co vyzkoušet v AC a LD

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

co vyzkoušet v AC a LD

Příspěvekod Elen » pát, 03. kvě 2013, 18:26

Napadlo mě, když jde vejít do obrazu nebo do filmu, proč třeba nevejít do nějaké pc hry:-) hraji Anno 1401, je to budovatelská strategie z toho roku, a docela by mě bavilo procházet se těmi uličkami:-) Zkusil někdo z vas už něco takového?

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: co vyzkoušet v AC a LD

Příspěvekod Mistel » pon, 20. kvě 2013, 20:29

Počítačový hry hraju často a to, co popisuješ se mi stává i v normálních snech. Jednou jsem generál, kterej velí armádě, pak zas jindy jsem pěšák, kterej se rve o svůj život (zní to možná hrozně, ale mě to baví, ve snech vždycky vyhrávám, jsem rychlejší než protivník, ještě aby ne, když už si to vymejšlim :D). Tuším že předevčírem moje fantazie obzvlášť zapracovala a já jsem procházel internetové fórum (jako je toto). Bylo to krásný, hlavní strana byla dlouhá chodba a jednotlivý vlákna z ní vycházely jako pravoúhlý uličky a tam byly dveře, za kterými byly příspěvky (ale ne napsaný, prostě když tam člověk vešel, tak to jakoby věděl). Procházelo se tam několik lidí :)
V LD jsem to nikdy nezkoušel, ale když to jde v normálním snu, tak proč by to nešlo ve snu, kterej si můžeš upravovat podle sebe :) Musím ale uznat, že normální sny maj taky něco do sebe. Tohle není poprvé, co mě překvapila vlastní fantazie tím, jak daleko je schopná to dotáhnout bez mých zásahů :D
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: co vyzkoušet v AC a LD

Příspěvekod Elen » sob, 10. kvě 2014, 12:17

Podařilo se:-) Sice ne do budovatelské strategie, ale byla jsem ve hře war of immortals, ktere jsem se opravdu věnovala dlouhé hodiny večer. Nejlepší na tom bylo, že jsem nevěděla že jsem ve hře do okamžiku, kdy jsem si nesedla abych se posilnila a najednou mi skočil novy level:-))))


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů