Orgonit a energetické generátory

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Pro kutily

Příspěvekod c.4862 » sob, 19. črc 2008, 16:54

to je dobry napad,tak by to bolo aj pevne.ak to ides skusit,tak nam daj vediet,ako to dopadlo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » úte, 22. črc 2008, 08:38

Tak dneska se do toho poustim...snad teda ;) uz to mam vse promysleny a namalovany, tak ted to jeste vyrobit. to "kopyto" pro formu sem se rozhodl udelat ze sololitu (drevena lepenka cca 3mm tlusta). Nasel sem i nejaky informace o pyramidach tak je vyuziju ;) tady prikladam hlavni yslenku: Pyramida stavěná podle vzoru Cheopsovy pyramidy musí splňovat pouze jedinou podmínku. Zvolíme si, jak má být pyramida vysoká a tento rozměr vynásobíme konstantou 1,57 (polovina Ludolfova čísla). Metrová pyramida tedy bude mít základnu dlouhou 157 cm a nejsnáze ji sestavíme ze čtyř stejných trojúhelníků (základna 157 cm, délka stran 15O cm).
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » úte, 22. črc 2008, 12:33

Na jakej to chceš použivat učel?
Sila se dost zvišit když použiješ vrstvy z ruznou hustotou orgonitu energie by me měla jit od ridšiho (vetši kousky kovu) k hustejšimu (kovovej prach)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » úte, 22. črc 2008, 12:41

Takze k zakladne dam vetsi kousky kovu a na spici jemnejsi?...mam tri druhy kovu...alobalovy kulicky, Fe piliny a Cu nastrihany kousky dratu. Ty kulicky sou asi nejvetsi a Cu je nejemejsi, rozdelim to tedy tak ze dam na zakladnu Al, do stredu Fe a na spici Cu. Jo? Premejslim o tom, nechat cast orgonitu pruhlednou, ciste jen z estetickeho hlediska. A taky sem doma nasel par rubinu, ktery asi budeme moct postradat, takze je taky pouziju ;) do orgonitu zaleju pet jednostranych krystalu kristalu, napadlo me je propojit medenou civkou, ma to cenu?
Jinak cekam od toho ze mi to bude dodavat energii nejcistejsiho puvodu a bude to harmonizovat sve okoli v co nejvetsim rozsahu, a fungovat jako "zasobarna energie". Od rubinu ocekavam rozsireni o nejake lecebne ucinky...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » úte, 22. črc 2008, 13:19

ja bych dal vrstvy tahlhle
1.pruhledna
2.alobal
3,Fe
4.Cu
ale vzydy bych pridal i do vrstvy i trosku tech dalšich kovu jeste bych tam dal treba drcenej křemen

dal bych tam i ten meděnej drát sirokou spirálu do spodni vrstvy ktera se bude v dalšich vrstvách zužovat a vsetedu bude kristal rubivny bych dal až nahoru aby programovaly energiji na vystupu
taky mužes použit takovouhle civku
Obrázek


par informaci o proudeni energie
http://www.littlemountainsmudge.com/ele ... chines.htm

dalšich par variant:
http://www.hootenization.com/super_seven_five_page.html
http://www.hootenization.com/mini_me_intro.html
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 24. črc 2008, 01:13

Nasel jsem perfektni forum o volne enrgii. Mimo jine tam prelozili clanek o orgonitu: http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=3538

Tady je odkaz na stranky: http://www.gewo.info/ve/ve-main.html
Akorát teď jsem to dočetl a je to víc než zajímavé počtení. Hlavně tam popisuje přesně tu oblohu, kterou jsem měl na mysli, když jsem popisoval v NWO můj návrat do Čech. Zatímco na Slovensku v horách samoregulační schopnost atmosféry i země byla OK (svěží příroda, sytě modrá obloha), tady v Praze (a vůbec v ČR) je to pěkně pod bodem mrazu. (vybledlá, inverze atd) /popisuje ji jako DOR/
Zaujaly mě ty jeho trubky.. ATo? ;) Ne dělám si legraci. Každopádně by mě zajímalo jestli naše stolní malé či střední generátory dokážou vyčistit oblohu taky. Podle toho článku jsem vyrozuměl, že asi ano, ale celková revitalizace všeho asi s těmi stolními zabere nějaký pátek. No uvidíme až ozkoušíme, každopádně pár trubek a znovuobnovená příroda a obloha taky nezní špatně. (jen tam psal i o nějakých škodlivých efektech v přímé blízkosti).

Každopádně doporučuji přečíst (první odkaz), věnuje se tam hlouběji problematiky naší oblohy a vlivu na celkovou přírodu atd. Opravdu hodně zajímavé počtení.

EDIT: Ještě jsem trochu pročítal to forum a narazil na skupinu dalších lidí, co je dělají taky.. i více o těch "trubkových" a mnohé další. Doporučuji projít hlavně to zákl. vlákno, je tam vícero zajímavých postřehů a rozvíjejících informací.

zákl vlákno: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0
trocha dalšího infa:
http://www.upramene.cz/forum/files/orgo ... cb_493.pdf
http://www.drwilhelmreich.byznysweb.cz/objeveni-orgonu/

Btw jen taková poslední vsuvka.. Skutečně se mi líbí čím dál tím víc vše okolo a i systém jak to "cosi" v čem žijem na nás reaguje. Včera píšu o obloze, dnes najdu článek od George.. dočtu se o trubkách, moc jsem to z toho nepobral.. a šup hned návod a ještě větší info. Přijde mi to jak když přijdete k automatu, hodíte minci a on po vás doslova vyflusne odpověď na cokoliv. Ale ne že by se mi nové zítřky nelíbily :D
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » čtv, 24. črc 2008, 11:22

Tak zrovan procitam to slovenske forum a musim rict ze tzenhle odkaz mi prijde docela uzitecny. Uz jen proto ze se tam zminuji o mereni orgonenergie. http://www.drwilhelmreich.byznysweb.cz/objeveni-orgonu/
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 04. srp 2008, 01:13

Dávám si teď do kupy už materiál a mám pár dotazů, co a jak..

Takže první věc - křišťály - hroty. Díval jsem se na ten onlinový web, ale tam nabízí teď už pouze surový křišťál, takže na nic.. Jinak co se týče toho aukra, tak ten týpek tam teď nabízí pouze " minikrystalky" nebo broušený křišťál (oblázky). Mám ale takový pocit, že nabízel před časem i hroty..
Brandis dopadlo to s ním nakonec vše OK?.. Nemám s aukrem žádný zkušenosti..

Zkoušel jsem sehnat tu pryskyřici a není to problém, prodávají 1kg spolu s tvrdidlem asi za 350,- Tak nevim.. asi normální cena, nic jiného tam každopádně neměli. (že by z toho bylo 4xHHG? :D )

Jinak co se týče nádoby, tak jsem četl, že to někdo dělá i v uříznutých pet-flaškách.. Jak podstatný je otvor (odšroubování?) navrchu? Co jsem se bavil s Atou, tak by teoreticky stačilo to něčím vymazat (> tím pádem skl. nádoba třeba na kompot? ..zatím jsem nesehnal vhodný tvar :roll: ) , ale nevím.. odzkoušeno nemám.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pon, 04. srp 2008, 01:46

Ja sem krytsly kupoval kdysi na to minasgerais asi za 100Kč a bylotam tak 7hrotu už to tam bohužel nemaj
včera sem si zajel do jeseníku propár krystalů moc sem jich ale nenašel ale aspon neco žadna extra kvalita ale do orgonitu budou dobry


ta pryskyřice je teda dost drahá ja sem to udela z te kalafuny ta me stála 90Kč/KG jiank prirodni smula zadarmo ten sem do toho trošku přidal
řek bych že otvor podstnej neni bohužel svou kalafunovou verzi sem to z formy nedostal asi malo vymazaná když sem to nalil do pet fašky tak se zkroutila bylo na ni moc teplo

Jeste sem se dival že by slo jako organickej material použit i něco jinyho ale musim nastudovat v navodech byl nejka zminka treba o mouce, medu,cukru ale nic bližšiho
z tim medem to možna testnu možny by z toho byl dobrej malej na lečni to zkumavky v kombinaci z polodrahokama.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Brandis » pon, 04. srp 2008, 06:34

Aukro bylo bez problemu, pokud ale narazis na "neznameho" prodejce, podivej se k nemu do komentaru a tam nejlepe zjistis jakou ma prodejni historii na aukru. muzes zkusit tohle, s tou mam ososbni zkusenost, od te sem kupoval kameny ja: http://www.aukro.cz/item411792466_kristal_10_kusu.html

Jinak ted se poustim do vyroby te formy ve tvaru pyramidy, tak brzy pisnu jak to dopadlo...nebo pokecame na srazu ;) ...čestmír
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Prince_Rakeem » úte, 05. srp 2008, 20:29

Tak už jsem vyrobil 2 orgonit. Ten druhej už je trošku vymakanějši. má po stranách více minerálů. Jen to nahoře proteklo přes ten kulatek minerál, nechapu :) Přikládám foto.
Přílohy
moto_0109.jpg
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 05. srp 2008, 21:42

Tak dej potom určitě vědět, co a jak pozoruješ okolo.. Myslím, co se týče energie a všeho okolo atd.. ;) /Tohle info sem hoďte potom každý, kdo už bude mít funkční generátor, zajímalo by mě, co a jak potom vypozorujeme ..( třeba i co se týče složení atd)/
Jinak jen takový dotaz, co je to červený navrchu u toho druhého? :D (trochu mi to připomíná sopku :-) )
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 05. srp 2008, 21:55

Ja už tu mam tolik generátoru že pomalu svítím :D odhadem tak 4 kila orgonitu 50kg křemene 5 kg polodrahokamu nejky spirály a dalši veci.

Pokud semu toho blizko tak sem během par min vismátej prosme mi to hned nahodiusměv a spusti endorsiny taky se citim lechči a nic me nerozhodi.

Pokud to zapnu v aktvnim modu tak to sami ale tak 50x silnejši
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Prince_Rakeem » úte, 05. srp 2008, 23:36

To sunny: no ja je zatim rozdavam :) aby se meli lidi lepe a nebyli porad takovy... no vsak vite jaci :)
Jinak to nahore je cervenej koral. Sel jsem koupit dalsi suroviny( polodrahokamy) a hledal jsem tam nejakou kristalovou kulicku, nebo tak neco, ale nenasel jsem a pak jsem tam videl ten koral :) pripadal mi celkem peknej :)

To ATA: tak ted jsem se zasmal, ze jsem malem spadl ze zidle :)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Helias » stř, 06. srp 2008, 16:48

Ach jo ... :( . Já už chci taky svůj orgonit ... musím ale čekat do výplaty (až 15. září), ať si můžu koupit suroviny. Sem na to moc zvědavý. Mám jen jeden dotaz ... v pdf-ku "Introduction to Orgon Energy 2004" (nebo tak nějak) sem se v tabulce minerálů dočetl něco o "zabarvení". Toto zabarvení můžu mezi sebou libovolně kombinovat nebo bych měl dodržovat např. zelenou???
Carpe Diem

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod H0n24 » stř, 20. srp 2008, 20:25

Ahoj, mam pár otázek ohledně křišťálů a napájení...
Našel jsem tyhle křišťálové hroty http://www.minasgerais.cz/kristal-mini- ... g-5664.php , jenom nevim jestli nejsou moc krátký, co myslíte :frow: ? Jinak je jich tam asi 800 takže pokud by někdo měl zájem tak mu jich pár pošlu.
Pak bych se chtěl zeptat jestli bude stačit 9V baterie nebo jestli to mam připojit na 220V - návod z aeomis.com už smazali a jinde jsem skoro nic nenašel...
No, pokud budou ty 3cm hroty stačit tak až prijdou tak to sem napíšu a kdo bude mít zájem ať pošle SZ ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » ned, 24. srp 2008, 02:28

Hroty by stačit měly ale zaleži co s toho chceš postavyt hroty tam sou na smerováni enrgejie a její čistení -zvýšeni jejich vibrací u hrotu bude zaležet jak sou otočený pokud je generátor všesmerovej mel by jit použit i křemej prach a pisek.

Z napajenim je to trochu složitejši napěti bych nedával vetši než tak 20V takže rozhodne ne 230V ne že by to nešlo ale je to priliš nebezpečny pok se nevyznáš v elektrice taky by tam pak byly dalši problémy.Taky zaleži co v orgonitu budeš napájet ja tam ma moebiovy civky sly by použit i normalni na baterku to ale zapojit primo nepujde .Zatim bych telal jen orgonity v asivním modu ty aktivni už sou složitejši ja sam ejste nema pořádne nastudovany jak to tam funguje.

Orgonit by mel jit stimulovat skoro čimkolyv -světlo,teplo,zvuk,elektromagmagnetické pole,skalárni vlny (zatim nedokázany že existujou)

Par napadu na konstrukci aktivniho
zvuk-udelat z orgonitu dsk a doprostred zalit malej reprák (mezi orgonitem a membránou musi byt skvira aby to hrálo) taovejt reprák pak mužeš pripojit primo k zesilovači nebo pokud tam daš jen miniaturni primo na vystup PC.Stimulace tam bude zvukem a magnetickem polem z magnetu (v reproduktoru),elmag. polem z civky když to bude hrát,možná bude mit i nejkj vlyv ta vlastni civka.Funkci bude ovlivnovat frekvence jakou do toho pustiš orgonit by mel reagovat na určity frekvence nejky byli v tom dokumentu taky by bylo možná zajimvy najit rezobnčni frekvence (a jejich harmonické)jednotlivej řisti generátoru nebo celyho.Pri pusteni hudby to bude reagovat nejspiš na frekvence v hudbe ale taky na enrgiji jakou ta hudbá má a muže ji to hodne zesílit.

elmag.pole- do orgonitu zalít civku moebiovu nebo normální orgonit by mel obsahovat vic železa nebo nejkyho jinyho materiálu reagujiciho na mag pole (drcenej magnet,ferit..) zapojeni bude zaležet na odporu civkky(pruřez vodiče a jeho délka častečne i na počtu závytů) podle toho jakej bude se zapoji bud primo misto repráku k zesilovači nebo (větši výkon ale riziko že to uskavři zesilovač) nebo seriově z reproduktorem (menši vykon ale bude hrát i reprák a zesilovači skoro nic nehrozi ale zaleži na tom odporu chce to cvedet predem k čemu se to bude pripojovat.
Taky je tu možmost napojeni na nejekaj pulzni nebo frekvenčni generátor (musel by se postavyt =moc práce).

světlo-normalen dení světlo,měsični svetlo u aktivniho bych použil laser ma koherentni zařeni namiřil bych ho zespodu na kristal křištálu ma to ale par nevýhod bude trošku problem ze zalojem vyvyst drátky od vypinače a zkrátit ho u vetšiho genrátoru by šel zalit celej a naspodu necht ten závit na betreky tim by to šlo zapinat.Dalši možnost sou supersvítive diody maj hend nekolik vyhod nizká cena snadná dostupnost malo žerou maj ruzny barvy nejjednoduši je koupit si zapalovač z takovouhle diodou a vykuchat tonz toho je to tam i z baterkama zeli to zalit do orgonitu a ven si dat jen malej vipinač (stači napruženej drátek)

Ješte je tu možná kombinace elmag.pole a svetla ta pro tebe bude asi nejjednoduší slo by to pak třeba na na 9v baterku dat dovnitr civku a seriove k ni zalojit diodu nebo malou žárovku nepujde to primo do skratu tak by to melo nejkou dobu svitit ejste lepši by to bylo z nejkym tim freknevnčnim genratorem možna by šel i ten pulzni treba blikač na kolo.


nejky knižky o orgonitu sou nasdileny na FTP jinak nekde o par stránek dozadu sou odkazy a tam tobylo taky


Pokud schánite kristaly planuju ted na menší výpravu za polodrahokami zrovna sem se z ejdne vrátil bylo to jen tak na oblihnuti terénu ted už vym kde hledat sou tam acháty ,ametysty,křištály
kdybyiste se chtel nekdo pridat tak dejte vedět podrobnosti v topicu -srazy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Helias » čtv, 28. srp 2008, 12:54

Mám jen jeden dotaz ... v pdf-ku "Introduction to Orgon Energy 2004" (nebo tak nějak) sem se v tabulce minerálů dočetl něco o "zabarvení". Toto zabarvení můžu mezi sebou libovolně kombinovat nebo bych měl dodržovat např. zelenou???
Lidičky, prosím vás, jak je to s tím zabarvením??? :(
Carpe Diem

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » sob, 30. srp 2008, 22:25

Jak je to s tema barvama zatim nevym ejste sem se nedostal k tomu všechny materiály prostudovat .Podle me bude asi enjlepši 1 barva pokud vic tak dělat vrstvy ,ve vrstvách bych barvy skládal podle barvenyho spektra .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Helias » pon, 01. zář 2008, 18:48

Za chvíli dostanu výplatu, tak jsem se vrhl na prostudování vlastností minerálů, kovů a organických látek v orgonitu a došel jsem k závěru, že pro mé účely bude nejlepší vyrobit takovýto orgonitový generátor (viz. obrázek).
Chtěl bych se zeptat, zda to lze takhle vyrobit a v tomhle pořádí položek ... pokud neseženu krystal rubínu, nahradím jej krystalem křemene.
Cu spirála by měla být vzhůru pravotočivá, říkám to dobře?
Přílohy
Orgonit.jpg
Carpe Diem


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů