vyuzitie LD v realite

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

vyuzitie LD v realite

Příspěvekod c.4862 » úte, 19. říj 2010, 23:50

neviem,ci sa mi to len zda,alebo toto forum naozaj upada :D
no ale nejdem rypat,pojdem rovno k veci.zaujimalo by ma,ci niekto z vas vyuziva lucidne snenie aj na produktivnejsie dovody(nie len lietanie,sukane a upalovanie snilkov zaziva :D ),ktore moze preniest do svojho realneho zivota.to znamena-umelecka cinnost(hudba,vytvarne umenie,socharstvo...) dalej cinnosti pre rozvoj svojej osobnosti,ci uz sa jedna o sport, alebo tzv. vnutornu hru (odstranovanie fobie, zmena myslenia, zlepsenie retorickych schopnosti, styk s ludmi,ci uz osobny,alebo obchodny) dalej hladanie rieseni, alebo "lovenie" napadov pre posobenie v realnom svete.rad by som totiz vyuzil LD aj na veci mimo snu ;) zaujima ma viac menej konverzacia s bytostami v sne a taky ten "mind boost" lucidne snejuceho cloveka

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » stř, 20. říj 2010, 14:45

Sukani v LD je obtizne... bud ti to prijde nejaky "strazce" zakazat a nemuzes mu vzdorovat, nebo se ti zacne sen proste rozpadat (tusim ze ATA psal neco o tom ze to ma neco spolecneho s erekci)

Ted k tematu :D parkrat jsem se setkal v LD s bytostmi, co me neco ucili popripade jsem minimalne poznal ze do meho snu nepatri (nejaci strazci, popr neco jako demoni, nestacil jsem se jich zeptat, mel jsem na ne strasny vztek, utekli mi svine :D)

Jedna zena se specializuje na sny a mluvi tam s Nagualy (starymi carodeji) a prez sny ji vyucuji

Rekl bych ze hodne lidi z fora bude pouzivat LD jako branu do AC

A urcite je dobre ze to zlepsuje pozornost v realite

Jinak normalni, nelucidni sny ti resi strachy uplne normalne.. i problemy ktere te trapi a ukazuji ti reseni, i kdyz si je nemusis pamatovat tak ti muze pomoct resit problemy..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Jarda » stř, 20. říj 2010, 18:27

souhlasím s tím že brána do AC je to moc dobrá. Taky je to dobrý na meditace. Je tam klid a cvičení bývají asi 9× účinější. V normálních snech nám ukazuje podvědomí něco o nás a pokud se sen vyloží, tak nás to může posunout.
Můj poznatek je ten, že je to výborný místo na trénování imaginace, vizualizace a síly myšlenek. To je v magii naprosto zásadní věc.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod ATA » pát, 22. říj 2010, 20:02

no trochu upada :)

LD se posledni dobou zas tak nevěnuju a když už mam tak využiju vetšinou jen na zabavu ale mel sem i par zajimavej v jednom me mnich lečil čakry a rikal mi par veci co s nima mam delat.
Zkoušel sem treba aktivaci čaker v LD hodne zajiamvy .

Planu na co vše LD využit mam hodne ale to se jim chce venovat mnohem vic a zase zlepšit pamět a vědomi momentalne se zameřuji spiš na vedeckou stranku.

Jinak co se tyče napadu a reseni problemu tak to funguje velice dobře ale lip než v LD to mam v hypnagogiji většinou u problem že milin napadu a než stihnu realizovat tak zas prijdou dalši :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod c.4862 » ned, 24. říj 2010, 16:27

no hypnagogiu moc casto nezazivam,hlavne v poslednej dobe.vacsinou,ked si zdriemnem cez den a to nieje moc casto :D ma inak rozhovor s inymi snovymi bytostami zmysel? alebo je ich viac typov,pretoze co som mal moznost zazit,tak hovorili len nezmyselne vety.je ale pravda,ze som sa rozpraval s niekym vo sne tak 3 krat

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 16:48

Urcite ma vyznam, vzdyt ve snu se ti muze objevit od demona, prez duchovi ucitele az po andely (a to myslim prave, nikoliv jen iluzi).. mi napriklad duchovni ucitel delal ruzne zkousky, ktere jsem mel vyresit, za jednu splnenou me dokonce ucil telekinezi v LD.. radil mi jak na to..

EDIT: i kdyby ta postava byla pouze "vyplod tveho podvedomi" tak i presto je zajimave se takto ptat sveho podvedomi a dostavat odpovedi ;)
Deus est Homo

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Merkabah » ned, 24. říj 2010, 16:51

Taky mam X napadu jak LD vyuzit k sebezdokonaleni... bohuzel LD nemam moc casto... a kdyz uz jo, tak me uchvati ten prekrasnej svet, takze jen tak chodim(nebo litam :D ) a rikam si: Boze to je dokonaly :D Takze me vetsinou v tu chvili ani nenapadne delat neco poradnyho :D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 17:37

Nj kdyz ho mivas malo.. (ja mmch taky :D) ale taky ze si nepisu snovy denik, nedelam testy reality, netrenuju snovou pamet, nechavam to nahode..
Deus est Homo

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Merkabah » ned, 24. říj 2010, 19:16

Ja prave taky nepisu denik ani nijak netestuju realitu nebo cokoli jinyho... ani nevstavam driv(a pak zas spat), abych mel LD. Proste jen kdyz prijde nahodou sam od sebe. Premejslim, jestli si s tim mam zacinat... abych si nenadelal nejak moc velkej gulas uz v tom vsem :D Uz takhle si dost casto rikam : To je snad jen zlej sen tohle :D :D

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 19:38

Urcite ti to bude velkym prinosem. Jedina spatna stranka toho je, ze ti muze realita pripadat jako sen, a pak v tom muzes mit trochu zmatek :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod clario » ned, 24. říj 2010, 19:39

Ale ona tahle realita snem je :D :D .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 19:51

Proc by mela byt snem ? Teto teorii neholduju uz.. to ze tadle realita je jen "podradna" neznamena ze neexistuje tj ze je sen. KDyz je todle sen, tak se skus probudit, pokud ti to nejde a myslis ze je probuzeni z tohodle snu smrt, tak proc ses uz nezabil a neukoncil tendle sen ?

"To co jest nahore, jest jako to, co jest dole" Tudiz pokud je skutecna Vyssi realita, musi byt skutecna i tadle.

Sen je vlastne taky skutecny, akorat se odehrava v casti Astralu, kterou lze menit.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod clario » ned, 24. říj 2010, 20:51

Řikam snad někde, že tahle realita neni skutečná nebo, že je podřadná? Argumenty co tu používáš jsou naprosto mimo mísu :lol: . Tahle realita je jen odrazem vědomí, odrazem našeho myšlení, tužeb a strachů. Sen je v podstatě to samý jedinej rozdíl je ten, že ve snu je jen nepatrná část té masy vědomí, která vytváří tuhle realitu. Jen ta část který jsme si navykli řikat "Já" :lol: :lol: .

edit: stejně tak sem nikde neřekl, že probuzením s téhle reality je smrt tak mi laskavě nevnucuj sebevraždu :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » ned, 24. říj 2010, 22:01

RIkal jsi ze snem je, tak jsem mslel ze myslis sen=iluze tudiz sem pomyslel i na sebevrazdu :D

Po tomdle snad pochopis moje argumenty xD
Deus est Homo

Planeswalker
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 16. lis 2010, 16:53

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Planeswalker » úte, 16. lis 2010, 17:04

Ja tiez nemam specialne postupy pre LD... proste pride a ja sa tesim... (rad by som skusil niektore veci... ale rychlo ma to prejde :) ) a ktomu sexu v LD.... ked som maval prve LD alebo aj normalne sny... tato cinnost bola uplne bezproblemova a dost realisticka, niaky strazca ani nic.. proste som si uzil a bolo. Myslim ze vase problemy (ak ich nahodou mate, mozno ste len neskusali) mozu byt sposobene tym ze ste si vsugerovali ze to nejde alebo ste proste ocakavali prerusenie.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » úte, 16. lis 2010, 18:11

Ne, nevsuregoval. Jde spis o to, jestli ty postavy ktere ve snu jsou, jsou vymyslene nebo to muzou byt uplne jini lidi ve snu ktere potkame..

U normalnich snu je to neco jineho, nez pri LD
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod clario » úte, 16. lis 2010, 19:00

Planeswalker: jj máš pravdu, v mnoha případech jde rozhodně o sugesci. S největší pravděpodobností je to i můj případ :lol: možná jen nestíhá oje představivost a tak se to začne prostě rozplývat :lol: .

Pete: Pokud osoba kterou potkáš ve snu neni jen tvou představou a je to opravdu ten někdo, tak to neni hned důvod pro to aby nějaká "vyšší moc" ten sen přerušila. Každej z nás má svobodnou vůli a to i ve snech, takže pokud ve snu narazíš na někoho kdo ten sen s tebou opravdu sdílí, tak je jen a jen na něm jestli do toho půjde nebo ne, nikdo jinej za něj tohle rozhodnutí dělat nemůže.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » úte, 16. lis 2010, 19:23

clario beres to z spatneho konce. Jde o to, ze ty ktere potkam, tak oni opravdu jeste spi, za to ja ne, takze se nemuzou rozhodnout a muzou byt pro me "loutkami" proto musel zasahovat strazce. Sen ma byt v casti astralu (proto ma byt jednoduchsi se pomoci LD dostat do astralu) timpadem je i logicke, ze tam nebudeme sami
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod ATA » úte, 16. lis 2010, 22:55

aby ste v tom meli jeste vet3i chaos tak ono se to da brat ejste i y psichologickzhoa a fyziologickyho hlediska

pri vzrušeni ve snu se spusti spousta veci ve fyzickzm těle a o muže zpusobyt rozpad snu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: vyuzitie LD v realite

Příspěvekod Pete » stř, 17. lis 2010, 00:29

Ja v tom zmatek nemam, i kdyz to cemu verim nemusi byt vubec pravda, tak v tom zmatek nemam :lol:
Deus est Homo


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů