Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostředí

Uživatelský avatar
deniiska
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 25. dub 2009, 15:03
Kontaktovat uživatele:

Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostředí

Příspěvekod deniiska » sob, 19. zář 2009, 15:46

Takže myslím že by bylo super třeba změnít prostředí třeba na svůj dům nebo byt schválně nakolik si ho pamatujete :DKaždopadně to někdy skusím...zeptání na jméno to je fakt zajimavy :D jendou v LD mě to napadlo tak sem na svoji "mamku": mami ja dělam formulař do školy mužu se na něco zeptat? mamka: no jasně a ja:Jak s jmenuješ? A ted ona taky sek se na mě podivala a zamumlala něco ve smyslu: ungagua nebo tak :D Prostě je to zajimavy.Nebo jednou sem levitvala s poštářem posouvala ho do vyšky jakoby myslí taky super zajimavy :) Jake mate zkušenosti s těmihle věcmi vy?
Neříkej že něco nejde,protože vždycky se najde nějaký blbec ,který neví že to nejde a udělá to. =D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostředí

Příspěvekod ATA » úte, 22. zář 2009, 10:17

Zeptani se na jmeno sem parkrat zkoušel ale to bylo v situaci kdy sem mel falesny probuteni a uvedomil sem si LD a vedel sem že to neni skutečna mama a že si na ni jen hraje tak sem se patl kdo je napted zapirala ale pak priznala že je neko jinej a docela se naštvala

Měeneni prostredi -primo na byt sem nezkoušel le občas se do nej probudulm v e falešnym probuzeni a kopie je to hodne presná
dneska sem menil prostredí bylo o zajimavy rřikal sem neco že chvi videt dokonalej svět a prostredi se zmenilo ale pokaždy tam byla jeste nejaka zrada tak sem vylepšil ale pak sem se vratil nakonec stejnak do puvodniho.

Telekineze je pro me jedna z nejsnadnejšich veci v LD vetšinou tak zkoušim ejtyl sem opravdu v LD
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostře

Příspěvekod Mistel » úte, 13. črc 2010, 10:28

Cau, zaujalo me to zeptani se na jmeno. Proc kdyz si clovek dokaze predstavit jineho cloveka, tak proc si ho nepredstavi i se jmenem? Pripada mi to, jako by to uz nebyla predstava, ale nezavisly zazitek s jinyma bytostma, ktere si predstavime, jako nekoho znameho. Az budu mit LD tak to urcite zkusim, teda pokud si vpomenu, protoze posledni dobou v LD zkousim naprosto jine veci (s ruznyma slecnama :-D). .. ono se to vlastne da jednoduse sloucit, jen se zeptat :-D
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostře

Příspěvekod madagaskar » ned, 27. lis 2011, 17:34

Cau, zaujalo me to zeptani se na jmeno. Proc kdyz si clovek dokaze predstavit jineho cloveka, tak proc si ho nepredstavi i se jmenem? Pripada mi to, jako by to uz nebyla predstava, ale nezavisly zazitek s jinyma bytostma, ktere si predstavime, jako nekoho znameho. Az budu mit LD tak to urcite zkusim, teda pokud si vpomenu, protoze posledni dobou v LD zkousim naprosto jine veci (s ruznyma slecnama :-D). .. ono se to vlastne da jednoduse sloucit, jen se zeptat :-D
vies no...LD nie je fyzicky svet, ja sam to na sebe vidim, ze dajme tomu, ze si pred spanim pomyslim co by som chcel v LD robit, ale ked uz som tam tak mi to ani nenapadne a idem robit nieco uplne ine. s tymi slecnami, no ked ta to bavi tak klido, ale vacsinou to skor ci neskor sposobi rozpad snu 8-) momentalne sa vacsinou v LD nesnazim nic menit, ale sustredim sa cisto na zlepsenie stability sna, aby mi to pomohlo do buducna. takze napriklad cely LD nerobim nic len upevnujem stabilitu, aby ld vydrzal co najdlhsie :D a tu pracu so stabilitou a kvalitou ti odporucam

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Zeptání se na jmeno,levitování věcí,měnění prostředí

Příspěvekod Mistel » pon, 20. kvě 2013, 20:48

Tak ty LD, co jsem měl, ty byly podle mě stabilní. Mohl jsem dělat opravdu co jsem chtěl, v rámci toho snu a nic se nebořilo. Bohužel jsem musel přestat, ale teď zkouším druhý kolo, tak snad ta stabilita zůstala :)
Jinak, mám jedno jméno (přirovnal bych to ke "Křán", kdyby se to mělo vyslovit. Je to křestní jméno jedné slečny. Měl jsem ještě jedno, ale to jsem zapomněl), zkoušel jsem ho vyhledat a nepodařilo se.
Dost se toho změnilo, teď už mám pomyšlení jen na jednu slečnu, takže bych mohl využít (pokud budou) následující LD "produktivnějším" způsobem :D
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti