toho orgonitu. Zvlastni je, ze nevim jak na to prisli, protoze tady zrovna nic nasprejovane na obloze nemame. Mozna ze delaji nejake to mapovani terenu a misto, kde jim to nejde poznaji tak, ze se jim tam to konkretni uzemi nechce zmapovat. Protoze pochybuju o tom, ze maji technologii, kterou by umeli primo neco co orgonit vyzaruje zmerit.
Kazdopadne kdyz jsem jel v pondeli domu z Jeseniku, tak to bylo na obloze vsude. Kouknul jsem pak domu letmo na osud.cz a tam zrovna referovali o intenzivnim sprejovani nad celou CR.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Brandis » čtv, 30. črc 2009, 08:04

Kdyz das do toho epoxidu min tvrdidla, nebude tak ridky a piliny neklesnou uplne. Jinak je dobre postupne dosypavat ci nechat orgonit malinko zatuhnout(opravdu jen par minut) a piliny tam pridat jako uplne na zaver a nechat gravitaci at je tam "rozptyli" za tebe. Tenhle zpusob ma dle meho i urcitou vyhodu, jelikoz je orgonit u "spicky" ridci(mene pilin) a u zakladny hustejsi(vice pilin). Jestli si dobre vybavuju tak prave takove "slozeni" napomaha nejlepe k toku orgonu. jestli se pletu tak me opravte ;)
Je to vsechno zalozeno na metode "pokus/omyl" ale me se to takhle tak nejak osvedcilo...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod saila » ned, 02. srp 2009, 21:46

tak se musim pochlubit svym kolackem:-)
http://saila22.rajce.idnes.cz/kolacky/
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » stř, 12. srp 2009, 09:05

Jeste se teda zeptam. Z hlediska konstrukce je prece jenom lepsi ta pyramidka, jako lepsi tvarovy zaric? Jinak ja i vo ty samotny konstrukci cet par radku a ne nadarmo se to osvedcilo uz ve Starem Egypte. Na druhou stranu uz jak mi rikal ATA neni jednoduchy sehnat tu spravnou formu. Je treba improvizovat, ale v kramu sem to jeste nevidel :o). Z papiru jak to delal Etelyen je to celkem nouzovka. Mam v planu ten trojuhelnik nekde sehnat, pripadne vyrobit. Akorat netusim ten pomer, neni to rovnostrany evidentne.
Obrázek
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » stř, 12. srp 2009, 16:55

no byla to dost nouzovka:D...hranata byla jen ta spicka a ten skopedk se jakoby sleh a je to kulaty:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod saila » stř, 12. srp 2009, 20:08

da se sehnat v eshopu pro svickare forma na svicky jako pyramida... svicky garant
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Voltaire
Příspěvky: 6
Registrován: čtv, 13. srp 2009, 18:10
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Voltaire » čtv, 13. srp 2009, 18:36

A k cemu je to dobry? Odpuzuje to mouchy? :)
,,Nesouhlasím s vámi, co říkáte, ale navždy budu bránit, abyste to říkat mohl.'' Voltaire
,,Člověk se narodil k činnosti. Nebýt ničím zaměstnán a neexistovat je pro člověka totéž.'' Voltaire

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » čtv, 13. srp 2009, 22:31

i komáry :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » úte, 18. srp 2009, 23:56

prosimvas...chci se zeptat na kristaly zrovna sem se chtel dat do velko vyroby:D a dnes vecer sednout s mamkou k pc a objednat kristaly...ale tady http://www.minasgerais.cz/kristal-hroty.php meli ty maly krystaly a uz je nemaj :x ...prosim poradte kde jinde sehnat :?:
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů