Marcel Vanek

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Marcel Vanek

Příspěvekod Jarda » ned, 01. čer 2008, 17:57

Doporučuju všem knihy od Marcela Vaneka. Více infa zde: http://www.milahelp.cz V elektronický podobě sem je nikde nenašel, protože byly vydány teprve nedávno. Mě toho hodně dali a sem moc rád že sem si je přečetl :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Marcel Vanek

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 05. kvě 2009, 20:50

Zvlastni ze ho tu ted vidim :) ja jsem si od nej obednal knihu Milarepa - Tibetsky rostak - byly dve ceske romanove zpracovane knihy o Milarepovi a k jedne, konkretne k tehle, byly dve recenze od ctenaru v diskuzi pod ni... jeden rikal ze je uplne skvela a jeden ze je uplne hrozna a nic tak strasneho uz dlouho necetl - tak jsem si rekl ze si ji koupim :)... pokud jde o me... nebudu nikoho pomlouvat, kazdemu vyhovuje neco jineho, ale to jak tu knihu pan Vanek psal, jeho styl, se mi nelibil. Konkretne, chtel jsem knihu o Milarepovi, aby jsem dostal inspiraci... jenomze ta kniha je napsana stylem, ze je to spise pro mladez do 15ti let. Potom mi jeste taky vadilo, ze to jak to Vanek romanove zpracoval, vubec neodpovida te dobe. Proste z toho cisi moderni svet, pritom se to melo odehravat pred tisici lety. Je to ale napsane humornym stylem a semtam jsem se, po zapojeni fantazie a vziti se do Vankova popisu deje, nekolikrat celkem opravdu zasmal - takze si myslim, ze kdyby nekdo hledal zabavu a vybral si tematiku Tibet a Milarepa, Vanek by ho urcite uspokojil :) z me strany ale ta kniha neni moc dobra, precetl jsem asi prvnich 50 stran a hned jsem zjistil, ze tohle je neco uplne jineho nez jsem ja chtel... No a mam ji doma a co ted s ni... za symbolickou cenu 50kc + postovne a balne ji komukoliv poslu, pokud budete chtit. Je to hruba kniha. ma 620stran. Mam ji asi mesic a v podstate je ve stavu, ze je nova a bez zadneho poskozeni, protoze jsem ji moc nepouzil.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Marcel Vanek

Příspěvekod loob » ned, 21. čer 2009, 18:40

Já jsem jeho knížky četl, už nevím které přesně ,ale tu o Milerapovi o které píše Georege jsem četl. Mě se velice líbila a souhlasím že je to napsano pro děti. Taky když jsem si ji šel pučit do knihovny ,tak jsem ji našel v dětským oddělením ;) Ale jsem rád ,že někdo napsal něco o Tibetu a duchovnu ,pro děti... Nevím jestli si z ní vezmou nějaký to "duchovno" ,ale ikdyby se jen zasmáli ,tak to stojí za to ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Marcel Vanek

Příspěvekod Jarda » pon, 22. čer 2009, 06:32

Tak toho Tibetskýho roštáka jsem zrovna nečetl. Četl jsem Cesta k Absolutnu, Nová Cesta poznání a Otázky a odpovědi. Hodně moc mi dali. V těch posledních dvou je hodně chanelingu a to co je tam napsaný se dá docela dobře ověřit v praxi. No ale je to jen můj názor ;)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů