Koloidní stříbro

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Koloidní stříbro

Příspěvekod Brandis » stř, 29. črc 2009, 09:27

Nikde jsem to tu nenasel a zajimal by me na to vas nazor popripade zkusenost...
a kdyby nahodou mel treba ATA napad jak si to udelat doma (generator), urcite ybch to ocenil ;)

tady aspon zbezne info:
http://www.stribro.com/index.htm
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvekod ATA » úte, 04. srp 2009, 20:44

před par lety sem nekde možna navod na vyrobu zahlid ale už nevym možna to bylo v WM magazinu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvekod blaza » pát, 14. srp 2009, 10:29

,,Vzhledem k ceně cca.1000,-Kč, i více za jeden litr koloidního stříbra v prodejnách se vám přístroj zaplatí již po prvních čtyřech litrech, které si s ním snadno a rychle vyrobíte sami, přičemž máte jistotu čerstvého koloidního stříbra o síle.''
To jako znamena, ze samotny pristroj stoji 4000,- jestli sem to dobre pochopil.
To je celkem rizikove, vyhodit 4k za neco, na co nemate zaruku. Muzete vyrobit spatnej roztok a treba se pozvracet. Neni to dobrej napad kupovat takle neco naslepo. Nejdriv bych doporucoval to vyzkouset, pokud to ma opravdu takove ''hojive'' ucinky.
http://www.aukro.cz/item713511051_koloi ... virum.html
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Koloidní stříbro

Příspěvekod Akuza » pon, 17. srp 2009, 00:06

Koloidní stříbro je dobrý proti bakteriím, ale nemyslím si, že bude mít vliv na LD či AC...a ta cena, pokud se jedná o koloidní roztok ve vodě bejvá mnohem nižší-my kupujeme od nějakýho týpka(myslím, že nějaký léčitel) co má ten přístroj.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Koloidní stříbro

Příspěvekod Vit » sob, 12. bře 2011, 21:15

Já znám tento postup výroby:
Dejte do vody (nejlépe destilováné) stříbro a nechte vodou procházet nějaký malý elektrický proud (přesně si to nepamatuji, ale určitě najdete na webu). Bez elektrického proudu to bude pomalejší. Více nečistot (jiné látky než voda a stříbro) pochází z nekvalitní vody než z nekvalitního stříbra.

Někdy v roce 2010 to bylo, myslím, ve WM magazínu.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 31. bře 2011, 16:17

Jj loni jsem si taky opatřil ten přístroj.. Mám rád všechny možné hračky :D A kolem a kolem.. tak nenašel jsem žádné nějaké vedlejší účinky ani nic podobného.. Jeden čas jsme to brali víc celá rodinka, teď už zas tak sem tam.. ale funguje 100% :-)

Teď už ho máme po ruce stejně jako zapper jen když je vážně něco potřeba, jinak nepotřebujeme běžně užívat :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů