Orgonit a energetické generátory

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » čtv, 23. zář 2010, 21:38

U kyvadla je dulezite jen par veci
Intuice na vyber tobe vhodneho
Ocisteni kyvadla vizualizaci + vodou
Snazit se myslet jen na otazku (jde to ovlivnit vedome, jakym smerem se bude kyvat)
Pouzivat ho nejakou dobu aby si zvyklo na tebe a ty na neho (budes vedet jak ti odpovida, poznas kdy lze: tu jde o to ze kdyz si ospaly atd tak neni prace vhodna, zacne ti odpovidat jasneji tj vic se houpat)

s kyvadlem se naucis hned a stoji 100-250 z kristalu
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » čtv, 23. zář 2010, 22:02

A nebo nestojí nic když si ho uděláš sám :D ve většine případů to pak funguje stejně jako ty předražený z obchodu. Někdy možná i líp protože, tam to napojení může být silnější :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » čtv, 23. zář 2010, 23:21

Ono ocisteni staci a funugje ti stejne vyrobeny i z obchodu
150 neni moc
navic bych tem vlastnorucne vyrobenym neveril, protoze ten kristal roste krive, a pak by to mohlo ovlivnovat houpani :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » pát, 24. zář 2010, 01:14

na kyvadlo ale vůbec nepotřebuješ křišťál může použít cokoliv :D já jako kyvadlo používam sluchátka a taky to funguje :D a to že ti křišťál naroste křivě už je ten poslední problém pokud ho zavěsíš tak se ti vždycky ustálí v nějáký rovnovážný poloze, pokaždý si to najde nějáký těžiště takže se ti to křivě houpat určitě nebude
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » pát, 24. zář 2010, 13:15

No ja bych k kyvadlu z sluchatek nemel takovy vztah :D

sklo, ruzenin, kristal, drevo alespon sou dobre na mereni energii

a vlastnorucne vyrobene z zavazi gumy, mi odpovidalo o dost slabeji nez kristalove kyvadlo
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » pát, 24. zář 2010, 14:27

Nejspíš to bylo tim, že si k tomu křišťálu měl lepší vztah než k tý gumě a taky si od něj očekával víc. když dáš ale pryč všechny předsudky tak ti můžou stejně dobře posloužit i ty sluchátka. Vždycky sem se jich ptal jestli mě učitel zapíše když nepujdu na odpoledku a skončim místo toho v čajovně a vždycky měly pravdu :D .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » pát, 24. zář 2010, 16:10

Vztahem to neni, to vim

Stejne bych rekl ze kristal lepe dokaze vnimat energii
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » pát, 24. zář 2010, 22:31

No to je sice pravda ale u kyvadla je stejně rozhodující tvé vlastní podvědomí přes které k tobě ty informace přicházejí kyvadlo je pak jen aparát který reaguje na jemné záchvěvy tvé vlastní ruky a jako takový může být z čehokoliv.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » pát, 24. zář 2010, 22:43

Jasne no.. ale co je to 150 kc za vytvarovany kristal a kousek retizku kovoveho ? Proste ja bych sluchatka nepouzival nemluve o rozdilu velikosti :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » pát, 24. zář 2010, 23:24

No tak pokud chceš něco hezčího než sluchátka tak to neni problém, koupíš si pěknej křišťál a bude radost s nim dělat já jen říkám že stačí i míň :D je to jen na každým z nás, každýmu stejně může vyhovovat něco uplně jinýho :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Turbo » sob, 25. zář 2010, 13:34

Dobrá, no tak děkuji za tipy jak pracovat a z čeho si vyrobit kyvadlo. :lol: Kyvadlo již mám zhotovené z nějakého polodrahokamu :D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod loob » čtv, 21. říj 2010, 18:22

Takovej malý offtopic. Teď čtu k maturitám Na Cestě od J. Keroaca a našel jsem tam zmínku o orgonitu. Docela jsem na to koukal :D Jinak ta kniha byla napsaná 1951.

Tady je ta zmínka:

Kód: Vybrat vše

..."Hele, hoši, nechcete zkusit můj orgonovej akumulátor? To vám dodá páru. Já vždycky potom jen vyletím ven a do auťáku a pálím to co to dá do nejbližšího bordelu, ho-ho-ho!" To byl jeho "smích", když se zrovna moc právě nesmál. Orgonový akumulátor je obyčejná budka, do které se vejde všehovšudy jeden člověk posazený na židli; skládá se z vrstvy dřeva, vrstvy kovu a další dřevěné vrstvy, které přivádějí z ovzduší orgony a soustřeďují je uvnitř, kde jich člověk může absorbovat víc než normálně venku. Podle Rei-cha jsou orgony vibrační atmosférické atomy životního principu. Rakovina je třeba způsobená úbytkem většiny orgonů v lidském organismu. Starouš Bull se rozhodl, že svůj akumulátor vylepší a použije co nejorganičtější dřeva, takže tu svou mystickou latrínu obložil listím a proutím z okolních bažin. A tak tam na horkém placatém dvorku stál celý ten rozčepýřený přístroj, oplácaný a vyzdobený různými výmysly toho maniaka. Bull se svlíknul do nahá a vsoukal se dovnitř, aby rozjímal a soustřeďoval svou mysl do okolí pupku: "Hele, Sále, po obědě spolu zajedeme do Graetny k bukmejkrovi a vsadíme si na koníčky."...
Omlouvám se za offtopic, ale přišlo mi to zajímavý...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Vit » stř, 23. bře 2011, 16:18

Tak jsem se před cca před dvěma ž třemi týdny pustil do výroby Eleonora (jméno prstenu s orgonitem, který jsem vyráběl). Výroba mi trvala asi 6 hodin. Tvar orgonitu je pyramida, která je na vrcholu zaoblená. Rozměry jsou 12 mm na délku a 6 mm na výšku. Od začátku jsem jej chystal jako dárek k sestřiným narozeninám (měla z něj radost :)). Přikládám obrázek a plánek (Doufám, že bude čitelný.). Napíšu sem nějaké postřehy z výroby a zážitky s ním.

výroba:
Nechte jej, ať si vybere jméno (viz zážitky).
Nebojte se při výběru materiálu, surovin a kamenů dát na intuici. :)
Třešňovou pryskyřici jsem roztavil ve vařící vodě, čímž pryskyřice nasála a vodu a při usychání na orgonitu se stáhla (takže tam byly díry).
Když jsem orgonit zalil epoxidovou pryskyřicí, natekl do soli (z které byla forma) a také ji slepil. Potom jsem ji musel oddělávat od orgonitu, ale šlo to dobře.
Opravdu se vyplácí mít při výrobě klidnou mysl a potom meditovat a naprogramovat orgonit (Nejlépe udělat tak, abystě jej mohli i později doprogramovávat.).

zážitky:
V meditaci před výrobou mě napadlo, jaké bych dal prstenu s orgonitem jméno. Zničehonic mě napadlo Eleonor (a určitě to nebyla má myšlenka).
Když jsem Eleonora dodělal, dal jsem jej na prst a cítil jsem, jak jím proudí energie.
Dal jsem si Eleonora na prst a představil si, že děláme díry do černého mračna, které přicházelo. Bavilo mě to a za chvilku nebylo po mračnu ani vidu, ani slechu. :)
Když jsem jej dal sestře a ona si jej nasadila na prst, zeptal jsem se, zda cítí, jestli hřeje. Říkalo, že jo, že z něj jde opravdu teplo.
Když je Eleonor někde položený a dotknu se ho, nikdy není studený, ale vždy hřeje.
Eleonor.jpg
Eleonor
(12.11 KiB) Zatím ještě nestaženo
Eleonor - návrh.JPG
Popis Eleonora
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Vit » čtv, 14. črc 2011, 18:43

Tak dnes jsem udělal další orgonit, vybral si jméno Marek. Ještě neztuhla epoxidová pryskyčice, ale účinky jsou monumentální! Předtím byla celá obloha zatažená, Slunce nebylo vidět, ptáci nezpívali, nelétali. Po tom, co jsem se s Markem v meditaci domlouval (asi 5 min), jsem vyšel ven a nestačil jsem se divit - obrovská díra v mračnu (to bylo cca v 18:00). Teď je skoro všude krásně modrá obloha, zpívají ptáci, slunce svítí, ptáci létají, občas je vidět krásný přírodní mrak. Opravdu paráda :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 01. úno 2012, 00:39

Totalni vyprodej tromlovanych kamenu - sleva 90%
http://www.minasgerais.cz/adv/dm1202.html
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod carlos » sob, 01. pro 2012, 01:05

Tak dnes jsem udělal další orgonit, vybral si jméno Marek. Ještě neztuhla epoxidová pryskyčice, ale účinky jsou monumentální! Předtím byla celá obloha zatažená, Slunce nebylo vidět, ptáci nezpívali, nelétali. Po tom, co jsem se s Markem v meditaci domlouval (asi 5 min), jsem vyšel ven a nestačil jsem se divit - obrovská díra v mračnu (to bylo cca v 18:00). Teď je skoro všude krásně modrá obloha, zpívají ptáci, slunce svítí, ptáci létají, občas je vidět krásný přírodní mrak. Opravdu paráda :D

Myslím, že to není zrovna nejlepší nápad takto narušit počasí před bouřkou, nebo deštěm, není to o tom že se vyruší jen v nějaké malé oblasti, při masovějším rozšížení by mohlo dojít k obrovskému narušení proudění vody na planetě. Ale na orgonit nejsem odborník. Ikdyž možná je v něm proti tomu nějaká pojistka.

Kdyžs zmínil mraky, tak jsem nedávno dělal experiment, správně by se to dělat nemělo, ale zkusil jsem vyvolat nějakou bytost, nenapadlo mne nic jiného než adonai, stalo se něco divného. Před tímto pokusem, kdy jsem chtěl, aby otevřely bránu, bylo zataženo, zvedl se větr, mraky se daly do pohybu, první se v pracích vytvořil jakýsi kosodélník, postupně se to rozatahovalo, nakonec byla značná část večerního nebe bez mraků.
Omlouvám se, je to dost off toipc.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:57

Kamarát ma profesionálne spravený orgonit ja mám trikrát menší kryštáľ a produkuje viac energiu.Okrem toho si prečítajte na oficialnom fóre o orgonitoch http://orgo.cz/ kde samí najznámejší výrobcovia a ľuďia sa tým zaoberajú že orgonity su škodlivé .Ak chcete vedieť prečo nájdite si to tam .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

awl
Příspěvky: 17
Registrován: ned, 15. úno 2015, 18:37

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod awl » pon, 02. bře 2015, 19:13

Jaký máte názor na to, že orgonity příznivě působí na rostliny? Máte někdo zkušenost?

Před dvěma lety jsem si udělala pár orgonitů podle běžného postupu - umělá pryskyřice (přírodní pryskyřice prý funguje hůř než syntetická - hodně nelogické...), hliníkové piliny,měděný drátek a úlomky polodrahokamů.Tvary ze starých hrnečků a formiček od cukroví.
A jelikož těžce ulítávám na pálivé chuti a ráda pěstuju rostliny, hodila jsem do květináčů obyčejná semínka z kupovaných chilli papriček ze supermarketu a po celou vegetační dobu jsem u nich měla orgonity. Těžko říct, jestli v následné úrodě pomohly ony, orientace rostlin na jih nebo milá slova :lol: Zkrátka úroda byla pěkná, ale pálivost ještě lepší - nevěřila jsem, že jícha z kopřiv bude tak účinná - nebo že by zapůsobily orgonity? ;)


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů