energie

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

energie

Příspěvekod Elen » pon, 24. čer 2013, 15:42

Chtěla bych se zeptat, v jedné z knih o LD jsem se dočetla, že jedním z důvodů, proč se mi nedostává lucidity je nedostatek energie. Sice autor pak odkazuje na jinou knihu, kde jsou cviky, kterými je možné, bud přeměnit energii na snovou energii, nebo ji prostě nějak načerpat. Ty cviky jsou mi ale docela vzdálené, nemá někdo lepší způsob jak získat energii do energického těla?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: energie

Příspěvekod Pete » pon, 24. čer 2013, 16:55

Nejlepsi a nejjednodusi zpusob na LD je proste jak je clovek jakz takz vyspany, usnout znovu.. prave kdyz se probudis a usnes znovu tak na hodinu na dve tak mas nejvic LD ;)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: energie

Příspěvekod Elen » pon, 24. čer 2013, 18:06

Pete to jsem zkoušela, bohužel u mě to nezabira:-)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: energie

Příspěvekod Pete » úte, 25. čer 2013, 00:14

Tak zkus meditovat pred spanim, to ti procisti energii a jeste doda :) Meditace je byla a bude nejlepsi cviceni na energii, pokud chces tak si na mem webu muzes najit clanek me meditace ktera funguje u kazdeho, je to zaklad rukou v pozici ZEN, osviceni nekonecno Buh :) stejnou mudru (pozice rukou) pouzival Buddha a je tak znazorneny na sochach
Deus est Homo

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: energie

Příspěvekod wasuzi » sob, 29. čer 2013, 11:24

Elen: Dobře a jsi si jistá, že si dostatečně pamatuješ své sny? Mít lucidní sny ještě neznamená, že si je budeme automaticky všechny pamatovat :!: Je to totiž spojená nádoba, jedno ovlivňuje druhé.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: energie

Příspěvekod Elen » sob, 29. čer 2013, 13:34

někdy se mi podaří vzpomenout si i na 3 až 4sny za večer, ale jistě jich je víc. Každopádně po dnešku vím, že nikdy jsem neměla lucidní sen. Dnes jsem ho měla poprvé a ještě ted jsem v euforii, že se to konečně povedlo:-) Už jedu návod jen podle jedné příručky, jelikož každý má jaksi návod svůj a ten nějak nesouzní se mnou. snad se hezky pobavíte, jdu to vypsat do snového deníku:-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: energie

Příspěvekod ATA » ned, 30. čer 2013, 12:16

Hod sem potom v bodech ten navod .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: energie

Příspěvekod Sumys » pát, 19. črc 2013, 00:17

Vůbec se s tím nepárej šoupni tam galantamine :-)

sheepeck
Příspěvky: 15
Registrován: ned, 02. čer 2013, 16:11

Re: energie

Příspěvekod sheepeck » pát, 19. črc 2013, 09:31

S tím galantaminem to není zase tak jednoduché. Je třeba nejdřív něco nastudovat.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: energie

Příspěvekod Elen » úte, 23. črc 2013, 17:32

ATA:
Cvičím se podle tohoto: Existuje sedm bran nebo stavidel snění: Každá brána je jakoby bariera, kterou musí praktikant překonat.
První bránou prochází ten, kdo si ve snu uvědomuje že spí a je schopen dosáhnout toho, že se předměty nerozplývají a nemizí.
Druhou branou prošel ten, kdo se naučí procházet z jednoho snu do druhého, aniž by se probudil nebo ztratil svou luciditu. je zajímavé, že už v druhé bariéře se jedná o astrální svět a vlastně už svět, který existuje, AC.
Třetí brána učí zkompletovat své energetické tělo a umožnuje vstup do jiných dimenzí a pohyb po našem hmotném světě.
Projít čtvrtou branou znamená naučit se projít do snů jiných lidí a fungovat tam jako v normálním fyzickém světě.
Prolomení dalších barier umožnuje zkompletovat energické tělo natolik, že si můžeme vytvořit dvojníka pro tento i jiný svět. Nadále umění vtáhnout jiného člověka do svého snu a učit ho.

Je to jenom ve stručnosti. každá bariéra nebo brána má v knize samostatnou dlouhou kapitolu. všechny knihy se hodně podobají, ale tahle se mnou LD zvládla na jedničku. Jo a píše se tam, že pokud nechceme usnout a zůstat bdělí, je dobré usínat na zádech s rukama spojenýma na hrudi. Jde o tlak na jednotlivá centra na rukou a dotyčný autor si mezi prsty vkládal i šutry. je zajímavé, že mě to taky pomáhá, prostě neusnu, když už mě to unavuje a chce se mi strašně spát, tak ty ruce prostě musím rozpojit:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: energie

Příspěvekod clario » úte, 23. črc 2013, 17:54

Elen: a copak je to za knihu? :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: energie

Příspěvekod Elen » úte, 23. črc 2013, 18:17

Gato- brána do věčnosti

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: energie

Příspěvekod ATA » úte, 23. črc 2013, 21:21

Jo knihu znám dost vychazi z castanedy.
To co tam je neber moc važně realita bude asi nekde trochu jinde ale to jestě nezanemana že by to nefungovalo
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: energie

Příspěvekod Witcher » úte, 23. črc 2013, 21:27

Zaujimava kniha, mam zatial precitanych len par stran a vidim tu podobnost niektorych technik od dvoch inych autorov. Vdaka za tip. Preskumam to podrobnejsie. :)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: energie

Příspěvekod Elen » stř, 24. črc 2013, 07:04

jojo, Gato tam sám píše, že přebírá techniky od jiných lidí...jen je trochu odklestí od věcí, které v této době nejdou použít. asi třeba jako číst si o člověku, který se do takových stavů dostane díky tomu, že ho navštíví jiná bytost a dá mu prášky.....takových prášků bych se asi nedočkala:-)
A taky dodává, že se jedná o jeho interpretaci...když se to stane nám...budeme to chápat asi zase po svém:-) Ale opravdu některé věci mi tam sedí, ikdyž třeba on používá kámen tygří oko, který podle něj napomáhá kontrole snu....no já mám z tygřího oka celej náramek kolem ruky, kupovala jsem ho intuitivně, líbila se mi jeho hnědá barva, jako kmen stromu:-) ale ikdyž jsem jeho učinky na člověka hledala na netu, musím říct, že o snech tam nic nebylo a to co tam bylo zrovna nějak nepotřebuju, takže ho mám spíš pro krásu:-) Nebo když potřebuju na něco myslet, tak v kapsi posouvám kuličky a modlím se:-)

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: energie

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:53

Chtěla bych se zeptat, v jedné z knih o LD jsem se dočetla, že jedním z důvodů, proč se mi nedostává lucidity je nedostatek energie. Sice autor pak odkazuje na jinou knihu, kde jsou cviky, kterými je možné, bud přeměnit energii na snovou energii, nebo ji prostě nějak načerpat. Ty cviky jsou mi ale docela vzdálené, nemá někdo lepší způsob jak získat energii do energického těla?
Neboj sa premienať nejakú snovou energiu nemusíš pretože neni potrebná stačí obyčajná energia (ako ti mam povedať že si to autor tu snovú energiu vymislel :D ) dobre poradil pete meditovať dobré je tiež si kúpiť nejaké polodrahokamy na energiu vela piť a to je asi všetko .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: energie

Příspěvekod ATA » čtv, 08. srp 2013, 18:38

za tu energiji bz se dala pokladat bdelost neji to sice uplne presne ale ale na naprostrou vetsinu veci to staci
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: energie

Příspěvekod zebyja » pát, 09. srp 2013, 10:19

za tu energiji bz se dala pokladat bdelost neji to sice uplne presne ale ale na naprostrou vetsinu veci to staci
souhlasím..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů