Orgonit a energetické generátory

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod H0n24 » stř, 19. srp 2009, 10:48

Kameny můžeš sehnat na http://www.mineral-blaha.com/, bohužel to nejni klasickej eshop, že 3x klikneš, napíšeš adresu a do 2 dnů to máš doma - sem musíš zavolat. Ale na gifterskejch fórech ho docela chválí, vyberou přesně takovej křišťál, jakej si řekneš a co nejdřív ho odešlou, navíc to má být levnější jak minasgerais(ještě jsem odtud neobjednával, tak nevim, na stránkách ceny nemá)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 19. srp 2009, 10:52

No v minas je to pořadne probrany neměli je ani ve skladu

jeste mužeš zkusit tady http://www.mineral-blaha.com tam taky dost gifteru kupuje
jete je občas něco na aukru

Nejlevnejši varianta je udelat si vylet na nějaky nalezište a neco si natěžit sem byl zrovna v ponděli kristalu mam jen par ale sposuty ulomku ketry sou idelani do TB


Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/Jeseniky27#
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » stř, 19. srp 2009, 18:11

takdekuju moc...anevite kdyvtom minas zas budou mit?....pripadne nevite vonakym nalezisti v jiznich cechach konkretnetak nak taborsko? :eek:
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 19. srp 2009, 18:28

Výskyt krystalovaného křemene u Košína na Táborsku
(článek vyšel v časopisu MINERÁL 2002/3)

ÚVOD

Táborsko je sběrateli minerálů poněkud opomíjená oblast a až na několik výjimek (Ag doly u Ratibořských hor a Staré Vožice, pegmatit z Boru u Dražic) opravdu není příliš atraktivní. Tímto článkem bych chtěl povědomí širší sběratelské veřejnosti o tomto regionu alespoň trochu rozšířit.
V historii se geologií a mineralogií Táborska zabývalo více autorů. V 19. stol. to byli především Zippe (in Sommer 1842), Šafránek (1878, 1883) a Sitenský (1893). Na počátku 20. stol. měly velký regionální význam práce profesora táborského gymnázia Alexe Bernarda (1908, 1909), ve kterých popsal všechny horniny a minerály do té doby na Táborsku nalezené. Zatím poslední souhrn mineralogických poznatků publikoval roku 1959 Jan Oswald ve své knize "Jihočeské nerosty a jejich naleziště", ve které podává topografický souhrn starých i nových lokalit Táborska. Dalšími autory, kteří se více či méně oblastí zabývali, byli Čech (1965), Čech, Rost (1941), Tuček (1963), Bouška (1955), Bouška, Dostál (1963) Hnízdo (1948), Chábera (1982), Kratochvíl (1941) a další.



VÝSKYT KŘEMENE NA TÁBORSKU

Krystalovaný křemen se na Táborsku vyskytuje ve třech paragezích - v pegmatitech, na rudních žilách a na nezrudněných křemenných žilách.
Nejznámější pegmatitovou, dnes již zašlou lokalitou byl pegmatit v Boru u Dražic, který poskytl až 15 cm velké krystaly záhnědy a křišťálu v kostrovitém vývoji. Podobný pegmatit popsal do Březnice u Bechyně Rajlich (1967). Méně významné pegmatitové lokality jsou popisovány z okolí Borotína s. od Tábora (Bernard 1908 - 10 cm dlouhé, oboustranně vyvinuté krystaly obecného křemene až křišťálu) a z jižního okolí Tábora (Slapy, Malšice, Dražičky, Čelkovice...).
Rudní žíly na Táborsku poskytly nejkrásnější ukázky nerostů včetně křemene, který tvoří převážnou část jejich výplně. Drůzové dutiny žil v minulosti poskytly pěkně vyvinuté, až 10 cm velké krystaly obecného křemene a křišťálu na lokalitách Stará Vožice, Ratibořské Hory, Řemíčov, Horky aj. Ve sbírkách NM v Praze jsou uloženy vzorky z Ratibořských Hor, které jsou tvořeny hypoparalelně srostlými krystaly záhnědy do 2 cm na starším mléčném křemeni.
Výskyty krystalovaného křemene na nezrudněných křemenných žilách jsou na Táborsku relativně časté. Známé jsou lokality širšího okolí Soběslavi (Kvasejovice, Hrušova Lhota), kde se na polích vyorávají až přes 10 cm velké krystaly obecného křemene, křišťálu i záhnědy (Welser ,Plecer 1998). Podobná lokalita se nalézá u obce Zlukov u Veselí nad Lužnicí (obecný křemen až křišťál v krystalech do 10 cm). Zmínku zaslouží staré nálezy velkých krystalů záhněd od Chýnova, jejichž přesná lokalizace není známá, ale předpokládá se, že jejich zdrojem je také křemenná žíla (1 krystal, který je vystaven v NM má inv. č. 29796 sbírek mineralogicko-petrologického oddělení PM NM a je umístěn na podstavci v levém zadním rohu výstavního sálu 7/3). Další menší výskyty mají pouze regionální význam.



VÝSKYT KŘEMENE U KOŠÍNA

Foto 1. - Ukázky krystalovaného křemene z Košína: 1 - dokonale vyvinutý krystal křišťálu s rýhovanými plochami prizmatu; 2 - nepravidelně vyvinutý krystal s převahou romboedrů nad prizmatem; 3 - Oboustranně vyvinutý žezlový krystal křemene. Foto autor.

Obec Košín se nachází 3 km severně od Tábora při hlavní silnici na Prahu. Území je budováno biotitickými pararulami sušicko-votického pruhu pestré série moldanubika s vložkami erlanů, krystalických vápenců, amfibolitů, ortorul a grafitických pararul. Výskyt křemenných, aplitových a pegmatitových žil pronikajících těmito horninami je spjat s intruzí středočeského plutonu. Popisovaná lokalita se nalézá cca 1 km od kontaktu s táborským syenitem.

Foto 2. - krystal křišťálu s vyvinutým fantomem, Košín. Foto autor.

Nálezy křemene u Košína, ovšem bez bližšího popisu a lokalizace, zmínil ve své publikaci Hnízdo (1948), který píše: "Mezi nejbohatší naleziště velkých a opravdu pěkných krystalů křemene patří například některá pole u Kvasejovic na Soběslavsku a u Košína nedaleko Tábora"; jiné zmínky jsem v literatuře nenašel.
Výskyt krystalovaného křemene je vázán na poruchové pásmo S-J směru, které je součástí zlomového systému blanické brázdy a táhne se v délce přibližně 2 km od Košína k obci Moraveč (Švehla 1987). Na poruchové pásmo je vázáno polymetalické zrudnění, které bylo ve středověku těženo na stříbro (Košín - 1 žíla, Moraveč - 2 žíly). Vlastní lokalita (označena křížkem na mapě - obr. 1) se nachází na poli asi 400 m severně od obce Košín a zhruba 100 m z. od hlavní silnice Tábor-Praha - je jí plocha o rozměrech cca 40 x 20 m, na které se dají po orbě najít krystaly křemene a křišťálu do 5 cm.


Obr. 1 - lokalizace výskytu krystalovaného křemene u Košína



Mocnost poruchového pásma se mi nepodařilo zjistit, pravděpodobně se ale jedná o systém zlomů a úzkých drcených pásem široký několik málo metrů. Pásmo jsem ověřil kopanou sondou, která zastihla čočky hnědočerveného jílu zbarveného oxidy železa. Jíl byl za vlhka mazlavý, v horních částech vyschlý, popraskaný a světlejších barev. Jílovité čočky neměly ostré hranice a jakoby zvolna přecházely do okolní rozpadavé horniny (zvětralého mylonitu?) šedožluté barvy. V jedné větší čočce (cca 10 x 15 x 30cm) v hloubce kolem 1 metru jsem nalezl krystaly křemene - byl to první a zatím jediný nález křemenných krystalů "in situ". Většina krystalů, kterých bylo celkem kolem 60 ks, byla tektonicky rozlámána a podrcena (2/3 všech krystalů). Jednalo se o obecný křemen až velice čistý křišťál (Foto 1.) na hranách místy přecházející do záhnědy o velikosti krystalů do 3 cm. Zvláštností všech krystalů nacházených na lokalitě je plocha, kterou byly krystaly přichyceny na podložce - ta je tvořena otisky jiného minerálu, pravděpodobně karbonátu, který byl později vyloužen a vytvořil tak ostrý žiletkovitý povrch přirůstající plochy (Foto 3.). Zajímavý je také vzorek, který jsem našel na poli po orbě a který je tektonickou brekcií křemenných krystalů tmelených limonitovým tmelem. Všechny tyto důkazy ukazují na to, že se původně jednalo o křemennou, resp. karbonát-křemennou výplň tektonické poruchy (rudní žílu?), která byla pozdějšími tektonickými procesy rozlámána a karbonát byl vyloužen. Jedinou rudní indicií je inkluze pyritu v jednom krystalu křemene.


Foto 3. - žiletkovitý povrch přirůstající plochy křemene způsobený vyloužením karbonátu. Foto autor.

ZÁVĚR

Lokalita křemene u Košína je ze sběratelského hlediska zajímavá nálezy pěkných krystalů křišťálu do velikosti 5 cm, často ve vývoji tzv. fantómu , kdy v centru krystalu je vidět jeho starší růstová fáze (Foto 2.). Výjimečné nejsou ani oboustranně a nerovnoměrně vyvinuté krystaly a často i srůsty více krystalů. Krystalografická studia na křemenech bude v nejbližší době provádět RNDr. Milan Fišera z NM.


JETĚTICE severovýchodně od Písku, jihojihozápadně od Milevska V lomu U kříže celistvý křemen bílý, růžový nebo čirý. Růženín spíše šedorůžový místy rezavý. Občas výskyt krystalů křemene nebo ametystu s méně intenzivním fialovým zabarvením.

Svatý Jan a Chumelák


Ve Svatém Janu se nachází malé polymetalické ložisko (hlavnì Cu, Ag, Pb), které bylo v 19. a 20. stol. pokusnì tìženo a z pozùstatkù této tìžby vznikla zdejší lokalita na které lze najít zejména galenit, sfalerit, pìkné drùzky a krystaly køišálu i obecného køemene, ale i další minerály. Lokalitu ve Svatém Janu tvoøí malá halda v poli, 500 m sz. od kostela v osadì. Pùvodnì byla na tomto místì i šachtice, ale ta je dnes už zasypána. Asi 200 m sv. od této haldy leží jiná, menší halda, která je však hustìji zarostlá a tak je šance na nález hodnì omezena.
Osada Svatý Jan leží 6 km z. od Milevska, 1,5 km j. od vesnice Velká. Autem se dá do Sv. Jana dostat velice snadno - z hlavní silnice Mirotice - Zvíkov - Milevsko odboète v Kuèeøi na Kvìtov a v Kvìtovì doleva a po asfaltce až do Sv. Jana. S hromadnou dopravou je to již horší, nejbližší železnièní stanice je až v Milevsku.



Poblíž Svatého Jana leží i nalezištì ametystu Chumelák. Vystupuje zde køemenná žíla, která obsahuje zejména ametyst. Køemenná žíla je dobøe odkryta melioraèní strouhou v lese a pískovnou cca 75 m jižnìji od strouhy. (viz situaèní plánek lokality). Køemenná žíla lokalitou prochází pøibližnì v severojižním smìru od vrcholu Chumeláku pøes paseku, poté lesem, kde ji køíží melioraèní strouha a pokraèuje hustníkem až do malé pískovny.
K lokalitì se snadno dostanete ze Svatého Jana - jdìte po zelené znaèce smìrem na Kuèeø (na západ) a na první køižovatce v lese zatoète doleva. Pokraèujte do mírného kopce až vpravo minete vrchol Chumeláku (488 m) a pøejdete kolem velké paseky. Asi 75 m za pasekou je v lese na pravé stranì melioraèní strouha kolmá na cestu. V ní a okolo ní mùžete najít pìkné ukázky ametystu. Melioraèní strouha prochází køemennou žílu u svého konce, který je vzdálenìjší cestì. Pískovna se nachází cca 75 m dále na jih od strouhy. Na východní stranì je otevøena k cestì, na západní se spíše uzavírá do hustníku. Køemenná žíla je zde odkryta na západní stranì malým zarostlým dolíkem na samé hranì hustšího lesa.

http://www.gymck.cz/~flasar/svjan.html
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 20. srp 2009, 05:04

Ten Blaha tak +- .. nějak se ani oni sami nemůžou shodnout jestli je úplně fajn Bláha nebo Minas.. :D
Každopádně já jsem si řekl, že to postupně vyzkouším a zjistím.. koneckonců moje malá velkovýrobna si ráda toho vyzkouší vícero. :lol:

Takže Minas .. zkoušel jsem klasický hroty větší pro HHG a v balíčku jich bylo okolo 70 .. některý pidi, některý super.. tak fajnových mohla být tak půlka.. beru spíše větší pro HHG.
Naposledy jsem od nich zkoušel i ty minihroty, ale buď rád, že je nemají.. To je taková menší pakárna. Hroty to sice jsou, ale hodně hodně pidi.. Když budeš odlévat své TB a dávat do toho pouze 1 takový hrot .. budeš vnímat sám, že to kdo ví co není. (máš jich tam sice hromady.. ale stejně) Proto jsem to zkoušel i znásobovat omotáním měďí, ale i tak cítím uvnitř, že by tam měl být větší kus. Někdo jich tam proto dává vícero.. to mi přijde takový.. no ne úplně super. Takže minihroty nic moc.
Další možnost je jít do surovýho křišťálu a vždycky bouchnout párkrát kladivem a dostat optimální hrudky a ty potom dávat do TB (Na TB stačí více než dost). V Minas mají 2kg za 399,- což je super .. a vydrží ti to pěkně dlouho. Surový jsem zkoušel a měl jsem z toho mnohem lepší pocit než z těch mini.. hroty jsou sice hroty.. ale mám dojem, že za každou cenu by to být nemělo.
http://www.minasgerais.cz/kristal-surovy-2-kg-7189.php

No a konečně existuje ještě poslední varianta na kterou se chystám září/říjen (bude mít nový zboží) a to je právě Bláha a jeho krystaly. Co jsem zatím od něj nakupoval.. kvalita bomba ale cena taky. :lol: Opatřoval jsem si od něj dvouhroté křišťály (přírodní bohatě stačí a jsou levnější).
Bavil jsem se potom nedávno s dalšíma co od něj berou, tak co přesně vlastně berou, protože na stránkách toho má minimum a i ve svým ceníku, který sem tam aktualizuje to též žádná sláva není.. Nejlepší je mu napsat email nebo zavolat. Já jsem to s ním vždycky řešil po mailu. Jinak co mi bylo doporučeno.. jeden hodně aktivní člověk tam nakupuje "surové krystaly křišťálu" (což by měly být také lehce hrudky?! ..ale nějaké asi více krystalovitější). Teď jsem pročítal ještě forum a i naší korespondenci. Měly by být ve větším měřítku (10kg) levnější než v Minas.. ale sám jsem docela zvědavý, co z toho nakonec vyjde. Každopádně u Bláhy je fajn, že se dá říct velikostní rozmezí, co vám vyhovuje a to vám taky přijde. (ale je to po většinou drahé jak ďas .. jsem zvědavý na tu moji objednávku.. co z toho bude nebo ne.. dám potom info a potom už budu mít taky úplný přehled :lol: )

Takže co ti sedne. :-) Každopádně surovým křišťálem nikdy nic nezkazíš, je i dost lidí co vyrabí právě z něj a nemůžou si ho vynachválit. :)

Jinak co se týče doprovodných kamenů, beru zásadně z Minas (u Bláhy s váhou, daněním atd.. jeden nikdy neví :lol: ) a jsem plně spokojený. Nemají tam sice ÚPLNĚ všechno, abych byl naprosto spokojený (jsem poněkud náročnější), ale mají tam toho více dost, takže jsem spokojený i tak nadmíru. Hlavně příjemný jednání a celkově.. rád u nich nakupuju. Pokud se budete poohlížet po větších a levnějších balících..

http://www.minasgerais.cz/surove-kameny-velkoobchod.php
(mrkněte i sem.. 0,5kg mají za půlku ceny) :D

Jinak se tam toho dá sehnat více než dost a opravdu velká spokojenost. :)

:arrow: Kdyby jsi měl ty nebo kdokoliv jiný případně nějaké další dotazy k surovinám (jestli se hodí nehodí různé druhy, zboží atd..), výrobě či čímkoliv jiném s orgonity ..rád pomůžu. :-)
Vyrábím aktivně teď už téměř půl roku a narazil jsem s nimi na vícero věcí, proto pokud to cítíte uvnitř, piště mailujte.. rád vám se vším pomůžu (obzvlášť těm kteří mají v plánu větší výrobu a "gifting") ;) :lol:

:arrow: Už sem moc nechodím, jen jednou za čas a to povětšinou mrknu vždy jen na toto téma, takže kdyby jste sem napsali a ten nahoře mě poslal zrovny trochu později, může se stát.. proto mi kdyžtak napište i soukromou zprávu a objevím se určitě ;)

Přeju hodně zdaru všem orgonitářům :-) Ať světlo svítí! ;)

P.S. Na jihu Čech je to jinak s lidmi fajn (orgonet :-), ale to víš asi sám, vídám tě občas na orgu :-) ), na Táborsku budeš každopádně asi první ;) Tak hodně zdaru při tvorbě ;)


Pro nové čtenáře:
:arrow: Info k výrobě, suroviny atp.
:arrow: "Gifting"
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » čtv, 20. srp 2009, 18:37

opravdu moc dekuju za pomoc a odpovedi..obednam si teda ten surovej kristal a nic dalsiho asi ani nepotrebuju takze mooooc vam dekuju :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod H0n24 » čtv, 27. srp 2009, 18:13

Tak asi před týdnem jsem stavěl další kousek na otestování polyesterový pryskyřice a taky nabíjení - chtěl jsem zjistit, jak velký má vliv na účinnost orgonitu. Nejdřív musím říct, že polyesterová pryskyřice mě příjemně překvapila. Epoxidová je sice průzračnější a nepraská i při větší dávce tvrdidla, ale zase můžete po výrobě vyhodit všechno v okruhu 15 metrů :) Navíc tuhne moc pomalu, u mého 2. orgonitu(o tom jsem tu nepsal) mi to trvalo 2 dny(tvrdidla bylo víc než dost), navíc mě po výrobě tak bolela palice, že nějaký nabíjení vůbec nepřipadalo v úvahu :) Zato s polyesterovou pryskyřicí to byla vpodstatě čistá práce, ani nebyly potřeba rukavice a noviny. Navíc tuhne rychle, takže jsem si vyzkoušel to nabíjení a musim říct, že je to taková moc příjemná lehká meditace, už se těšim až budu vyrábět další :)
Ale teď už k tomu nabíjení - porovnával jsem 2 kousky:
1. - HHG, epoxidová pryskyřice, 5 křišťálů(2,5cm×0,5cm) omotaných Möbiovou cívkou, vevnitř spirála, 3 druhy oceli(nastříhaný měděný drát, alobalové kuličky a ocelové špony), 2 přídavné kameny, Hematity - jeden magnetický; nenabíjený
2. - rozměrově TB, obsah HHG, polyesterová pryskyřice(s hladkou moukou, má to zabránit popraskání :roll: ), 5 křišťálů(2cm×0,5cm), spirála, ocelové špony; nabíjený asi 30 minut
Z testu vyšel líp 2., nabíjený orgonit, je asi o 15% účinnější(měřil jsem to kyvadlem, těch 15% znamená že o tolik jsou přibližně větší kružnice nad 2. orgonitem, jinak je z toho cítit i víc energie a mrak(Cumulus)to taky rozpustí rychlejc)
Jinak schválně jsem tam dal i program na odpuzování komárů :) Funguje to skvěle, dřív jsem s nima měl problémy, teď mi sem neletí nic ani když mi svítí monitor přímo do otevřenýho okna :)
Obrázek

Obrázek
Tak tohle je celá moje sbírka, 1. testovaný orgonit je ten uplně dole, ten druhý je v prostřední řadě vlevo ;)
Obrázek

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 03. říj 2009, 21:29

Kdo chce, muzu mu poslat plnou igelitovou tasku spon z naseho soustruhu (hlinik). Podminka je ze:

1) Musi zaplatit postovne a naklady spojene s dobpravou
2) Musi nastudovat a poslat mi navod na odesilani baliku ceskou postou, protoze jsem to jeste nedelal

no a to je vsechno :) Piste mi PM, kdo byste to chteli... kdyz vas bude vic, vyberu jednoho, velci orgonitaci maji prednost pred mensimi orgonitaky :)

EDIT: pytel plný špon vyhrává Saila!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Brandis » úte, 03. lis 2009, 11:06

Tak sem se shodou nahod opet dostal k orgonitu... ten jeden jediny co jsem si zatim pro sebe vytvoril (HHG) dnes daruji priteli. Zranil se a bude pry rok pripoutan na luzku nez mu doroste rozdrceny obratel :( verim ze za pomoci energie z orgonitu a vedomeho leceni bude chodit do vanoc ;)

Tim ze jsem se "zbavil" jedineho orgonitu co sem mel doma sem se dostal do situace ze si musim udelat jiny ;)
Zakoupil jsem formu v domacich potrebach, jde nejspise o skleneny pohar na zmrzlinu. Tvar ma pul-koule. Na Atovo doporuceni jsem zakoupil misto epoxidove pryskyrice polyesterovou ;) a dnes se pustim do vyroby...

Napisu jeste jednu zajimavou story spojenou s vyrobou(nakupem): ...furt tak premyslim "co do toho orgonitu dam" ze bych tam dal nejradeji hlinik, ale nevim kde ho vzit. Mavl sem nad tim rukou a rekl si ze se to vyresi. Prijdu vam do Barev a Laku ze chci polyesterovou pryskyrici a prodavac mi ukazal tri druhy: v jedne byli skelne vlakna, v druhe drevna drt a ve treti hlinikovy prasek :D
Je asi jasne na jaky z nich padla ma volba...sem zvedav jak se to osvedci v praxi...barva akorat neni "pruhledna" ale kovove stribrna.

Hodlam pouzit 5 krystalu kristalu,nejaky ametyst a pokud najdu tak i pyrit. Jako piliny pouziju pouze ocel a med. Tentokrat vynecham spiralu ale rozhodl sem se misto ni do zakladu pouzit "křištálový prach" (rozdrceny surovy kristal) nejlepe prave s drcenym pyritem. Pyliny CU pouziju na vrsek orgonitu a ocelove piliny spise na zakladnu.

Pokusim se cely proces vyroby nafotit ci natocit ;) pripadne aspon poslu fotky hotoveho HHG.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 03. lis 2009, 12:22

Tu spiralu bych tam radši dal a použij i vetši kousky pilin hlavne do zakladu ten hlinekovej prašek muže delat trochu problem pokud bude moc jemnej
muže nasta zrada v tom že orgonit nedosahne sturačni hodnoty a nebude moc vyzařovat tenhle materil by se spiš hodil na aktivni zařizeni nebo tam hodit do zakladny treba silnej magnet
jemnej prach taky zlepšuje možnost programovani je snadnejši tak si na nem dej zaležet
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Brandis » úte, 03. lis 2009, 13:02

Pokud bych se rozhodl dat do zakladny ten magnet: jak by mel byt orientovan? (jde mi polohu polů magnetu)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 03. lis 2009, 13:37

zkusit kyvadlem co bude nejlepši
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod saila » pon, 28. pro 2009, 12:32

tak ted jsem nahodne prolejzala fler a nasla toto:-) http://www.fler.cz/zbozi?ucat=26947 spise pro rekreacni vyrobce... ma tam i jednohroty krystaly a jak sama pise trebana vyrobu orgonitu:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lugar
Příspěvky: 1
Registrován: pon, 22. úno 2010, 18:23

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Lugar » pon, 22. úno 2010, 18:27

:) Pokouším se myslet dopředu.....Orgonit je fajn, je to něco co vychází z Raichla. On to sice nevymyslel, byla to jiná chytrá hlava. Ale, jak poslední dobou koukám stává se z toho komerce a začíná jít jen a zase o prachy. Ale my kteří jsme tady to děláme z idealismu a pro dobro nás všech. Jsme přesvědčení že děláme dobře, ale v tu chvíli ztrácíme opatrnost. Zde je rozumný výklad ja Orgonit působí : viewtopic.php?f=6&t=208 K tomu bych měl několik otázek. Jak je to se srážkama v "ogiftovaných" oblastech? Na tomto výkladu mi totiž nesedí jedna věc, pokud Orgonit a CB vyfukuje elektrony nahoru, tak by měl mraky tvořit až do vypršení. Mrak totiž elektrony kumuluje, teda alespoň na konci který je blíže k zemi. Ale z vlasní zkušenosti vím, že je rozfoukává, tím pádem jsou elektrony dolů a né nahoru!!!! Když to na nás a okolí působí tak skvěle, nepůsobí to někde škody?! Každá mince má vždy dvě strany! Pokud Orgonity fungují na jiném principu než elektronovém, jakém tedy? Nebylo by více než vhodné to zjistit???!!! :!: ;) Pokuste si představit situaci, že by se daly Orgonity nějak zneužít, chraň Pánbůh aby se to stalo!! Co kdyby někdo našel způsob jak je přeměnit na zářiče DORu??? Kolik z Orgonitů které jste vyrobili dokážete stáhnout zpátky ?? To je důvod proč chci zjistit jak fungují a pak je budu zase vesele odlévat s Vámi!!! ;)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Turbo » ned, 12. zář 2010, 17:08

Každou chvíli někde slyším nebo čtu o orgonitu a tak jsem se rozhodl si o něm zjistit něco víc... Pročetl jsem pár článků o orgonitu a dozvěděl jsem se, že orgonit se dá naprogramovat, avšak co se týče programování orgonitu tak mám k tomu nějaké otázky :-? .
1) Na co všechno se dá orgonit naprogramovat :?:
2) Jakým způsobem se orgonit programuje :?:

Prosím kdo víte odpovědi na tyto otázky, tak prosím odpovězte ;) Předem děkuji všem za odpovědi...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 21. zář 2010, 19:58

na vše a všelijak :)

Orgonit je dobre programovat už pri vyrobě (jeste pred výrobou všechny komponetty energeticky očistit a nabít )
pri tuhnuti se soustredit na učel orgonitu a vizulizovat ho , program tam takle prenest zamerem nebo treba priloženim rukou posilanim energie

duležitej poznatek -čim jemnejši kovovy piliny tim je orgonit cilivějši programovani ale pozor pri moc jemnejch ho muže nejaka negativni myšlenka preprogramovat protio vždy pri vyrobe davat aby prijimal jen pozitivni programy a vyzařoval pozitivni energie


pokud budeš chtit podrobnejš dej vedet
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » úte, 21. zář 2010, 21:51

Z hodin ATOVY skoly si pamatuju ze programovat se da skoro cokoliv - kamen, kristal, jine drahokamy/polodrahokamy, voda, drevo rozdil je akorat v tom jak dlouho ten program drzi atd
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Turbo » čtv, 23. zář 2010, 18:40

2 Ata- Děkuji za odpověď. Nedávno jsem si jeden orgonit objednal, tak čekám až mi přijde. Chtěl jsem spíše zatím vyzkoušet účinky orgonitu , jaké budu pociťovat změny atd. Podle toho se pak rozhodnu, zda si nějaký ten orgonit vyrobím ;) No a pokud mi dokážeš odpovědět na další dvě otázky, co jsem níže napsal, tak za odpověď budu velice rád... :D

2 Pete- No já jsem zatím zkoušel naprogramovat pouze kameny... Jelikož ovládám reiki, tak jsem kámen naprogramoval pomocí něj... A účinek mě velice příjemně překvapil... :) U kamenů si myslím že naprogramování vydrží celkem dlouho... Mě naprogramovaný kámen vydržel intenzivně vysílat program cca. měsíc ( možná déle, jelikož jsem kámen na tento druh programu již déle nepotřeboval... :D )

No jak jsem napsal odpověď petovi, tak mě napadli další dvě otázky :)

1) Jak dlouho vydrží orgonit naprogramovaný ?
2) Lze orgonit naprogramovat pomocí reiki ?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Pete » čtv, 23. zář 2010, 18:50

1) tezko rict, zalezi od pouziteho materialu, mozna taky od toho jaky program.. rekl bych ze nejlepsi by to bylo vyzkouset v praxi (a merit kyvadlem napriklad)
2) Otazka je co povazujes za reiki ? Cviceni k napojeni se na vesmirnou energii ? Podle me je reiki obycejna energie, kterou takto nazval clovek ktery ji objevil, aby mohl pojmenovat "cviceni na prijmani kosmicke energie"

Nerozlisoval bych druhy energii, protoze se stejne umi menit, energie nejde vytvorit, ani znicit, byla tu je a bude, tak co resit.. muzes ji maximalne premenit..

Takze moje odpoved: ano lze to naprogramovat jakoukoliv energii
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Turbo » čtv, 23. zář 2010, 19:20

2 Pete- No, do reiki jsem se nechal zasvětit mistrem reiki. Jedná se o klasické Usuiho reiki, jinak mám 2. stupeň. Ano, reiki chápu jako napojení se na vesmírnou energii. Jinak co se týče rozlišování energie, tak těžko říci zda lze rozlišovat rúzné druhy energie. Dle mého názoru reiki nejspíše bude jisté " přeměnění " energie.

No a měření energie kyvadlem, nevím nakolik spolehlivé měření by u mě bylo, jelikož s kyvadlem nemám téměř žádné zkušenosti... :D :(


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů