Prechadzanie cez stenu

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod saila » pon, 17. lis 2008, 12:03

chodit pres zed je jednoduchy... proste jdes dopredu:-D no je to asi spis myslenka na to ze chces bejt na druhy strane a pak uz nejak proplujes ani evis jak:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod Daniel » pon, 17. lis 2008, 23:02

saila:
no zas tak jednoduchy to neni, teda ne vzdycky.. stava se mi ze nekdy nemuzu prostrcit ruku sklem nebo nemuzu projit ani proskocit zdi ani kdybych se zblaznil.. nevim cim to je ale nekdy je to pro me v LD stejne tezke jako v realu.

EDIT: sorry za off-topic, ted se divam ze puvodni tema se tyka uplne neceho jineho :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod saila » pon, 17. lis 2008, 23:06

myslis v LD nebo AC protoze ja mluvim o AC teda ne ze bych mela buh vi jaky zkusenosti to vubec AC se mi podarilo jenom parkrat (cca 4x) ale kdyz jsem chtela projit dverma tak jsem prosla.. no ono to bylo teda spis ze jsem prosla mistem kde jsou dvere a to ze jsou zavreny jsem si uvedomila az potom:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Tvorba pomocné bytosti

Příspěvekod Daniel » pon, 17. lis 2008, 23:21

aha aha..
no ja mluvim o LD.. je zajimave ze mivam i po tech letech problemy prochazet zdmi nebo letat i kdyz vim ze ani ty zdi ani gravitace tam vlastne neexistuji :) proste sem az moc zvykly na realitu a nedokazu se od ruznych fyzickych omezeni oprostit ani ve snech ktere jsou jen vyplodem me mysli..
ale asi bychom to nemeli resit v tomhle topicu, protoze to je fakt uz hodne mimo tema, moderatori se budou zlobit :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod saila » čtv, 20. lis 2008, 21:48

no tak zkus proste az budes nekdy venku tak proste jenom chtit bejt na druhy strane... a treba si ti to povede prolezt dverma... nevim me kdyz se to povede tak vetsinou bejvam tak rozhozena ze si to ani neuvedomim
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod ATA » čtv, 20. lis 2008, 23:27

Me vetšinou problem z prochazenim zdi nemam zajiamvy sou ty pocity nekdy nejde citit nic ,jindy je to jako voda nebo nejky želě občas to de hodne ztuha.U nekterejh LD schopnosti nefunguji nebou soou hodne omezeny pričin muže byt hned několik.

Jednou sem mel takovej neprijemnej zažitek sem bežel v nejake resturaci a chtel sem projit sklenenou vylohou ven nečekal sem žadnej problem ale stal se v plne rychlosti sem se o tu vylohu rozplácl.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod saila » pát, 21. lis 2008, 19:20

ATA:
pekny:-D


no tehdy kdyz se mi to povedlo tak jsem v tom AC byla v tak vybornym a euforickym stavu ze jsem mela plnou hlavu tohodle... a ne toho jestli tema dverma projdu:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
deniiska
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 25. dub 2009, 15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod deniiska » sob, 19. zář 2009, 15:39

Jo to mi jde v pohodě jendo usem se v LD nudila tak sem chodila skrz stěnu a zpět :D
Neříkej že něco nejde,protože vždycky se najde nějaký blbec ,který neví že to nejde a udělá to. =D

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod Etellyen » sob, 19. zář 2009, 21:02

nuda v LD ??? :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
deniiska
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 25. dub 2009, 15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Prechadzanie cez stenu

Příspěvekod deniiska » sob, 19. zář 2009, 23:05

nojo to bylo zrovna takový "divný" LD :D takový nepříjemný potom takže sem se nudila :D ale jak opro zabavu mě to nahodou bavilo :D
Neříkej že něco nejde,protože vždycky se najde nějaký blbec ,který neví že to nejde a udělá to. =D


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti