Kyvadlo

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Kyvadlo

Příspěvekod Heimdall » pát, 02. led 2009, 00:17

Všiml jsem si, že například ATA hodně používá kyvadlo, tak by mě zajímalo jaké jsou vaše zkušenosti a příhody s kyvadlem. :)
(jestli už to tu někde je, tak se omlouvám, kdyžtak to smažte).

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod ATA » pát, 02. led 2009, 00:49

Kyvadlem merim vetšinou energiji vysledky docela odpovidaj ale u jinjch veci mi to zatim moc nejde občas si ze me delá srandu.

Jinak vyborná pomucka když něco doma hledám zatim s kyvadlem pokaždy našel.

Docela jit nekam podle kyvadla nebo nekoho hledat zatim sem zkoušel 2x na výletě na hrad houska ani jednou sem nenašel ale on se dost blbe hledá pohybující se cil.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod cervik92 » pát, 02. led 2009, 01:27

Muzes mi ATO prosím poradit, jak se s takovým kyvadlem vůbec pracuje ? Doma sice nějaké to kyvadlo mám, ale pokaždé mi odpovídá úplně jinak ... zkusil jsem už kyvadel více, ale u všech mám stejně špatné výsledky. Děkuji předem za odpověď ;)
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Lordikcz » pát, 02. led 2009, 11:47

Ahoj,taky by mě zajímalo něco ohledně kyvadel jak s ním pracovat a ještě třeba nějaký jednoduchý návod na výrobu.Díky :D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod clario » pát, 02. led 2009, 12:14

Něco málo o kyvadlech se můžete dočíst tady na marlitanovy , je to těsně před polovinou článku, zabívá se tam různými technikami použitelnými pro kontakt s DP a kyvadlo je jednou z nich.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Heimdall » pát, 02. led 2009, 12:45


Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod ATA » pát, 02. led 2009, 16:49

No v navodech je to papsany dobře nema cenu to tady opakovat havni je si hned na začátku určit jak ma odpovidat.Taky by to chtelo k tomu pritupovat trochu z uctou a neptat se na blbosti.

I tak se občas stane že ukzuje blbosti v takovym pripade mi občas pomohl kyvdlo očistit (voda,sul,vizualizace) pokud nepomohlo ani tohle tak počkat a zkusit treba druhej den.
Na kyvadlo si taky musi clovek zvyknout reakce sou pak mnohem silnejši a presnejši když to nekomu pujči tak reagovalo vetšinou dost slabě me se parkrát točiolo skoro horizontálne .
Taky dost pomuže očitit sebe ,poradne se uvolnit a soustedřit se na záměr ale už sem meril i tak že tak že sem sledoval televizi četl chat a u toho meril a taky to šlo :).
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Brandis » čtv, 23. črc 2009, 08:06

Nazdarek, mam pro vas vsechny quest ;)

doma se nam ztratila kocka a ja se pokousel ji najit pomoci kyvadla. Chtel jsem vas pozadat o pomoc. Napisu otazky na jake jsem se ptal a vy se na ne skuste zeptat take a napiste mi odpoved, nejlepe do SZ tak aby nebyl ovlivnen "usudek" dalsiho pomahajiciho.
Chci si overit odpovedi ktere dalo kyvadlo me, ale jakozto emocionalne zucastnenemu na ztrate kocky jsem mohl kyvadlo nejak ovlivnit. proto me zajimaji vase odpovedi.

Otazky:
1. je ziva?
2. muze domu?
3.je do 100m severne(jizne, zapadne, vychodne) od domu?
4. je v dome?
5. chce si ji nekdo privlastnit?
6. chce ji nekdo odvezt?
7. maji s tim neco spolecneho deti?
8. je zranena?
9. je stastna?

Budu moc rad za vasi pomoc a PROSIM pomozte co nejdrive!!! Logicky ji chceme najit co nejrychleji a nechceme aby se ji neco stalo...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Etellyen » čtv, 23. črc 2009, 17:59

brandis myslim si ze te docela chapu...mame taky kocku a je promne nejrazdi bytost na svete...preju vam aby se rychle nasla
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Brandis » pát, 24. črc 2009, 07:47

tak quest zrusen. kocicka se nasla. bohuzel v te nejhorsi forme :( ...prejeta :cry:
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod blaza » úte, 18. srp 2009, 22:40

Brandis: Sice uz je to mesic, ale uprimnou soustrast. Jinak k tematu; ja kyvadlo uz nepouzivam vod ty doby co ATA napsal ze je to nepresny tak tomu uz neverim :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod clario » úte, 18. srp 2009, 22:51

blaza: pokud budeš veřit a nevěřit věcem jen na základě toho co říkají ostatní tak se daleko nedostaneš. Kyvadlo je nástroj, který se nedá nikdy považovat za stoprocentní, ale ve zkušených rukou se může stát velice prospěšným ukazatelem. Může ti poskytnout spousty prospěšných informací pokud je znát máš a pokud k tomu přistupuješ odhodlaně s dostatečnou vírou a v neposlední řadě i opatrností.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod saila » čtv, 20. srp 2009, 18:43

no nevim jesti je to skutecne mozny:-D ale podle myho novyho poznatku asi trochu i zalezi kdyz ho vybiras co mas v hlave za myslenku co co ho budes chtit... ja si to svoje vybirala s myslenkou na hledani osob... pak jsem ho hned u kamarada zkousela a zkusila jsem na mape atlasu hledat presnejsi misto kde bydli nejaka jeho tetka... akorat jsem vedela ze to je ve svedsku no a na moznosti mapy jsem to nasla celkem presne...ale treba predmet s tim zatim nenajdu zadnej:-D nebo jsem spis nenasla z tech asi 2 pokusu:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Heimdall » pát, 21. srp 2009, 00:03

Není to trochu škoda kyvadlo kupovat? Vlastní výroba je daleko romantičtější a hlavně máš jistotu o všech detailech kde se nacházelo před/při/mezi/po atd. a navíc nic neplatíš a pokud nejsi náročná tak stačí jen špendlík na nitce :) (neber jako na(u)rážku).

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod saila » sob, 22. srp 2009, 15:43

rozhodne to jako urazku neberu ale me se libilo proste to co mam:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Pete » ned, 18. dub 2010, 17:34

Trochu pozdni reakce po 2 rocich ale tak todle tema by se mohlo zas rozjet :D

Podle me zrovna u kyvadla neni idealni si to vyrobit sam, prsten od nekoho jineho muze byt problem musel by se poradne ocistit a navazat s nim poradny vztah, nejaky spendlik nebo neco jineho na nitce k tomu bych vztah uz vubec nemel, kristal asi jen tak lehce neprovrtas aby sis z neho udelal kyvadlo atd.. nemluve o tom ze kdyz si to kyvadlo vytvoris doma a bude mit nepravidelny tvar tak by se ti mohlo spatne tocit (viz ten prirodni kristal) 150-250 za kyvadlo neni moc, a mate alespon kousek retizku, krasne obrousene rovnomerne kyvadlo z kristalu a zavesene

Jinak kristal byl trochu napraskly (ptal sem se prodejce, pry je to tak u vetsiny kyvadel nejaka mensi prasklinka protoze kristal je opravdu tvrdy) byl sem trochu nastvany ale tak zeptal sem se primo kyvadla jestli si ho mam nechat, odpovedelo jasne ze ano tak sem si ho nechal a slouzi dobre :P
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Tidus » ned, 25. dub 2010, 10:59

Zalezi, cemu veris. Podle me to vse dela ruka. At uz je to podvedomi, nebo cokoli jineho. Muj reiki mistr kyval vylozene rukou. Rikal, ze ti to s ni hybne v podstate samo. Jen se to naucit. Verim, ze ruzny kristaly a stribrny retizky jsou jen omacka okolo, ktera nema zadny vyznam. I Marlitan popisuje, jak si ve skole kdysi udelal kyvadlo z nite a gumy.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod clario » ned, 25. dub 2010, 12:51

jj stačí mít šňůrku a dole nějaký závaží a kyvadlo je na světě.

jinak co se týče toho čištění jak psal Pete tak jsou to právě ty kupovaný kyvadla a předměty u kterých je to očištění mnohem vhodnější než u těch co si udělá člověk sám. záleží samozřejmě na tom z jakých zdrojů se k vám dostanou suroviny. a s tím špatným točením to taky nebude tak horký, každá věc má nějáké těžiště a po chvíli se ustálí v nějaké rovnovážně poloze, takže ani s tim není žádný problém.

ke kyvadlu se dá přistupovat buď tak, že ho ovládáme podvědomě mi pohybem ruky, což je to k čemu se přikláním i já a nebo tak, že je v něm obsažená určitá inteligence, která ten pohyb ovlivňuje. vědomí je obsaženo sice ve všem, ale v tomto případě nebude mít na pohyb kyvadla určitě takový vliv jako podvědomé hýbání ruky, maximálně bude mít na svědomí určitě sympatie, které k předmětu můžeme či nemusíme chovat.

P.S.: já si dělal kyvadlo ze sluchátek :D ve škole sem si tak ověřoval jestli mě učitel zapíše nebo ne když nepujdu na odpoledku a zmizím do čajovny. a na jednom srazu sem je vrazil do ruky Sunnymu aby s nima našel Romana (Prince Rakeem) samozřejmě to zase ukázalo správně, ovšem než sme tam došli tak už byl tam kde měl být původně. :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kyvadlo

Příspěvekod Pete » ned, 25. dub 2010, 13:56

Jasne ze funguje kazde kyvadlo, jen rikam ze napr to z gumy reaguje slabeji nez to z kristalu , takze to neni vsechno o psychice, ale castecne na tom zalezi i kdyz minimalne, hlavne sem to myslel tak ze bych neveril nesoumernemu kyvadlu.. ktere by melo kazdou stranu jinou
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kyvadlo

Příspěvekod clario » ned, 25. dub 2010, 20:11

a proč bys mu nevěřil? v tomhle případě by na výsledek nemělo vliv to jakej tvar kyvadlo má, ale to že mu vůbec nevěříš a to i když je to zbytečná nedůvěra. na celém kyvadlu je nejdůležitější mít šňůru či řetízek či cokoliv podobného optimální velikosti a cokoliv co poslouží jako závaží o optimální váze. pak je tu samozřejmě důležitý tomu věřit, takže pokud nevěříš kyvadlu, který vypadá lacině, tak není chybou kyvadla to, že ti nebude pracovat jak má.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů