Richard Bach

Uživatelský avatar
.:dre@mer:.
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 24. zář 2008, 12:00

Richard Bach

Příspěvekod .:dre@mer:. » čtv, 05. črc 2012, 21:34

Zdravim,
mam toho nacitaneho kopu, ale sem tam sa stane, ze sa objavi nieco, co je tu uz strasne strasne davno. Dobra kniha, o ktorej vie polka sveta, len ja este nie ... tak sa stalo aj nedavno :c) nahodou ju mala kolegyna na stole. Poznate take to divadelne predstavenie Racek? Vraj bola aj sfilmovana a hlavne bola napisana uz pred viac ako 40mi rokmi. Pozical som si ju, taka utla knizocka. Cca 50 malych stran velkym pismom. Tak na necelu hodinku citania. Neveril som, co vsetko sa da vtesnat do tak kratkeho pribehu. Nevahal som a jednu som si rovno kupil aj ja, spolu s dalsimi 3mi :cD Od Richarda Bacha som precital 4 knihy a vsetky su uzasne a maju co povedat hlavne ludom na tomto fore ;c)

Jonathan Livingston Racek
Iluze
Jediny
Most pres navzdy

prajem prijemne citanie ;c)
**********************************************************************************************
"A candle loses nothing by lighting another candle."
(Father James Keller)

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Richard Bach

Příspěvekod Vit » pát, 06. črc 2012, 18:31

Já jsem zatím četl jen toho Racka (na jinou jsem zatím nenatrefil) a musím říct, že se mi opravdu líbila. Také mě okouzlilo, kolik je toho vtěsnáno na těch několika stránkách. Mimochodem myslím, že tato kniha je i zde na fóru.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host