Kouzelná hůlka

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Brandis » pon, 02. úno 2009, 09:52

Nazdarek, dlouho jsem nic nenapsal a jsem za to rad 8-)
Vcera se mi akorat stala zajimava vec se kterou se musim podelit.
nedavno sem si poridil akvarko s rybickama. zjistil jsem ted ze ryby mam napadeny nemoci zvanou "krupicka". Zacal jsem ted ylecit podle postupu ktery sem si precetl na netu.
Zaroven sem si ale rikal jak jim vice pomoct. V tom padl pohled na mou kouzelnou hulku :D no a tak sem zacal "posilat do akvarka co nejvice uzdravujici energie". to co se delo bylo velmi zajimave. Vzdy kdyz sem ukazal hulkou do akvaria, ryby se mi pred jejim hrotem zacali "houfovat". normalne si plavali kde chteli, ale kdyz sem namiril svou hulku a soustredil se na to jak jim delam dobre, okamzite byli u me a energii si vylovene uzivali.
Vsechny ryby se chovali stejne, az na jednu ktera "utikala". At sem na ni amiril a ona se na me divala ci ne, proste utekla z "drahy energie". Opravdu me az podivilo jak je na to ta ryba citliva...

Chtel jsem vam tim jen ukazat, kde si nejlip vyzkouset svou hulku;)...proste nekde v akvaristice :lol:
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod cervik92 » pon, 02. úno 2009, 16:23

Nechci byt skepticky, ale mam doma taky akvarko, a jak znam rybicky, tak jim nejde o to ze citi nejakou energii, ale o to, ze proste od Tebe cekaji jidlo, zkus to same udelat rukou, nebo cimkoliv jinym, rybicky se Ti tam zacnou shromazdovat taky. Zkus to spise z vetsi dalky. ;)
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod saila » pon, 02. úno 2009, 17:23

presne tak:-D at uz bylo v akvarku cokoliv pokazdy kdyz jsem tam dala prst tak se to u nej houfovalo...at to byla zelvicka nebo rybicky...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Etellyen » pon, 02. úno 2009, 20:46

hele kdyz na to tak koukam tak si ji taky udelam:D:D:D....ale nechci ji mit s dratama a se zkumavkou:D...me by se to pak nelibilo a nemel bych ktomu zadnej vztah....najdu si nakej klacik kterej me oslovi a pak se tam nak pokusim ''namontovat'' nakej drahokaamek a mozna na to neco vyrezu....a ptam se bude to mit vubec bez zkumavky a dratu smysl?bude to fungovat?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod saila » pon, 02. úno 2009, 20:54

kdyz v to budes verit tak to fungovat bude:-D me kdysi vyrezal jeden clovek ze dreva hulku k potterovskymu kostymu a jak pekne sviti i kdyz v tom neni zadnej sutr:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Etellyen » pon, 02. úno 2009, 21:27

uvidim nejdriv si udelam takovou a pak zkusim ty vase draty zkumavky a dalsi sutry atak:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod ATA » pon, 02. úno 2009, 21:34

bude ja sem proste použil to sem mel po ruce
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod saila » pon, 02. úno 2009, 21:50

pouzij vlastni intuici.. a napraskej tam co se ti bude libit:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Brandis » úte, 03. úno 2009, 06:23

Na prst ci ruku takhle nereagujou. Zkousel sem to i z vetsi dalky a myslim si,ze to, ze ta ryba uitika pred "paprskem" energie, aniz by na me videla je pro me dosatecnej dukaz, ze jim nejde jen o zradlo...navic akvarium mam zalozene teprve tyden a to kazdy akvarista vi ze si ryby tak brzo nezvyknou na "majitele" tak aby ho sledovali u skla...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod H0n24 » úte, 03. úno 2009, 10:12

Etellyen: Hůlku si udělej tak jak se ti bude líbit a pokud tomu budeš věřit, bude fungovat...ty naše dráty, zkumavky a šutry :D , to byl jenom takovej náš momentální úlet - zrovna se probíral orgonit, vedení energie atd. Ale tím nechci říct, že tam nejsou nic platný ;)

Rybičky: Myslim že o žrádlo jim fakt nejde, zvířata jsou hodně citlivý na energii. Dělal jsem pokusy se svým psem - třeba jsem na jedno místo poslal energii - pes si tam okamžitě lehnul a když jsem mu otevřel dveře do obýváku, kam se jindy okamžitě rozběhne, ani se nezvedl...
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Pete » pon, 08. úno 2010, 18:53

Chtel jsem se nechat inspirovat v obchodech , a nasel dve hodne zajimave inspirace, ale nejsou to levne inspirace protoze material by byl drahy

http://eshop.ankh.cz/index.php?controll ... uct_id=408

http://eshop.ankh.cz/index.php?controll ... uct_id=260
(zvetsete si to a podivejte se)

Neco takoveho bych chtel vyrobit ale pouzil bych spiralu z dratu + rukojet udelat z orgonitu. Ruzeninova s 7mi kameny v barvach 7 hlavnich caker by mohla byt dobra k leceni a harmonizaci caker a taky ji tak naprogramovat. Kristalova by se zas hodila na uchovavani energie. Jinak takovy velky kus kristalu opracovany jako je u 1 hulky se da koupit od 400 korun.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod clario » pon, 08. úno 2010, 20:31

Řeknu tu svůj osobní názor na hůlky a spousty dalších podobných udělátek k jejíž výrobě a používání se dnes mnozí uchylují. Hodně lidí se v dnešní době uchyluje k věcem jako jsou hůlky, orgonity a spousty dalších a dalších podobných věcí. Ne u všech ale u spousty lidí je touha po takové věcičce od které si slibují kdejaké výsledky dána hlavně jejich leností na sobě začít tvrdě pracovat a tak se uchylují k věčnému vymýšlení zlepšováků proto aby si tu práci ulehčili. Také je to dáno nízkou důvěrou v sebe sama a ve své schopnosti. Nechci tu srážet účinnost těchto věcí to vůbec ne, mnoha lidem určitě pomohly, ale myslím si že kdyby člověk stejné úsilí, které věnuje do výroby toho či onoho investoval to práce na sobě tak by s toho měl často větší užitek. Hodně z nás a je to i můj případ se pořád nějakým způsobem vyhýbá té skutečné práci a tak utíká k mnoha věcem jako třeba i výroba podobných věcí doufaje, že se tak té práci vyhnou a o výsledky kterých chceme dosáhnout se to pak postará za nás. Pokud se ty věcí využívají a současně člověk na sobě nezapomíná pracovat i přímo tak je vše v pořádku, ale pokud od té práce utíkají jen k těm svým udělátkům tak už to tak dobré není.
Určitě tu nechci házet všechny do jednoho pytle, spousta podobných věcí má opravdu užitek a to dobrý užitek, ale chtěl bych spíš varovat před tím aby tu lidé neutíkali od té skutečné práce k vytváření stále nových a nových věcí od kterých si slibují ulehčení, přičemž to ve finále stejně k ničemu nemusí vést.
Je to jen můj názor, takže pokud se mnou někdo nesouhlasí budu rád když se nebude hned čertit :). Neříkám že patříte do té či té skupiny lidí, neříkám a nemůžu vědět jestli to bude mít účinek zásadní, dobrý či nepatrný, to už si musí domyslet každý sám.

Tak a teď víc k věci :D hodně hůlek je dle mě prvkem který spíše podněcuje naší víru k tomu, že naše počínání bude úspěšné. V mnoha případech pro mě taková hůlka nepředstavuje nic jiného. Ovšem ta hůlka z předchozích odkazů je vážně pěkná. Použít sedm různě barevných kamenů přiřazených našim čakrám je taky zdařilá myšlenka. Asi bude taková hůlka potřebovat trochu práce ale myslím, že zrovna u takové by se to mohlo vyplatit, jen jak jsem tu předesílal dříve nezapomínat i na tu vlastní práci přímo na sobě.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Pete » pon, 08. úno 2010, 21:23

clario, je rozdil mezi clovekem co dela 50 orgonitu ktere "delaji praci za neho" a rozdil mezi clovekem co si udela 1-3 hulky a pouziva je k praci. Samozrejme lecit muzeme pouhymi rukami, ale i lecitele uz kdysi vedeli, ze to kristal/hulka neudela za ne, ale pomuze jim tu energii dostat do jednoho bodu coz je vyhoda. Orgonit dela praci za tebe, ale hulka je tvoji prodlouzenou rukou. Ano da se kameny premistovat rucne a namahave, ale na co kdyz tu mame kladku/vozik ? Orgonit bych prirovnal k Autu ktere praci udela samo, ale hulka (vozik) ti ji jen ulehci ale silu vydat musis :P

Zkracene ja hulku beru jako zlepsovat ktery vsak neudela praci za tebe. Puvodni neorgonitove hulky musis sam nabijet :)
Deus est Homo

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Pete » úte, 09. úno 2010, 17:50

http://eshop.ankh.cz/index.php?controll ... uct_id=254

Naprosto jednoduccha hulka, vyrobit si ji muze kazdy, ale je to dobry napad :) (nema to byt reklama, pouze napady na nove veci)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod ATA » úte, 09. úno 2010, 20:48

až na tu cenu dal bych za to tak 65kč a ne 650 :)
do zkumavek sem delal podobny v kombinaci z orgonitem vetšinou jen jeden druh kamenu a kdysi uplne davno sem mel takle jen kaminky zalitej tekutym fluidickym konzatorem
daval sem co sem zrovna mel smula v lihu (hnusne to lepilo a hyž bylo telo vyšumenlo to ven),voda m roslinej olej ,vyvar z heřmánku..
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Kouzelná hůlka

Příspěvekod Pete » stř, 10. úno 2010, 19:38

Ha ! uz mam prvni dva, nejdulezitejsi, dily na hulku :D Prvni kristal ma byt hrot (4,6 x 1,75 cm) stal me 95 kc, druhy jako zaklad hulky (14 cm delka) stal me 390 kc. Byly to nejsoumernejsi kristaly jake jsem nasel, ale trosku se to prodrazilo no :lol:

Obrázek

Obrázek
Deus est Homo


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů