Robert Monroe - Daleké cesty

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod vitarian » stř, 05. kvě 2010, 21:32

Robert Monroe - Daleké cesty
Klasika o mimotělesném cestování
Tak konečně jsem dodělal OCR a formát ve wordu, moc mě to nebavilo, takže jsem to vzal rychleji, počítejte občas s chybkami, jinak si knihu užijte. Všechny knihy od Monroa jsou pro mě bomba!
doc

Popis knihy: (přidal moderátor)
Předkládaná kniha obsahuje desítky svědectví lidí, jež autor uvedl do stavu, kdy je vědomí odděleno od hmotného těla. Tak je podáván ucelený obraz reality z pohledu mimo tuto fyzickou úroveň bytí. To vše nejenom v naší časoprostorové realitě, ale také formou vhledů do minulosti a nejméně do jedné linie budoucnosti naší Země. Svou informační hloubkou kniha přesahuje vše, co bylo v této oblasti dosud publikováno a vnáší jasno do mnoha úrovní lidského bytí. Najdete zde odpovědí na většinu existenciálních otázek lidí hluboce věřících i ateistů.

Obrázek
o,8 MB zip

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/383923704/Monroe_Robert_Daleke_cesty.zip http://uloz.to/4743462/monroe-robert-daleke-cesty.zip http://www.megaupload.com/?d=HLI31YZW http://www.edisk.cz/stahni/87927/Monroe_Robert_Daleke_cesty.zip_780.08KB.html http://www.4shared.com/file/y4tE9kBR/Monroe_Robert_Daleke_cesty.html

dany_05
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 01. úno 2010, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod dany_05 » sob, 08. kvě 2010, 20:42

Perfektná práca ! Ďakujem. Hneď sa do nej púšťam.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod woa » sob, 08. kvě 2010, 20:48

Moh by sem, prosím, někdo napsat stručný obsah? Stačilo by opsat text na zadním obalu knihy, dík
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod vitarian » úte, 11. kvě 2010, 22:21

už knihu nemam byla z knihovny: ale našel jsem toto: jinak kniha je čtivá, jako cokoliv od něj


Robert Monroe velice zajímavě popisuje osobní zkušenosti s astrálním putováním (OOBE – Out-of Body Experience – mimotělesná zkušenost). Byl to úplně obyčejný člověk, ničím výjimečný americký úředník. Měl vysokoškolské vzdělání, byl ženatý, měl děti. Svou první OOBE zažil ve věku 43 let. Jednoho dne Robert začal z ničeho nic cítit podivné vibrace v těle. Pak se mu několikrát stalo, že ležel na pohovce a najednou se vznesl ke stropu svého pokoje, nebo viděl a slyšel své známé, kteří se bavili na ulici, ale když se pokusil zapojit do rozhovoru, zjistil, že ho nevidí ani neslyší.

Robert se těchto příznaků nejprve bál a hledal pomoc u lékařů a psychiatrů. Ti mu ale oznámili, že je zcela zdravý a normální. Pak začal své nové schopnosti zkoumat, vedl si o svých cestách podrobné zápisky.

V sedmdesátých letech se Monroe začal zabývat OOBE a jinými parapsychickými jevy profesionálně.
Zkoumání těchto "výletů" do jiné reality bylo začátkem hlubokého vědeckého výzkumu v oblasti lidské psychiky, psychologie i filozofie bytí, čemuž později Monroe zasvětil celý svůj život.
Robert Monroe je autorem řady patentů a vynálezů, je zakladatelem světově proslulého Monroova Institutu aplikovaných věd (The Monroe Institute, Virginia, USA) a je autorem knih Cesty mimo tělo, Daleké cesty a Návrat k pramenům.

Monroovy popisy cest jsou velmi zajímavé a člověk má chuť je vyzkoušet na vlastní kůži.
Díky Monroem objevené metodě Hemi-Sync (synchronizace hemisfér) takovou možnost má každý.

Kniha Daleké cesty sestává z desítek případů lidí, jež Monroe (včetně sebe sama) uvedl do stavu vědomí odděleného od hmotného těla. Tak je podáván ucelený obraz reality z pohledu mimo tuto fyzickou úroveň bytí. To vše nejenom v naší časoprostorové realitě, ale také formou vhledů do minulosti a nejméně do jedné linie budoucnosti naší Země.

Ve zjištěních Roberta Monroa se setkávají střípky jádra náboženských ideologií celého světa, jakož i podstata všech pokročilých výzkumů vědomí za posledních sto let.
Svou informační hloubkou kniha přesahuje vše, co bylo v této oblasti dosud publikováno a vnáší jasno do mnoha úrovní lidského bytí. Zde najdete odpovědi na většinu nejdůležitějších existenciálních otázek –
Kdo jsme? Proč jsme tady? Kam míříme? Zda existují minulé životy a život po smrti? Kdo a za jakým účelem nás stvořil?

Kniha odpovídá na otázky jak lidí hluboce věřících, tak ateistů.
I když po přečtení této knihy pro ateizmus nezůstává žádný důvod...

Uživatelský avatar
dr.Katz
Příspěvky: 11
Registrován: sob, 28. lis 2009, 16:37

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod dr.Katz » čtv, 14. říj 2010, 17:28

No, tuhle knihu jsem nedokázal přečíst ani na třetí pokus. První díl této trilogie jsem přečetl jedním dechem, ale tohle se prostě nedá...desítky stran jsou tam psány ve stylu: AA se zachvěl (No, hmm). Bytost se odmlčela (Hluk v pásmu M), vmísil se BB. Bytost přikývla. AA se zamihotal. Snažil se udržet ve sjednoceném stavu. BB zajiskřil (Odkud jste?) (Z KT-95) Máme málo rutiny o ČPI, dodal. Bytost se otočila, BB ochabl (Ach, doleva). (Ředitel vstupní identifikace a cenzury.VIC.) BB se otevřel a projížděl starší rutinu. AA putoval stanicí Vstupní identifikace....a tak dále a tak dále po mnoho stran. Není mi jasné, jak si tyto rozhovory nebo co to je mohl tak dokonale zapamatovat.
Tajemství života je ukryto ve smrti.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod nou » čtv, 14. říj 2010, 22:40

no v tej knihe pise ze sa naucili hovorit pocas svojich AC a dokonca aj niektore bytosti ich si poziciavali hlasivky tych ludi aby povedali nejake posolstvo.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod ATA » pát, 22. říj 2010, 19:54

Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod michelle21 » úte, 23. lis 2010, 17:36

Tak tato kniha je to nejlepší čtení svého druhu co jsem kdy četla, je složitá to jo, některé věci jsem musela pobrat na vícekrát než se mi to srovnalo atak, ale na druhou stranu ve mě vyvolala spoustu živých vzpomínek a zvýšila mi schopnost vnímat energetické (chcete-li astrální) tělo :D ;)

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod michelle21 » úte, 23. lis 2010, 17:38

No, tuhle knihu jsem nedokázal přečíst ani na třetí pokus. První díl této trilogie jsem přečetl jedním dechem, ale tohle se prostě nedá...desítky stran jsou tam psány ve stylu: AA se zachvěl (No, hmm). Bytost se odmlčela (Hluk v pásmu M), vmísil se BB. Bytost přikývla. AA se zamihotal. Snažil se udržet ve sjednoceném stavu. BB zajiskřil (Odkud jste?) (Z KT-95) Máme málo rutiny o ČPI, dodal. Bytost se otočila, BB ochabl (Ach, doleva). (Ředitel vstupní identifikace a cenzury.VIC.) BB se otevřel a projížděl starší rutinu. AA putoval stanicí Vstupní identifikace....a tak dále a tak dále po mnoho stran. Není mi jasné, jak si tyto rozhovory nebo co to je mohl tak dokonale zapamatovat.
tak třeba pro mě byla tato část knihy naprosto čitelná a pochopitelná bez sebemenších potíží :) mimochodem min v jedné části knihy se monroe zmiňuje o tom, že veškeré své zážitky si zapisoval ihned po návratu do těla a pak když něco takového zažiješ, jen tak na to nezapomeneš - aspoň u mě to tak je :)

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod Turbo » úte, 23. lis 2010, 19:29

Není někde i textocej záznam? Protože jeho angličtině nemohu nějak moc porozumět...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Robert Monroe - Daleké cesty

Příspěvekod ATA » úte, 23. lis 2010, 21:07

asi neni, aspon sem teda nikde nenašel. Neco malo z tech experimentu bylo v knihách od monroa, ale to jen nepatrna čast.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti