Diamantova voda

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Diamantova voda

Příspěvekod Lama » sob, 01. říj 2011, 18:51

Chtel bych to nekdy skusit, co si o tom myslite?

Viz. http://www.carodejnicky-obchod.cz/?p=p_ ... ntova-voda
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod clario » sob, 01. říj 2011, 19:40

Pokud máš nějaké znalosti o vodě a slyšel jsi například o výzkumu Masaru Emota, tak budeš vědět, že každá voda reaguje na vlivy kterým je vystavujeme. Není potom zase tak velký problém si sám doma proměnit "obyčejnou" vodu ve vodu, která bude mít mnohem příznivější účinky. Nebudu to tady moc rozepisovat protože to je celkem známé téma, například tady je o vodě jeden celkem zajímavý dokument http://onenesscentrum.cz/.

Co se týče diamantové vody nemám s ní nejmenší zkušenost a tak nemůžu říct nic. Nicméně se poslední dobou objevilo tolik různých zázračných druhů vod a tolik lidí co se na nich snaží vydělat, že se mi to až příčí, zvláště pokud vím, že není problém si vylepšit a posílit vodu vlastní.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Lama » sob, 01. říj 2011, 19:53

Konkretne v tomhle obchode - kam asi brzo zajdu pac potrebujt nejaky krystaly - ji davaj zadarmo. Nekde je tam i napsany ze je od nejakyho roku globalne znepoplatnena.

Kazdopadne mi nezbejva nic nez to skusit.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod clario » sob, 01. říj 2011, 20:22

Tak jako určitě to zkus :) na škodu to být nemůže :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Lama » sob, 01. říj 2011, 20:24

to bylo psano s pozitivnim zanerem :D. nic ve stylu...achjo tak to ji budu muset vyskouset :( :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod ATA » ned, 02. říj 2011, 20:38

jednou sem mel energii to ma dobrou ale sla by udelat i lepši vtešina programu je OK par dedajlu co mi tam nesedelo se našlo ale moc sem ji nesdudoval

uškodit by mohla on je problem že se množi rozlivanim a iadelni zpusob množeni kdejakej haveti když to nechaj nede moc dlouho stát
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Lama » ned, 02. říj 2011, 22:09

Tou haveti myslis fyzickou nebo nefyzickou? Jestli nefyz. neslo by udelat proti ty haveti udelat nejakou ochranu? napr. stit cj.?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod clario » ned, 02. říj 2011, 22:39

Když necháš vodu dlouho stát tak se ti začne kazit což znamená, že se v tom množí nějaká drobná havět. A stejně tak se z vody pokud ji dlouho necháš stát bez pohybu v pro ní nepřirozeném prostředí začne vytrácet původní energie. Dělat proti tomu jakoukoliv ochranu mi připadá naprosto zbytečné, i kdyby z části fungovala, tak pro vodu je to prostě nepřirozené a když se začne kazit je lepší si jednoduše načerpat vodu novou.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod carlos » stř, 28. lis 2012, 21:37

Když už tady tu věc zmiňujete, tak existují stránky free-energy.xf.cz, dříve free-energy.webpark.cz a ještě byla i jedna dřívější verze, které jsem našel iba fragmenty, jsou tam dva celkem zajímavé články o ní, nemusí být zrovna dvakrát tak úžasná, jak se říkáhttp://free-energy.xf.cz/new_energy/osud.htm http://free-energy.xf.cz/new_energy/medium.htm

Byl bych s ní proto raději velmi opatrný, profesionálním okultistům podle mne není radnu moc věřit, klidně by v tom kódu mohlo být něco nebezpečného, nebo něco co by jim dávalo moc nad lidmi.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Diamantova voda

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:58

Prečo práve diamantová voda?Kúp si pár kryštálov asi za 5 eur do pohára očisti ich a daj ich na noc z vodou a bude to perfektné ak to niekde na internete predávaju vetšinou je to len podvod a samotný efekt chutnej vody robí pridaný kyslík.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Diamantova voda

Příspěvekod zebyja » pon, 05. srp 2013, 14:13

Prečo práve diamantová voda?Kúp si pár kryštálov asi za 5 eur do pohára očisti ich a daj ich na noc z vodou a bude to perfektné ak to niekde na internete predávaju vetšinou je to len podvod a samotný efekt chutnej vody robí pridaný kyslík.
Doporučuji Ti si o diamantové vodě něco přečíst.. myslím si, že by Tě to překvapilo.. Máš zbytečné předsudky vůči těmto věcem..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Witcher » pon, 05. srp 2013, 16:42

Pozrel som par stranok kde sa pise o diamantovej vode. Vsade ten isty popis ktory sa kopiruje a kopiruje. Niekde Vam ju naleju zdarma do decovej flasticky, niekde si ju kupite 0.5 litra za 4 eura. Prakticky by malo ist o to ze sa do obycajnej pramenitej vody vlozili diamanty (co je vlastne v podstate krystal nie?) a tym sa zmeni struktura vody. Ten francuz co to rozbehol ma nato pristroj DNS 850, popis toho pristroja mi neprisiel vobec vierohodne. Mozno to len skomolil niekto co to prekladal alebo si autor domyslal aby to posobilo zaujimavejsie.

Tu DV neodsudzujem, ale ja osobne si radsej zajdem 10km od mesta k pramenu ktory viem ze ma chutnu vodu a je malo navstevovany. Vezmem si odtial vodu a dam do nej par krystalov ako vlcok spomenul. Je to vzdy lepsie pre moje zdravie ako pit ten humus z vodarni, alebo to co kupite bezne v obchode ako 'mineralku'.

Ak nechcete aby sa vo vode zacala mnozit drobna haved, malo by pomoct nechat vodu stat takych 8 hodin v sklenenej flasi (nie plastovej!) na slnku. UV ziarenie sa o to postara.

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Diamantova voda

Příspěvekod zebyja » úte, 06. srp 2013, 09:49

Witcher, vlcok: Moje doporučení bylo zejména proto, že většina z Těch lidí co tu o tom mluví tu vodu nikdy neviděla a nikdy nepila.. Chtěl jsem zachránit názor na tuto vodu, proto že opravdu nemá vůbec špatnou energii.. Neříkám, že nelze vodu upravit pro jednotlivce lépe.. ale pokud jde o globálně prospěšné vody s velmi dlouhou trvanlivostí, tak je diamantová voda určitě mezi nimy.. a zase, pro lidi co tomu nerozumí ideální a nemůže jim to ublížit..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Elen » úte, 06. srp 2013, 11:14

Já nevím mě to všechno přijde jako strašný povyk kolem něčeho co si muže každý vytvořit doma. O co je lepší diamant než žula? Lepší ji dělá jen to co vytvořili lidé. to že je něco dražší si taky udělali lidé ale podle mě energie je stejná jak v jakýmkoliv šutru u cesty. A otázka, aby voda vydržela dýl kvalitní? Proč? Proměnit vodu můžeme i tu z vodovodu a podle magie se má proměnovat jen tolik kolik jsme schopni hned pojmout, vypít, sníst. Nemají se nechávat zbytky, proto si myslím, že proměnovat vodu na pozdější použití bud nebude fungovat nebo je to proste nejaka blbost.

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Diamantova voda

Příspěvekod hri-hori-ja » úte, 06. srp 2013, 14:27

Myslim,ze promenovat bych mel predevsim sebe...zejmena v Poznani,ze ja sam,stejne jeko vse kolem,do posledniho atomu...ci torzionu...jsem samostatnym zdrojem praenergie...a cerpat bych mel tedy predevsim ze sebe

To,ze to vypada,jako bych mel potreby a musel je uspokojovat z okoli...je hra na bio-zivot...nic zavazneho na veky ci nezmenitelneho
... ... ... ... .
ax

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Diamantova voda

Příspěvekod clario » úte, 06. srp 2013, 14:53

osobne si radsej zajdem 10km od mesta k pramenu ktory viem ze ma chutnu vodu a je malo navstevovany.
Přesně :) na vodu z nějakého čistého pramene, kterou nám vytvořila sama příroda nic nemá :). Možná je diamantová voda lepší než ta z vodovodu či ta balená, ale ta kterou nám dá sama příroda je prostě bezkonkurenční.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Diamantova voda

Příspěvekod vlcok » pát, 09. srp 2013, 18:40

Já nevím mě to všechno přijde jako strašný povyk kolem něčeho co si muže každý vytvořit doma. O co je lepší diamant než žula? Lepší ji dělá jen to co vytvořili lidé. to že je něco dražší si taky udělali lidé ale podle mě energie je stejná jak v jakýmkoliv šutru u cesty. A otázka, aby voda vydržela dýl kvalitní? Proč? Proměnit vodu můžeme i tu z vodovodu a podle magie se má proměnovat jen tolik kolik jsme schopni hned pojmout, vypít, sníst. Nemají se nechávat zbytky, proto si myslím, že proměnovat vodu na pozdější použití bud nebude fungovat nebo je to proste nejaka blbost.
Elen niektoré tvoje predstavy mi prídu pomýlené áno ak nájdeš určitý typ kameňa pri ceste tak preštrukturuje vodu a zlepší ju mne osobne sa veľmi páčia rastliné filtre (videl som to v japonsku) to máte dlhé sklenené trubky a cez ne idú určité typy rastlín tám si dám bandasku z vodou (je to praktickejšie ako každú chvíľu dolievať po pohári a tu chodim naberať do cca. 5 kilometrov ďaleko prameňa o ktorom mám veľmi kladné názory.Elen voda neni ako voda skús piť coca colu denne čo to s tebou spraví a ta kohútiková chlórovka tiež nie je boh viečo a nech mi niekto nenahovorí že chlór vyprchá pretože je to plyn máme doma bazén a používame tam prostriedok ako v sa používa do pitnej vody a jedna tableta vydrží na tri dni chlór ničí baktérie ale zničí aj mikroflóru v tvojom žalúdku.Na tej diamantovej vode ma zaráža povetšina tá cena ktorú tam uvádzajú "zebyja" nie neodsudzujem ju len neverím že daju do vody realne diamanty ja osobne som piľ viacero druhov vody a fakt tam vidno ten rozdiel len mi príde divné davať ako sa tu uviedlo vyšie 4 eura za pol litra keď za tie štyri eura si nakúpim kamienky ktoré mi spravia vodu podobnej kvality .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Elen » sob, 10. srp 2013, 09:39

vlčok...ja vycházím z toho, že většinou ta nejjednodušší cesta je nejlepší. Jistě znáš tajemství eucharistie at uz je to v kostele nebo při praktikování magie, je to přeměna obyčejné věci v cokoliv co by ti podle tve víry mělo pomoci, proto stejně jako když přijmu Tělo boží při katolické mši bude mít stejný efekt jako když sním sušenku Bebe a prodchnu ji vírou, nebo nabiji energii. Přijde mi že platit za jakousi diamantovou vodu nehorázný peníze je pro tento svet nemorální a zřejmě se toho zhostili chytráci, kteří si tu akorát plní kapsy na nevědomosti lidí. Dám příklad, nesnesu na těle nic zlatého ani stříbrného, vše mi rychle zčerná a na kůži zanechává nepěkné mapy, tak jsem přešla na chirurgickou ocel a když jsem si šla koupit do zlatnictví prstýnky samozřejmě jsem koukala na ceny, zvladla jsem si koupit jen dva za nehoráznou cenu, ptám se: jaký je rozdíl mezi prsteny od vás za majland a vedle ze stánku za 20kc kus? Odpověd? ZNAČKA!! V ničem jiném. Zde jsem si koupila 2prsteny a ve stánku 6dalších za 20kc za kus. Nějaký rozdil? Žádný, nečernají, nereznou a to je macham i v cisticích prostředcích. S tou vodou to bude stejný.

A trvanlivost nabití? vycházela jsem ze studia magie, kde je o tomto samostatná kapitola. píše se tam, že se má nabít jídlo, které se pak má sníst beze zbytku. Nevím proč se má sníst hned, to tam nepíšou. Taky by se mi líbilo, nabít energii celou lednici, třeba na rok a nestarat se pak o jednotlivá sousta:-) Možná to jde...nevím..ja bych asi na to neměla dost představivosti:-)

Vlcok, jestli ti nekteré mé představy přijdou pomýlené, tak to neřeš. On se totiž vždy najde někdo kdo nemyslí a bude utrácet za diamantovou vodu, odpustky v kostele nebo buh ví co ještě. Napsala jsem jen svůj názor a své zkušenosti, můžeš mít samozřejmě jiné, nebo ti třeba zrovna pomůže diamantová voda, mě pomůže i ta kofola, když ji nabiji víc:-)

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Diamantova voda

Příspěvekod vlcok » sob, 10. srp 2013, 11:58

vlčok...ja vycházím z toho, že většinou ta nejjednodušší cesta je nejlepší. Jistě znáš tajemství eucharistie at uz je to v kostele nebo při praktikování magie, je to přeměna obyčejné věci v cokoliv co by ti podle tve víry mělo pomoci, proto stejně jako když přijmu Tělo boží při katolické mši bude mít stejný efekt jako když sním sušenku Bebe a prodchnu ji vírou, nebo nabiji energii. Přijde mi že platit za jakousi diamantovou vodu nehorázný peníze je pro tento svet nemorální a zřejmě se toho zhostili chytráci, kteří si tu akorát plní kapsy na nevědomosti lidí. Dám příklad, nesnesu na těle nic zlatého ani stříbrného, vše mi rychle zčerná a na kůži zanechává nepěkné mapy, tak jsem přešla na chirurgickou ocel a když jsem si šla koupit do zlatnictví prstýnky samozřejmě jsem koukala na ceny, zvladla jsem si koupit jen dva za nehoráznou cenu, ptám se: jaký je rozdíl mezi prsteny od vás za majland a vedle ze stánku za 20kc kus? Odpověd? ZNAČKA!! V ničem jiném. Zde jsem si koupila 2prsteny a ve stánku 6dalších za 20kc za kus. Nějaký rozdil? Žádný, nečernají, nereznou a to je macham i v cisticích prostředcích. S tou vodou to bude stejný.

A trvanlivost nabití? vycházela jsem ze studia magie, kde je o tomto samostatná kapitola. píše se tam, že se má nabít jídlo, které se pak má sníst beze zbytku. Nevím proč se má sníst hned, to tam nepíšou. Taky by se mi líbilo, nabít energii celou lednici, třeba na rok a nestarat se pak o jednotlivá sousta:-) Možná to jde...nevím..ja bych asi na to neměla dost představivosti:-)

Vlcok, jestli ti nekteré mé představy přijdou pomýlené, tak to neřeš. On se totiž vždy najde někdo kdo nemyslí a bude utrácet za diamantovou vodu, odpustky v kostele nebo buh ví co ještě. Napsala jsem jen svůj názor a své zkušenosti, můžeš mít samozřejmě jiné, nebo ti třeba zrovna pomůže diamantová voda, mě pomůže i ta kofola, když ji nabiji víc:-)
Pozri vykreslila si ma ako nejakého zástancu predraženej diamantovej vody i keď neviem či to mam tu dať priamo pre teba citáciu ale písal som že mi príde lepšia kryštáľova voda alebo z hociakych polo drahokamov .Neviem čo malo s príspevkom obchod z oceľovými prstenmi ale napríklad ja som bol kúpiť rožky v lídli dneska a tiež to sem "necpem" .Viem čo máš na mysli myslíš že žula je neznačkový obchod a tie "drahšie" kamene su len odpoveď?ZNAČKA!!Ale nemôžeš porovnávať prstene ktoré su z toho istého materialu a dve rozličné horniny už len aj tuha na ceruzke je z uhlíka ako diamant ale kvôli svojej štruktúre proste nefunguje ako energicky nabíjač tak isto nefunguje ani žula žula je niečo ako zlato pre teba a chirurgická oceľ je kryštáľ žula funguje slabo a kryštáľ silno kvalitne cena=pomer najlepšie potom keď človek potrebuje nejaké iné účinky ochrana organizmu=ametyst . A elen ak ti pomôže kofola alebo hociaka iná cola plná aspartamu sladidiel tak ja na teba už fakt nemám :) " Taky by se mi líbilo, nabít energii celou lednici, třeba na rok a nestarat se pak o jednotlivá sousta:-) " ku tomuto sa vyjadrim len že použi sedliacky rozum myslíš že ti ostane energia v tom jedle na rok?Ani čaj neostane teplý na rok keď ho nahrejeme taktiež si tu zmienila jednu mystifikaciu v podobe toho že musíme nabité jedlo jesť bez zbytkov to je asi ako s chlebom .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Diamantova voda

Příspěvekod Elen » sob, 10. srp 2013, 21:27

vlčok, určitě jsem te nechtěla nějak napadnout, jestli jsi to tak chapal, tak se omlouvám, jestli jsem vzbudila takový pocit, celé to mé bla bla bla je tu prakticky o tom, že diamant je sice krasný kamen ale podle me má energii stejnou jako každý jiný šutr. Alespon ja to tak citim. za zastánce diamantové vody jsem te opravdu považovala, to je má hloupost, spletla jsem si vás:-) tedy vaše příspevky, ale ty třeba zase zastáváš ty křišťály, pokud se opět nepletu a to mi přijde zase stejné. ale opravdu se nechci hadat, možná je to spíš o tom, kdo má víru aspon jako hořčičné zrnko a řekne hoře, pohni se a ona se pohne...... Je to vše o víře:-)


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů