Robert Monroe - Návrat k pramenům

dany_05
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 01. úno 2010, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod dany_05 » ned, 25. črc 2010, 21:46

Robert Monroe - Návrat k pramenům (Cz)
Obrázek
Ahoj, no konecne som dokoncil OCR, uff bola to teda dobra makacka, od scanu az po korektury. Je to moja prva zdigitalizovana kniha vobec, preto berte to s rezervou :) Nicmenej myslim ze je to vcelku OK. Ak najdete chybu prosim dajte mi vediet. BTW je to perfektná kniha!

Jazyk:CZ
Formát: doc
Veľkosť: 1,07 MB
Verzia: 1. korektúra po OCR
Počet strán: 250
Vydal / rok: Lott / 2003

O knihe:

popisuje oblast, která se nachází „za hranou", za hranicí hmotné reality. Tato kniha může posloužit jako mapa „dálnice" mezi různými světy, mapa cesty, kterou má člověk před sebou poté, co opustí zdejší svět. Na této cestě jsou dopravní značky i různá nebezpečí. Je to vyprávění o tom, jak Robert Monroe objevil a prošel touto cestou již za života, což mu umožnilo uvědomit si příčiny a cíle této výpravy. Autor nám předkládá hlavní zásady smyslu a poslání lidského bytí, a také toho, co nás čeká po něm.
„Pochopil jsem, odkud jsem přišel, jak jsem se tam dostal, jak jsem se stal člověkem a proč jsem zde pobýval. Znal jsem plán svého posledního odchodu a také kam se dostanu, když odtud odejdu. Co by mohlo mít větší význam?" R. A. Monroe

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/5407112/robert-a.-monroe-navrat-k-pramenum.doc http://rapidshare.com/files/409021354/Robert_A._Monroe_-_Navrat_k_pramenum.doc.html http://czshare.com/1383866/6bbi/Robert_A._Monroe___Navrat_k_pramenum.rar
Naposledy upravil(a) dany_05 dne pon, 26. črc 2010, 12:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod woa » pon, 26. črc 2010, 11:49

to zní velice zajímavě
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod clario » pon, 26. črc 2010, 12:40

děkuju :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

dreamingwolf
Příspěvky: 51
Registrován: stř, 01. říj 2008, 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod dreamingwolf » pon, 26. črc 2010, 20:02

BTW je to perfektná kniha!
Z tých troch, ktoré napísal, je podľa mňa najlepšia.

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod streamer » pát, 30. črc 2010, 23:29

precital som o AC celkovo 4 knihy... po precitani poslednej Monroovej mi v celku dost odlahlo... je to dost oslobodzujuce poznat odpoved na niektore otazky... ale aj tak nemam ujasnene niektore otazky... ak mi vie dat niekto na ne odpoved tak prosim:

1.) ak som spravne pochopil, zmyslom pozemskej existencie je ziskavanie "poznania" ktore donesieme zdroju (bohu, absolutnu, celku) pretoze ono samo tieto poznatky nema?
2.) zdroj (absolutno, boh, celok) neustale nieco tvori a cez nas (nase zivoty) nas pozoruje?
3.) zdroj (boh, absolutno, celok) ktoreho sucastou sme vsetci samo o sebe rozmysla? teda ci si ako my teraz uvedomujeme a rozmyslame, lebo ak tvori musi rozmyslat... neviem nadefinovat spravne otazku...
4.) reinkarnacia existuje a v ohnisku 27 sa mozem nechat poslat naspat keby som chcel (samovrahovia naprikald by mali byt poslanz spat)?
5.) planety, nasu zem a vsetko okolo vytvoril zdroj (absolutno, celok, boh) ?
6.) ak som zil predchadzajuce zivoty preco si uvedomujem zitie prave tohoto zivota? mohlo sa mi stat, ze moj terazjsi zivot nie je prvy a bol som uz predtym poslany spat?
7.) ak zdroj nesudi za nase ciny a hriechy tak je uplne jedno ako svoj zivot zijem (k zdroju sa dostane aj Hitler pretoze aj jeho poznanie je pre zdroj dolezite)?
8.) pred vstupom na zem som bol v zdroji, ten aby (neviem co napiste mi, mozno poznal sameho seba) poslal male dusicky zo seba na zem v podobe ludi aby prostrednictvom nas zistil aky v skutocnosti je?
9.) nas svet je naschval tak obmedzeny aby boli co najlepsie podmienky pre ziskavanie informacii pre zdroj?
10.) ak sa raz spojim so zdrojom uz sa nikdy neodclenim?
11.) na zemi sa ludia mnozia aby sa udrzal zdroj novych myslienok a skusenosti pre zdroj? nieco ako perpetum mobile? :-)
12.) zlo neexistuje a je to len nedostatok dobra? takze ani peklo neexistuje?
13.) pre mimozemstanov a inu existenciu vo vesmire platia rovnake pravidla ako pre ludi (co sa tyka posmrtneho zivota)?
14.) zdroj (boh, absolutno, celok) nezasahuje do zivota na zemi?

ak Vas napadne nejaky poznatok dolezity napiste mi... :-)
staci mi jednoduche pochopenie zmyslu pozemskej existencie... zatial si myslim ze ziskanie poznatkov pre zdroj, ak je to inak napiste :-)
btw. po precitani mam zase trochu menej strachu z AC a idem na hemi-sync 1-3 (rebal)

dakujem

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod woa » sob, 31. črc 2010, 08:48

Takový otázky trápí i mě, ale na jednu ti odpovim

12. Když se nad tim trochu zamyslíš tak ti musí dojít že peklo je tady na zemi....teda spíž tady na hmotnej sféře.

Ale z toho pramení další otázka:
12,5.( :D ) Takže spravedlnost neexistuje?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod Firzen » pát, 06. srp 2010, 21:27

Strašně moc děkuju za digitalizaci této knihy! Čte se to úplně samo, je to perfektně napsané. Už po prvních 19 stránkách jsem se dozvěděl takové věci, že převrátili celý můj dosavadní názor na astrální cestování úplně naruby. Je to něco natolik neuvěřitelného, že se to nedá dostatečně popsat... Ještě jednou díky!
Respice finem et non peccabis.

DryKill
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 13. dub 2010, 23:04

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod DryKill » stř, 18. srp 2010, 09:46

Astrální cestování, by dle mého názoru mělo být doprovázenou i duchovní cestou. Pokud můžu vyjádřit svůj názor, tak peklo, to je jen v našich myslích, peklo pokud je na zemi jsme si vytvořili jenom my, proto by jsme měli převzít zodpovědnost za svoje činy a příjmout je. Nerozdělovat je na dobré nebo špatné. Spíš je to tak že umožňujeme univerzálnímu vědomí zažívat sama sebe v nekonečně mnoho podobách. K tomu potřebuje zažít nejrůznější situace, role: rodiče, lháře, milujícího, odpouštějícího..atd. Evoluce je proces kdy se jednoché organismy vyvíjejí ve složitější, mikrokosmos se vrací zpátky do makrokosmu, evoluce proběhne i u nás, protože již dlouho stojíme na jednom místě po tisícovky let stojíme na jednom místě. Evoluce však probíhá ve chvíli kdy je organizmus vystaven nebezpečí a je nucen se vyvinout, adaptovat se. Proto existují dvojí názory okolo roku 2012, že je to konec světa, anebo začátek nového období, doopravdy říkají to samé, život je plný paradoxů, vše zlé je k něčemu dobré.Btw tu knížku jsem ještě nečetl, ale už se na ní těším. Vřele doporučuji knihu rozhovory s bohem, i přes velmi zavádějící název, je to kniha která o sobě nic moc netvrdí, ale vcelku pěkně vysvětluje vesmírné principy.

DryKill
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 13. dub 2010, 23:04

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod DryKill » stř, 18. srp 2010, 10:09

1.) ak som spravne pochopil, zmyslom pozemskej existencie je ziskavanie "poznania" ktore donesieme zdroju (bohu, absolutnu, celku) pretoze ono samo tieto poznatky nema?- získat poznání, skrze zažítí a prožití životních situací, nejde o ty poznatky, zdroj se chce zažít, což je cílem našich životů, chceme zažít sami sebe, být milujícím rodičem, rockovou hvězdou, jde spíš o sebevyjádření.

2.) zdroj (absolutno, boh, celok) neustale nieco tvori a cez nas (nase zivoty) nas pozoruje?- jelikož jsme součástí jeho matrice tak tvoříme spolu s ním

3.) zdroj (boh, absolutno, celok) ktoreho sucastou sme vsetci samo o sebe rozmysla? teda ci si ako my teraz uvedomujeme a rozmyslame, lebo ak tvori musi rozmyslat... neviem nadefinovat spravne otazku...- my tvoříme celek, uvědomění je to správné slovo, neztotožnuj se s myšlením, myšlení je nástroj který používáš, nejsi to ty, ty jsi za slovy a za myšlenkami, nirvána, osvícení je stav nehnuté mysli, za myšlenkami. Myšlenky lidí způsobuje utrpení, když se vymknou z rukou.
4.) reinkarnacia existuje a v ohnisku 27 sa mozem nechat poslat naspat keby som chcel (samovrahovia naprikald by mali byt poslanz spat)? - jde to ale záleží na tom jestli to má smysl se vracet do stejného života.
5.) planety, nasu zem a vsetko okolo vytvoril zdroj (absolutno, celok, boh) - realitu vytváříme spolu s ním v každém okamžiku, proto buddhismus a ostatní východní náboženství učí žít tady a teď
6.) ak som zil predchadzajuce zivoty preco si uvedomujem zitie prave tohoto zivota? mohlo sa mi stat, ze moj terazjsi zivot nie je prvy a bol som uz predtym poslany spat?-na určitých úrovních zažíváš minulost, budoucnost i přítomnost, dokonce i alternativní životy, to je možné zažít třeba v hypnoze, kdy jsi ve střetu se svým podvědomím, minulost, budoucnost i přítomnost existují v jednom okamžiku nezávisle na sobě, to jen naše logická mysl vše zkládá za sebe v určitých sledů momentů, čas je relativní, a o tom co jsme si vytvořili my už nemluvím vůbec. Podle fyziky je čas vyjádřený prostor.
7.) ak zdroj nesudi za nase ciny a hriechy tak je uplne jedno ako svoj zivot zijem (k zdroju sa dostane aj Hitler pretoze aj jeho poznanie je pre zdroj dolezite)?- vědci zjistili že u dvou základních emocích:lásky a strachu se dá změřit jejich frekvence, strach je pomalá frekvence, zatímco láska je rychlá frekvence,, další nezávislý výzkum zjistil že čím je rychlejší frekvence, tím složitější tvary tvoří, konat dobro a žít v lásce nám pomáhá ve vývojí, k zažítí sama sebe a boha nebo univerzum v sobě samém, samozřejmě doopravdy zlo konat můžeš, ale díky evoluci jej nebudeš konat navždy, jeden život se prostě začneš vyvíjet, záleží jen na tobě jak dlouho ti to bude trvat, a na co by jsi za to byl souzen, i když uděláš hrozný čin tak proč, když jednou budeš konat dobré a nádherné skutky, které mají daleko větší hodnotu než to špatné.
8.) pred vstupom na zem som bol v zdroji, ten aby (neviem co napiste mi, mozno poznal sameho seba) poslal male dusicky zo seba na zem v podobe ludi aby prostrednictvom nas zistil aky v skutocnosti je?- zdroj se rozdělil na tísíce části, které usilují o navrácení se k němu a tím mu umožnili zažít sama sebe v celé kráse.
9.) nas svet je naschval tak obmedzeny aby boli co najlepsie podmienky pre ziskavanie informacii pre zdroj?- Ano, my máme ty nejlepší podmínky pro růst a vývin, jestli chceš sběr informací pro zdroj. Informace mi tu ale jako taková nesedí, poznání je daleko důležitější než informace, je hlubší a dává celistvější náhled.
10.) ak sa raz spojim so zdrojom uz sa nikdy neodclenim? - celou dobu jsi s ním spojený jsi část jeho, ty i on jste jedno. Je to jako sloužit sám sobě, děláš pro sebe to nejlepší, nejhezčí zážitek, je nalezení boha v sobě, osvícení o které usilují východní náboženství, různé ritualy atd.
11.) na zemi sa ludia mnozia aby sa udrzal zdroj novych myslienok a skusenosti pre zdroj? nieco ako perpetum mobile? - Ano, perpetum mobile je dobrý pojem.
12.) zlo neexistuje a je to len nedostatok dobra? takze ani peklo neexistuje? - zlo umožnuje zažít dobro- potřebujem protiklady aby jsme něco zažili, když žiješ celý život ve světle jak poznáš co je to světlo, až zažiješ co je to tma, dobro zlo, všechno je to jeden celek rovnováhy, ti největší avataři našich dějin to věděli, jako Ježíš, Buddha a spol. ten kdo ti ublíží tak ti umožňuje odpustit mu, zažít sama sebe jako odpouštějícího a milujícího. Pokud se nenecháš stáhnout jeho nizkou frekvencí a nevrátíš mu to.
13.) pre mimozemstanov a inu existenciu vo vesmire platia rovnake pravidla ako pre ludi (co sa tyka posmrtneho zivota)?- nejsem mimozemšťan těžko říct, ale jelikož všichni z jednoho zdroje, tak asi jj.
14.) zdroj (boh, absolutno, celok) nezasahuje do zivota na zemi?-on je jeho součást, ale my jsme jeho svobodná vůle, aby se mohl zažít musel nám umožnit rozhodovat se sami za sebe, vlastní zodpovědnost je důležitá, zatím ji však akorát přenášíme na různé politické orgány, anebo ještě hůř si vymýšlí naše ego různé vytáčky typu, neudělal jsem to protože a proto atd.

streamer
Příspěvky: 46
Registrován: ned, 11. dub 2010, 19:40

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod streamer » sob, 21. srp 2010, 01:30

Velmi pekne dakujem za odpovede... presne nieco taketo som chcel pocut...
odporuc nejaku literaturu...

precital som vsetkych Monroov a aj ine o AC (teraz citam o LD nieco) ale chcel by som nieco co mi da odpovede prave na taketo otazky...
tie rozhovory s Bohom nemas v digit. forme nahodou? :-)

DryKill
Příspěvky: 3
Registrován: úte, 13. dub 2010, 23:04

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod DryKill » pon, 23. srp 2010, 08:30

Určitě budou na ulozto.cz,stačí do vyhledávání zadat hovory s bohem a stáhnout základní trilogii, jinak zkus stránky skola-esoteriky.cz, tam najdeš hromady článků, něco i o ac a ld.

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Robert A. Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod vitarian » pát, 12. lis 2010, 22:43

Obrázek
Závěrečná část z klasické trilogie o mimotělesném cestování
cca 1 MB

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/5407112/robert-a.-monroe-navrat-k-pramenum.doc
je teď vidím, že to tu už je..... tak ať to admin smaže... tuhle knihu jsem scanoval a někdo z e-book fora udělal výborné OCR, první dvě knihy jsem dělal OCR já, ale tohle je kvalitnější

nou: zlucene.

Uživatelský avatar
stefi
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 21. říj 2011, 09:01
Bydliště: BRNO

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod stefi » úte, 25. říj 2011, 11:21

NO ono sa to vsetko velmi krasne cita ako by bolo skevele keby nieco ako boh existoval... ale co skepsa... skeptikov je vsade plno... :D bozska to vlastnost.... uci nas posuvat sa dealej na ceste poznania... a kladie nam nove ulohy. Tato tema je dnes velmi aktualna hlavne ked sa zacitavaju odratavat konce sveta. som presvedceny ze v roku 2012 sa ich narata aspon na 365 dni....
Pri tejto suvislosti ma napadla jedna vec ktoru ktorysi ezoterici radi uverejnuju a sice ze "koniec sveta nebude ale stane sa nieco co sa vo vesmire este nestalo" No a tak logicky ma napada iba jedina vec co sa moze stat co sa nestalo... "Boh necha vesmir na nas samych taky ako je. :-O " samozrejme je to len prirodzene... ked sme sa tolko naucili ze sa budeme moct zacat sa starat sami o seba.... tolko o prozaickosti ezoterickych ideii o bohu.... :?: NO jo iste by som nasiel este par pozitivnych myslienok ak by ma tu chcel niekto pozdvihnut na parohy... ludia nestracajme zdravy usudok.... uzivajme si. 8-)
~~We are eating to live and not living to eat...~~ Man should not eat till saliva flows. ~~Enjoy your meal, enjoy your life.~~Do as I say, not as I do. ~~

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod Lama » úte, 25. říj 2011, 14:37

nesmirne slozita kniha. Sice jsem ji celou precet ale moc jsem z toho nemel :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

dany_05
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 01. úno 2010, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod dany_05 » čtv, 08. lis 2012, 01:15

nesmirne slozita kniha. Sice jsem ji celou precet ale moc jsem z toho nemel :D
Čítal si predtým 1 a 2? Táto kniha totiž nadväzuje na diely Cesty mimo telo http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=13&t=701

a Daleké cesty http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=13&t=743.

Preto odporúčam najprv prečítať prvé dve, potom sa to bude lepšie čítať a dá to všetko zmysel. :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Robert Monroe - Návrat k pramenům

Příspěvekod Lama » ned, 11. lis 2012, 13:10

No prvně jsem je necetl proto mi prisla tak slozita. Ale ted uz mam prectene vsechny a sem spokojenej :p
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host